close Zavřít
Trubčí mléko v prášku -100g (ApiDrohn®)
 • Trubčí mléko v prášku -100g (ApiDrohn®)

100% Trubčí mléko (v prášku) -100g (ApiDrohn®)

ApiDrohn® je unikátní a velmi potentní produkt včelí alchymie - 100% trubčí mléko (DRONE JELLY/DRONE MILK/Apilarnil) sušené mrazem (a pouze tak i konzervované) šetrnou lyofilizací. Získává se odborně z larev trubců a obsahu jejich buňky v plástvi, ve specifickém a přesném stádiu jejich vývoje.


Tento proces byl vyvinut v Api-Zentrum Ruhr chemikem Dr. Thomasem Glogerem, který jej během dlouhých let práce vyvinul a zdokonalil. Apilarnil byl původně objeven a patentován Nicolaiem Iliesiu v Rumunsku v 80. letech 20. století. Všiml si, že jeho kuřata se s touto energetickou superpotravinou včel vyvíjela obzvláště dobře.


Uloženo v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu (více informací úplně na konci této stránky).


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  2 199 Kč
  s DPH

  1 963,39 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Trubčí mléko v prášku (ApiDrohn®)


  api drohn trubčí mléko


  TRUBČÍ MLÉKO V BODECH


  - Získává se z trubčích larev ideálně těsně před zavíčkováním a dost obtížně se zpracovává protože má ultra rychlou kazivost - v podstatě v minutách. Je to opravdu tak rychlé, že to lze pozorovat. Lze ale určitým způsobem uložit např. do medu a s medem se také nejčastěji podává. Při správném postupu neztrácí nic na své účinnosti. Trubčí mléko ApiDrohn® bylo odborně okamžitě zpracováno mrazem chemikem a včelařem Dr. Glogerem.

  - Trubčí mléko se používá samostatně nebo v kombinaci s jinými včelími produkty a někdy i s bylinami. Připravují se z něj také tinktury, medové koncentráty, mražené pastilky, cukrové nebo laktózové bonbony, čokoláda a pilulky homogenátu. Mrazem sušený čerstvý 100% prášek ApiDrohn® je ideální forma, protože stejně jako mateří kašička je trubčí mléko nejefektivnější při pomalém rozpouštění v ústech a dlouhém kontaktu se sliznicí již v puse. Cumlání ApiDrohn® je překvapivě chutné!

  - Užívání není komplikované. Používají se vždy několikadenní kůry. Profylaktické nejčastěji týdenní, léčebné na až 3 měsíce. Mezi kůrami je potřeba udělat vždy dvoj až trojnásobnou přestávku.

  - Je hl. třeba dbát na správné skladování. Vždy na chladném místě. Vždy v temnotě a suchu.

  - Trubčí mléko dodává tělu velké množství energie. Proto je potřeba ho eliminovat tam, kde extrémní energie podporuje i růst nemoci. Tj. většina onkologických onemocnění (lze použít po léčbě na regeneraci), schizofrenie, infekční onemocnění. Nelze použít ani při alergii na med a při onemocnění nadledvinek.


  trubčí mléko


  TRUBČÍ MLÉKO

  Trubčí mléko mj. obsahuje hemolymfu, látku mnohem bohatší na živiny než lidská krev. Obsahuje také hormony, zejména steroidní hormony a jejich prekurzory. I když bylo trubčí mléko širší veřejnosti představeno již před více než 40 lety v roce 1980, nezískalo nikdy takovou popularitu jako mateří kašička, a to i přes své mimořádně znějící zdravotní přínosy a vlastnosti srovnatelné nebo přesahující vlastnosti mateří kašičky. Nejběžněji dostupné je trubčí mléko jako homogenát/lyofilizát prášek nebo smíchaný s medem do pasty, pokud se totiž nějak nezakonzervuje musí se vždy uchovávat zmrazená. Podle apiterapeutů pomáhá apilarnil při různých stavech u mužů, žen i dětí.

  SLOŽKY TRUBČÍHO MLÉKA

  Na rozdíl od mateří kašičky obsahuje trubčí mléko obsahuje hodně funkčních skupin sulfhydrických enzymů, stejně tak testosteron, progesteron oestradiol. Proteiny jsou hlavně reprezentovány volnými aminokyselinami a stravitelnými transportními oligopeptidy. Díky těmto látkám přispívá trubčí mléko k rychlejší regeneraci biochemických, hmotnostních a metrických charakteristik varlat a prostaty, a tím stimulování centrálních mechanismů regulujících rychlost androgenizace.

  KLINICKÉ TESTY TRUBČÍHO MLÉKA

  Klinické testy ukazují, že trubčí mléko reguluje aktivitu centrálního nervového systému, podporuje pozitivní morální kondici a lepší chuť k jídlu, také přispívá k lepšímu spánku, příznivě působí i v celkovém fyzickém i mentálním rozvoji dětí i dospělých. Produkt údajně napomáhá hl. v sexuální oblasti. Gerontologie používá trubčí mléko jako výborný energetický a zdravotní stimulant a posilující přírodní medicínu. Trubčí homogenát je doporučován pro aktivní lidi a milovníky extrémních sportů.


   Podle některých údajů je biologická aktivita homogenátu trubčího plodu dokonce vyšší než u mateří kašičky. - Informace vytvořeny s pomocí informací OS ČSV Pardubice z orech.cz


  postup extrakce trubčí mléko


  TŘI ZÁKLADNÍ PILÍŘE MOCI TRUBČÍHO MLÉKA


  1. Kompozice    2. Hormonální síla    3. Imunologická síla

  MNOHEM VÍCE NEZ JEN BÍLKOVINY

  Na rozdíl od populárního strohého popisu, že se prostě jedná o vysokoproteinový včelí produkt (což je při téměř 40g bílkovin na 100g pravda), je složení trubčího mléka mnohem víc než to - jde o velmi vyváženou super-multivýživu, která je v souladu se vznikem nového dronu (trubce). Jsou přítomny všechny aminokyseliny, včetně těch esenciálních + řada peptidů. Dále také trubčí mléko obsahuje jak energetické zásoby pro nový organismus, tak další stavební kameny potřebné pro buňky a organely. Jsou to lipidy pro buněčné membrány a cukry pro syntézu DNA a také hormony a signální molekuly, jako je cholin, které řídí vývojový proces. Jen tak lze v krátkém časovém úseku vytvořit komplexní bytost; rychlost buněčného dělení a růstu je značná. Rychlost metabolismu vyvíjejícího se trubce je srovnatelná s rychlostí královny, když klade vajíčka.

  HLADINY HORMONŮ VYŠŠÍ NEŽ U MATEŘÍ KAŠIČKY

  Množství obsažených hormonů je asi desetkrát větší než u mateří kašičky. Přítomny jsou mužské i ženské hormony. Je to podobné jako u lidí, kde se všechny hormony nacházejí jak u mužů, tak u žen, ale jsou přítomny v různých množstvích a podléhají různým cyklům. Kromě těchto vypočítaných vysokých množství hormonů v obsahu, může trubčí mléko také spustit uvolňování vlastních androgenních hormonů. Během života produkce hormonů u obou pohlaví silně klesá. Příčina lékařských potíží, kterými obvykle trpí muži i ženy, spočívá v relativní dominanci estrogenu nad jinými hormony. Trubčí mléko se zdá být silně schopné zasáhnout pozitivně a také působit proti typickým zabijákům testosteronu, které my lidé rádi konzumujeme. Patří mezi ně hl. alkohol, zejména pivo (chmel!), sója, káva a cigarety. Trubčí mléko je účinné proti nadváze, dopadům nedostatku pohybu a špatnému spánku a samozřejmě stresu (jde o adaptogen). Trubčí mléko obecně aktivuje produkci hormonů, ale zejména stimuluje všechny ostatní hormony kromě estrogenu, čímž obnovuje příjemnou rovnováhu.

  IMUNITNÍ SYSTÉM

  Larvy jsou dobře chráněny svou larvální kůží. Úl nabízí i mechanickou ochranu a chovné prostory jsou navíc impregnovány propolisem. Zázrak evoluce: jednotlivé druhy hmyzu například žijí ve svém červovitém stavu v zemi po mnoho měsíců. Bakterie, které je obklopují a jsou v půdě hojně zastoupeny, jim díky ochranné cloně na kůži nemohou ublížit. Tato clona může být vnímána jako jejich vlastní imunitní systém. A jeho mechanismy a signální proteiny zřejmě dokážou ovlivňovat a aktivovat i lidský imunitní systém. Samotné trubčí mléko je tedy antibakteriální a antivirové.


  Jsou to přesně tyto tři pilíře, které stručně vysvětlují mnohostranné využití trubčího mléka.


  api dhron trubčí mléko


  POUŽITÍ TRUBČÍHO MLÉKO


  LEPŠÍ VÝKON, NÁLADA A NERVOVÉ PORUCHY

  Podobně jako při užívání mateří kašičky jsou lidé s oslabenou imunitou, kteří jsou nemocní či oslabení po mnoho let, často v depresi. Jsou slabí, melancholičtí, depresivní a chronicky unavení. Lékařské pátrání po příčinách se obvykle zaměřuje na povrchové jevy – a tam často končí. Řeší se častěji symptomy, nikoli příčiny. Trubčí mléko zvyšuje výkonnost, stimuluje imunitu a vitalitu a tím i celkový zdravotní stav.

  Při chronických nervových poruchách a problémech s pamětí postiženým prospívají nervové přenašeče, jako je vysoký obsah cholinu. Trubčí mléko se proto doporučuje i při fyzické a psychické únavě. Zabraňuje také destrukci šedých buněk v mozku pacientů s Alzheimerovou chorobou.

  DĚTI A TRUBČÍ MLÉKO A PODVÝŽIVA (APITERAPIE)

  Typickou aplikací trubčího mléka jsou i stavy vývojových poruch u dětí, jako je pomočování, špatný vývoj inteligence či motoriky v předškolním věku a další stavy, jako je epilepsie a cystická fibróza.

  Velkou oblastí použití je zmírnění symptomů menopauzy, jako jsou návaly horka, poruchy spánku, změny nálad a přibírání na váze. Kromě toho u mladších žen: při problémech ženského cyklu, PMS, problémy s kojením a také záněty pohlavních orgánů. Trubčí mléko rovněž pomáhá při ztrátě hustoty kostí, která je pozorována při problémech v oblasti vývoje kostí a kostry.

  Podvýživa a z ní plynoucí nedostatek živin bývá častým problémem, většinou způsobeným agresivními nebo jednostrannými dietami, poruchami puberty nebo nechutenstvím. Trubčí mléko dokáže tento nedostatek kompenzovat a zajistit stabilnější fyziologii a v konečném důsledku i psychiku. Potřebná jen malá množství trubčího mléka, však s vysokou efektivitou jde také naproti faktu, že pacienti trpící anorexií mají „nízký počet kalorií“, což jim může pomoci s užíváním účinné látky.

  POHLAVNÍ VITALITA, PLODNOST A SEXUALITA

  Klasicky, v dobách socialismu, v Rumunsku a přidružených zemích bylo trubčí mléko považováno za „zelenou viagru“. Bylo proto oblíbené a distribuované spíše podpultově, než otevřeně prodávané. Působí střednědobě, takže je vhodný zejm. pro trpělivého uživatele. Účinek lze zaznamenat nejdříve po deseti dnech až dvou týdnech - a zpravidla ne do 30 minut jako u některých moderních modrých pilulek. V naturopatii je to tak: NE „rychlému“ řešení, ale dlouhodobý efekt! Nemá žádné vedlejší účinky. Přirodní typy a holistické řešení impotence a problémů s erekcí mají také tu výhodu, že pozitivně ovlivňují kvalitu a pohyblivost spermií. Tvorba spermií u mužů trvá asi 64 dní, ale zlepšení potřebuje podstatně déle než tuto dobu. Trubčí mléko je také stejně jako mateří kašička vhodné pro páry s nenaplněnou touhou mít děti, protože u mužů i žen dochází ke zvýšení plodnosti zcela přirozeným způsobem. Bohaté zkušenosti Apiterapie ukázaly, že je zvláště účinné v kombinaci s mateří kašičkou. Je důležité, aby užívali oba partneři, protože to zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění. Jak bylo popsáno dříve, trubčí mléko aktivuje hormonální funkci: poruchy endokrinních žláz, jako je hypofýza a nadledvinky, mohou být normalizovány. To zahrnuje menstruační cyklus, takže trubčí mléko může pomoci zmírnit PMS, nepravidelný menstruační cyklus a bolesti. V rumunských terénních zprávách jsou také odkazy na zmírnění genitálních vředů a pozitivní vliv na vaginální flóru prostřednictvím přípravku Apilarnil z trubčího mléka.

  JÁTRA A ŽALUDEČNÍ VŘEDY

  Klasickou aplikací pro trubčí mléko jsou problémy s alkoholem a problémy v trávicí soustavě, žaludeční vředy as tím spojená cukrovka a obezita. To byl vážný problém v socialistických zemích východní Evropy, a proto byl již tehdy zkoumán. Apilarnil vykazoval ulevující účinek na hl. detoxikační systémy těla, jako jsou játra a ledviny.

  SPORT

  Veřejně je jen málo známo, že trubčí mléko zvyšuje svalovou hmotnost v těle a je považován za přirozený anabolický stimulant u mužů. Zvyšuje výkonnost sportovců jak při vytrvalosti, tak při budování síly, protože silně stimuluje produkci síly a zabraňuje ztrátě glykogenu ve svalech. Každý, kdo si přeje používat trubčí mléko k přípravě na soutěže, by si měl uvědomit, že podle našich zkušeností i důkazů z Apiterapie dochází zhruba po dvou týdnech užívání ke zvýšení výkonu (podobně jako u mateří kašičky).

  SEPSE

  Zcela nová doporučená aplikace pro Apilarnil z trubčího mléka pochází z Turecka (Natural 2019 Conference Ankara, konferenční příspěvek Sibel Silici). Zde byl použit na potkaních buňkách a také při pokusech na zvířatech proti sepsi. Jedná se o multiorgánové selhání u těžce zraněných nebo vážně nemocných lidí. Po vážných nehodách například zkolabuje několik orgánových systémů a v případě nouze nelze tyto mnohočetné poruchy dostat pod kontrolu lékařským ošetřením. Pacient umírá z mnoha příčin. V experimentech krysy léčené Apilarnilem přežily jinak smrtelnou sepsi. To naznačuje, že Apilarnil může být vynikajícím opatřením pro podporu a posílení imunitního systému před vážnými operacemi nebo dokonce pro těžce zraněné pacienty.

  KOSMETIKA

  Trubčí mléko lze použít jak vnitřně, tak v krémech a mastech jako kosmetiku. I když je tato informace několikrát zmiňována v literatuře, nejsou zde žádné odkazy na formulace nebo návody k použití, ať už má být použit čerstvý nebo lyofilizovaný materiál.

  ZVÍŘATA

  Na všechny výše uvedené stavy lze trubčí mléko aplikovat i u zvířat. V jejich případě Nicolai Iliesiu také věřil, že použití Apilarnilu zvýší počet mužských potomků. Jde však o hypotézu, která dosud nebyla podložena výzkumnými studiemi.


  TRUBČÍ MLÉKO A MED


  Vzhledem k tomu, že mrazem sušené trubčí mléko či homogenát jsou poměrně složité na výrobu, tak se často zpracovává čerstvé trubčí mléko ve směsi medu. Med je klasický transportní mechanismus, což znamená, že farmakologicky aktivní složky se snadněji dostávají do těla. Proto je vhodné s medem kombinovat jakoukoli formu trubčího mléka. Na to existuje mnoho různých receptů. Různé směsi medu a trubčího mléka jsou dodnes široce používány v Rumunsku a v zemích bývalého východního bloku.


  DÁVKOVÁNÍ TRUBČÍHO MLÉKA


  Obecně lze říci, že kúry s až 20 gramy trubčího mléka denně se doporučují například pro závodní sportovce. Stejně jako u jiných včelích produktů neexistuje žádný návyk (závislost) a vlastně žádné zásadní omezení přijatého množství pokud není alergie nebo citlivost na složky TM.

  Doporučuje se minimální množství jeden až tři gramy (čerstvého TM) denně, což je asi jedna třetina gramu až gram lyofilizovaného prášku. Trubčí mléko je přírodní energizér; užívání po obědě tedy může teoreticky vést k horšímu spánku u některých jedinců. Takže užívání brzy ráno nebo s druhou snídaní se jeví jako nejlepší čas užívání. Energizující účinek je však mnohem silnější u mužů než u žen.

  FORMY DÁVKOVÁNÍ A CHUŤ

  Formy dávkování jsou stejně rozmanité jako u jiných včelích produktů. Existují zprávy o lyofilizovaném prášku jako je tento, genitálních a análních čípcích až po oční kapky a oční masti, nosní kapky, ušní kapky, krémy, pleťové vody a masti až po medové směsi, bombóny nebo čokoládové pastilky či čokoládu. Chuť trubčího mléka je příjemná, někdy trochu pikantní a dle čerstvosti a typu zpracování jemná až silná, vždy však jemně medově nasládlá s oříškovým závěrem. To je důvod, proč se tak dobře hodí pro použití např. ve směsi s čokoládou. Při výrobě by se samozřejmě vždy mělo dbát na zpracování za co nejnižších teplot.


  Informace vytvořeny s pomocí knihy The Power of the BEE od Dr. Thomase Glogera

  TRUBČÍ MLÉKO PODLE APITERAPIE


  - Zlepšuje spánek.
  - Odstraňuje napětí z organismu.
  - Při anorexii zlepšuje zlepšuje stav nervového systému, jater, krve a systému hormonálního, vstřebávání látek (spolu s medem je zlepšení velmi rychlé).
  - Lze použít jako přírodní antidepresivum bez vedlejších negativních účinků.
  - Zlepšuje metabolismus.
  - Potlačuje vývoj aterosklerozy.
  - Zlepšuje stav cév, zpevňuje je a zlepšuje stav celého krevního oběhu.
  - Likviduje špatný cholesterol.
  - Vyrovnává krevní tlak – oběma směry a upravuje i tlak kolísavý.
  - Urychluje hojení poranění a jizev.
  - Regeneruje pokožku.
  - Pomáhá při neplodnosti 1. stupně.

  - U dětí zlepšuje růst. Pomáhá s bolestivými růstovými stavy.
  - U dětí, sportovců i starých lidí zlepšuje koncentraci – zkoušky, soutěže, sport, řízení vozidel, ...
  - Zlepšuje koncentraci i po mrtvici.
  - Pomáhá s léčbou anemie.
  - Pomáhá s dětskou epilepsií.
  - Regeneruje játra.
  - Regeneruje tělo po chemoterapii (nejen onkologické).
  - U starých lidí zlepšuje trávení a vstřebávání látek, zlepšuje proces stárnutí.
  - Zlepšuje se vstřebávání vápníku, stavebních bílkovin.
  - Zlepšuje a posiluje pohlavní systém.
  - Používá se pro všechny formy cukrovky – srovnává hormonální systém a umí opravit cukrovkou poničenou nervovou soustavu.
  - Zkracuje regeneraci po nemoci.
  - Zvyšuje fyzickou výkonnost.
  - Zlepšuje práci štítné žlázy.
  - Zlepšuje stav kostí. Používá se při osteoporóze a před a po operaci mnohočetného myelomu.
  - S opatrností a v kombinaci s dalšími produkty se může použít při leukemii.
  - Silné tonikum na organismus
  - Zlepšuje regulaci centrálního nervového systému
  -
  Obnovuje a harmonizuje metabolismus a výživu tkání
  - Přispívá k obnově narušených funkcí jednotlivých orgánů
  - Regulace cévního systému a hladinu krevního oběhu, snížení krevního tlaku
  -
  Snižuje hladinu cholesterolu a brání vzniku aterosklerózy
  - Zlepšuje endokrinní systém
  -
  Zlepšuje sexuální touhy
  -
  Zlepšuje chuť k jídlu a zdravý spánek
  -
  Zlepšuje fyzickou výkonnost a zvyšuje odolnost proti emociálnímu stresu
  -
  Problémy se štítnou žlázou
  -
  U mužů prostata, mužská neplodnost, menopauza u žen


  api dhron trubčí mléko


  NICOLAE ILIESIU APILARNIL


  Nicolae Iliesiu larvami trubců krmil svá kuřata a objevil tak Apilarnil. Když se roztoč Varroa koncem 70. let dostal do Rumunska, bylo tam jako obranné opatření zavedeno tzv. „řezání dronů“. Zakryté plástve dronů byly odstraněny - protože hl. tam se roztoči varroa skrývají a rozmnožují. Tato přirozená metoda kontroly varroázy chrání včely dodnes.

  Jako šetrný včelař tedy Nikolai Iliesiu krmil svá kuřata obsahem odstraněných rámků. Zjistil, že kuřata se vyvíjejí abnormálně dobře a rychle. Potřeba a udržitelnost spolu úzce souvisí a udržitelné využívání není výsadou dnešního světa. V Nikolai Iliesiu se probudil výzkumný duch a systematicky studoval jev, který pozoroval. Na extrakt z larev dronů skutečně pozitivně reagovalo mnoho zvířat: skot, prasata, ovce a dokonce i buvoli. Výzkum vedl k vývoji Apilarnilu. Nezvykle (na období studené války) byl tento vynález dokonce chráněn mezinárodní patentovou přihláškou. Apilarnil byl považován za zelenou viagru a jako takový byl velmi oblíbený a nedostatkový.

  Nikolai Iliesiu podnikl s Apilarnilem další rozsáhlý výzkum, například o léčbě tehdy bujícího alkoholismu a jeho následků. Produkt v té době obsahoval pyl i mláďata trubců. Dnes bychom jej pravděpodobně zařadili mezi energetické nápoje, tedy směs medu a dalších včelích produktů. Na veletrhu Apimondia Istanbul 2017 představil profesor Banu Yüncel aktuálnější a podrobnější výzkumy o zlepšeném vývoji mláďat prostřednictvím diet s trubčími larvami.

  Pod pojmem Apilarnil/ApiDrohn dnes rozumíme zpracované larvy trubců až do doby těsně před zavíčkováním. Jeho nejlepší forma je lyofilizovaná, tj. mrazem sušená. Získává se vylisováním larev a odfiltrováním vylisované šťávy.


  apilarnil


  Drone jelly (Trubčí mléko - TM) je poměrně velmi málo známý včelí produkt s domnělým účinkem na sexuální hormony.
  Trubčí mléko není totéž jako mateří kašička: mateří kašička je vyhrazena včelím královnám, zatímco trubčí mléko se dává dělnicím a trubcům a vyrábí ho včely medonosné. Vědci se domnívají, že trubčí mléko stimuluje produkty DHEA v nadledvinách. Hrubé trubčí mléko zvýšilo relativní ukazatele androgen-dependentních orgánů a hladinu testosteronu v plazmě, čímž poskytuje silný anabolický účinek.


  trubčí mléko api dhron


  Trubčí mléko je unikátní včelí produkt z celého obsahu buňky plástve, kde žije trubčí larva do 7. dne. 7. den má larva trubce nejvyšší počet pohlavních buňek a má maximální obsah energie a informací.


  vývoj larev trubčí mléko


  Trubčí mléko lidé používají cca od dob starověké Číny. Archeologové našli recept s trubčím mlékem vyrytý na bambusu v hrobu Mah-Wan-Dui, Dynastie Khan, provincie Huan. V Apiterapii se doporučuje zejména mužům, má dost podobné složení jako mateří kašička, jen s rozdílem, že v trubčím mléce je mnohem více prekurzorů testosteronu a pro-androgenních látek. Používá se hl. pro zlepšení plodnosti, sexuálního, mentálního a fyzického výkonu. Trubčí mléko zvyšuje počet spermií a u žen obnovuje funkci vaječníků. Získává se z trubčích larev, když má vajíčko asi 10 dní, tedy těsně před zavíčkovaním.


  postup odběru trubčího mléka


  larvičky trubčí mléko


  ApiDrohn® (100% trubčí mléko, mrazem sušené) -DE 100g

  Surovina včelího úlu - 100% Trubčí mléko mrazem sušené šetrnou lyofilizací. Obsah: 100g
  SLOŽENÍ: Lyofilizované trubčí mléko (Apilarnil, původ Německo)
  Nutriční hodnoty na 100g: 
  Energetická hodnota 1975 kJ/472 kcal
  Tuky 20,9g, z toho nasyc. mastné kyseliny 9,3g
  Sacharidy 33,3g, z toho cukry 11,5g
  Bílkoviny 37,5g            Sůl 0,10g
  Doporučené dávkování: 1 čaj. lžička 1-2 denně
  Země původu: Německo
  Výrobce: Api-Zentrum Ruhr
  Vyrobeno v Německu
  Upozornění: Opatrnosti je třeba u osob citlivých na včelí produkty. Není vhodné pro osoby s alergií na včelí složky, pyl a med. Pokud jste citlivý na některý z produktů včel, poraďte se o konzumaci s lékařem nebo produkt nekonzumujte! 
  Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem.
  SKLADOVÁNÍ: Skladujte v chladu a suchu a MIMO DOSAH DĚTÍ.
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu


  Datový list

  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na imunitu
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  příprava na početí
  Pro koho
  pro děti
  pro muže

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  BIO Mateří kašička -50g/250g (Německo)
  vceli-produkty
  BIO Mateří kašička -50g/250g (Německo)
  Mateřská kašička (Royal Jelly)je žlutý až bílý, lepkavý a viskózní tekutý produkt, který vyrábějí včely pracovnice pro královnu včelího roje. Její...
  Produkt, který vyrábějí včely pracovnice pro královnu včelího roje. Obsahuje řadu živin a...
  Skladem
  799 Kč Cena
  TRUBČÍ MLÉKO V 70% TMAVÉ ČOKOLÁDĚ) - 55g (NAIVE)
  cokolada-z-litvy-naive
  TRUBČÍ MLÉKO V 70% TMAVÉ ČOKOLÁDĚ) - 55g (NAIVE)
  Tato tabulka obsahuje unikátní včelí produkt - trubčí mléko a adaptogenní 70% čokoládu. V každé tabulce je přibližně 1g čerstvě a odborně...
  Tato tabulka obsahuje unikátní včelí produkt - trubčí mléko a adaptogenní 70% čokoládu. Tabulka...
  Skladem
  235 Kč Cena
  TRUBČÍ MLÉKO (11g) V 70% TMAVÉ ČOKOLÁDĚ) - 55g (silnější verze)
  • Novinka
  • Vyprodáno
  funkcni-cokolady
  TRUBČÍ MLÉKO (11g) V 70% TMAVÉ ČOKOLÁDĚ) - 55g (silnější verze)
  Nová nejsilnější verze BEE DRONE JELLY s obsahej 11g na celou tabulku.Adaptogenní čokoláda, která je tvořena ze 70% výběrovým KAKAEM Naive, 20%...
  Tato tabulka obsahuje unikátní včelí produkt - trubčí mléko a adaptogenní 70% čokoládu. Tabulka...
  Vyprodáno
  669 Kč Cena
  100% Trubčí mléko -50...
  • Novinka
  vceli-produkty
  100% Trubčí mléko -50 kapslí (ApiDrohn®)
  ApiDrohn® je unikátní a velmi potentní produkt včelí alchymie - 100% trubčí mléko (DRONE JELLY/DRONE MILK/Apilarnil) sušené mrazem v kapslích...
  100% Trubčí mléko mrazem sušené šetrnou lyofilizací v kapslích. Obsah: 50 kapslí po 250mg....
  Skladem
  699 Kč Cena