BIO Káva + Kolagen (Grass Fed) -250g (ANCIENT BRAVE)

Coffee + Grass Fed Collagen představuje šestisložkový optimalizér metabolismu, jehož sestavu tvoří ty nejčistší přírodní zdroje, které jsou vyráběné eticky.


Prémiová kvalita a kompozice tohoto produktu je optimalizována pro ideální start do nového dne, ať už v kontextu efektivního prodloužení intervalového půstu (Metoda Brave), nebo pro posílení, vitalizaci a reset organismu během standardního režimu, nebo před zahájením jakékoliv fyzické aktivity (vyvážená a účinná stimulace).


Můžete si vychutnat jedinečnou chuť výběrové brazilské kávy ve vysoce účinné synergické směsi, která kombinuje šest bioaktivních složek


Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou.
Balení: 250g.
Značka: ANCIENT BRAVE.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  650 Kč
  s DPH

  580,36 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  COFFEE + GRASS FED COLLAGEN (ANCIENT BRAVE)

   Top 9


  SLOŽENÍ ANCIENT BRAVE KÁVA


  - BIO káva z Brazílie = okamžitá stimulace nervového systému = mysli i těla
  - Grass fed kolagenní peptidy z Brazílie = stavební látka pro pokožku, nehty, vlasy, pojivové tkáně, sliznice (2000 mg v dávce)
  - BIO RAW kakao z Peru = superantioxidant, zdroj mnoha minerálů a antioxidačních látek
  - BIO sibiřský ženšen = adaptogen, podpora celého organismu v dlouhodobé perspektivě
  - BIO pampeliška = regenerace
  - BIO baobab = zdroj vitamínu C + superantioxidant


  Naše sofistikovaná směs bohatá na bioaktivní grass-fed kolagenní peptidy má výraznou ořechovou chuť (s náznaky třešní a čokolády) a je přeplněná živinami včetně regeneračního sibiřského ženšenu a jemně sladkého syrového kakaa s vysokým obsahem theobrominu.

  Grass Fed True Collagen je krystalicky čistý hydrolyzát kolagenu pocházející od volně pasoucích se krav krmených travou v rámci tradičních farmářských chovů. Jedná se o produkt z ekologického zemědělství s minimální uhlíkovou stopou. K izolaci a následné enzymatické hydrolýze kolagenu je využit šetrný výrobní proces. Výsledkem je výběrový hydrolyzát kolagenu, který vzhledem ke své kvalitě a čistotě jen těžko hledá konkurenci.

  V Ancient Brave Coffee + Grass Fed Collagen nenajdete žádná umělá sladidla, barviva, konzervanty, ani jiné umělé látky, které se v přírodě přirozeně nevyskytují. Jde o doplněk složený výhradně z přírodních složek.


  V ČEM JE ROZDÍL? 


  + Prémiová kvalita 
  + Celkem šest bioaktivních složek: BIO brazilská mletá káva 65 %, grass-fed kolagen 20 %, BIO RAW kakao, BIO sibiřský ženšen, pražený kořen z BIO pampelišky, BIO baobab
  + Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
  + 100% přírodní složení
  + Akreditovaná kvalita: Soil Association
  + GMO free
  + rBGH/rBST free
  + Gluten free (bez lepku)
  + Sugar free (bez přidaného cukru)
  + NO Big agrobusiness  


  Reklamni plakát na kolagen s kakaem, ženšenem a červenou řepou. Neobsahuje lepek. 


  PROČ UŽÍVAT COFFEE + GRASS FED COLLAGEN ? 


  Ranní šálek kávy je oblíbeným rituálem každého z nás – efektivně povzbuzuje mysl i tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnout mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však nevysává. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek dne jako náhrada stravy v rámci metody přerušovaného půstu (Metoda Brave), nebo jednoduše před zahájením fyzické aktivity pro optimální stimulaci.

  + Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje
  + Vyvážená a čistá stimulace před zahájením fyzického výkonu
  + Prodlužuje a optimalizuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)
  + Vhodný do diety, keto diety a paleo diety 


  ANCIENT BRAVE BRAVE BLENDS 


  PŘERUŠOVANÝ PŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY


  Coffee + Grass Fed Collagen lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Přerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že přerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky přerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.

  Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že na rozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice. 


  (Viz Přerušovaný půst = efektivní a šetrná cesta pro optimalizaci)


  PŘERUŠOVANÝ PŮST A METODA BRAVE 


  Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.

  Cílem je:

  + Optimalizovat tělesnou hmotnost
  + Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
  + Pomoci metabolismu při očistě
  + Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
  + Posílit duševní kondici


  PROČ GRASS FED KOLAGEN A SYNERGNÍ ŠESTISLOŽKOVÁ SMĚS 


  Grass fed kolagenové peptidy jsou tzv. strukturální bílkovinou, jejíž stimulační impakt na metabolizmus je minimální a jejíž hlavní funkcí je obnova strukturálních bílkovin v pojivech (pokožka, hojení ran, svaly, vlasy, nehty, stěna střeva,...). Právě proto je ideální bílkovinou pro přerušovaný půst Metodou Brave, protože  během přerušovaného půstu má naše tělo čas obnovovat, čistit a restrukturalizovat. Synergní směs zase napomáhá při restartu a revitalizaci organizmu.

  Dalším důležitým faktorem je prémiová kvalita produktu, tedy jeho absolutní čistota, bez obsahu umělých sladidel, rezuduí a balastních složek. Pokud se naše tělo čistí, proč mu nedodat jen to nejlepší...

  JAK NA TO

  Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe. 

  POSTUP

  Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:

  Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.

  - Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen a 250 ml horké vody.  Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžičky Grass Fed True Collagen.
  - Další jídlo nejdříve v 9:00
  - Postupně posuňte na 11:00

  Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani. 

  - Základní směs: 2 lžičky Coffee + Collagen nebo Cacao + Collagen, dále přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
  - Další jídlo nejdříve v 9:00
  - Postupně posuňte na 11:00

  Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu. 


  O ZNAČCE ANCIENT BRAVE


  Odkryjte luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů od Ancient Brave, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Tyto výrobky nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které v dlouhodobém horizontu mohou mít devastující účinek na organismus.

  Ancient Brave vám umožní přirozeným způsobem a bez škody na zdraví optimalizovat svoji hmotnost, a současně restartovat svou optimální fyzickou i psychickou kondici. Je to víc než jen produkt - je to filozofie života, je to způsob, jak respektovat své tělo a nabídnout mu to nejlepší, co příroda nabízí.

  Za kvalitou této prémiové britské značky stojí dvě silné a inspirativní ženy. Annelie Whitfieldová, uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami. A druhou je Kate Prince, zkušená mediální specialistka, která spojila své síly s Annelie, aby společně přinesly na trh produkty Ancient Brave.

  Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka. Vyberte si Ancient Brave, když hledáte výjimečnou kvalitu, křišťálovou čistotu a maximální účinnost


  DÁVKOVÁNÍ


  Připravte si šálek nápoje ze 2 - 4 odměrek (10 - 20 g) ve French pressu (doporučení výrobce) a 250 ml horké vody. (Pozn.: Dávka 10 g Coffee + Grass Fed Collagen odpovídá množstvím kofeinu jedné klasické namleté zrnkové kávě, dávka 20 g odpovídá množstvím kofeinu dvojité kávě). Balení obsahuje 25 dávek.

  Přerušovaný půst (Metoda Brave): V případě Brave Metody můžete přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. Další možností je přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 1 čajovou lžičku kvalitního másla. Směs lze dále obohatit o 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.

  Příprava kávy ve french pressu: Připravit si šálek naší lahodné kávy s grass-fed kolagenem, sibiřským ženšenem a dalšími složkami z french pressu je opravdu velmi snadné Do nádoby dáme požadovaný počet odměrek. Následně ji zalijeme vařící vodou, pečlivě promícháme a nádobu přiklopíme horní částí s filtrem. Kávu s kolagenem pak stlačíme asi 2 cm pod hladinu a počkáme necelé 4 minuty. Sítko pak pomalu stlačíme ke dnu, chvíli počkáme a pak už kávu můžeme slít do šálku, všechny důležité a bioaktivní složky jsou již vyextrahovány.  Káva z french pressu se musí vždy slít všechna naráz, nesmíme ji nechat v nádobě se sedlinou.


  Výživové údaje:

   Počet dávek v balení: 25 x 10 g
   100 g
   Energetická hodnota
   1481 kJ/ 355 kcal
   Tuky
   9 g
    z toho nasycené mastné kyseliny
   3,51 g
    z toho mononenasycené mastné kyseliny
   0,76 g
    z toho polynenasycené mastné kyseliny
   4,34 g
   Sacharidy
   22,12 g
    z toho cukry
   0,5 g
   Vláknina
   30,05 g
   Bílkoviny
   31,25 g
   Sůl
   0,18 g
                                      

  Složení: bio brazilská káva (65 %), hydrolyzovaný grass fed kolagen (20 %), bio raw kakao z Peru, bio sibiřský ženšen, pražený kořen z bio pampelišky, bio baobab. 80 % obsahu produktu je v bio kvalitě.  

  Upozornění:  Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců po otevření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.  


  Směs k přípravě nápoje s obsahem kávy (zrnková mletá) a s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem. 

  Datový list

  Typ
  BIO
  Část těla
  vlasy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na imunitu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  Unikátní BIO Kakaové Kolagenní peptidy -ANCIENT BRAVE
  kolagen
  BIO Kakao + Kolagen (Grass Fed) -250g (ANCIENT BRAVE)
  Tato výživná směs s vysokým obsahem vlákniny, bílkovin, regeneračního sibiřského ženšenu a čisticí červené řepy vskutku vynikajícím doplňkem...
  Lahodná organická peruánská čokoládová směs s množstvím vyživujícího kolagenu. Tento nápoj je...
  Skladem
  670 Kč Cena
  Multi Kolagen™ peptidy - Kolman Brothers -280g
  kolagen
  Multi Kolagen™ peptidy - Kolman Brothers -280g
  Vědecky testovaný komplex bioaktivních kolagenových peptidů přední německé kvality Gelita (135 let zkušeností a testů) od slovenské rodinné...
  Vědecky testovaný komplex bioaktivních kolagenových peptidů FORTIGEL®, TENDOFORTE® a VERISOL®.
  Skladem
  859 Kč Cena
  TRUE COLLAGEN (Grass Fed) -200g (ANCIENT BRAVE)
  • Novinka
  kolagen
  TRUE COLLAGEN (Grass Fed) -200g (ANCIENT BRAVE)
  True Collagen představuje krystalickou čistotu ve formě hydrolyzátu kolagenu, pocházejícího od volně se pasoucích krav krmených travou, jež se...
  True Collagen představuje krystalickou čistotu ve formě hydrolyzátu kolagenu, pocházejícího od...
  Skladem
  820 Kč Cena