(A+) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
 • (A+) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
 • (A+) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)

(A++) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)

Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské minerální půdě ze 4 - 5 tisíc m. nad mořem - silně regulované přírodní bohatství vysokých Himalájí.


Okem hledaný a na kolenou ručně sbíraný v mimořádně vysokých nadmořských výškách Himalájí Bhútánského království registrovanými místními komunitami vesničanů a nomádů. Každá sklizeň (omezená pouze na 3-4 týdny v roce) podléhá striktní inspekci a certifikacím a je autorizovaná královskou vládou Bhútánu.


Originální legenda a unikum Tradiční Tibetské a Čínské Medicíny i sféry vytrvalosti ve vrcholovém sportu.


Země původu: Bhutanské království.
Balení: 20 - 25 housenek.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  5 599 Kč
  s DPH

  4 999,11 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Divoký Cordyceps Sinensis (Bhután)


  Pouze pravý cordyceps sinensis  je unikátním přírodním spojením JAK ŽIVOČIŠNÉ TAK ROSTLINNÉ říše (tedy nesoucí obě jejich esence)


  Cordyceps sinensis. cordycesps   


  DIVOKÝ CORDYCEPS SINENSIS


  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské minerální půdě ze 4 - 5 tisíc m. nad mořem - silně regulované přírodní bohatství vysokých Himalájí, které v této pravé celistvé a divoké podobě dnes již dosahuje třetinové až trojnásobné ceny zlata (dle jakosti a lokality sběru) a stalo se tak ruku v ruce se svou tisíciletou uznávanou legendou. Jedná se o nejhodnotnější potravinovou komoditu současnosti.

  PRO VŠECHNY ZAMĚŘENÉ NA:

  - Ledviny a plíce
  - sportovní výkon, vytrvalost a regeneraci
  - Testosteron a libido
  - zvládnutí alergie a únavy

  OBSAH LÁTEK:

  - 18 aminokyselin vč. všech esenciálních
  - Cyklofurany (cyklické kruhy pětiuhlíkových cukrů s neznámou funkcí), beta-mannany, beta-mannanové polymery a komplexní polysacharidy
  - Polypeptidy jako Cordymin, Cordycedipeptid A, Cordyceamidy A a B a Myriocin, dipeptidy, Polyaminy cadaverin, spermidin, spermin and putrescin
  - 3′-deoxyadenosin, adenin, adenosin, cytidin, cytosin, guanin, guanosin, inosin, hypoxantin, uridin
  - 28 mastných kyselin vč. kyseliny laurové a kristové
  - 119 druhů glykosfigolipidů a 87 druhů sfingomyelinů
  - Ergosterol, ergosteryl-3-O-β-D-glukopyranosid, cereisterol, β-sitosterol, daucosterol, stigmasterol, campesterol, fungisterol, cholesterol, cholesteryl  palmitát, H1-A 
  - Vitamíny skupiny B vč. B12, vitamín D, E i K
  - Téměř všechny minerály a stopové prvky (díky vysokohorské minerální půdě Bhútánských Himalájí) z nichž nejvíce jsou zastoupeny draslík, hořčík, vápník, sodík, železo, mangan, selen, zinek a měď.
  - Metabolity jako lovastatin a GABA (kyselina gamaaminomáselná)
  - Alkaloidy cordysinin A, C, D, E, flazin, perlolyrin, 1-acetyl-β-karbolin
  - Antioxidanty a flavonoidy orobol, genistein, glycitein, 3′,4′,7-trihydroxyisoflavon, diadzein, 6,7,2′,4′,5′-pentamethoxyflavon, glycitein-7-O-β-D-glukosid-4’-O-methylát, iso-sinensetin
  - Několik druhů glukanů vč. Alfa a Beta-glukanu
  - Manitol (kyselina cordycepová)
  - Fenolové sloučeniny p-metoxyfenol, p-methoxybenzoová kyselina, 4-hydroxyacetofenon, kyselina vanilová, kyselina syringová, acetovanilon a další...
  - Několik set dalších látek, z nichž mnoho je stále neidentifikovaných


  Cordyceps


  Pravý divoký Cordyceps obsahuje více než 600 bioaktivních látek, které mají velmi široké spektrum účinků na buňky a tedy i celý organismus. 


  Bhutan ministry of health.


  VYJÍMEČNOST BHUTANSKÉHO CORDYCEPSU SINENSIS


  Tento divoký bhútánský cordyceps se sbírá 100% ručně bez použití vozidel a přístrojů, které by mohli poškodit terén v nedotčených, vysokohorských sněhových linií cca 5000 m. nad mořem. Cordyceps sbírají pomalu se plazící sběrači ručně, neopatrná rychlá chůze po trávníku není povolena. Vzduch je v této výšce tak řídký a živly jsou tak drsné, že většina obyvatel Západu by se do této destinace nikdy ani nedostala.

  - chráněn mezinárodními a extrémně striktními ochrannými nařízeními bhútánské královské vlády
  - 100% čistý divoký cordyceps sinensis pravý, z nedotčených horských údolí Himalájí Bhútánu mezi 4000-5400 m. nad mořem
  - autentické, legálně sbírané, registrované, nahlášené a kontrolované BAFRA, MoAF v Bhútánu
  - bez aditiv, bez zpracování, sušeno šetrně přirozeně dle starých principů TČM
  - vysoká jakost splňující nejvyšší standardy 


  Kontrola cordycepsu v bhutanském králoství.


  DI TAO SKLIZEŇ V BHUTANU


  Kromě striktního Di Tao přístupu existuje ve východním bylinkářství základní povědomí, že většina bylin bude medicinálně potentnějších, pokud jsou sbírány ve správný čas. I proto je sezóna sběru cordycepsu v Bhútánu striktně mezi květnem a červencem (dle roku a počasí). Během sezóny lidé bydlící ve vyšších oblastech Paro, Thimphu, Wangduephodrang, Gasa, Lhuntse, Trashigang, Trashiyangtse, Haa a Bumthang sbírají "Yartsa Goenbub" (Cordyceps Sinensis). Doba sběru je však přísně omezena na jeden měsíc z důvodu udržitelnosti.


  Ruční sběr cordycepsu v bhutanu.


  Kromě striktního Di Tao přístupu existuje ve východním bylinkářství základní povědomí, že většina bylin bude medicinálně potentnějších, pokud jsou sbírány ve správný čas. I proto je sezóna sběru cordycepsu v Bhútánu striktně mezi květnem a červencem (dle roku a počasí). Během sezóny lidé bydlící ve vyšších oblastech Paro, Thimphu, Wangduephodrang, Gasa, Lhuntse, Trashigang, Trashiyangtse, Haa a Bumthang sbírají "Yartsa Goenbub" (Cordyceps Sinensis). Doba sběru je však přísně omezena na jeden měsíc z důvodu udržitelnosti.


  Sběr divokého cordycepsu


  Nalezení plodnice cordycepsu v přírodě tedy skutečně vyžaduje dlouhé, obtížné a úmorné hledání něčeho, co by mohlo vyčnívat z půdy Himalájských svahů třeba jen centimetr! Šplhání a plazení po skalnatém svahu v nadmořské výšce mezi 14 000 a 17 000 stopami vyžaduje kombinaci hbitosti, odolnosti a odhodlání, které má jen málokdo. 


  SBĚR A UDRŽITELNOST PROSTŘEDÍ V BUTHÁNU


  Bhutan ministerstvo zemědělství a lesů.


  Sběr divokého cordycepsu, známého pro svou nesrovnatelnou čistotu, sílu a kvalitu (tibetské/nepálské a bhútánské cordycepsy se považují za nejlepší a nejpotentnější na světě), byl v Bhútánu legalizován od roku 2004 jako hlavní zdroj příjmů pro místní horaly na základě královského ediktu bývalého krále jeho Veličenstva čtvrtého Druka Gyalpa, Jigme Singye Wangchucka a k dnešku tvoří podstatnou část hrubého domácího produktu (HDP) země. Království Bhútánu, známé jako "národní štěstí měřící země" je jediný stát na zemi, který postavil důležitost tzv. Gyalyong Gakid Palzom tedy Hrubého národního štěstí (HNŠ) nad HDP a ukotvil HNŠ v roce 2008 přímo ve státní ústavě protože "národní štěstí" je zde důležitější než ekonomická prosperita. O všem kolektivně důležitém od správy a hospodářského rozvoje po zachování kultury a ochranu životního prostředí i přírodního bohatství se v Bhútánu rozhoduje v souladu s tímto holistickým principem, jehož cílem je měřit a chránit kolektivní štěstí a blahobyt své populace. Díky svému přístupu, odlišnosti, relativní izolovanosti a panenské přírodě, spolu s kolektivním odhodláním a metodickým úsilím o měření národního štěstí má buddhistický Bhútán pověst mýtického království vysoko v Himalájích.


  SBĚRNÉ MÍSTO CORDYCEPSU V BHUTANU.


  Místa sběru divokého cordycepsu v Bhútánu v cca 5000 m. n m.


  Jelikož si je královská vláda Bhútánu, jež uznává štěstí a stav životního prostředí jako své nejcennější komodity, vědoma cordycepsové zlaté horečky, která zasáhla mnohé oblasti Nepálu a Tibetu, tak vytvořila pečlivá a moudrá opatření ke zvládnutí a zajištění udržitelné budoucnosti jak pro divoký cordyceps, tak pro místní občany a ekonomiku. Jsou odhodláni chránit cordyceps i místní, kteří jej sbírají a panenské prostředí, ve kterém roste. Aby bylo zajištěno, že úrodné horské svahy budou spravovány udržitelným způsobem, zavedla bhútánská vláda několik opatření a pravidel jako např.: že sbírat mohou pouze místní lidé a nomádi z oblastí výskytu, kteří jsou schváleni a pouze za použití starosvětských ručních technik, které chrání půdu; že sklizeň cordycepsu se provádí pouze v určité fázi vegetačního cyklu a jen jeden měsíc v roce – obvykle v květnu nebo červnu, což zajišťuje, že cordyceps je z půdy extrahován ve správný čas po rozptýlení nových spórů houby a zahájení nového cyklu reprodukce aby byla zajištěna zralost i udržitelnost. Navíc na tento proces dohlížejí místní inspekční a lesnické služby, které se rovněž starají o pytláctví. Ze sklizně Cordycepsu tedy těží nejen stát (skrze daň) a sběratelé, ale také registrovaní exportéři, kteří jej draží kupcům z celého světa a ti pak potřebným, náročným klientům, profi sportovcům či lidem v konkrétní zdravotní nouzi s holistickým přístupem ke svépomoci - což je hromadná a ultimátní "win-win" situace. Cordyceps zvýšil životní úroveň mnoha Bhútánců a otevřel nové příležitosti v podnikání a vzdělávání, které by dříve byly nepředstavitelné. 


  CORDYCEPS SINESIS A TRADIČNÍ ČINSKÁ MEDICÍNA


  Pravý Cordyceps sinensis je dle tradiční čínské i tibetské medicíny považován za jediné hloubkové tonikum pro esenci ledvin - Jing. Energie Jing se vyčerpává procesem samotného žití, ale také stresem, nadměrným emocionálním chováním, fyzickou a psychickou aktivitou a přepracováním. Avšak správným cvičením, stravou a užíváním tonických bylin, můžeme tuto energii doplňovat a šetři

  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING

  Životní síla ledvin, ze které se člověk rodí, roste, dospívá a může sám plodit další potomstvo. S ubýváním esenciální energie JING tělo stárne, slábne, ztrácí schopnost reprodukce a později umírá.


  Jin a jang JINGOVÉ esence


  Jing je to, co je baterií pro život. Může být transmutován a transformován v nový život prostřednictvím procesu tvoření. Jing je nejvíce rafinovaná látka v našem těle. Tvoří tedy základ všech našich tkání, zejména mužských a ženských pohlavních tekutin. Jing představuje rezervu nebo uloženou energii těla, která se dělí na dva aspekty, prenatální a postnatální.

  1.Prenatální je to, co jsme geneticky a dědičně zdědili od našich rodičů a našich rodin (genetické dědictví).
  2.Postnatální je to, co během života nashromáždíme prostřednictvím naší stravy a životního stylu.

  - Energii Jing lze pozorovat v lesku a struktuře kůže, vlasů, nehtů a jazyka. 
  - Energii Jingu lze pozorovat v naší plodnosti, sexuální zdatnosti, kreativitě, pudu, odvaze, vůli, inspiraci a sportovní síle. 
  - Jing také hraje obrovskou roli v síle kosterního systému, stejně jako v produkci kostní dřeně a kmenových buněk.

  DOPORUČENÍ DLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY

  Divoký cordyceps vzhledem ke svým neobyčejným kvalitám je dle tradiční čínské medicíny doporučován zejména pro jedince hluboce vyčerpané stresem či nemocemi, stimulanty a léky nebo fyzickou či duševní prací nad rámec udržitelnosti/normy. Je určen pro jedince zaměřené na zvyšování základní životní síly, která je nutná pro fungování všech orgánů. 

  Protože obsahuje jak jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny tonických bylin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a obsahuje stovky synergických látek, tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čínské medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování svěžesti mládí a pro potřeby podpory rekonvalescence.

  ORGÁNY PLÍCE A LEDVINY

  ,,Orgánem, jenž řídí dýchání, jsou plíce, ale nevyhnutelná na tomto procesu je také účast ledvin protože absorbují vdechovanou energii, jež musí sestupovat až k nim dolů, aby dýchání bylo plnohodnotné. Jen za předpokladu dobré spolupráce těchto dvou orgánů se dech stává pravidelným a hlubokým. Silný a stabilní, pravidelný respirační mechanismus je jedním z klíčových ukazatelů vitality. Asimilace vdechované energie ledvinami je vlastně jedním z konkrétních projevů jejich funkce uschovávání, zadržování. Při nádechu čistá energie (jang) prochází do plicledviny (jin) ji absorbují, nasávají, uschovávají a potom ji spojenou se svou esencí rozesílají do celého těla." 

  CORDYCEPS SINESIS A SPORT

  Jedná se o nejúčinnější přírodní ergogen v historii, což dokázal poprvé na veřejnosti v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů a po negativních testech na doping jejich trenérský tým zveřejnil na tiskové konferenci užívání "cordycepsu sinensis a želví krve" v přípravě (o pár let později byla část těchto atletů znovu testována pozitivně, ale zároveň se žádné významné rekordy nekonaly).. Historicky si pak vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili cordyceps sinensis i pár dalších verzí zejm. díky obsahu adenosinu a několika dalších látek jako špičkovou podporu při sportování a regeneraci.


  Původní "zázračná houba", která byla dříve určena jen pro císaře a vyvolené elity (ve své divoké/celistvé podobě vč. housenky). Představuje v současné době rovněž nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými profesionálními atlety.


  LEGENDA O DIVOKÉM CORDYCERPSU


  Nesmrtelné a vzácné asijské legendy i mýty o této uctívané tonické houbě/bylině a jejích vlastnostech pokrývají průběh tisíciletí. První písemná zmínka o cordycepsu pochází zřejmě z Číny z roku 620 n. l. a v době dynastie Tang (618-907 n. l.) vnesla podstatu do kdysi nehmotného alegorického vyprávění, popisujícího magické stvoření, jehož nesmrtelná existence probíhá v zázračném koloběhu transformace ze zvířete na rostlinu v létě a pak znovu z rostliny na zvíře v zimě.


  Cordyceps sinensis a její cyklus.


  Ve volné přírodě však potřebuje Cordyceps Sinensis až šest let pro kompletní dokončení cyklu (housenka může roky hibernovat v zemi), navíc je jeho výskyt velmi řídký a sběr silně regulovaný a omezený.


  CORDYCEPS PARAZIT NEBO SYMBIONT?


  Zdá se, že sekvenování DNA by mělo snadno odpovědět na otázku, zda je Cordyceps jediný organismus nebo symbiotická kolonie, nicméně sekvenování DNA se v tomto ohledu ukázalo jako poněkud neurčité. Při analýze DNA 29 vzorků divokého cordycepsu sinensis z náhorní plošiny Qinghai-Tibetu bylo zjištěno, že mezi různými testovanými vzorky existuje průměrná genetická variace až 50 %!

  Ačkoli je spóra možný „infekční“ nástroj, který napadá larvy můr tak stojí za zmínku, že entomopatogenita houby Cordyceps je sporná. Rostoucím množstvím logických a empirických dat mnoho významných expertů a výzkumníkům naznačuje, že divoký cordyceps sinensis má skutečně symbiotický vztah s hostitelem; že spojení je spíše oboustranně výhodné než patogenní. To je logické, vezmeme-li v úvahu vzdálené a nehostinné prostředí, ve kterém dochází ke spárování můry/Cordycepsu. Příroda má tendenci selektovat proti parazitovi, takže parazit obvykle vede ke smrti hostitele.


  HISTORIE - OBJEVENÍ CORDYCEPSU


  Úplně na začátku však cordyceps údajně objevili pastevci Yaků v Himalájích ještě starověkého Tibetu a Nepálu. Tito pastevci si všimli horlivého chování a nezvyklé vitality svých zvířat poté, co se na jaře pásli na místech výskytu cordycepsu ve vysokých nadmořských výškách. Hybridní houba bez kloboučku, kterou nakonec našli, se od té doby používá v tradiční čínské medicíně ke všemu, co zde nemůže být z důvodu EU legislativy uvedeno. Díky své vzácnosti a účinnosti cordyceps zaujímá vysoce váženou pozici v rozsáhlých řadách čínských bylinných medicín a přípravků, které západ začal zkoumat a začleňovat teprve nedávno do oficiálně uznávaných lékařských postupů a praxe. 


  Cordyceps history


  Vysoká cena jej odsunula téměř výhradně mezi členy císařského dvora, elitu a čínskou šlechtu a byla historicky zcela mimo dosah průměrného čínského poddaného. Navzdory své ceně a vzácnosti se díky bezprecedentnímu léčebnému využití se cordyceps stal vysoce ceněným základem čínské lékařské tradice i praxe. Více než 2000 let uznávané unikum přírodního světa v Číně a okolním Orientu, se však k západnímu vědeckému publiku dostalo až v roce 1726, kdy byl cordyceps představen na vědeckém setkání v Paříži. Jezuitský kněz, který zaznamenal své zkušenosti s cordycepsem během pobytu na dvoře čínského císaře, převezl první exempláře do Francie.  UMĚLE KULTIVOVANÝ CORDYCEPS VS DIVOKÝ CORDYCEPS 


  Vytváření umělých variant cordycepsu v laboratoři či skleníku, je velmi rozšířená a nezastavitelná snaha, vlastně podkopává podnikání a živobytí místních obyvatel jak Bhútánu tak Himalájské náhorní plošiny, pro které je sběr divokého cordycepsu živobytím. Jednak klamáním spotřebitele, že jde o to stejné, kvůli čemu sběrači vysoko v horách reálně riskují životy (ani z blízka nejde o to stejné) a jednak odvrácením pozornosti (reklamou na pseudo-produkty) od možnosti unikátní divoký produkt vyzkoušet. Kultivace upřednostňuje nižší jednotkové náklady a větší zisk na kvantitě před pochopením divoké kvality.


  Porovnaníú cordyceps sinesis a militaris.


  Divoký Cordyceps Sinensis VS Umělý Cordyceps militaris 


  Místo původu: Tibetská náhorní plošina a vysoké Himaláje od 3800-5400 metrů nad mořem. Sklizeň se provádí každý rok pouze měsíc. VS Skleník (uměle pěstované celoročně po celém světě).

  Výroba: POUZE divoká samou přírodou. (vědci i obchodníci se pokoušeli uměle pěstovat tento druh v laboratořích. Za posledních několik desetiletí se to však nikomu nepodařilo. Každý kus Cordyceps Sinensis hledá a sbírá na sněhové hoře místní horal. Roční nabídka je extrémně omezená. VS Masová produkce (hromadná produkce stejným způsobem jako normální komerční houby)

  Forma: Usušená forma rodu Ascomycetes zahrnující hosta i hostitele (600+ bioaktivních látek) VS uměle zpracovaná houba (zejména glukany)

  Cena: 30 000 až 40 000 $ za kg na čínském trhu VS 12 $ za kg na čínském trhu (podobné houbě Enoki)


  Dějiny: Divoký cordyceps sinensis byl konzumován Asijskými aristokraty jako vzácný doplněk po tisíce let. Je to jedna z nejvýznamějších bylin v tradičním čínském bylinkářství. VS Cordyceps Militaris je nový produkt v houbařském průmyslu pěstovaný od roku 2000.


  UŽÍVÁNÍ CORDYCEPSU


  KAPSLE

  Pokud se jedná o 100% verzi v kapslích, jde o pouze jemně namletý celistvý cordyceps, který má rychlou vstřebatelnost a doporučuje se zejména při absenci času pro luhování celých kusů. Základní dávka je 1-2 kapsle zapít sklenicí čisté vody. 

  PŘÍPRAVA VÝLUHU

  Za nejefektivnější zužitkování divokého cordycepsu se považuje minimálně 30 min. výluh ve vodě v uzavřené sklenici (s víčkem) kdy se následně jednak vypije výluh a jednak zkonzumuje celý cordyceps na něj použitý pomalým žvýkáním (běžně se pro tento účel používají 2-3 ks cordycepsu na půl litru až litr vody). Před luhováním se doporučuje cordycepsy několikrát promít proštěrcháním v nádobě s vodou aby se opláchly případné stopy prachu.

  PŘÍMÁ KONZUMACE

  Vložením do úst a pomalým žvýkáním se doporučuje konzumovat asi 1-2ks cordycepsu za den anebo dle potřeby. Za nejefektivnější se ale považuje z nich nejdříve vytvořit výluh a vypít ho, následně vyluhované cordycepsy sníst.


  Efekt je nejlepší při užití nalačno a v časnějších hodinách dne.


  100% Bhutan Cordyceps

  Doplněk stravy. Divoký cordyceps je unikátní tonická bylina/celistvé spojení živočišné i rostlinné složky, tak jak je k nalezení a divoce sklizená ve velmi vysokých nadmořských výškách Bhútánských Himalájí. Znám svým legendárním využitím v TČM je pravý celistvý sušený cordyceps určen zejm. pro přípravu čaje, tinktury a/nebo k přímému užití.
  SLOŽENÍ: 100% divoký cordyceps sinensis mletý
  Země původu: Bhútán.
  Výrobce: M/S. Bhutan Cordyceps Sinensis, Thimphu 11001, Bhutan, PO. BOX 990
  Distributor v ČR: Adam Raw Metylovice 552.
  Minimální trvanlivost: dle data na obalu (2 roky od data výroby Mfg.)
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem.


  Datový list

  Část těla
  ledviny
  plíce
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na regeneraci
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  AUTHENTIC SHILAJIT (Gold Grade ) -10g (Indie)
  • AKCE
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  AUTHENTIC SHILAJIT -10g (GOLD GRADE)
  Lotus Blooming Herbs - Autentický Shilajit - je pravý himalájský shilajit zlaté třídy (GOLD GRADE) ve své 100% čisté a nejúčinnější formě – černé...
  Pravý himalájský shilajit zlaté třídy (GOLD GRADE) ve své 100% čisté a nejúčinnější formě.
  Skladem
  1 799 Kč Cena
  Divoký Cordyceps Sinensis (Bhután) -30 kapslí
  • Dlouhověkost
  • Vytrvalost
  • Ledviny a plíce
  adaptogeny
  Divoký Cordyceps Sinensis (Bhután) -30 kapslí
  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské...
  Legenda a unikum Tradiční Tibetské a Čínské Medicíny i sféry vytrvalosti ve vrcholovém sportu.
  Skladem
  4 199 Kč Cena
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  Nejdražší královská (Royal) jakost a nejvyšší kvalita čistého Shilajitu na trhu. Ayurvédsky čištěný, purifikovaný speciální patentovanou metodou...
  Z Nepálských Himalájí, podle staletí střeženého receptu vyhrazen pouze pro královskou rodinu.
  Skladem
  11 990 Kč Cena
  SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
  • Dlouhověkost
  • Vytrvalost
  • Ledviny a plíce
  adaptogeny
  SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
  Elixír života vyráběný z nejvyšších jakostí divokého cordycepsu sinensis, Heaven Fresh™ ženšenu, mateří kašičky a manukového medu na světě. Použité...
  Alchymický výtvor předních světových znalců jako nejdražší doplněk stravy současnosti.
  Skladem
  5 890 Kč Cena