• Vyprodáno
BIO Proteinové Energy tyčinky -12ks (ORGAINIC)
 • BIO Proteinové Energy tyčinky -12ks (ORGAINIC)
 • BIO Proteinové Energy tyčinky -12ks (ORGAINIC)

BIO Proteinové Energy tyčinky -12ks (ORGAINIC)

Bio alternativa ke konvenčním proteinovým tyčinkám plným olejů, cukrů/umělých sladidel a zbytečných aditiv - BEZ balastu !


Přírodní proteinové tyčinky, obsahující Orgainic natural protein - jediný skutečně BIO-certifikovaný (v Německu, což pro mne má opravdu váhu) syrovátkový protein na našem trhu. Je tzv. "Grass Fed" - to znamená, že pochází jen z mléka krav krmených výhradně trávou (pastva a seno) a ničím jiným.A je zpracován zastudena.


Výroba: Německo.
Balení: 0,6kg.
Kategorie: Proteiny.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  799,00 Kč
  s DPH

  694,78 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  BIO Proteinové Energy tyčinky (ORGAINIC)


  SVALOVÁ POTRAVA NA CESTY


  Našli jste se ve světě fitness a jste neustále aktivní? Rychle se může stát, že zásoby sacharidů se vyprázdní a svaly touží po svém stavebním materiálu - bílkovinách.

  Než však sáhnete po rychlém občerstvení, junk foodu, sladkostech či běžných proteinových tyčinkách plných balastu když máte hlad a nakrmíte tak své tělo jen "potravinami" chudými na kvalitní živiny zvažte alternativu - Bio syrovátkovou proteinovou tyčinku bez přidaného cukru a umělých sladidel - je dokonalým přírodním doplňkěm pro aktivní lidi.

  Než začnete zpochybňovat obsah sacharidů v našich organických proteinových tyčinkách, uvědomte si, že přírodní sacharidy nejsou vašimi nepřáteli. Rychle dobijí vaše energetické nádrže a přeprogramují vaše tělo tak, aby budovalo svaly prostřednictvím zvýšení inzulinu.


  PŘIROZENĚ BEZ ZPRACOVANÉHO CUKRU


  Chemické přísady a podřadné zpracování potravin zajišťují, že naše tělo nedokáže bílkoviny správně vstřebat a využít. Škodliviny také ukládáme do našich tukových buněk, pokud je neumíme správně zpracovat.

  To je potřeba urychleně změnit, abyste si svým životním stylem nezpůsobovali dlouhodobé škody. Proto v Organic Whey Protein Bar používáme pouze 6 přírodních ingrediencí. Naše energetické tyčinky jsou sladké díky datlím, které obalují arašídy a ultra čistý bio syrovátkový protein.


  VYROBENO V NĚMECKU A SPRÁVNĚ


  Úplná transparentnost organických produktů je součástí naší filozofie. Víme, odkud každá součást našich produktů pochází: z Německa. Chceme co nejkratší dobu přepravy a výrobu produktů a působit co nejregionálněji.

  Dbáme také na druhově vhodný chov a krmení zvířat. 100% BIO, bez antibiotik a růstových hormonů.

  To se odráží i v ceně. Ale jedině tak mohou naše proteinové tyčinky existovat s naším klidným svědomím a s jistotou, že vašemu tělu dodají maximum zdravých živin bez balastu.


  POPIS ORGAINIC PROTEINU


  Má naprosto unikátní a čisté složení - jelikož naturální verze obsahuje jednu jedinou látku - koncentrát syrovátkové bílkoviny, který splňuje vše podstatné pro vrcholně top produkt =(BIO, Grass fed, zastudena, koncentrát nikoli izolát a absence čehokoli umělého). A jeho skvělé ochucené verze mají pouze 2 látky složení! - koncentrát syrovátkové bílkoviny a přírodní surovinu dané chuti - vše v BIO kvalitě. Toto je naprosto unikátní a celistvá jednoduchost složení, která splňuje i má vlastní kritéria - a ta jsou vskutku maximální. Tento produkt neobsahuje dokonce ani lecitin (emulgátor sloužící ke snadnému míchání koktejlu bez hrudek díky umožnění spojit tuk s vodou). Nedoporučuji ho proto míchat jen tak líně lžící, ale použít běžný Shaker pro přípravu správně krémového proteinu silným "třepáním", případně el. mixér.


  Buduj a regeneruj zdravě - BEZ aditiv !  Obsahuje také VELMI vysoký obsah BCAA - 23%, který odpovídá cca 7g BCAA na 1 dávku(30g)!


  O velmi silném a podporujícím účinku kvalitního syrovátkového proteinu a BCAA na svalovou hmotu, regeneraci, antioxidaci a podporu imunitního systému snad netřeba psát jelikož přítomnost moderních tzv. "whey" proteinů na světovém trhu trvající již déle než 30 let opravdu potvrdila jejich účinnost a nejen komerční záměr výrobců. Skutečná historie využití syrovátky pro zdraví navíc sahá tísíce let zpět až do dob Hippokrata a modernější verze prášků pak do konce 19 století a období Eugena Sandova (otce moderní kulturistiky). Kvalita složení je však vždy rozhodující! Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by ani top produkt nikdy neměl zcela nahrazovat!


  Datový list

  Typ
  BIO
  Dle účelu
  na únavu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (2)
  Známka

  -  !!! NOVĚ DOSTUPNÉ VOUCHERY V KATEGORII VÁNOCE !!! - DOPRAVA ZDARMA OD 3000kč -