• -100,00 Kč
Oceans Alive® (Oceánský Fytoplankton) -30ml
 • Oceans Alive® (Oceánský Fytoplankton) -30ml
 • Oceans Alive® (Oceánský Fytoplankton) -30ml
 • Oceans Alive® (Oceánský Fytoplankton) -30ml

Oceans Alive® (Oceánský Fytoplankton) -30ml

Oceánský fytoplankton superpotravina a budoucnoust lidské výživy. 10,5 g mořského fytoplanktonu (Nannochloropsis Gaditana), obsahuje až 7x více fytoplanktonu než běžné výrobky.


Pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na všechny mikroživiny a chlorofyl. Obsahuje více než 90 druhů iontů a stopových prvků. Zdroj ultimátní formy koloidního hořčíku (70mg v 1 ml fytoplanktonu).


Jeho výroba je velmi šetrná - přírodní odpařování vody na slunci a větru, kterým se odstraní 93 % sodíku. Díky této přírodní výrobě lze výrobek skladovat jen při pokojové teplotě.


Přípravek je dodáván ve 30 ml skleněné lahvi s kapátkem.
Země původu:

Balení:
 30ml.

Značka: SunFood.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 480,00 Kč
  1 380,00 Kč
  s DPH
  Ušetřete 100,00 Kč

  1 200,00 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

  Oceánský Fytoplankton (Sunfood) -30ml


  Já osobně nedám na fytoplankton dopustit, jeho plného efektu využívám zejména při dopoledních hodinách kdy těžím z návalu energie, který mi poskytuje. Vzhledem k tomu, že poskytuje veškeré mikro-živiny bych ho doporučil každému kdo hledá přírodní multiminerál a multivitamín, díky přírodní synergii je vstřebatelnost na nejvyšší možné úrovni, kterou můžeme dosáhnout. Oceans Alive® tvoří dva druhy kultivovaného fytoplanktonu, zaručující maximální čistotu živin. Oceans Alive® je rozpuštěný v koloidním hořčíku což podle mého dostává účinky ještě o krok dále, ale to už je na individuálním posouzením každého z nás. Fytoplankton nezatíží vaše trávení a snadno prostupuje do buněk, které vyživuje a to v praxi pocítí podáním lepšího pracovního nebo sportovního výkonu. Je třeba vnímat fytoplankton jako k potravinu, která má zásaditý vliv na prostředí v těle což vnímám jako obrovský benefit, jelikož mnoho prvků naší západní výživy dělá pravý opak a to pak vytváří prostředí pro vznik zdravotních problémů.


  Oceánský Fytoplankton (Sunfood) -30ml


  FYTOPLANKTON BEZ KONTAMINANTŮ


  Oceans Alive® je prémiová směs dvou (ve fotobioreaktoru pěstovaných) speciálně kultivovaných mořských kmenů fytoplanktonu, díky čemuž jde o zcela čistý produkt bez kontaminantů. Hustota živin těchto mikroorganismů nabízí ohromnou škálu vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a aminokyselin. Sklizeno za původních pěstitelských podmínek zahrnujících pouze vyčištěnou mořskou vodu, fytoplankton, CO2 a sluneční světlo. Surový fytoplankton je stabilizován ve stopovém minerálním roztoku, aby byla zachována čerstvost a biologická dostupnost a zároveň byly přidány další výhody. Jedná se o nejvyšší kvalitu fytoplanktonu.

  OBSAH FYTOPLANKTONU

  - Obsahuje 185 ještě nikdy dříve identifikovaných nutričních molekul
  - Superpotravina s nejhustší densitou živin vůbec
  - Přírodní nootropický výživný pre-workout
  - Mj. zdrojem vysoce vstřebatelného hořčíku v ultimátní formě
  - Vysoce vstřebatelná výživa na buněčné úrovni a pro posílení dráhy jater
  - Mitochondriální „biologické bakterie“, získávají z fytoplanktonu surový ATP a nukleotidy pro energii a vitalitu. 
  - Kognitivní elevace a zvýšená mentální jasnost a soustředění s biologicky vysoce dostupnou EPA ve fosfolipidové formě, jež prochází krevní mozkovou bariéru s maximální absorpcí a účinností. 
  - Je bohatý na chlorofyl, což je zelený rostlinný pigment a vynikající chelátor těžkých kovů a čistič.
  - Až 10x vyšší biologická dostupnost než jakýkoli jiný zdroj řas + 100% čistota
  - Více superoxiddismutázy (SOD) – nejlepšího "anti-aging" enzymu než jakákoli jiná potravina


  ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ FYTOPLANKTONU DLE PLATNÝCH NAŘÍZENÍ EU


  • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
  • Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • Hořčík přispívá k normální činnosti svalů
  • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
  • Hořčík přispívá k normální psychické činnosti
  • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí
  • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů
  • Hořčík se podílí na procesu dělení buněk


  FYTOPLANKTON


  Jednobuněčné organismy, známé jako mořský fytoplanktón, patří mezi různé druhy mořských rostlin, které jsou zodpovědné za přibližně 80% dodávek kyslíku na Zemi. Kromě této životně důležité složky života na Zemi poskytuje mořský fytoplanktón také množství aminokyselin, mastných kyselin, antioxidantů a hojnost mikroživin pro lidské zdraví.

  Díky svému složení je mořský fytoplankton schopen neuvěřitelně snadno pronikat do buněčných membrán. Tato vlastnost umožňuje fytoplanktonu dodávat koncentrované nutriční přínosy přímo do lidských buněk, než aby byly zadržovány v zažívacím traktu nebo rozloženy játry.

  Schopnost mořského fytoplanktonu snadno proniknout buněčnou membránou z něj činí vynikající volbu pro rychlé a efektivní čištění extracelulární matrice. Tato akce má zjm. efekt pro játra.

  MITOCHONDRIÁLNÍ ZDRAVÍ

  Mitochondrie hrají klíčovou roli v tom, jak je mořský fytoplankton schopen zabránit poškození volnými radikály v těle. Mitochondrie přeměňuje jídlo na adenosintrifosfát (ATP), který pohání buňky, které zase pohání orgány, které zase pohání tělo jako celek. Pokud ATP nelze produkovat kvůli mitochondriální dysfunkci, výsledné nahromadění toxinů vede k významně snížené absorpci živin. To je podobné tomu, co se stane, když je elektrický obvod blokován a tok energie je narušen.

  Protože ATP je produkován mitochondriemi, vznikají také vedlejší odpadní produkty. Tyto odpadní produkty jsou známé jako volné radikály. Volné radikály jsou vysoce nabité molekuly postrádající párový elektron, což vytváří velkou pravděpodobnost, že se budou vázat na jiné atomy nebo molekuly, což zase vede k procesu nazývanému oxidační stres. 

  Nárůst volných radikálů bez zmírnění může vést k vážnému mitochondriálnímu narušení, což vyžaduje, aby pracovali tvrději než obvykle. Jak volné radikály stále rostou, toxiny se hromadí, dokud není buňka poškozena nebo zničena. Poskytováním neobvykle vysoké koncentrace živin a antioxidantů přímo do buněk má mořský fytoplankton přínos, který zmírňuje reakci oxidačního stresu a udržuje vysokou produkci ATP, aby mohly buňky udržovat integritu.

  Obsahuje Super-oxide dismutázu - mocný antioxidační enzym přirozeně se vyskytující v lidském těle.


  plankton z vesmíru


  BUDOUCNOST LIDSKÉ VÝŽIVY


  Zdá se, že elektrolyty a mikroživiny v mořském fytoplanktonu jsou šité na míru pro podporu optimálního buněčného metabolismu. Je zajímavé, že složení lidské plazmy je velmi podobné složení mořské vody. V takovém případě má velký smysl obohatit vlastní stravu tak, aby zahrnovala i mikroživiny, elektrolyty a jedinečné fytoproteiny, které poskytuje život rostlin oceánu.

  Mořský fytoplanktón udržuje prakticky celý život oceánů miliardy let. Jeho jedinečné, život udržující živiny zahrnují hojnost stopových prvků, minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofylu a esenciálních mastných kyselin. Mnoho odborníků ho považuje za nejvýživnější stravu na Zemi, což z něj činí „otce všech superpotravin“.

  Podle Dr. Hugo Rodiera (Integrative Health Center v Sandy, Utah) obsahuje jen velmi málo potravin všechny látky potřebné pro optimální fungování. "Problém je v tom, že potřebujeme VŠECHNY najednou, aby věci fungovaly." Jedním z těchto vzácných produktů, který obsahuje téměř vše, co tělo potřebuje je fytoplankton. Obsahuje všech devět aminokyselin, které tělo nemůže vyrobit. Existují také esenciální mastné kyseliny (Omega 3 a Omega 6). V fytoplanktonu jsou přítomny vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D a hlavní a stopové minerály “.

  Nejdelší žijící zvířata a ryby na světě pravidelně konzumují mořský fytoplanktón. Patří sem řada druhů velryb, z nichž všechny mají velkou sílu a vitalitu do 80 až 150letého života. Ve skutečnosti největší živá ryba známá vědě, žralok velrybí, jí zj. fytoplankton pravidelně a žije více než 150 let. Je také sexuálně aktivní až do dne, kdy zemře.


  Účinky fytoplanktonu.


  OCEÁNSKÝ FYTOPLANKTON OBSAHUJE 


  Obsah převzat v ENG. ze zdrojů a analýz výrobce 

  Alanine, Arachidic Acid, Arachidonic Acid, Arginine,Aspartic Acid, Astaxanthin, Betacarotene, Bioflavinoids, Biotin, Boron, Calcium, Capric Acid, Chlorophyll, Chromium, Cobalt, Copper, Cysteine, DHA, Eicosadienoic Acid, Eicosapentaenoic Acid, Eicosatrienoic Acid, Eicosenoic Acid, Folate, GLA, Germanium, Glutamic Acid, Glutamine, Glycine, Glycogen, Heptadecanoic Acid, Histidine, Iodine, Iron, Isoleucine, Lauric Acid, Leucine, Lignoceric Acid, Linoleic Acid, Linolelaidic Acid, Linolenic Acid, Lysine, Magnesium, Manganese, Methionine, Methylcobalamin, Molybdenum, Myristic Acid, Myristoleic Acid, Niacin (Vitamin B3), Nonadecanoic Acid, Nucleic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid, Pantothenic Acid, Pentadecanoic Acid, Phenylalanine, Phosphorous, Potassium, Proline, Riboflavin, S.O.D., Serine, Silicon, Sodium, Theanine, Thiamine, Threonine, Tridecanoic Acid, Tyrosine, Valine, Vanadium, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin E, Zinc


  Složení Oceans Alive®:

  Směs mořského fytoplanktonu v přečištěném koncentrovaném roztoku makro a mikroelementů.
  1 dávka obsahuje 700mg minerálního koncentrátu oceánské vody, 270mg Nannochloropsis Gaditana Algae, 30mg Tetraselmis Phytoplankton(celistvý), 70mg hořčíku (18,5% DDD)

  Země původu: USA
  Výrobce: Sunfood
  Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy.


  Specifické odkazy

  chat Komentáře (1)
  Známka

  Související produkty

  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  superpotraviny
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku. Obsahuje však ještě dalších více než 50 minerálů a stopových...
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku.
  Skladem
  1 079,00 Kč Cena
  HYPERTONICKÁ Mořská minerální plazma -30x10ml (Quinton)
  morske-produkty
  HYPERTONICKÁ Mořská minerální plazma -30x10ml (Quinton)
  Mořská plazma Quinton je jediným 100% přírodním přípravkem, který obsahuje všechny prvky z Mendělejevovy periodické tabulky; 78 z nich bylo...
  Iontové a koloidní minerály ve skleněných ampulkách mořské planktonové plazmy.
  Skladem
  899,00 Kč Cena
  POSEIDON FORCE -100g (Velká Británie)
  superpotraviny
  POSEIDON FORCE -100g (Velká Británie)
  Mateřské mléko planety Země. Poseidon Force je jedinečný kmen mořského fytoplanktonu, původního a nejsilnějšího zdroje výživy v přírodě, který se...
  Jediný fytoplankton na trhu,který je pránicky nabitý generátorem kvantové orgonové energie na 432Hz.
  Skladem
  1 699,00 Kč Cena
  Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)
  novinky
  Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)
  Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházejí z unikátních mořských korálů ve vysoce kvalitní tmavě fialové sklenici Miron, která propouští...
  Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházející z unikátních mořských korálů.
  Skladem
  1 499,00 Kč Cena

  !!!BLACK FRIDAY AKCE!!! 25% Sleva na všechny CBD a CBG oleje více | 35% Sleva na Olej z tresčích jater více | 10% na všechny SHILAJITY více , SARYU CORDYCEPS GOLD více , PERGA ČR více, BIO PERGA Německo více 10% na Mořské plazmu více , Noční verze více | 10% BIO Mateří kašička 250g více | 10% Multikolagen více !!!