• Beauty produkt
ETERNAL EMPRES (Jezerní Perly) -100g (Primal Alchemy)
 • ETERNAL EMPRES (Jezerní Perly) -100g (Primal Alchemy)

ETERNAL EMPRES (Jezerní Perly) -100g (Primal Alchemy)

"Věčná císařovna" je hluboce vyživující a uklidňující elixír krásy a ducha od Primal Alchemy, odnepaměti oceňovaný orientálními králi a starověkými taoistickými mudrci, za pomoc osvětlit jejich vnitřní i vnější záři - auru. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro nebeské jedince, zaměřené na mladistvost a krásu aury/záře jejich fyzického, duševního i mentálního bytí. 


Pomocí nejmodernější technologie MIKRONIZOVÁNO až na nano-velikost částic pro ultra-vysokou vstřebatelnost živin unikátního složení sladkovodních jezerních perel.


Může být konzumován vnitřně buď smícháním 1 g (1/3 lžičky) prášku do filtrované vody/oblíbeného nápoje dle výběru nebo použit externě aplikací jako pleťová maska. 


Země původu: Čína (perlové město Zhuji)
Balení: 100g (100 dávek po 1g)


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  999 Kč
  s DPH

  891,96 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  ETERNAL EMPRES (Jezerní Perly) 


  Eternal empres -primal alchemy (mikronizovaný prášek z jezerních perel


  ZAŽIJTE JEMNÝ NANO-PERLOVÝ PRÁŠEK V JEHO TRANSCENDENTNÍ FORMĚ 


  - DI TAO ZDROJ
  - UDRŽITELNĚ SKLIZENÉ
  - ORGANICKÉ ∞ KETO
  - PALEO
  - BEZ GMO
  - BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK
  - BEZ LEPKU
  - BEZ SÓJE


  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: - v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení


  Nanoperlový prášek může podpořit:

  - Exfoliace: Nanoperlový prášek má jemné mikroskopické částice, které mohou pomoci odstranit odumřelé kožní buňky a zlepšit texturu pokožky.
  - Čištění: Mikroskopické částice nanoperlového prášku mohou také pomoci vyčistit póry a odstranit nečistoty z pokožky.
  - Zlepšení hydratace: Některé druhy nanoperlového prášku jsou navrženy tak, aby přidávaly vlhkost do pokožky, což může vést k lepší hydrataci a zdravějšímu vzhledu.
  - Zklidnění: Nanoperlový prášek může také pomoci zklidnit podrážděnou nebo citlivou pokožku.
  - Zlepšení jasu a lesku: Nanoperlový prášek může pomoci zlepšit jas a lesk pokožky, což může vést k zdravějšímu a mladšímu vzhledu.


  Nano perlový prášek.


  PERLY


  Perly zpravidla nejsou to první, co by si člověk vybavil, při pomyšlení na účinné "tonické byliny", protože západní mysl byla uzpůsobena k tomu, aby viděla perly pouze při použití do šperků a jako estetickou výzdobu, ve skutečnosti jsou však perly známé jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM. Historie používání sahá tisíce let i km napříč celou Zemí.

  BOHATÝ ZDROJ HOŘČÍKU, ZINKU A KŘEMÍKU

  Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.

  Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. Ukázalo se, že látky obsažené v perlách pomáhají v syntéze více GABA (kyseliny gama-aminomáselné), důležitého neurotransmiteru.


  Perlový prášek v této nano kvalitě obsahuje mj. biologicky extrémně dobře dostupný vápník, conchiolin ale také zinek. Nano, A-jakost (tzv. 150 000 Mesh) v Eternal Empress od Primal Alchemy je nejvyšší dostupná kvalita perlového prášku na trhu. Perlové produkty lze mimo EU najít i za levnější ceny, čímž nezískáváte méně kvalitní perly, avšak dostáváte méně biologicky dostupné perly (kvůli zpracování a to jednoduše kvůli velikosti jejích částic) a ačkoli z toho budete mít stále užitek, nikdy nezažijete skutečnou sílu tohoto daru přírody. Technologický pokrok v procesu zpracování perel totiž umožnil, že je nyní k dispozici v nano velikosti ultra jemného prášku s nejlepší využitelností a přesně takový najdete v Eternal Empress, bez kompromisů.


  DI TAO SBĚR


  Perla použitá v Eternal Empress pochází z Di Tao získávání a je udržitelně sklizena ze Zhuji, „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je extrémně biologicky dostupný pro tělo k maximálnímu vstřebání.


  Sběr di tao jezerních perel.


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  ETERNAL EMPRESS - Primal Alchemy 100g. Doplněk stravy. Hluboce vyživující elixír krásy a ducha z jezerních perel od Primal Alchemy. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro jedince, zaměřené na mladistvost a krásu aury/záře jejich fyzického, duševního i mentálního bytí. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  Obsah: 100g (100 dávek po 1g)
  SLOŽENÍ v 1g (1 dávce): Sladkovodní nano perlový prášek* 1000mg
  *označuje přísadu pocházející z Di Tao a udržitelně sklizenou 

  Doporučené dávkování: Může být konzumován vnitřně buď smícháním 1 g (1/3 lžičky) prášku do filtrované vody/oblíbeného nápoje dle výběru nebo použit externě aplikací jako pleťová maska. 

  TIP: z hlediska synergie mezi vitamínem K2 a vápníkem, doporučuju užívat s vitamínem K2.

  Země původu: Čína (perlové město Zhuji)
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu

  Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.

  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  oči
  pleť
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na regeneraci
  na únavu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)
  • Novinka
  • Výkon
  pranicky-nabite
  ACHILLES MIGHT (Black Mountain Ant) -100g (Primal Alchemy)
  Achilles Might je přírodní elixír síly a vitality. Ultra koncentrovaný výtažek z "živého černého ženšenu síly" (horského Changbai black ant). Dle...
  Přírodní elixír síly a vitality. Ultra koncentrovaný výtažek z "živého černého ženšenu síly"...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  TITAN BLOOD (Primal Alchemy)
  • Novinka
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  TITAN BLOOD (Primal Alchemy)
  TITAN BLOOD je revitalizující a omlazující elixír ducha od Primal Alchemy. Silná, čištěná pryskyřice bohatá na vzácné minerály v tekuté...
  Silná, čištěná pryskyřice bohatá na vzácné minerály v tekuté koncentrované formě, s RAW medem a...
  Skladem
  2 699 Kč Cena