ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)
 • ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)

ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)

Achilles Might je přírodní elixír síly a vitality. Ultra koncentrovaný výtažek z "živého černého ženšenu síly" (horského Changbai black ant). Dle TČM je ve stejných kategoriích jako ženšen, rhodiola, schizandra, cordyceps, reishi a gynostemma. 


Formulovaný 60/40 nejkoncentrovanějším a nejsilnějším i nejdražším horským black ant extraktem na světě a celistvým raw práškem z něj.  Di Tao a udržitelným způsobem divoce sklizený.


Lze konzumovat buď smícháním 2,5 g (1 čaj. lžička) prášku do filtrované vody / oblíbeného nápoje dle libosti nebo sníst ze lžičky napřímo/rozcumlat a/či zapít následným douškem tekutiny s krouživým pohybem kolem úst před polknutím. Konzumujte nejlépe na lačný žaludek.


Zemé původu: Čína (pohoří Changbai 1000-1500 m.n.m.).
Balení:
 100g (40 dávek po 2,5g).


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 499 Kč
  s DPH

  1 338,39 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  ACHILLES MIGHT


  ACHILLES MIGHT primal alchemy


  Extrakt z černého mravence v síle 50:1 je pak nejkoncentrovanější a nejsilnější i nejdražší extrakt tohoto typu na světě a v ACHILLES MIGHT ho najdete celých 60% složení (60/40 ku surovému celistvému black ant prášku). K výrobě finálního produktu 50:1 extraktu byl potřeba 50ti násobek zdrojové suroviny. Pro 100g tohoto cenného a vzácného výtažku bylo tedy použito 5kg velkých divokých horských mravenců Polyrhachis vicina Roger z Di Tao sběru ve vysokých nadmořských výškách Čínských hor. V produktu ACHILLES MIGHT je pak 60g 50:1 tzn. zdrojová surovina vzešla ze 3kg pro extrakt a ze 40g raw celistvého prášku Polyrhachis vicina Roger.


  Největší část produkce černých mravenců z Číny se kultivuje na speciálních mravenčích farmách. To však mezi znalci a respektujícími tzv. Di Tao filosofii není zdaleka ideální a výsledný mravenčí extrakt má nižší účinnost kvůli nepříznivému prostředí a masové produkci. 


  Black ant.


  - DI TAO ZDROJ
  - DIVOCE SKLIZENÉ
  - ORGANICKÉ
  - KETO
  - PALEO
  - BEZ GMO
  - BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK
  - BEZ LEPKU
  -BEZ SÓJE


  Považován za vynikající adaptogenní látku. Podle tradiční čínské medicíny je ve stejných kategoriích jako ženšen, rhodiola, schizandra, cordyceps, reishi a gynostemma. Černý horský mravenec (Polyrhachis vicina Roger) tradiční jedlý druh hmyzu v Číně. Známý a užívaný přes 3000 let pro své prospěšné živiny východním tonickým bylinářstvím se i v moderní době již stovky let používá přímo jako funkční přísada do různých farmaceutických výrobků, tonik, doplňků stravy či potravin a je nedílnou součástí TČM i čínských pharmacopoeia spisů. 


  HORSKÝ CHANGBAI BLACK ANT MŮŽE PODPOŘIT


  - Podpora imunitního systému: Horský Changbai black ant obsahuje mnoho bioaktivních sloučenin, které mohou podporovat imunitní systém a pomáhat bojovat proti infekcím a nemocem.
  - Zlepšení sexuální funkce: Horský Changbai black ant je známý pro své afrodiziakální vlastnosti a může pomoci zlepšit sexuální funkci u mužů i žen.
  - Zvýšení energie a vitality: Horský Changbai black ant obsahuje mnoho antioxidantů, které mohou pomoci snížit únavu a zvýšit energetickou hladinu.
  - Zlepšení trávení: Horský Changbai black ant může pomoci s trávením a vstřebáváním živin.
  - Podpora srdečního zdraví: Horský Changbai black ant obsahuje mnoho látek, které mohou pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi a zlepšit srdeční zdraví.


  POPIS PRODUKTU


  V rámci našeho závazku poskytovat nejvyšší kvalitu pochází náš divoký produkt mravenčího extraktu, registrovaný jako doplněk stravy z nedotčeného prostředí Changbai hor v nadmořské výšce 1000 až 1500 metrů, což je úroveň, ve které roste divoký ženšen a kde jsou mravenci divoce a udržitelně dle zásad Di Tao sklízeni. Horští mravenci si staví hnízda uvnitř těchto kořenů divokého ženšenu. Mezi mravenci a rostlinou ženšenu se vyvinul skutečný symbiotický vztah. Mravenci se živí ženšenem a na oplátku vytvářejí ventilaci pro jeho kořeny. Oblast pohoří Changbai má rozmanité klima, jedna oblast přijímá více vlhkosti než druhá, to může mít určitý vliv na strukturu i barvu čerstvého horského mravence, proto tento unikátní přírodní extrakt - produkt divoké sklizně, může podléhat šarži od šarže nepatrným změnám, narozdíl od masově produkovaných, sjednocených a přizpůsobených farmových produktů.


  Extrakt z černých mravenců (Polyrhachis vicina Roger) -100g


  V Číně bylo studováno přes 400 známých druhů mravenců (existuje jich mnohem více) ale Polyrhachis Vicina Roger je jediným druhem, který čínské ministerstvo veřejného zdraví schválilo jako doplněk stravy.


  Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným a uvést žádná (ani referencemi doložená) zdravotní tvrzení, tak níže naleznete maximální informační zázemí této konkrétní "tonické byliny" tradiční čínské medicíny, která je natolik významná a cenná, že se předpokládá maximální osobní vynaložení vlastních sil každého potenciálního konzumenta k dohledání všech nejdůležitějších studiemi i rukopisy prastarých textů východního bylinkářství doložených vlastností. 


  Zatím co je v Číně Polyrhachis vicina extrakt součástí některých oficiálních léčiv předepisovaných na libido a vitalitu, u nás však v EU nemá žádné schválené účinky. Sami však můžeme vycházet z toho, co dokáží mikroživiny jako například přírodně zastoupený zinek, ecdysteron, kyselina mravenčí a ostatní mikroživiny. Doporučuji dohledání si informací z východních zdrojů a zdrojů tradiční čínské medicíny, kde se dozvíte o potenciálu účinků toho dle adaptogenu.


  Polyrhachis vicina Roger


  MRAVENEC POLYRHACHIS VICINA ROGER


  Polyrhachis Vicina Roger je druh černého mravence známého také jako "HORSKÝ MRAVENEC". Horský mravenec je považován za jednoho z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Nepostrádá ani rychlost, výdrž, velkou houževnatost a pracovitost.

  VÝSKYT POLYRHACHIS VICINA ROGER

  Polyrhachis Vicina je na východě známý jako „bylina králů“ a vyskytuje se primárně mezi kořeny živého ženšenu, který je považován za „krále bylin“. Jeho výskyt je především v pohoří Changbai v Číně. Entomofágie-dietní praxe pojídání hmyzu, byla součástí každého lékopisu předků po celé planetě. Imperiální záznamy uvádějí, že Polyrhachis Ant byl konzumován pro adaptogenní vlastnosti dynastickými pokrevními liniemi po celé věky, což se ukázalo zejména oblíbené během dynastie Zhou u vládců a jejich šlechtické elity v Číně.


  V Číně bylo studováno přes 400 známých druhů mravenců (existuje jich mnohem více) ale Polyrhachis Vicina Roger je jediným druhem, který čínské ministerstvo veřejného zdraví schválilo jako doplněk stravy.


  Qi


  Polyrhachis Vicina Roger je zapsán jako "bylina králů" v klasickém čínském lékopisu zvaném "Ben Cao Gang Mu", kterou napsal legendární bylinář Li Chi Zhen. Možná to je důvod, proč byl horský mravenec považován za "tonickou bylinu" nejvyšší úrovně a byl také oblíbený mezi vládnoucí elitou starověké Číny, což bylo doloženo imperiálními záznamy. 


  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING DLE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY


  POLYRHACHCIS VICINA VYŽIVUJE ENERGIE:

  - Jing (životní síla, z níž se člověk rodí a žije a díky které může i sám plodit další potomstvo)
  - Chi(Qi) (označení životní síly)
  - Shen (odpovědný za naše vědomí i osobnost a řídí ostatní složky psychiky)

  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING

  Životní síla ledvin, ze které se člověk rodí, roste, dospívá a může sám plodit další potomstvo. S ubýváním esenciální energie JING tělo stárne, slábne, ztrácí schopnost reprodukce a později umírá.

  Jing je to, co je baterií pro život. Může být transmutován a transformován v nový život prostřednictvím procesu tvoření. Jing je nejvíce rafinovaná látka v našem těle. Tvoří tedy základ všech našich tkání, zejména mužských a ženských pohlavních tekutin. Jing představuje rezervu nebo uloženou energii těla, která se dělí na dva aspekty, prenatální a postnatální.

  1.Prenatální je to, co jsme geneticky a dědičně zdědili od našich rodičů a našich rodin (genetické dědictví).
  2.Postnatální je to, co během života nashromáždíme prostřednictvím naší stravy a životního stylu.

  - Energii Jing lze pozorovat v lesku a struktuře kůže, vlasů, nehtů a jazyka. 
  - Energii Jingu lze pozorovat v naší plodnosti, sexuální zdatnosti, kreativitě, pudu, odvaze, vůli, inspiraci a sportovní síle. 
  - Jing také hraje obrovskou roli v síle kosterního systému, stejně jako v produkci kostní dřeně a kmenových buněk.


  Energie Jing se vyčerpává procesem samotného žití, ale také stresem, nadměrným emocionálním chováním, fyzickou a psychickou aktivitou a přepracováním. Avšak správným cvičením, stravou a užíváním tonických bylin, můžeme tuto energii doplňovat a šetřit.


  Jin a jang JINGOVÉ esence


  JIN A JANG ASPEKTY ENERGIE JING


  POLYRHACHCIS VICINA vyživuje jak jin, tak jang. Pěkný příklad pro popsání těchto energii existuje v čínské medicíně příklad hořící svíčky. Kde oheň je symbol jangu a vosk svíčky je jin. Světlo plamene svíčky je esence JING.

  JIN 

  Jin jingu je hluboce vyživující energie a je považována za základní kámen mladistvosti, svěžesti a vosk svíce života. Mnozí považují jeho akumulaci za více či méně budování zásob energie, které se v těle ukládají pro budoucí použití, a tak poskytuje dlouhodobé regenerační a omlazující vlastnosti.

  FAKTORY PŮSOBICÍ NA JIN

  Jinové tonikum má tendenci vyživovat endokrinní hormony, které jsou znatelně vyčerpány stárnutím, stejně jako záchvaty a scénáři extrémního stresu, ať už jde o stres fyzický, mentální, emocionální nebo duchovní. Proces života a stárnutí tuto jinovou energii vyčerpává a může být také vyčerpána přepracováním, únavou, plozením dětí, nadměrným nebo chronickým užíváním drog/léků, nemocemi, nadměrným emocionalismem a sexuální přemírou.

  NEDOSTATEK JIN - ENERGIE JING

  Nedostatek Jinu se může projevit jako tmavé kruhy pod očima, bolesti zad, slabé ledvinové a reprodukční funkce, nízká odolnost vůči infekcím, slabé trávení a také další známky předčasného stárnutí. Jangový Jing je pak hluboce posilující a inspirující. Polyrhachis Vicina Roger je podle čínské medicíny většinou lidí dobře snášen právě proto, že obsahuje jak jin, tak jang, díky tomu je ve svých účincích vyváženější. Některé bylinky, jako je ženšen nebo jelení paroh, mohou být pro určité lidi často až příliš hřejivé nebo povzbuzující, a proto je polyrhachis považován za stabilnější a vhodnější alternativu.


  Black ant lift.


  Černý extrakt Polyrhachis Vicina je významným zdrojem naprosto unikátních látek, jako je mravenčí ecdysteron a aldehydové sloučeniny (kterým se mj. přisuzuje unikátní síla mravenčího těla), interleukin-2, chitin, kyselina mravenčí, triterpeny, surové ATP, nejvyšší množství zinku vůbec, aminokyseliny (40-67%!) vč. všech esenciálních, minerály a vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších. Mj. i díky všem těmto látkám je černý horský mravenec považován gramem ke gramu za jedno z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Kromě toho nepostrádá ani rychlost, výdrž a velkou houževnatost a pracovitost.


  SLOŽENÍ EXTRAKTU POLYRHACHIS VICINA 


  VYSOKÝ OBSAH BÍLKOVIN

  Černí horští mravenci obsahují až 67 % bílkovin, s velmi nízkým obsahem tuku. Vysoký obsah bílkovin vč. všech esenciálních aminokyselin z produktů z černých mravenců mj. dělá vhodný doplněk pro sportovce jako zdroj unikátních bílkovin a dalších synergických složek. Prášek mravenčího extraktu lze smíchat s jinými prášky nebo v koktejlech, pro zvýšení bílkovin a elektrolytů. Protein obsažený v mravencích má velmi vysokou kvalitu, protože aminokyseliny jsou ve skvělém poměru.

  NEJVYŠŠÍ OBSAH PŘÍRODNÍHO ZINKU

  Černí mravenci jsou bohatým zdroj minerálů a ve skutečnosti obsahují NEJVYŠŠÍ přírodní množství zinku ze všech známých živých organismů. 1KG černých mravenců obsahuje neuvěřitelných 227-311 mg zinku, toto množství je dále zvýšeno v sušeném koncentrovaném extraktu na několikanásobek. Polyrhachis vicina je však skutečným králem zinku. Tento Zinek je navíc přírodně vázán v peptidech a aminokyselinách s esenciálními ko-faktory, a tak je extrémně dobře vstřebatelný. Zinek je nezbytný pro velké množství procesů v těle včetně tvorby krve. Zdravá krev = větší kapacita přenosu kyslíku do svalů = lepší sportovní výkon.

  OSTATNÍ MINERÁLY A VLÁKNINA

  Ostatní obsažené minerály (elektrolyty) jsou také poměrně bohaté, zejména železo, vápník, hořčík, selen a chrom. Mravenci obsahují pouze malá množství sacharidů, z nichž většina je ve formě nerozpustné vlákniny zvané chitin (exoskelet). To je perfektně synergické k vysokému obsahu bílkovin, protože je dobře známo, že vysoký obsah bílkovin je ideální spolu s vysokým příjmem vlákniny i vzhledem k mikrobiomu.

  BIOAKTIVNÍ ECDYSTERON

  Mravenční bioaktivní ecdysteron: Ecdysteron (Ecdy) je hmyzí hormon nacházející se v členovcích, který reguluje jejich vývoj. Je také syntetizován řadou rostlin (fytoecdysteron) k boji proti hmyzím škůdcům. Má řadu farmakologií studovaných vlastností včetně anabolických a adaptogenních. Ecdysteron je široce prodáván jako doplněk stravy ke zvýšení fyzické výkonnosti sportovců. Kromě anabolického účinku Ecdysteron závislého na estrogenovém receptoru beta (ERbeta) ve svalech zůstávají molekulární mechanismy velkého množství dalších farmakologických účinků indukovaných Ecdysteron neznámé. Strukturálně je ecdysteron velmi podobný androgenům (mužským hormonům jako je testosteron) a mnozí navrhují jeho použití jako bezpečnější a přírodní alternativu k anabolickým steroidům.


  DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ SUROVIN


  DITAO SYMBOL.


  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie DI TAO-tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude superlátka růst tak, aby se stala chemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky a látky které rostou/vznikají a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy, aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  LEGENDA ACHILEUS


  Achiles image


  Řecká mytologie a legendární symbolika za produktem ACHILLES MIGHT (by Adam Raw and Primal Alchemy)


  Achilles je dle legend největším válečníkem a bojovníkem lidské historie. Byl nezranitelný (kromě paty), protože ho jeho matka jako miminko za patu celého ponořila do řeky Styx. Navíc se mu žádný válečník bojovými dovednostmi ani zdaleka nevyrovnal. V Homérově Iliadě jsou tzv. Myrmidoni vojáci, kterým velel právě Achilles. Jejich stejnojmenným předkem byl Myrmidon, král Phthiotis, který byl synem Dia (Zeuse) a „široce vládnoucí“ Eurymedousy, princezny Phthiotis. Nechala se jím dle řecké mytologie svést když na sebe vzal podobu mravence.  Myrmidon také zvaný "mravenčí člověk/ant-man" je jednou z ras s původem v řecké mytologii, legendách a folklóru. Ačkoli, zatímco jejich činy jsou dobře známé a široce převyprávěny, zejména v popisech Homerovy Iliady, zdá se, že jejich původ zůstává předmětem jakési debaty.. Slovo Myrmidon pochází z řeckého μυρμηδών nebo „murmedon“, což znamená „mravenčí lůžko“ nebo „mravenčí hnízdo“ (což je odvozeno z řeckého slova pro „mravenec“, μύρμηξ nebo „myrmex“), ale mnoho znalců se přesto dohaduje o tom, který ze dvou samostatných příběhů o původu přesně odpovídá za vznik prvních Myrmidonů. Jedna legenda (viz výše) říká, že pocházejí z princezny, Eurymedusy z Phthie (v řecké Thesálii), dcery jednoho smrtelného krále (nebo říčního boha) Achelouse. Zeus ji navštívil v podobě mravence (nebo v podobě jejího smrtelného manžela), svedl ji do románku a dočasně proměnil sebe i ji v mravence, aby mohli být spolu, aniž by je Héra špehovala. Výsledkem jejich spojení bylo početí syna poloboha - krále Myrmidona (Aeacuse), po kterém byl později pojmenován jeho kmen potomků.


  zeusmyrmidons.jpg?1670431672838


  Mezitím, další legenda (související s Ovidiem) naznačuje, že země Aegina utrpěla velký mor, který měl za následek mnoho úmrtí. Aeacus, současný král v té době (otec Pelea - tedy dědeček Achillea), se modlil k Diovi, aby obnovil populaci svého lidu; Zeus v reakci na to řekl, že králův lid sečte mravence, jejichž domov sídlí na jeho posvátném stromě, mocném dubu. Z nejbližšího mraveniště na nejbližším dubu pak vyrostli mravenci z drobného hmyzu v silné, statečné a pilné lidi - Myrmidony. Mnozí věří, že jeden příběh je více pravdivý nad druhým, přesto je ve skutečnosti docela možné, že oba mýty jsou pravdivé a že každý je jedním dílem skládačky o rozšíření kmenů, vždy však se společným předkem (Diem) a dotekem jeho božské síly. To je podpořeno skutečností, že po době vzniku příslušných myrmidonských kmenů se mravenec stal posvátným zvířetem v řeckých zemích Thesálie i Aeginy.  Reálný Myrmidonský pomník ve městě jejich původu v ŘECKU.


  Vzhled Myrmidonů - silní a pohlední lidé, jejich oči mají vždy odstín šedé nebo stříbrné. Přirozený vzhled Myrmidona se zdá atletičtější než u normálního člověka, s mnohem menším úsilím potřebným k udržení záviděníhodné postavy a špičkové kondice.

  Chování - pro tak militaristický národ není překvapením, že Myrmidoni byli extrémně disciplinovaní a soustředění. Bez otázek poslouchají rozkazy velitele (Achillea), rychle a efektivně vykonávají své úkoly a povinnosti. Myrmidon by dříve zemřel, než aby neuposlechnul rozkaz či porušil slib. Kdokoli nebo cokoli, co se těmto rozkazům postaví do cesty, bude rychle řešeno. Jsou velmi pragmatičtí, dělají vše, co považují za nutné, aby přežili. A i když nejlépe fungují ve skupinách, menší počet a dokonce i jednotliví Myrmidoni stále myslí velmi dobře, což z nich dělá skličující stratégy a smrtící bojovníky. 

  Schopnosti - Špičková kondice – schopnost využívat anatomii s optimální funkcí a/nebo estetickou přitažlivostí. Prozíravost – schopnost odolat psychickému narušení, interakci a/nebo kontrole. Nadlidská odolnost – schopnost odolat fyzickému zranění nad rámec lidských norem. Nadlidský metabolismus – schopnost přistupovat k vnitřním tělesným procesům s účinností přesahující lidské normy. Nadlidské reflexy – schopnost koordinovat reakce s rychlostí přesahující lidské normy. Nadlidská rychlost – schopnost pohybovat se rychlostí přesahující lidské normy. Nadlidská výdrž – schopnost odolat únavě a zotavit se z ní rychleji než znají běžné lidské normy. Nadlidská síla – schopnost vyvinout fyzickou sílu nad rámec lidských norem. Formická komunikace - schopnost psychicky vnímat mravence, komunikovat s nimi a/nebo jim poroučet.


  Myrminodoms warrior


  Moderní vizualizace myrmidonských válečníků


  Myrmidoni/ové jsou v řecké mytologii tedy nejvíce slavní jako elitní jednotky vedené Achillem během trojské války. Jako mýtická skupina lidí byli Myrmidonové údajně původně mravenci, které vytvořil v každém případě Zeus. Achilles byl synem Pelea, řeckého krále, a Thetis, mořské nymfy nebo bohyně. Zeus, král bohů a Poseidon, bůh moře, se oba zamilovali do Thetis a byli soupeři o její ruku v manželství. Peleus byl synem Aeacuse (krále Myrmidona) a proto Achilles sám patří mezi myrmidony.

  MYRMIDONI A TROJSKÁ VÁLKA - Během trojské války měli Myrmidonové údajně pocházet z Phthie v Thesálii, když se říkalo, že nad nimi dostal velení Achilles, syn Pelea. Během trojské války patřili Myrmidonové mezi největší bojovníky v řadách achájských sil. Myrmidonové byli také silně loajální ke svým vůdcům a po většinu trojské války to znamenalo Achillea. Bylo to tedy tak, že když se Achilles po hádce s Agamemnonem stáhl z bitevního pole, udělali to i Myrmidonové; a právě v této době dopadla válka pro Achájce obzvláště špatně. 


  Achilles odstraňuje Patroklovo tělo z bitvy - PD-art-100 - Leon Davent


  Achilles odstraňuje Patroklovo tělo z bitvy - PD-art-100 - Leon Davent


  Doplněk stravy. ACHILLES MIGHT - Primal Alchemy 100g. 
  Obsah: 100g (40 dávek po 2,5g)
  SLOŽENÍ ve 2,5g (1 dávce): Extrakt Black Mountain Ant 50:1* 1500mg, surový Black Mountain Ant prášek* 1000mg 
  *označuje přísadu Di Tao získávání a divoce sklizenou ve vysokých nadmořských výškách Čínských hor.
  Ostatní stopové ingredience: maltodextrin (bez GMO)

  Doporučené dávkování: Lze konzumovat buď smícháním 2,5 g (1 čaj. lžička) prášku do filtrované vody / oblíbeného nápoje dle libosti nebo sníst ze lžičky napřímo/rozcumlat a/či zapít následným douškem tekutiny s krouživým pohybem kolem úst před polknutím. Konzumujte nejlépe na lačný žaludek. Doporučuje se používat výtažky tonických bylin denně v menších odměřených dávkách, spíše než občasné vysoké dávky nahodile.

  Země původu: Čína (pohoří Changbai 1000-1500 m.n.m.)
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu. Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let


  Nejlepší skladovací technologie pro organickou hmotu současnosti - fialové sklo


  Tmavě fialovou speciální sklenici, kterou s tímto produktem zdarma získáte, někteří obchodníci prodávají prázdnou samostatně za vysokou cenu! Je velmi hodnotná, rozhodně ji proto nevyhazujte a ponechejte si ji na další skladování i jakýchkoli jiných potravin běžně užívaných v domácnosti (např. rýže, čokoláda, koření, proteiny, včelí produkty apod.)!!  Přirozená bariéra - speciální fialové sklo také působí jako přirozená bariéra pro energii uloženou v samotném produktu a udržuje ji uvnitř. Tím se prodlouží přirozená kvalita produktu. Ve vědeckých testech má fialové sklo MIRON ve srovnání s jinými skleněnými, plastovými nebo hliníkovými obaly až čtyřikrát lepší skladovací kvalitu. Čtyřikrát! A to bez použití konzervantů a aditiv. Delší životnost a možnost opětovného použití a recyklace činí ze skla MIRON udržitelnou volbu.


  miron2.png?1669483781058

  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  ledviny
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na regeneraci
  na trávení
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro muže

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena