Bulharský Tribulus Terrestris MAXX -60 kapslí (VEMOHERB)
 • Bulharský Tribulus Terrestris MAXX -60 kapslí (VEMOHERB)

Bulharský Tribulus Terrestris MAXX -60 kapslí (VEMOHERB)

Za vývojem tohoto jedinečného produktu stojí více než dvacet let zkušeností vycházejících nejen z nejnovějších dostupných vědeckých studií, ale také z přímé praxe a dlouholetého využití ve vrcholovém sportu a farmacii.


V případě, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% jistotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakční složky jsou pravidelně testovány na obsah bioaktivních složek a to v rámci těch nejuznávanějších nezávislých laboratoří v rámci EU. (Viz - Bulharský tribulus, protodioscin a furostanolové saponiny).


Produkt je pravidelně  testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři.


Pro všestrannou podporu organismu zejména pro muže
Balení:60 kapslí (46 g)
Dávkování:
Berte 1 kapsli 2-3x denně


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  699 Kč
  s DPH

  624,11 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  BULGARIAN TRIBULUS TERRESTRIS MAXX V NEJSILNĚJŠÍ VERZI


  TRIBULUS TERRESTRIS (KOTVIČNÍK ZEMNÍ)


  Originální Tribulus = skutečná garance účinku 

  Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti díky specifickému obsahu bioaktivních složek. Originální bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrace furostanolového saponinu protodioscinu [1]. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Pro bulharský Tribulus je také charakteristický obsah dalších specifických furostanolových saponinů [?1].

  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, charakteristickým podnebím, skladbou půdy a také obdobím sklizně, která probíhá v přesně stanoveném vegetačním období rostliny, kdy je obsah bioaktivních složek nejvyšší. Proto je také např. činský nebo indický tribulus skladbou saponinů odlišný a je využíván v TCM a Ajurvédě k odlišným účelům (močové cesty v TCM atd.).


  tribuk.jpg


  Pokračování a další informace o Kotvičníku můžete najít na stránkách eFIA.cz.


  SLOŽENÍ PRODUKTU TRIBULUS MAXX


  Vemoherb Bulgarian Tribulus = vše pod jednou střechou = od rostlinky sklizené ve správnou vegetační dobu, přes šetrnou extrakci až po finální produkt s vyváženým poměrem bioaktivních furostanolových saponinů

  Základ tvoří synergní trojcestná směs standardizovaných extraktů:

  SLOŽKA č.1: 200 mg = Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny).

  SLOŽKA č.2: 200 mg = Originální bulharský Fenugreek s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem synergních furostanolových saponinů

  SLOŽKA č.3: 225 mg = Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 90 % furostanolových a spirostanolových saponinů (synergní saponiny)


  JEDNA KAPSLE OBSAHUJE: 625 mg standardizovaných extraktů s obsahem stovek bioaktivních složek / 440 mg bioaktivních složek s garantovaným procentuálním obsahem = 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergních furostanolových a spirostanolových saponinů (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a další..)


  Tribulus Terrestris

  SLOŽKA 1 - ORIGINÁLNÍ BULHARSKÝ VEMOHERB TRIBULUS TERRESTRIS


  Garantovaný obsah 60% protodioscin (furostanolový saponin)

  Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60% celkového obsahu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!).

  Uvedný poměr extrakce je zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfektně vyváženou kompozici produktu, která je charakteristická pro genotyp rostliny bulharského tribulu. Dále je optimalizován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).


  SLOŽKA 2 - ORIGINÁLNÍ BULHARSKÝ FENUGREEK


  Grantovaný obsah 60% protodioscinu (furostanolový saponin)

  Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu.

  Uvedný poměr extrakce je opět zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfekně vyváženou kompozici produktu.


  SLOŽKA 3 - ORIGINÁLNÍ BULHARSKÝ TRIBULUS TERRESTRIS


  Garantovaný obsah 90% furostanolových saponinů

  Standardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahem furostanolových saponinů. Tato extrakční směs tedy obsahuje jednotlivé saponiny v přirozeném poměru, bez navyšování obsahu protodioscinu.


  HLAVNI BENEFITY TRIBULUS TERRESTRIS MAXX


  1. Kupujete 100% originál

  2. Kombinace protodioscinu a furostanolových saponinů

  3. Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek

  4. Garance kvality, čistoty a účinku


  JAK POZNÁM OROGINÁLNÍ BULHARSKÝ TRIBULUS ?


  V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je v současné době jedním z největších a nejrenomovanějších producentů kvalitních extraktů z bulharské rostliny Tribulus Terrestris, s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.


  DÁVKOVÁNÍ TRIBULUS TERRESTRIS MAXX


  Dávkování: Berte 1 kapsli 2-3x denně


  VÝŽIVOVÉ ÚDAJE TRIBULUS TERRESTRIS MAXX:

   Počet dávek v balení: 
   1 kapsle
   3 kapsle (1 dávka)
   Suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
   (nadzemní část) s obsahem 90 % celkových saponinů
   225 mg
   675 mg
   Suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
   (nadzemní část) s obsahem 60 % saponinu determinovaného
   jako  protodioscin
   200 mg
   600 mg
   Suchý standardizovaný extrakt ze semen 
   Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahem 60 %
   furostanolových saponinů determinovaných jako protodioscin
   200 mg
   600 mg
   

  SLOŽENÍ NA 1 KAPSLI:

  Složení v 1 kapsli: 225 mg suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemní část) s obsahem 90 % celkových saponinů, 200 mg suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemní část) s obsahem 60 % saponinu determinovaného jako protodioscin, 200 mg suchý standardizovaný extrakt ze semen Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahem 60 % furostanolových saponinů determinovaných jako protodioscin, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

  Balení:60 kapslí (46 g)
  Upozornění:
  Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a přímé slunce.


  STUDIE TRIBULUS TERRESTRIS

   1. Kostova, I. & Dinchev, D. Saponins in Tribulus terrestris – Chemistry and Bioactivity
   2. Wenyi Zhu, Yijie Du, Hong Meng, Yinmao Dong and Li Li – A review of traditional pharmacological uses, phytochemistry, and pharmacological activities of Tribulus terrestris
   3. Milanov, S., E. Maleeva, M. Tashkov. – Tribestan effect on the concentration of some hormones in the serum of healthy subjects (1981)
   4. Gauthaman, K. and Ganesan, A. – The hormonal effects of Tribulus terrestris and its role in the management of male erectile dysfunction – an evaluation using primates, rabbit and rat Phytomedicine (2008) 15: 44.
   5. Justino Mameri Filho, Mauro Abi Haidar, José Maria Soares Júnior, Edmund Chada Baracat – Effects of the association of estrogen and androgen in postmenopausal women
   6. Mengquan Lia Yue Guanb Jiaqi Liua Fengguo Zhaia Xiuping Zhanga Lixin Guana – Cellular and Molecular Mechanisms in Vascular Smooth Muscle Cells by which Total Saponin Extracted from Tribulus Terrestris Protects Against Artherosclerosis.
   7. Zhai, Fg., Li, HZ., Zhou, FB., Lin, F., Guan, LX. – Effects of saponins of Tribulus terrestris on PPAR? and NF-?B signaling pathways expression in rat brain following cerebral ischemic injury Med Recapitulate (2015) 21: 4539.
   8. Roaiah, M., El Khayat, Y., GamalEl Din, S. and Abd El Salam, M. – Pilot Study on the Effect of Botanical Medicine (Tribulus terrestris) on Serum Testosterone Level and Erectile Function in Aging Males With Partial Androgen Deficiency (PADAM). J Sex Marital Ther. (2016) 42: 297
   9. Mrinalini Kumari, Praveen Kumar and Poonam Singh – Safety Evaluation of Tribulus Terrestris on the Male Reproductive Health of Laboratory Mouse
   10. Pavleta Tabakova, Dr. Mitko Dimitrov, Dr. Bozihdar Tashkov (head physician), Director of studies: (Prof. Dr. s. Dokumov) – Clinical treatment with Tribestan (pharmachim) in women with climacteric syndrome
   11. Akhtari, E., Raisi, F., Keshavarz, M., Hosseini, H., Sohrabvand, F., Bioos, S., Kamalinejad, M. and Ghobadi, A. – Tribulus terrestris for treatment of sexual dysfunction in women: randomized double-blind placebo - controlled study. Daru (2014) 22: 40.
   12. de Souza, K., Vale, F. and Geber, S. – Efficacy of Tribulus terrestris for the treatment of hypoactive sexual desire disorder in postmenopausal women: a randomized, double-blinded, placebo-controlled trial. Menopause (2016) 23: 1252
   13. K. Milasius, R. Dadeliene, Ju. Skernevicius – The influence of the Tribulus terrestris extract on the parameters of the functional preparadness and athletes’ organism homeostase
   14. Jameel Mohd, Ansari Javed Akhtar, Ali Abuzer, Ahamad Javed, Ali M., Tamboli Ennus – Pharmacological scientific evidence for the promise of tribulus terrestris
   15. Naveen Khatak & Pradeep Kumar Singh – Beneficial effect of aqueous extract of tribulus terrestris on serum glutamate pyruvic transaminase in albino rat
   16. Salgado, Marques-Silva, Gonçalves, Mathias, Aguiar, Wolff – Effect of oral administration of Tribulus terrestris extract on semen quality and body fat index of infertile men
   17. A. Adimoelja – Phytochemicals: modern views and breakthrough in traditional herbal management of sexual dysfunctions
   18. A.W. Nasution – Effect of Tribulus terrestris treatment on impotence and libido disorders
   19. Ganzera, E. Bediri., A. Khan – Determination of Steroidal Saponins in Tribulus terrestris by Reversed-Phase High-Performance Liquid Chromatography and Evaporative Light Scattering Detection, 2001 Wiley-Liss, Inc. and the American Pharmaceutical Association J Pharm Sci 90:1752–1758, 2001.
   20. Karimi Jashni, Malekzadeh Shiravani, Hoshmand – The effect of the Tribulus terrestris extract on spermatogenesis in the rat
   21. Saurabh Chhatre, Tanuja Nesari, Gauresh Somani, Divya Kanchan, and Sadhana Sathaye – Phytopharmacological overview of Tribulus terrestris
   22. Postigo S, Lima SM, Yamada SS, dos Reis BF, da Silva GM, Aoki T. – Assessment of the Effects of Tribulus Terrestris on Sexual Function of Menopausal Women.
   23. Khaleghi, S., Bakhtiari, M., Asadmobini, A. and Esmaeili, F. – Tribulus terrestris Extract Improves Human Sperm Parameters In Vitro. J Evid Based Complementary Altern Med. (2016) 22: 407.
   24. Matina Nikolova, Georgi Penchev, Svetlana Grigorova, Dimo Penkov, Hristo Hristev, Iveta Koeva – Effect of different concentrations of tribulus terrestris dry extract on histological structure of gonads and kidneys in japanese quail

  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro muže
  pro sportovce

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  Bulharský Tribulus Terrestris -90 kapslí (VEMOHERB)
  adaptogeny
  Bulharský Tribulus Terrestris -90 kapslí (VEMOHERB)
  Toto je originálni a nejefektivnější Bulharský Tribulus Terrestris aneb Kotvičník zemní s garantovaným obsahem 60% protodioscinu. Produkt je...
  Tribulus terrestris z Bulharska obsahuje vysoké množství steroidního protodioscinu. Díky tomu lze...
  Skladem
  599 Kč Cena
  Organic Rhodiola extrakt -30 kapslí (DR.MERCOLA)
  adaptogeny
  Organic Rhodiola extrakt -30 kapslí (DR.MERCOLA)
  Rhodiola je bylina v čínské medicíně, ve Skandinávii a Rusku často nabízena k podpoře fyzické i psychické vitality. Používali jí jak sportovci z...
  Bylina v čínské medicíne, ve Skandinávii a Rusku používána k podpoře fyzické i psychické vitality.
  Skladem
  659 Kč Cena
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY -15g
  • Dlouhověkost
  aminokyseliny
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájských hor. Ze všech...
  Vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z...
  Skladem
  1 380 Kč Cena
  Fermentovaný Korejský Ženšen -30 kapslí
  • energie
  adaptogeny
  Fermentovaný Korejský Ženšen -30 kapslí
  Vysoce kvalitní přírodní extrakt s ochrannou známkou Korea INSAM, udílenou korejským Ministerstvem zemědělství pouze prověřeným ženšenovým...
  Vysoce kvalitní extrakt s ochrannou známkou Korea INSAM, udílenou korejským Ministerstvem...
  Skladem
  480 Kč Cena