TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)

TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)

Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů.


Adaptogen a vitalizér pro muže i ženy zaměřené na vitalitu, energii, rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost. Pyl z borovice podporuje také imunitní systém, zdravého trávení a kůže. U mužů podpora přirozené hladinu testosteronu a prostaty.


Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu jídlu. Pro optimální výsledky až 10 g prášku denně.


Balení: 100g. (50 dávek po 2g).
Země původu: Wuyi hory, Čína.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  799 Kč
  s DPH

  713,39 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  TRANSCENDED PINE POLLEN - PRIMAL ALCHEMY


  ZAŽIJTE BOROVICOVÝ PYL V JEHO TRANSCENDENTNÍ FORMĚ


  Hrdě pyl získáváme z tohoto regionu, protože je považován za autentický pravý zdroj původu a duchovní domovinu borovice. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má náš borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž jsou jeho přirozené a četné nutriční složky biologicky dostupné a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.


  TRANSCENDED PINE POLLEN - PRIMAL ALCHEMY


  Superpotravina vyhledávaná velmi aktivními jedinci, zejména sportovci v zahraničí a lidmi zaměřenými na optimalizaci únavy a vypětí. Adaptogen a vitalizér pro muže, zaměřené na hladinu testosteronu, výkon a vitalitu jako i pro ženy, zaměřené na rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost, imunitu. 
  Jediný divoký borovicový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je pranou nabitý na 432 Hz.


  Logo pirmal alchemy


  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE NAŘÍZENÍ EU (Borovicový Pyl/Pollenus)


  - duševní stav a výkon
  - vitalita - čilost 
  - odolnost vůči únavě
  - normální činnost gastrointestinálního traktu 
  - imunomodulace - enzymy a vitamíny, antioxidant 
  - chuť k jídlu
  - normální činnost kardiovaskulárního systému
  - krevní lipidy, přirozená obranyschopnost
  - imunitní systém


  Di tao divoký Borovicový pyl


  BOROVICOVÝ PYL


  Borovicový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě. Vyživující adaptogenní tonická bylina známá na východě jako univerzální "panacea" a v odborných kruzích mj. jako fytoandrogen (obsahuje významné množství rostlinných sterolů vč. fytotestosteronu a DHEA). 

  Tento magicky jedinečný pyl je reprodukční esencí borovice jako druhu a hraje důležitou roli v životě a růstu jejího ekosystému, omlazuje nejen půdu, ale také všechny rostliny a zvířata v okolí výskytu. Borovice je jeden z nejstarších stromů světa, užití jejího pylu v TČM, ájurvédě a lidovém bylinkářství sahá tisíce let do historie lidí.

  Borovice mají samčí a samičí šišky. Samčí šištice vytvářejí tento pyl. Pyl pak putuje po větru, aby přistál na samičích šiškách a oplodnil je. Oplodněné samičí šištice pak mohou vyklíčit a vyrůst ve stromy. Každé smítko pylu musí být dostatečně silné, aby oplodnilo a stimulovalo růst zcela nového stromu a právě to dělá z borovicového pylu neskutečný koktejl vitality. Tradiční čínský text nazývá pyl borovice „zásobníkem mikroživin“. Je to, jako by každá buňka byla spižírnou s celým spektrem živin. Tyto živiny celkově umožňují, aby oplodněné semeno přežilo zimu a vyrostlo ve stromek..

  OBSAH BOROVICOVÉHO PYLU

  Obsahuje 200-300 bioaktivních látek a enzymů, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, fytosteroly, DHEA, antioxidanty jako S.O.D. a glutathion, cholin, brassinosteroidy, gibberelliny, polysacharidy, koenzymy, flavonoidy, vitamíny skupiny B, vit. A, C, E i D, četné mastné kyseliny, fosfolipidy a mnoho dalších látek. Z minerálů je bohatý na hořčík, vápník, draslík, železo, zinek, selen, mangan a měď, obsahuje jich celkem několik desítek a je tak také výborným zdrojem stopových prvků.


  Pine pollen history


  HISTORIE PŘEDKŮ A VYUŽITÍ PYLU BOROVICE


  Borovicový pyl byl poprvé zaznamenán v čínském klasickém spisu „Shennong’s Herbal Classic“, který se objevil v dynastii Han před více než 2000 lety, byl také zmíněn pro své medicinální vlastnosti ve slavném textu TČM „Xinxiu Bencao“ datovaném před 1500 lety.


  Ačkoli jeho historie, použití a vztah s lidmi byly poprvé zdokumentovány v těchto časových obdobích, je jisté, že jeho použití daleko předcházelo klasickou literaturu dynastické Číny a TČM.

  Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí, přímo jako adaptogen a vitalizér pro muže, zaměřené na hladinu testosteronu, výkon a vitalitu jako i pro ženy, zaměřené na rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost, imunitu. Bez ohledu na pohlaví či věk, je to živinami nabitá superpotravina vyhledávaná velmi aktivními jedinci, zejména sportovci v zahraničí a lidmi zaměřenými na optimalizaci únavy a vypětí.


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍHO BOROVICOVÉHO PYLU SVĚTA


  VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TECHNOLOGICKÉ VYLEPŠENÍ PRIMAL ALCHEMY: Tento borovicový pyl pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizen v době nejvyšší potence složení z mystických lesů jezera Qiandao, které se nachází v úchvatně krásné provincii Zhejiang v Číně - v autentickém pravém zdroji a duchovní domovině borovice.


  Pine pollen sourcing di-tao


  ZPRACOVÁNÍ NEJLEPŠÍHO BOROVICOVÉHO PYLU SVĚTA


  Jakmile je borovicový pyl nashromážděn, použijeme nejmodernější technologii nízkoteplotního proudění vzduchu a frekvenčních vibrací k bezpečnému narušení buněčné stěny pylu, čímž se jeho 200+ nutričních složek stane biologicky dostupnějšími a zvýší se jejich vstřebatelnost a účinnost. Pro ochranu před degradací se pak používá prémiová technologie biofotonového fialového skla miron, jež spolu s pránickým dobitím PA orgonovým generátorem zároveň dodává maximální energetickou potenci a ochranu veškerému obsahu borovicového pylu.


  Di tao quiandao lake China


  DI TAO SBĚR


  DIA TAO ZÍSKÁVÁNÍ


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  Doplněk stravy. Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Pouze prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního 5a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má tento borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž je jeho unikátních 200+ nutričních složek biologicky dostupných a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum. Jediný divoký borovicový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle.  

  SLOŽENÍ: Pyl divoké borovice (Pinus Massoniana Lamb) 99% popraskané buněčné stěny*
  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr

  Obsah: 100g
  Velikost porce: 2g 
  Celkový počet porcí v balení: 50 

  Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině. Pro optimální výsledky konzumujte až 10 g prášku denně.

  Země původu: Jezero Qiandao, Čína
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu. 
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  játra, žlučník
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na trávení
  na únavu
  podpora metabolismu
  Pro koho
  pro muže
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (2)
  Známka

  Související produkty

  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY -15g
  • Dlouhověkost
  aminokyseliny
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájských hor. Ze všech...
  Vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z...
  Skladem
  1 380 Kč Cena
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  adaptogeny
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc...
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Pránicky...
  Skladem
  1 999 Kč Cena