• Nové
100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
 • 100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
 • 100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)

100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)

Byčí žlázy v kapslích představují inovativní doplněk stravy. Díky procesu lyofilizace při teplotách do 30 stupňů dochází k zachování maximální nutriční hodnoty. Tyto žlázy zpracovány tak, aby si zachovaly svou původní strukturu a výživové složky, což umožňuje klasifikovat produkt jako RAW.


Tento šetrný způsob zpracování zajišťuje, že všechny klíčové látky zůstávají v produktech zachovány a uloženy do prémiového mirron glass pro zachování maximální čerstvosti produktu.


Byčí varlata jsou zvláště ceněna pro svůj obsah vitamínů skupiny B, vitamínu K2, D3, A, E, a jsou také bohatým zdrojem železa, selenu a zinku. Kromě těchto vitamínů a minerálů obsahují specifikované peptidy, růstové faktory a prekurzory DNA a RNA.


Balení: 240 kapslí po 350mg směsi (8 kapslí denně na 30 dní).


100% Český produkt.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 699 Kč
  s DPH

  1 516,96 Kč bez DPH

  Varianty:
  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  100% ČESKÉ RAW Byčí Žlázy (AjemFiT)


  Rád bych vám představil tento čistě český produkt který jsem pro vás osobně sestavil a připravil. Jedná se o RAW Byčí žlázy, produkt který obsahuje 100% prášek z byčích žláz z býku chovaných jen na českém území. Tento produkt jsem se rozhodl vytvořit po té, kdy jsem měl možnost vyzkoušet si účinek suplementu osobně na sobě. Po prozkoumání historie užívání byčích žláz našich předků až po zjištění o jak nutričně nabitou potravinu především pro muže se jedná. Jsem okamžitě věděl, že tento produkt budu chtít přivést pod svou značkou.

  Účinky jsem vnímal téměř po 2 dnech na zvýšené hladině testosteronu zejména po probuzení, větší plnosti svalů a celkově daleko lepší hormonální odezvu na můj silový trénink. Nárůst libida a energie je taky velmi zřejmý. Obecně tento suplement hodnotím jako jeden z top působíci na mužský hormonální systém a libido.

  Žlázy jsou lyofylizované do 30 stupňů za syrova, aby nedošlo k denaturaci suroviny a zachování všech živin. Jako klíčové vnímám i použití fialového skla, které výrazně prodlužuje čerstvost suroviny, jako příklad můžete níže vidět níže na obrázku.

  Jsem opravdu hrdý na to, že mohu říci o tomto produktu, že je ryze čistý a podíleli se něm pouze české firmy a farmy. Jsem pro maximální podporu a rozvoj lokálního podnikání a zemědělské produkce a jsem moc rád, že mohu tímto produktem přispět taky ruku k dílu :)

  DÁVKOVÁNÍ BÝČÍ ŽLÁZY:

  Dávkování je snadné v kaplích. 8 kapslí odpovídá denní dávce 2800mg surových byčích žláz. Pro vaši představu po lyofylizaci zůstane z původní suroviny (byčích varlat) cca 11-12% původní hmotnosti.  BYČÍ ŽLÁZY (VARLATA)


  Hlavní funkcí varlat je syntéza testosteronu, klíčového mužského hormonu, jehož význam se promítá do celé řady biologických procesů v mužském těle. Varlata však nejsou jen továrnou na testosteron. Jsou komplexním orgánem, který produkuje široké spektrum enzymů a prekurzorů, jež jsou nezbytné nejen pro tvorbu testosteronu, ale i dalších hormonů. Mikroživiny, které varlata obsahují, doplňují a podporují jejich funkčnost.

  Byčí varlata obsahují specifické peptidy, růstové faktory, prekurzory DNA a RNA, přírodní hormony, peptidy a enzymy. Tyto složky hrají zásadní roli v mužské plodnosti, podporují produkci spermií a celkovou mužskou vitalitu. Jejich přítomnost v varlatech také podtrhuje, proč byly varlata od pradávna spojována s mužskou silou a mužností. Varlata nejsou jen orgánem; jsou esencí mužnosti, zdrojem vitality a stavebním kamenem mužské identity. Komplexní přínos pro mužské tělo a duševní pohodu.

  Selen:

  - Bylo prokázáno, že selen zvyšuje pohyblivost spermií a kombinace selenu a vitamínu E může snížit poškození volnými radikály a zároveň zlepšit pohyblivost spermií u neplodných mužů.
  - Jiné výzkumy naznačují, že nedostatek selenu může způsobit potrat a kvalitu spermatu.
  - Selen také podporuje kvalitu folikulární tekutiny kolem ženských vajíček. (28 31

  Zinek:

  - Zinek je stopový minerál, který hraje zásadní roli při tvorbě spermií a metabolismu testosteronu. Zinek může zvýšit hladinu testosteronu, počet spermií a pohyblivost spermií, zejména v kombinaci se selenem.

  Vitamín B12:

  - Bylo zjištěno, že vyšší hladiny vitamínu B12 v krvi zvyšují plodnost u žen podstupujících léčbu neplodnosti.
  - Jiné výzkumy naznačují, že vitamín B12, může mít vliv na kvalitu spermií.

  Vitamín E

  -Vitamín E poskytuje antioxidační vlastnosti, které mohou podporovat funkci spermií u mužů.
  -Vitamín E také podporuje obecné reprodukční zdraví u žen


  IMG_1553.jpg


  HISTORIE POJÍDÁNÍ BYČÍCH ŽLÁZ


  Už v dobách středověku se lidé domnívali, že varlata hrají klíčovou roli ve fungování mužské pohlavní síly. Věřilo se, že odstranění varlat vede k úbytku mužské energie, agresivity a dalších typicky samčích rysů. Z tohoto důvodu začali někteří pátrat po možnostech, jak obnovit ztracenou mužnost, přičemž se často jednalo o muže, kteří přišli o svou sílu během válečných konfliktů či jiných násilných událostí. Jako jednu z prvních metod regenerace si vybrali konzumaci zvířecích varlat, což byl způsob, jak se pokusit navrátit mužskou vitalitu.


  ORGANOTERAPIE SAHAJÍCÍ AŽ DO STAROVĚKU


  ŘÍMSKÝ UČENEC GAIUS PLINIUS SECUNDUS

  Organoterapie, metoda léčby využívající orgány zvířat, má kořeny sahající až do starověku a byla praktikována v různých kulturách po celém světě. Jeden z významných zastánců tohoto přístupu byl římský učenec Gaius Plinius Secundus, známější jako Plinius Starší.

  Ve svých dílech Plinius doporučoval konzumaci zvířecích varlat jako léčbu pro muže trpící příznaky, které dnes spojujeme s nedostatkem testosteronu, jako je snížená sexuální touha, únava nebo ztráta svalové síly.

  Plinius Starší a jeho současníci věřili, že konzumací orgánů zvířat lze přijmout jejich sílu a vlastnosti. Tato praxe, založená na principu "podobné léčí podobné", se opírala o myšlenku, že přijaté orgány přímo podporují a léčí stejné orgány u člověka. Tedy konzumace varlat byla vnímána jako přímý způsob, jak posílit mužskou vitalitu a odvrátit příznaky spojené s hormonální nerovnováhou.

  Organoterapie, přestože se může zdát zastaralá či odmítaná moderní medicínou, si našla své místo i v současném léčebném repertoáru v podobě různých doplňků stravy a terapeutických přístupů. Současný vědecký výzkum částečně potvrzuje některé z těchto starověkých praktik, obzvláště v kontextu poskytování esenciálních živin a podpory hormonálního zdraví.


  SUROVÝ PRÁŠEK BYČÍ ŽLÁZY


  Surový prášek byčí žlázy


  Zajímavostí je, že Plinius Starší a jeho dílo "Historia Naturalis" dodnes zůstávají ceněnými zdroji informací o antickém vnímání přírody, medicíny a věd. Jeho doporučení a pozorování odrážejí rozsáhlé znalosti a snahu o pochopení světa, i když některé z jeho závěrů jsou z pohledu moderní vědy zpochybňovány. Organoterapie tak představuje fascinující kapitolu v historii medicíny, odhalující prastarou snahu člověka o hledání léků v přírodním světě.


  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ DLE NAŘÍZENÍ EU


  ZINEK PŘÍSPÍVÁ

  ochraně buněk před oxidativním stre­ sem
  normálnímu metabolismu makroživin
  normální plodnosti a reprodukci
  k normálním rozpoznávacím funkcím
  přispívá k normální syntéze DNA
  normálnímu metabolismu mastných kyse­lin
  normálnímu metabolismu vitaminu A
  normální syntéze bílkovin
  udržení normálního stavu kostí
  udržení normálního stavu vlasů
  udržení normálního stavu nehtů
  udržení normálního stavu pokožky
  udržení normální hladiny testoste­ ronu v krvi
  udržení normálního stavu zraku
  normální funkci imunitního systému
  podílí na procesu dělení buněk

  SELEN

  - Přispívá k normální spermatogenezi.
  - Přispívá k udržení normálního stavu vlasů.
  - Přispívá k udržení normálního stavu nehtů.
  - Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  - Přispívá k normální činnosti štítné žlázy.
  - Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


  BYČÍ ŽLÁZY JSOU ULOŽENY V PRÉMIOVÉM MIRRON GLASS


  Byčí žlázy jsou uloženy a baleny v prémiovém Miron Glass pro maximální zachování výživných látek. Na obrázku níže lze vidět pažitku po 3 měsících skladování. Je jasně vidět jak moc je fialové sklo zásádní pro udržení čerstvosti suroviny. A proto každý produkt vydaný pod mou značkou bude vždy v mirron glass, protože zachování čerstvosti výsledného produktu vnímám, jako naprosto zásadní.


  FIALOVÉ SKLO PRO ZACHOVÁNÍ MAXIMÁLNÍ ČERSTVOSTI SUROVINY  divoká ambrosia divokými včelami fermentovaný plastový pyl květový himalájský fermentovaný včelí pyl divokých defenzivních včel z indie mirron glass fialové sklo pro maximální zachování čerstvosti


  HISTORIE MIRRON GLASS


  Historie mirron glass


  MIRRON GLASS - BIOFOTINICKÉ SKLO  100% RAW Byčí Žlázy (AjemFiT)

  Doplněk stravy: České mrazem sušené RAW byčí žlázy.
  Složení v 1 kapsli: 350mg byčí varlata(mrazem sušené), celulóza (kapsle).
  Doporučené dávkování: 8 kapslí denně.
  *DDD není stanovena.
  Nepřekračujte doporučenou dávku.:
  Obsah: 240 kapslí (netto váha 84g)
  Upozoronění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem či pro těhotné a kojící bez předchozí porady s lékařem.
  Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě 25°C a mimo dosah dětí.
  Distributor: AF-MK Ventures s.r.o.
  Text popisu převzat/inspirován z webu https://www.adamraw.cz/tests-paleo/


  V3

  Datový list

  Část těla
  pleť
  vlasy
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na imunitu
  na regeneraci
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  příprava na početí
  Pro koho
  pro muže
  pro seniory
  pro sportovce
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  ROSITA Olej z tresčích...
  morske-produkty
  ROSITA Olej z tresčích jater - kapsle (Norsko)
  Praktická kapslová verze nejčerstvějšího a nejkvalitnějšího oleje z tresčích jater na dnešním trhu. Ideální balení při cestování nebo jiné situaci,...
  Raw extra panenský olej z čistých vod Severního Norska, dle staré Vikingské tradice a receptury.
  Skladem
  1 149 Kč Cena
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  superpotraviny
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku. Obsahuje však ještě dalších více než 50 minerálů a stopových...
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku.
  Skladem
  1 079 Kč Cena
  BIO RAW Hovězí Játra -180 kapslí (AjemFiT)
  superpotraviny
  BIO RAW Hovězí Játra (kapsle) - (AjemFiT)
  BIO RAW mrazem sušená hovězí játra pochází z čistých českých horských oblastí. Hovězí játra jsou přirozeným zdrojem kvalitních biologicky...
  BIO RAW mrazem sušená hovězí játra pochází z čistých českých horských oblastí. Játra jsou uložena...
  Skladem
  1 299 Kč Cena
  EMU olej -118ml (Austrálie)
  • Novinka
  superpotraviny
  EMU olej -118ml (Austrálie)
  Vitamín K2 jehož je EMU olej zdrojem zejména, byl něco, co naši předci zcela přirozeně hojně konzumovali, avšak z našeho moderního jídelníčku...
  Jde o nejkvalitnější a nejlepší přírodní živočišný zdroj vitamínu K2(MK-4) na světovém trhu. Je...
  Skladem
  2 480 Kč Cena