BIO RAW Hovězí Játra -180 kapslí (AjemFiT)
 • BIO RAW Hovězí Játra -180 kapslí (AjemFiT)
 • BIO RAW Hovězí Játra -180 kapslí (AjemFiT)

BIO RAW Hovězí Játra (kapsle) - (AjemFiT)

BIO RAW mrazem sušená hovězí játra pochází z čistých českých horských oblastí. Hovězí játra jsou přirozeným zdrojem kvalitních biologicky dostupných živin, které v jiných potravinách prostě nenajdete.


Hovězí játra jsou jedním z nejvýživnějších dostupných zdrojů potravy. Díky komplexnímu, jedinečnému a masivnímu profilu mikroživin vyživují tělo mnoha způsoby. Mají vysoký obsah železa a jsou zdrojem vitamínu A a B12. Podporují imunitní systém, metabolismus a zdravé trávení. Pomáhají také s detoxikací.


Doplňky jsou složeny a testovány s maximální péčí. Neobsahují absolutně žádné pesticidy, hormony ani plniva a jiné balasty či zbytečná aditiva. Jako jediná játra na trhu prémiovém fialovém skle pro maximální zachování výživných látek.


Balení=180 kapslí
(6 kapslí denně na 30 dní)100% Český produkt


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 299 Kč
  s DPH

  1 159,82 Kč bez DPH

  Varianty:
  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  BIO RAW Hovězí játra


  S hrdostí vám představuji 100% český BIO výrobek, který vznikl za spolupráce s českými farmáři z horských oblastí. Ruku v ruce s šetrnou lyofilizací do 30 stupňů, vám mohu poskytnou játra v RAW kvaitě. To vše navíc ve fialovém skle, pro maximální čerstvost jater

  CO DĚLÁ NAŠI JÁTRU JEDINEČNOU?

  - Zcela český produkt. Od českých zvířat po české zpracování!
  - Krávy žijí ve vysokohorských českých oblastech a stravují se pouze horskou trávou.
  - Bez růstových hormonů, antibiotik a pesticidů.
  - Lyofilizované (sušené mrazem) do 30°.
  - Jediná Játra na trhu, která jsou uložena v prémiovém Miron Glass fialovém skle pro maximální zachování výživných látek.  100% ČESKÝ PRODUKT Z  BIO PRODUKCE


  Naše krávy se stravují a žijí pouze ve vysokohorských českých oblastech.  Živí se pouze horskou trávou bez růstových hormonů, antibiotik a pesticidů. Krávy žijí v dobrých přírodních podmínkách a jsou tedy i zdrávy! To nám také zaručuje tu absolutně nejvyšší možnou kvalitu. Výsledkem toho, že necháváme zvířata jíst jen to, k čemu jsou stvořena a žít svobodně za nejlepších možných podmínek je, že naše orgány přirozeně získají mnohem vyšší hustotu živin.  ZPŮSOB SUŠENÍ JATER


  Játra jsou 100% lyofilizované do 30°. Tento postup nám umožňuje nabídnout Vám RAW kvalitu jater plnou esenciálních živin, což na rozdíl od tradičního sušení teplem zachovává důležité vitamíny, minerály a faktory citlivé na teplo, které dělají z orgánového masa úžasnou superpotravinu, kterou skutečně je.


  DŮVODY KONZUMACE HOVĚZÍCH JATER


  Játra přirozeně obsahují vyvážené a synergické vitamíny a minerály, což však zdaleka není vše. Játra obsahují i další živiny jako peptidy, cholin, enzymy, CoQ10, prekurzory DNA a RNA a dokonce i dosud neidentifikovaný faktor proti únavě.


  PROČ JÍST ORGÁNY?


  Konzumací kvalitních orgánů získáváte pro své tělo a mozek skvělou směs minerálů, vitamínů a kofaktorů. Orgány zvířat krmených trávou jsou nejbohatšími potravinami, které můžeme jíst.

  Mají široký nutriční profil a vyšší koncentraci kombinovaných vitamínů, minerálů a enzymů než jakákoli jiná potravina na světě. To vše navíc ve velmi biologicky dostupné formě, kterou tělo snadno vstřebá.

  Kromě toho získáte všechny vitamíny rozpustné v tucích (A, D, K a E) spolu s jejich jedinečnými a přírodními faktory, které zvyšují biologickou dostupnost a drasticky zvyšují míru vstřebávání živin v těle.


  OBSAH VITAMÍNŮ B:


  Obsahují množství vitamínu B12, riboflavinu (B2), niacinu (B3), kyseliny listové (B9), vitamínu B6, thiaminu (B1).


  ZDROJ VELKÉHO MNOŽSTVÍ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ:


  - Selen, nezbytný pro funkci štítné žlázy.

  - Vitamín C (je extrémně vzácné, aby živočišný produkt obsahoval vitamín C).

  - Fosfor, nejběžnější minerál v těle. Fosfor pomáhá při produkci ATP.

  - Cholin, nezbytný pro zdraví mozku. Cholin je zvláště nezbytný pro produkci neurotransmiteru acetylcholinu. Důležitý pro játra.
  - Zdroj vitamínu A: Hovězí játra jsou také bohatým zdrojem vitamínu A, který je důležitý pro zdravý zrak, zdraví pokožky a imunitní systém.
Játra krmená trávou jsou jedním z nejkoncentrovanějších přírodních zdrojů vitamínu A ve formě, kterou může tělo přímo využít (retinol).

  - Obsah hemového železa: Hemové železo je forma železa, která je vázána na hemoglobin a myoglobin. To umožňuje tělu absorbovat až 37% hemového železa. Tělo potřebuje železo k produkci hemoglobinu, proteinu, který se nachází v červených krvinkách. Hemoglobin zase transportuje kyslík přes plíce do jiných částí těla.


  
- Zdroj vitamínu B12: Hovězí játra jsou také zdrojem vitamínu B12, který je nezbytný pro zdravou nervovou soustavu a tvorbu červených krvinek.

  - Podpora metabolismu: Hovězí játra jsou bohatým zdrojem bílkovin, které jsou důležité pro správný metabolismus a růst svalové hmoty.
  
- Pomoc s detoxikací: Hovězí játra obsahují látky, které podporují detoxikaci těla a mohou pomoci s odstraňováním škodlivých látek z organismu.
  
- Podpora zdravého trávení: Hovězí játra jsou bohatá na vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdravé trávení a vstřebávání živin.


  Všechny tyto látky pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem, přispívají k energetické rovnováze těla a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Mají pozitivní vliv na udržení normální činnosti nervové soustavy a mozku, včetně rozpoznávacích funkcí a psychické činnosti, která zahrnuje schopnost koncentrace, učení, paměti a myšlení a podporují správnou funkci imunitního systému. Udržují zdravé oči a kosti, působí příznivě na zdraví nehtů, vlasů a pokožky a podílí se na procesu dělení buněk, který ve zvýšené míře probíhá v těhotenství.


  DÁVKOVÁNÍ BIO RAW Hovězí játry


  6-12 kapslí denně(podle konkrétni potřeby), pro nejlepší účinky užívejte mezi jídly.


  ORGÁNOVÉ MASO JE VÝŽIVNĚJŠÍ NEŽ SVALOVÉ


  Orgánové maso obsahuje 10 až 100krát více živin než svalovina. Orgány, žlázy a maso krav krmených na pastvě navíc obsahují více živin než živočišné produkty z bioprůmyslu. Proto je důležité konzumovat pouze živočišné produkty z ekologických farem nebo od krav chovaných na pastvě, bez hormonů, antibiotik a minimálního komerčního krmiva.
  Játra jsou orgánem zapojeným do detoxikace. Zdravá kráva se zdravými játry účinně neutralizuje všechny toxiny a umožňuje jim procházet játry a trávicím traktem pryč z těla. Co zdravá kráva se zdravými játry uchovává jsou však cenné živiny jako vitamíny a minerály.


  JÍDLO "OD NOSU AŽ PO OCAS" ("nose to tail") VYHOVUJE NAŠIM BIOLOGICKÝM POTŘEBÁM


  Často si neuvědomujeme, že v dnešní době obezity ve skutečnosti obecně trpíme "podvýživou" z hlediska nutriční density a mikroživin (máme často mnoho energie/kalorií a nepotřebných či škodlivých složek stravy, avšak málo těch důležitých, opravdu výživných a esenciálních složek).
  Je však podstatnou součástí lidských dějin konzumace "nose to tail" celku vč. výživných orgánů. Mnozí domorodí obyvatelé a kultury jedli orgány, aby zůstali zdraví a silní a přežili v drsných klimatických podmínkách.Absolutně žádné části nepřišly nazmar, protože orgány a další části obsahují základní živiny. To byla součást intuitivních znalostí, které jsou dnes z velké části zapomenuty.
  Ještě nedávno se zdálo, že stravování "od nosu k ocasu" je minulostí. Naštěstí však zažívá renesanci. V moderním světě nám (někdy nevědomě) trvá, než uspokojíme své nutriční potřeby, protože už nejíme přirozené, zdravé potraviny, jako jsou orgány. Mnozí z nás zapomněli, že naše prastará biologie touží po těchto mocných zdrojích potravy, aby dosáhla svého optima a žila dynamický život. Tyto zdroje potravy nás spojují s naším fyzickým, duchovním a psychologickým dědictvím.


  HOVĚZÍ JÁTRA JE ULOŽENA V PRÉMIOVÉM MIRRON GLASS


  Hovězí játra je uložena a balena v prémiovém Miron Glass pro maximální zachování výživných látek. Na obrázku níže lze vidět pažitku po 3 měsících skladování. Je jasně vidět jak moc je fialové sklo zásádní pro udržení čerstvosti suroviny. A proto každý produkt vydaný pod mou značkou bude vždy v mirron glass, protože zachování čerstvosti výsledného produktu vnímám, jako naprosto zásadní.


  FIALOVÉ SKLO PRO ZACHOVÁNÍ MAXIMÁLNÍ ČERSTVOSTI SUROVINY  divoká ambrosia divokými včelami fermentovaný plastový pyl květový himalájský fermentovaný včelí pyl divokých defenzivních včel z indie mirron glass fialové sklo pro maximální zachování čerstvosti


  HISTORIE MIRRON GLASS


  Historie mirron glass


  MIRRON GLASS - BIOFOTINICKÉ SKLO
  NUTRIČNÍ HODNOTY JATER

  100 gramů hovězích jater obsahuje tyto živiny:

  OBSAH MINERÁLŮ:
  Hořčík - 18,0 mg

  Draslík - 380,0 mg

  Železo - 8,8 mg

  Zinek - 4,0 mg
  
Měď - 12,0 mg

  OBSAH VITAMÍNŮ:
  
Vitamín A - 53 400 IU
  Vitamín D - 19 IU

  Vitamín E - 0,63 mg
  
Vitamín C - 27,0 mg
  
Vitamín B1 - 0,26 mg
  
Vitamín B2 - 4,19 mg
  
Vitamín B3 - 16,5 mg
  
Vitamín B5 - 8,8 mg

  Vitamín B6 - 0,73 mg
  
Folát (B11) - 145,0 mcg

  Biotin (B8) - 96,0 mcg
  
Vitamín B12 - 111,3 mcg


  Doplněk stravy. 

  
SLOŽENÍ: 100% Česká mrazem sušená BIO hovězí játra.
  Složení v 1 kapsli: 500mg BIO hovězí játra (mrazem sušená), celulóza (kapsle).
  

Obsah: 180 kapslí (90g)
  
Celkový počet porcí v balení: 30
  Doporučené dávkování: 6 kapslí denně.
  Země původu: Česká Republika
  Výrobce: AF-MK Ventures s.r.o.
  
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu.

  Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí.
  Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
  Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem.


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  V2

  Datový list

  Typ
  BIO
  Dle účelu
  na imunitu
  na regeneraci
  na únavu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (9)
  Známka

  Související produkty

  ROSITA Olej z tresčích...
  morske-produkty
  ROSITA Olej z tresčích jater - kapsle (Norsko)
  Praktická kapslová verze nejčerstvějšího a nejkvalitnějšího oleje z tresčích jater na dnešním trhu. Ideální balení při cestování nebo jiné situaci,...
  Raw extra panenský olej z čistých vod Severního Norska, dle staré Vikingské tradice a receptury.
  Skladem
  1 149 Kč Cena
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  superpotraviny
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku. Obsahuje však ještě dalších více než 50 minerálů a stopových...
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku.
  Skladem
  1 079 Kč Cena
  RAW BIO Kolostrum (Nepasterizované) -120kapslí (30g)
  colostrum
  RAW BIO Kolostrum (Nepasterizované) -120kapslí (30g)
  Podle přísných předpisů musí toto BIO certifikované kolostrum nejprve projít mikrobiologickým screeningem. Pouze ty šarže, které mají jakost...
  Švýcarské syrové nepasterizované bio kolostrum, nejvyšší možné dostupné kvality na trhu.
  Skladem
  2 499 Kč Cena
  100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
  • Novinka
  • Nové
  superpotraviny
  100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
  Byčí žlázy v kapslích představují inovativní doplněk stravy. Díky procesu lyofilizace při teplotách do 30 stupňů dochází k zachování maximální...
  Byčí žlázy v kapslích představují inovativní doplněk stravy. Díky procesu lyofilizace při...
  Skladem
  1 699 Kč Cena