AjemFiT Služby

Snažím se a dělám vše proto aby tento web byl místem kde naleznete jen opravdovou garanci kvality toho co nabízím. Zároveň s tím také rozšiřovat povědomí a pomáhat lidem pochopit principy fungování produktů, které zde nabízím. Proto jsem vám plně k dispozici od pondělí do pátku, připravený bezplatně konzultovat, popřípadě poradit v oblasti super-potravin, doplňků stravy a  celkově zdraví všeobecně.


PORADENSTVÍ V OBLASTI VÝŽIVY


Já sám se výživou zabývám od roku 2012 a od roku 2016 působím jako kondiční trenér. Díky této profesi jsem mohl získat zkušenosti mých klientů, s kterými jsem výživu ruku v ruce s pohybem vždy řešil. V průběhu mé cesty jsem se setkal už s mnoha případy, kdy jsem pomoci výživy, super-potravin a doplňků řešil nejrůznější civilizační problémy. Oblast pro, kterou mám největší nadšení z důvodu její složitosti a přímému dopadu na fungování našeho těla. Vyzkoušel jsem mnoho dietních postupů a celou řadu suplementů na cestě za mou vysněnou postavou.

V roce 2017 jsem absolvoval největší evropskou kulturistickou soutěž EVLS Prague, která byla vrcholem výživové alchymie. Nejsem tu abych vás poučoval co je zlé a co je dobré, každý jsme jedinečný a každému sedí něco jiného a proto se snažím ukazovat různorodost a komplexnost výživy. Rozhodně se nepovažuji za výživového guru, který všechno ví a všude byl :)


STRAVOVACÍ REŽIM


Sestavení a sepsání stravovacího režimu. Nejedná se o klasický konvenční jídelníček zaměřený jen na skladbu makroživin. V mém stravovacím režimu se zaměřuji především na komplexnost mikroživin (vitamíny, minerály, stopové prvky a další.) díky, kterým může naše tělo fungovat správně tak jak má. Jídelníček obsahuje mnou sepsanou předmluvu základních doporučení k výživovému režimu včetně pitného režimu.


STUDIUM VÝŽIVY


Na problematiku výživy jsem se zaměřoval již při svém studiu na VŠ.
V letech 2014 - 2016 jsem pracoval na bakalářské práci, která souvisí s výživou. Bakalářská práce je na téma Vliv stravy na civilizační choroby. Pokud by vás obsah této práce zajímal níže v odkaze je dostupná volně ke stažení.


MOJE VÝSLEDKY


potažením zobrazíte více

VÝSLEDKY MÝCH KLIENTŮ


potažením zobrazíte více