Unikátní BIO Kakaové Kolagenní peptidy -ANCIENT BRAVE
 • Unikátní BIO Kakaové Kolagenní peptidy -ANCIENT BRAVE
 • Lahodná organická peruánská čokoládová směs se silným množstvím vyživujícího kolagenu Ancient Brave Kakao + Kolagen
 • BIO kako v prášku Ancient Brave.

BIO Kakao + Kolagen (Grass Fed) -250g (ANCIENT BRAVE)

Tato výživná směs s vysokým obsahem vlákniny, bílkovin, regeneračního sibiřského ženšenu a čisticí červené řepy vskutku vynikajícím doplňkem každodenní rutiny.


Lahodná organická peruánská čokoládová směs s množstvím vyživujícího kolagenu. Tento nápoj je vytvořený pro zlepšení nálady a energie, zatímco pracuje na zvýšení zářivosti pokožky, síle kloubů a pohybového aparátu.


Bohatý na antioxidanty, hořčík, železo a aminokyseliny a vlákninu s lahodnou čokoládovou chutíPovzbuzuje, vyživuje a revitalizuje! Vhodný do diety, keto diety a paleo diety.


Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou.
Balení: 250g.
Značka: ANCIENT BRAVE.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  670 Kč
  s DPH

  598,21 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  BIO RAW Kakao + Kolagen (ANCIENT BRAVE)


  Top 9


  ANCIENT BRAVE KAKAOVÉ KOLAGENNÍ PEPTIDY


  Jedná se o metabolický optimizér, sestavený z přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Premiová kvalita, čistota a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu, tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu.


  ANCIENT BRAVE ZARUČUJE:


  •  TOP kvalitu 
  •  Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
  •  100% přírodní složení
  •  Akreditovaná kvalita: Soil Association
  •  BEZ genetické modifikace
  •  BEZ rBGH/rBST
  •  BEZ lepku
  •  BEZ přidaného cukru
  •  Nepodporuje velkozemědělské a hospodářské firmy


  Reklamni plakát na kolagen s kakaem, ženšenem a červenou řepou. Neobsahuje lepek.


  SLOŽENÍ ANCIENT BRAVE KAKAO:


  •  BIO RAW kakao z Peru (30 %) - Superantioxidant, zdroj energie, mnoha minerálů a antioxidačních látek. Působí proti oxidačnímu stresu.
  •  Grass fed kolagenní peptidy z Brazílie (20 %) - Stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce).
  •  BIO červená řepa - zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek. Bojuje proti oxidativnímu stresu, reguluje hladinu krevního cukru a chuť na sladké. Má pozitivní vliv na cholesterol.
  •  BIO karob - je podobně jako kakao antioxidant, zdroj mnoha minerálů a vitamínů.
  •  BIO sibiřský ženšen - adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě pomáhá odolávat proti zátěži a stresu.
  •  BIO baobab - Zdroj vitamínu C = imunita, odolnost proti zátěži, přírodní zdroj draslíku.


  POUŽITÍ ANCIENT BRAVE


  Ranní šálek kakaa je oblíbeným rituálem mnoha lidí – potěší chuťové buňky a jemně povzbudí mysl i tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo revitalizuje, zároveň jej však s časem nevyčerpává, narozdíl od jiných stimulantů například kofeinu.


  DÁVKOVÁNÍ ANCIENT BRAVE


  Rozmíchejte 2 odměrky (10 g) v 250 ml horké vody. Tento doplněk je ideální k přerušovanému hladovění, očistným protokolům a detoxikačním kůrám. Pokud vás zajímá jak v tomto období ANCIENT BRAVE dávkovat, v přiložený souborech najdete soubor v pdf. s detailním popisem.


  O ZNAČCE ANCIENT BRAVE


  Odkryjte luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů od Ancient Brave, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Tyto výrobky nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které v dlouhodobém horizontu mohou mít devastující účinek na organismus.

  Ancient Brave vám umožní přirozeným způsobem a bez škody na zdraví optimalizovat svoji hmotnost, a současně restartovat svou optimální fyzickou i psychickou kondici. Je to víc než jen produkt - je to filozofie života, je to způsob, jak respektovat své tělo a nabídnout mu to nejlepší, co příroda nabízí.

  Za kvalitou této prémiové britské značky stojí dvě silné a inspirativní ženy. Annelie Whitfieldová, uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami. A druhou je Kate Prince, zkušená mediální specialistka, která spojila své síly s Annelie, aby společně přinesly na trh produkty Ancient Brave.

  Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka. Vyberte si Ancient Brave, když hledáte výjimečnou kvalitu, křišťálovou čistotu a maximální účinnost


  ANCIENT BRAVE BRAVE BLENDS


  PŘERUŠOVANÝ PŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY


  Cacao + Grass Fed Collagen lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Přerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že přerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky přerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.

  Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že na rozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice. 


  (Viz Přerušovaný půst = efektivní a šetrná cesta pro optimalizaci)


  PŘERUŠOVANÝ PŮST A METODA BRAVE 


  Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.

  Cílem je:

  + Optimalizovat tělesnou hmotnost
  + Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
  + Pomoci metabolismu při očistě
  + Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
  + Posílit duševní kondici


  PROČ PRÁVĚ GRASS FED KOLAGEN A SYNERGNÍ ŠESTISLOŽKOVÁ SMĚS 


  Grass fed kolagenové peptidy jsou tzv. strukturální bílkovinou, jejíž stimulační impakt na metabolizmus je minimální a jejíž hlavní funkcí je obnova strukturálních bílkovin v pojivech (pokožka, hojení ran, svaly, vlasy, nehty, stěna střeva,...). Právě proto je ideální bílkovinou pro přerušovaný půst Metodou Brave, protože  během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Synergní směs zase napomáhá při restartu a revitalizaci organizmu.

  Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, rezuduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší...

  JAK NA TO

  Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe. 

  POSTUP

  Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:

  Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.

  - Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen a 250 ml horké vody.  Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžičky Grass Fed True Collagen.
  - Další jídlo nejdříve v 9:00
  - Postupně posuňte na 11:00

  Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani. 

  - Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen, dále přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
  - Další jídlo nejdříve v 9:00
  - Postupně posuňte na 11:00

  Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu. 


  Počet dávek v balení: 25 x 10 g 100 g

  Energetická hodnota: 1369/328kcal
  Bílkoviny 37,44g
  Sacharidy 14g
   z toho cukry 5,07g
  Tuky 6,92g
   z toho nasycené mastné kyseliny 4,07g
  z toho mononenasycené mastné kyseliny 2,23g
  z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,32g
  Vláknina 29,81g
  Sůl  1,31g

  79 % obsahu produktu je v bio kvalitě.

  Podrobné složení: bio raw kakao z Peru (30 %), bio kakaový prášek, hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio červená řepa, bio skořice, bio karob, bio sibiřský ženšen, bio baobab, himalájská sůl.

  Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. 


  Datový list

  Typ
  BIO
  Část těla
  pleť
  vlasy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na imunitu
  na regeneraci
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  Stáhnout

  Dávkování

  Popis jak dávkovat ANCIENT BRAVE

  Stáhnout (48.39KB)
  chat Recenze (2)
  Známka

  Související produkty

  Hydrolizovaný Hovězí Kolagen -500g (WHOLDOHEALTH)
  kolagen
  Hydrolizovaný Hovězí Kolagen - (WHOLDOHEALTH)
  Prémiový hovězí kolagen-hydrolyzát z dobytka v Argentině. Chován na pastvinách a krmen trávou na základě standardů American Grassfed Association a...
  Prémiový hovězí kolagen-hydrolyzát z dobytka v Argentině. Chován na pastvinách a krmen trávou.
  Dostupnost podle variant
  799 Kč Cena
  BIO Káva + Kolagen (Grass...
  • energie
  kolagen
  BIO Káva + Kolagen (Grass Fed) -250g (ANCIENT BRAVE)
  Coffee + Grass Fed Collagen představuje šestisložkový optimalizér metabolismu, jehož sestavu tvoří ty nejčistší přírodní zdroje, které jsou...
  Coffee + Grass Fed Collagen představuje šestisložkový optimalizér metabolismu, jehož sestavu...
  Skladem
  650 Kč Cena
  TRUE COLLAGEN (Grass Fed) -200g (ANCIENT BRAVE)
  • Novinka
  kolagen
  TRUE COLLAGEN (Grass Fed) -200g (ANCIENT BRAVE)
  True Collagen představuje krystalickou čistotu ve formě hydrolyzátu kolagenu, pocházejícího od volně se pasoucích krav krmených travou, jež se...
  True Collagen představuje krystalickou čistotu ve formě hydrolyzátu kolagenu, pocházejícího od...
  Skladem
  820 Kč Cena