• Vyprodáno
ORGANIC Ashwagandha (KSM-66) -60 kapslí (Viridian)
 • ORGANIC Ashwagandha (KSM-66) -60 kapslí (Viridian)

ORGANIC Ashwagandha (KSM-66) -60 kapslí (Viridian)

Ashwagandha je vlajkovou lodí, legendou i hvězdou ájurvédského bylinkářství a přírodní východní medicíny. Uctívaná v údolí Indu jako „královna ájurvédy“ byla používána jogíny a védskými léčiteli po celé věky pro její schopnosti posilovat ducha.


Podpora při stresu, vysílení a obecné slabosti. Ideální pro ty, kteří se zaměřují na harmonizaci hormonálního systému. Dokáže snížovat kortizol a balancovat pohlavní hormony jak u mužů tak u žen. Podporuje zdravý srdeční a cévní systém, kognitivní funkce, fyzický výkon a regeneraci.


Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou v vegetariánských kapslích.
Užívejte 1 kapsli, 1– x denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.


1 kapsle obsahuje 300mg z kořene Ashwagandhy.
Počet dávek:
 30-60. 


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  549,00 Kč
  s DPH

  477,39 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Organic Ashwagandha extract


  ASHWAGANDHA PODPORUJE


  - Podpora zdravého stresového a imunitního systému: ashwagandha pomáhá snižovat hladinu kortizolu, hormonu stresu, a tím podporuje zdravý stresový a imunitní systém.
  - Zlepšení nálady a snížení úzkosti: ashwagandha má antidepresivní a anxiolytické účinky, což může pomoci zlepšit náladu a snížit úzkost.
  - Podpora kognitivních funkcí: ashwagandha může podporovat kognitivní funkce, jako je pozornost, paměť a učení.
  - Zlepšení fyzického výkonu: ashwagandha může podporovat fyzický výkon a vytrvalost při cvičení.
  - Podpora zdravého metabolismu: ashwagandha může podporovat zdravý metabolismus, což může být užitečné pro lidi s nadváhou nebo cukrovkou.
  - Podpora zdravého srdečního a cévního systému: ashwagandha může pomoci snižovat krevní tlak a cholesterol, což může přispět k zdraví srdce a cév.
  - Podpora zdravého hormonálního systému: ashwagandha může pomoci podporovat zdravou hladinu hormonů v těle, což může být užitečné pro lidi s poruchami hormonálního systému.


  CERTIFIKACE KSM-66 ASHWAGANDHA


  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (PRIMAL ALCHEMY)


  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (Ashwagandha/Withania somnifera)


  Duševní a kognitivní činnost. Stres a spánek. Omlazení. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly - výdrž. Normální stav pokožky.

  - Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
  - Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
  - Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
  - Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy - pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.


  ASHWAGANDHA


  Ashwagandha je vlajkovou lodí, legendou i hvězdou ájurvédského bylinkářství a přírodní východní medicíny. Uctívaná v údolí Indu jako „královna ájurvédy“ byla používána jogíny a védskými léčiteli po celé věky pro její schopnosti posilovat ducha. Ashwagandha plně prokázala napříč věky své jméno a pověst a může se chlubit celým spektrem adaptogenních a nootropních sloučenin, jako je např. její inherentní withanolidový komplex.

  OBSAH ASHWAGANDHY:

  Ashwagandha dále obsahuje specifické alkaloidy (dusíkaté látky se silným účinkem na celý organismus) a laktony, dále soli s organickými kyselinami (tropin, pseudotropin, anaferin, somniferin a withanin/vitanin, pseudo-vitanin), fytosteroly (withanolidy), aminokyseliny (glutamová, asparagová, glycin), četné mastné kyseliny, hentriacontan, beta-sitosterol, polyfenoly, rostlinné steroly a další látky.


  Obrázek kořene ashwagandhy.


  POUŽÍVÁNÍ ASHWAGANDHY 


  Ashwagandha má jeden z nejstarších zdokumentovaných záznamů pro použití jakékoli byliny z jakékoli starověké bylinné tradice na světě. Zmíněna v ’Rig Veda’ - eposu textů sestavených kolem roku 1500 př. n. l. a pak často zmiňovaná v následných východních Vedách - popisují Ashwagandhu jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.

  NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ ASHWAGANDHY:

  Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysíleníobecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak můžů tak žen.


  ZNAČKA VIRIDIAN


  Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.


  ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY


  Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.  VŠECHNY SLOŽKY 100% BIOAKTIVNÍ


  Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel.   PODPORA LOKÁLNÍCH PĚSTITELŮ


  Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů  PŘIROZENÁ A FUNKČNÍ FORMA VITMÍNŮ PRO TĚLO VYUŽITELNÁ


  Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.  POUZE KAPSLE ROSTLINNEHO PŮVODU, ŽÁDNÉ TABLETY


  Tablety s pojivy jsou levnější než kapsle, obsahují však vysoký podíl balastních pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Pokud užíváte doplňky stravy v tabletách, lze takto za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a dalšího balastu.

  A pozor – i mnohé kapsle obsahují stearát hořečnatý, který se do nich přidává kvůli nepřilnavosti kapsle k výrobní lince. Kapsle Viridian jsou výhradně z přírodních složek.  ŽÁDNÉ GMO SLOŽKY


  Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.  ŽÁDNÉ OZAŘOVANÉ SLOŽKY


  Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 


  BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK


  Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.


  BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL


  Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru, ve skutečnosti se jedná o umělé  (syntetické) molekulární kombinace, které jsou pro naše tělo a životní prostředí nepřirozené. Proč konzumovat něco co do našeho těla a životního prostředí nepatří?  BEZ UMĚLÝCH BARVIV A KONZERVANTŮ


  Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.


  BEZ STARANU HOŘEČNATÉHO, OXIDU TITANIČITÉHO A ŠELAKU


  Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete.  EKOLOGICKÉ LAHVIČKY


  Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah pře světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.  ŽÁDNÝ PALMOVÝ TUK 


  Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě. 


  Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 

  Složení v 1 vegetariánské kapsli: Bio Ashwagandha extrakt (KSM-66) z kořene 300 mg (Withania somnifera) standardizovaný na minimální obsah 5 % (15 mg) withanolidů celkem. Rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 100 mg. Na bázi bio vojtěšky (Medicago sativa).

   

  Datový list

  Část těla
  ledviny
  mozek
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na stres a nervy
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  Fermentovaný Korejský Ženšen -30 kapslí
  • energie
  adaptogeny
  Fermentovaný Korejský Ženšen -30 kapslí
  Vysoce kvalitní přírodní extrakt s ochrannou známkou Korea INSAM, udílenou korejským Ministerstvem zemědělství pouze prověřeným ženšenovým...
  Vysoce kvalitní extrakt s ochrannou známkou Korea INSAM, udílenou korejským Ministerstvem...
  Skladem
  480,00 Kč Cena
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  • Vyprodáno
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Vyprodáno
  899,00 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999,00 Kč Cena
  ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)
  • Novinka
  • Výkon
  pranicky-nabite
  ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)
  Achilles Might je přírodní elixír síly a vitality. Ultra koncentrovaný výtažek z "živého černého ženšenu síly" (horského Changbai black ant). Dle...
  Přírodní elixír síly a vitality. Ultra koncentrovaný výtažek z "živého černého ženšenu síly"...
  Skladem
  1 499,00 Kč Cena

  -  !!! NOVĚ DOSTUPNÉ VOUCHERY V KATEGORII VÁNOCE !!! - DOPRAVA ZDARMA OD 3000kč -