BUDDHA GOLD (Reishi) -30ml (Čína)
 • BUDDHA GOLD (Reishi) -30ml (Čína)
 • BUDDHA GOLD (Reishi) -30ml (Čína)
 • BUDDHA GOLD (Reishi) -30ml (Čína)

BUDDHA GOLD (Reishi) -30ml (Čína)

Buddha Gold (Buddhovo zlato) je silný přírodní elixír spórového oleje extrahovaného z nejuznávanější tonické a adaptogenní houby světa - Duanwood Reishi. 


Di Tao sklízené z mystických hor Wuyi v Číně v odlehlých lesích nedotčených industrializovanou Čínou se svou slabě kyselou půdou, vytváří dokonalé podmínky pro pěstování Reishi nejvyšší světové kvality a čistoty.


Buddha Gold obsahuje okolo 30% triterpenů! Jde také o jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 


Balení: 30ml.
Země původu:
 Wuyi hory, Čína.

Značka: Primal Alchemy


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 999,00 Kč
  s DPH

  1 738,26 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

  BUDDHA GOLD (Primal Alchemy) 


  Budha gold.


  BUDHA GOLD  


  Koncentrovaný výtažek - olej z těchto spórů, což už je doslova tekuté zlato/elixír s takovou hustotou aktivních látek , že vytváří svou vlastní kategorii ultimátní esence z Reishi, stojící daleko nad vším ostatním na trhu. Jen pro hrubou úvodní představu, k produkci pouze 1 kg výtrusů Reishi je potřeba 100 kg zralých plodnic Reishi a k výrobě pouhého 1 kg finálního 100% Reishi spórového oleje je zapotřebí více než 20 kg těchto výtrusů!

  Je potřeba více než 100 kg hub Duanwood Reishi, aby byla jejich síla následně alchymisticky extrahována, koncentrována a transcendována do jediné lahvičky tohoto zlatého zenového lektvaru. Výsledek je korunován na nejkoncetrovanější a nejúčinnější produkt ze všech funkčních medi-hub a bylinných doplňků stravy na trhu. S více než 800 bioaktivními adaptogenními a nootropními složkami vyživuje dle starých mudrců tradičních taoistických lékařských tradic tento olej všechny „tři poklady“; Energie ’Qi, Jing & Shen’ v nás.


  1 lahvička o obsahu 30 ml se sílou 100kg Reishi uvnitř. 


  PRO VŠECHNY ZAMĚŘENÉ NA:

  - BEZ mycelia, škrobů, dextrinů, extrakčních rozpouštědel, GMO, balastu či stop mléčných složek a lepku. 
  - Tento olej je důkladně testován na těžké kovy, pesticidy a další kontaminanty.
  - Vhodné při extrémním vnitřním i vnějším stresu.
  - Vhodné pro osoby zaměřené na psychickou pohodu, nervovou soustavu a spánek.
  - Vhodné pro osoby zaměřené na vitalitu, imunitu, regeneraci a dlouhověkost.
  - Vhodné pro osoby zaměřené na kardiovaskulární systém, normální tlak, ledviny a srdce.

  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ REISHI DLE NAŘÍZENÍ EU:

  - přirozená obranyschopnost,
  - normální funkce imunitního systému a
  - normální funkce oběhové soustavy 
  - normální hladina cholesterolu v krvi


  (Lesklokorka lesklá, Reishi, Ganoderma lucidum):


  REISHI (LESKLOKORKA LESKLÁ)


  Lesklokorka lesklá - Reishi (Ganoderma lucidum) se v přírodní medicíně používá tisíce let a je zdrojem energie Qi (Chi) - vitální životní síly a je dnes známá hl. jako "uklidňující houba" díky subjektivnímu pocitu zenu spojenému s její konzumací. Při bližším pohledu na bioaktivní sloučeniny v houbě Reishi se nejvyšší koncentrace účinných triterpenů nenacházejí v plodnici houby, která se běžně používá pro většinu extrakcí. Nacházejí se totiž v "semenech"- výtrusech houby Reishi, a především pak v oleji, který tyto spóry ve velmi malém množství obsahují. Spóry (výtrusy) Reishi jsou reprodukční buňky houby vyvržené z klobouku G. lucidum po dozrání plodnic.

  LEGENDA O HOUBĚ NESMRTELNOSTI REISHI

  Reishi, známá po celé své domovině starověké Asie jako „houba nesmrtelnosti“ a vysoce uznávaná taoistickými mistry, byla původně držena výhradně v královské hodnosti pro urozené, připravována a nabízena pouze císaři a jeho šlechticům. První záznam o Reishi byl uveden ve sbírce přepsaných spisů z ústního tradování Shennonga, mýtického boha-krále starověké čínské medicíny a zemědělství s názvem „The Shennong Ben Tao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l., a uváděla že „dlouhodobou konzumací houby Reishi se odlehčí tělo a zabrání stárnutí, prodlouží život a získá nesmrtelnost“ - odtud také tedy název "houba nesmrtelnosti".


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ REISHI NA PLANETĚ 


  Naše "Di Tao získávaná" Wuyi horská prvotřídní Reishi se organicky pěstuje na velkých kmenech Duanwood zakopaných v divoké lesní půdě kde absorbuje posvátnou energii mystických hor Wuyi v severní provincii Fujian v Číně na místě propojeným s magií legendárního taoistického mudrce Peng Zua. Odlehlé lesy nedotčené industrializovanou Čínou se svou slabě kyselou půdou, vytváří dokonalé podmínky pro pěstování Reishi nejvyšší světové kvality a čistoty.

  Na životní cyklus používané Reishi dohlíží současná generace rodinné dynastie pěstující reishi již 300 let a stále provádějící stejné zemědělské praktiky jako jejich předci před nimi, s respektem a v souladu s moudrostí tradičního čínského bylinkářství. Konečný produkt jejich práce zachycuje a uchovává cenné polysacharidy, beta-glukany a triterpeny, jež jsou společně ctěny pro četné adaptogenní a imunitní vlastnosti Wuyi horské Reishi.


  NEJSILNĚJŠÍHO REISHI DOPLŇEK STRAVY NA TRHU


  Je známo, že spóry Reishi, jež obalují plodnici bohatým hnědým práškem, obsahují surovou reprodukční esenci houby a jsou nejkoncentrovanějším zdrojem nutriční síly Reishi. Tyto spóry však musí být nejprve mechanicky odblokovány, aby byly biologicky dostupné pro lidské tělo. K vytvoření 1 kg spór z Reishi je zapotřebí 100 kg plodnic Reishi a k vytvoření pouhého 1 kg oleje ze spór Reishi je zapotřebí 20+ kg těchto spór, což dokazuje, jak nesmírně je tento produkt koncentrovaný.

  Poté, co byly spóry shromážděny z plodnic, procházejí nejmodernějším nízkoteplotním extrakčním procesem využívajícím superkritickou CO2 technologii, jež umožňuje bezpečné zachycení vzácných na vodu a teplo citlivých Reishi sloučenin rozpustných v tucích a jejich koncentraci do jednoho z nejúčinnějších bylinných přípravků na planetě - vzácného oleje s až 30 % obsahem triterpenů a více než 80x koncentrovanějšího než ostatní výtažky a produkty z Reishi na trhu.


  DI TAO SBĚR


  DIA TAO ZÍSKÁVÁNÍ


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  Doplněk stravy. Buddha Gold je silný elixír spórového oleje extrahovaného z nejuznávanější tonické houby světa - Duanwood Reishi. Di Tao získávaná z mystických hor Wuyi v Číně obsahuje až 29 % triterpenů.

  Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  SLOŽENÍ: 100% Duanwood Reishi (Ganoderma Lucidum) Spórový olej* (superkoncentrovaná CO2 extrakce)
  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku)
  Obsah: 30ml (60 dávek)

  Doporučené dávkování: Vezměte 1 pipetu (500 mg) 2x denně. Pro optimální výsledky vezměte vždy na lačný žaludek pod jazyk a před polknutím podržte 60 sekund.

  Země původu: Wuyi hory, Čína.

  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu. 

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.


  Specifické odkazy

  chat Komentáře (0)

  Související produkty

  IMMORTAL SHILAJIT (Primal Alchemy)
  pranicky-nabite
  IMMORTAL SHILAJIT (Primal Alchemy)
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako...
  "Velehorská krev planety země", v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“
  Skladem
  1 380,00 Kč Cena
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Indie)
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Indie)
  Transcended Ashwagandha je nejkvalitnější a pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66®...
  Nejkvalitnější bylinný extrakt KSM-66® z plno-spektrálního kořene Indické Ashwagandhy pranou nabitý.
  Skladem
  899,00 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Čína)
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Čína)
  Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Pouze prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Adaptogen zaměřený na hladinu testosteronu, výkon, vitalitu, rovnováhu, duševní stav a imunitu.
  Skladem
  799,00 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  pranicky-nabite
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  Zen Warrior je účinná bylinná receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly zevnitř. Bylinný...
  Bylinná receptura, která kultivuje a povzbuzuje pravé a silné úrovně energie životní síly zevnitř.
  Skladem
  1 499,00 Kč Cena

  Konopné oleje značky AjemFiT více | !!!SEZONNÍ HIT!!! na Olej z tresčích jater více | !!! NOVINKA PRANOU NABITÝ - ACHILES MIGHT  !!! PRANOU NABITÝ TEKUTÝ SHILAJIT TITAN BLOOD !!! ZPĚT NASKLADNĚNO: Oceánský FytoplanktonOkinawa Minerály Z Korálů ,Koloidní Hořčík (SUNWARRIOR)