Konzultace


CO NABÍZÍM?


Poradenství v oblasti výživy a komplexní pohled na výživu v mnoha úrovních. V analýze problémů zohledňuji jak psychosomatickou, tak fyziologickou část problému. Zaměřuji se především na nejrůznější civilizační zdravotní problémy a sportovní výkonnost.  


S ČÍM MOHU POMOCI?


V dnešní době velkou část populace trápí nedostatek energie a týká se to ve velké míře i sportovců. Komplexní problém, který může mít nejrůznější příčiny a může značně komplikovat naši kvalitu života. Nejrůznější spektrum civilizačních problémů jako například hormonální nerovnováha, problémy s trávením, se spánkem, migrény, krevní tlak, alergie a další. 

 


HLAVNÍ CÍL KONZULTACE?


Za hlavní cíl konzultace si kladu poskytnutí širšího pohledu na komplexnost problému, který chce klient řešit. Společné nalezení příčiny vzniku a především pochopení dané problematiky klientem. Což posléze vede k vědomé práci a tím i řešení problému.


PRO KOHO JE KONZULTACE URČENA?


Konzultace je především pro lidi, kteří chtějí řešit náročnější nebo rozsáhlejší problematiku, na kterou je již potřeba vyhranit si čas. Konzultace není limitována časově, hlavním a jediným cílem je objasnit klientovi danou problematiku, zkrátka dokud má klient otázky tak konzultace pokračuje :) Konzultace probíhá prostřednictvím google meet a nebo telefonicky, záleží na domluvě s klientem.

CENA KONZULTACE JE 1099,- Kč


Kontaktujte nás

volitelný