Stravovací režim


PROČ ŘEŠIT SVŮJ STRAVOVACÍ REŽIM?


Kvalita dnešní výživy se postupem času zhoršuje. Důkazem toho je množství chemický látek v potravinách. Chemie v podobě umělých sladidel, emulgátorů a nejrůznějších stabilizátorů. Zelenina ze supermarketů, která mnohdy neroste ani v půdě a funguje na umělém světle, v sobě nenese potřebné vitamíny ani minerály, které by nést měla. Stejně je na tom také ovoce, které je ve většině případů spíše geneticky modifikovaný sladký výrobek. O kvalitě masa a živočišných výrobcích se není třeba ani zmiňovat. Zvířata jsou mnohdy v bídných podmínkách, dopovaná hormony, antibiotiky a krmena GMO zrninami.

To celé ruku v ruce s nedostatečným pohybovým režimem, se zrychleným a stresovým životem, který v dnešní době žijeme, vytváří složitý komplex nedostatků. Tyto nedostatky poté vedou k nejrůznějším civilizačním problémům. (Zvládání stresu, spánek, záněty, psychické problémy, hormonální nerovnováha atd.)

A proto nabízím sestavení stravovacího režimu, kde se snažím především poukázat na stresové faktory, které je potřeba minimalizovat.

Zaměřuju se na analyzovaní nedostatku - především mikroživin, které jsou nezbytné pro správné fungovaní lidských orgánů. Když zajistíte, že vaše orgány budou mít vše potřebné ke své práci, potom můžete i efektivně hubnout nebo naopak přibírat. 

Součástí je výběr ideálních super-potravin nebo doplňků stravy, dle vašich cílů.

CENA SESTAVENÍ STRAVOVACÍHO REŽIMU JE 2999,- Kč


Kontaktujte nás

volitelný