• Vyprodáno
Extrakt z Černých Mravenců (50:1) -100g (Čína)
 • Extrakt z Černých Mravenců (50:1) -100g (Čína)

Extrakt z Černých Mravenců (50:1) -100g (Čína)

Extrakt z černého mravence v síle 50:1 je nejkoncentrovanější, nejsilnější i nejdražší extrakt tohoto typu na světě. K výrobě finálního produktu byl potřeba 50ti násobek zdrojové suroviny. Pro 100 g tohoto cenného a vzácného výtažku bylo tedy použito 5 kg velkých divokých horských mravenců Polyrhachis vicina Roger z Di Tao sběru ve vysokých nadmořských výškách Čínských hor.


Jedná se o adaptogen, který je podle tradiční čínské medicíny ve stejné kategorii jako ženšen, rhodiola, schizandra, cordyceps, reishi a gynostemma. 


Tento prémiový extrakt je pak uložen v aktuálně nejlepší skladovací technologii pro výživu-biofotonovém fialovém skle miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.


Země původu: pohoří Changbai v Číně.
Balení: 100g.


Produkt je momentálně nedostupný

Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  2 999 Kč
  s DPH

  2 677,68 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

  Produkt je momentálně nedostupný

  Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Extrakt z černých mravenců (Polyrhachis vicina Roger) 


  Zatím co je v Číně Polyrhachis vicina extrakt součástí některých oficiálních léčiv předepisovaných na libido a vitalitu, u nás však v EU nemá žádné schválené účinky. Sami však můžeme vycházet z toho, co dokáží mikroživiny jako například přírodně zastoupený zinek, ecdysteron, kyselina mravenčí a ostatní mikroživiny. Doporučuji dohledání si informací z východních zdrojů a zdrojů tradiční čínské medicíny, kde se dozvíte o potenciálu účinků toho dle adaptogenu.


  ETIKETA black ant.


  AJEM FIT POPIS PRODUKTU


  Tento nejkoncetrovanější extrakt Polyrhachis vicina na světe je ideální užívat před tréninkem nebo jiným výkonem. Ja osobně kombinuji jednu lžičku Polyrhachis vicina se Shijalitem a to před tréninkem, netréninkový den ráno na lačno. Se shijalitem tyto věci kombinuji, protože umocňuje vstřebávání všech látek díky přirozenému obsahu kyselině fulvové. Neustálé stimulování centrální nervové soustavy v průběhu času vede ještě k větší únavě, horšímu zvládání stresu, problémům se spánkem a dalším problémům, a proto vidím v tomto extraktu alternativu k jakýmkoliv stimulantům, včetně kávy. Díky obsahu kyseliny mravenčí tento extrakt dodává nabuzující účinky a to i bez stimulace CNS. Přirozeně vysoký obsah zinku v Polyrhachis vicina (nejkoncentrovanější přirozený výskyt bioaktivního zinku na světě) může být velkým pomocníkem se stále častějším problémem nízkého testosteronů u můžu, který se projevuje úbytkem energie, psychickou nepohodou, sníženým libidem až potencí. Zinek je nezbytný pro správné fungování těla jak pro muže, tak ženy a pokud se rozhodnete jej suplementovat, tak vám doporučuji jako u všeho, vybírat pokud možno přírodně přirozené zdroje. Detailnější informace a historii produktu nejdete níže v popisku.


  Polyrhachis vicina Roger


  MRAVENEC POLYRHACHIS VICINA ROGER


  Polyrhachis Vicina Roger je druh černého mravence známého také jako "HORSKÝ MRAVENEC". Horský mravenec je považován za jednoho z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Nepostrádá ani rychlost, výdrž, velkou houževnatost a pracovitost.

  VÝSKYT POLYRHACHIS VICINA ROGER

  Polyrhachis Vicina je na východě známý jako „bylina králů“ a vyskytuje se primárně mezi kořeny živého ženšenu, který je považován za „krále bylin“. Jeho výskyt je především v pohoří Changbai v Číně. Entomofágie-dietní praxe pojídání hmyzu, byla součástí každého lékopisu předků po celé planetě. Imperiální záznamy uvádějí, že Polyrhachis Ant byl konzumován pro adaptogenní vlastnosti dynastickými pokrevními liniemi po celé věky, což se ukázalo zejména oblíbené během dynastie Zhou u vládců a jejich šlechtické elity v Číně.


  V Číně bylo studováno přes 400 známých druhů mravenců (existuje jich mnohem více) ale Polyrhachis Vicina Roger je jediným druhem, který čínské ministerstvo veřejného zdraví schválilo jako doplněk stravy.


  qi


  Polyrhachis Vicina Roger je zapsán jako "bylina králů" v klasickém čínském lékopisu zvaném "Ben Cao Gang Mu", kterou napsal legendární bylinář Li Chi Zhen. Možná to je důvod, proč byl horský mravenec považován za "tonickou bylinu" nejvyšší úrovně a byl také oblíbený mezi vládnoucí elitou starověké Číny, což bylo doloženo imperiálními záznamy. 


  Black ant.


  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING DLE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY


  POLYRHACHCIS VICINA VYŽIVUJE ENERGIE:

  - Jing (životní síla, z níž se člověk rodí a žije a díky které může i sám plodit další potomstvo)
  - Chi(Qi) (označení životní síly)
  - Shen (odpovědný za naše vědomí i osobnost a řídí ostatní složky psychiky)

  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING

  Životní síla ledvin, ze které se člověk rodí, roste, dospívá a může sám plodit další potomstvo. S ubýváním esenciální energie JING tělo stárne, slábne, ztrácí schopnost reprodukce a později umírá.

  Jing je to, co je baterií pro život. Může být transmutován a transformován v nový život prostřednictvím procesu tvoření. Jing je nejvíce rafinovaná látka v našem těle. Tvoří tedy základ všech našich tkání, zejména mužských a ženských pohlavních tekutin. Jing představuje rezervu nebo uloženou energii těla, která se dělí na dva aspekty, prenatální a postnatální.

  1.Prenatální je to, co jsme geneticky a dědičně zdědili od našich rodičů a našich rodin (genetické dědictví).
  2.Postnatální je to, co během života nashromáždíme prostřednictvím naší stravy a životního stylu.

  - Energii Jing lze pozorovat v lesku a struktuře kůže, vlasů, nehtů a jazyka. 
  - Energii Jingu lze pozorovat v naší plodnosti, sexuální zdatnosti, kreativitě, pudu, odvaze, vůli, inspiraci a sportovní síle. 
  - Jing také hraje obrovskou roli v síle kosterního systému, stejně jako v produkci kostní dřeně a kmenových buněk.

  Energie Jing se vyčerpává procesem samotného žití, ale také stresem, nadměrným emocionálním chováním, fyzickou a psychickou aktivitou a přepracováním. Avšak správným cvičením, stravou a užíváním tonických bylin, můžeme tuto energii doplňovat a šetřit.


  Jin a jang JINGOVÉ esence


  JIN A JANG ASPEKTY ENERGIE JING:

  POLYRHACHCIS VICINA vyživuje jak jin, tak jang. Pěkný příklad pro popsání těchto energii existuje v čínské medicíně příklad hořící svíčky. Kde oheň je symbol jangu a vosk svíčky je jin. Světlo plamene svíčky je esence JING.

  JIN 

  Jin jingu je hluboce vyživující energie a je považována za základní kámen mladistvosti, svěžesti a vosk svíce života. Mnozí považují jeho akumulaci za více či méně budování zásob energie, které se v těle ukládají pro budoucí použití, a tak poskytuje dlouhodobé regenerační a omlazující vlastnosti.

  FAKTORY PŮSOBICÍ NA JIN

  Jinové tonikum má tendenci vyživovat endokrinní hormony, které jsou znatelně vyčerpány stárnutím, stejně jako záchvaty a scénáři extrémního stresu, ať už jde o stres fyzický, mentální, emocionální nebo duchovní. Proces života a stárnutí tuto jinovou energii vyčerpává a může být také vyčerpána přepracováním, únavou, plozením dětí, nadměrným nebo chronickým užíváním drog/léků, nemocemi, nadměrným emocionalismem a sexuální přemírou.

  NEDOSTATEK JIN - ENERGIE JING

  Nedostatek Jinu se může projevit jako tmavé kruhy pod očima, bolesti zad, slabé ledvinové a reprodukční funkce, nízká odolnost vůči infekcím, slabé trávení a také další známky předčasného stárnutí. Jangový Jing je pak hluboce posilující a inspirující. Polyrhachis Vicina Roger je podle čínské medicíny většinou lidí dobře snášen právě proto, že obsahuje jak jin, tak jang, díky tomu je ve svých účincích vyváženější. Některé bylinky, jako je ženšen nebo jelení paroh, mohou být pro určité lidi často až příliš hřejivé nebo povzbuzující, a proto je polyrhachis považován za stabilnější a vhodnější alternativu.


  Black ant lift.


  Černý extrakt Polyrhachis Vicina je významným zdrojem naprosto unikátních látek, jako je mravenčí ecdysteron a aldehydové sloučeniny (kterým se mj. přisuzuje unikátní síla mravenčího těla), interleukin-2, chitin, kyselina mravenčí, triterpeny, surové ATP, nejvyšší množství zinku vůbec, aminokyseliny (40-67%!) vč. všech esenciálních, minerály a vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších. Mj. i díky všem těmto látkám je černý horský mravenec považován gramem ke gramu za jedno z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Kromě toho nepostrádá ani rychlost, výdrž a velkou houževnatost a pracovitost.


  SLOŽENÍ EXTRAKTU POLYRHACHIS VICINA 


  VYSOKÝ OBSAH BÍLKOVIN

  Černí horští mravenci obsahují až 67 % bílkovin, s velmi nízkým obsahem tuku. Vysoký obsah bílkovin vč. všech esenciálních aminokyselin z produktů z černých mravenců mj. dělá vhodný doplněk pro sportovce jako zdroj unikátních bílkovin a dalších synergických složek. Prášek mravenčího extraktu lze smíchat s jinými prášky nebo v koktejlech, pro zvýšení bílkovin a elektrolytů. Protein obsažený v mravencích má velmi vysokou kvalitu, protože aminokyseliny jsou ve skvělém poměru.

  NEJVYŠŠÍ OBSAH PŘÍRODNÍHO ZINKU

  Černí mravenci jsou bohatým zdroj minerálů a ve skutečnosti obsahují NEJVYŠŠÍ přírodní množství zinku ze všech známých živých organismů. 1KG černých mravenců obsahuje neuvěřitelných 227-311 mg zinku, toto množství je dále zvýšeno v sušeném koncentrovaném extraktu na několikanásobek. Polyrhachis vicina je však skutečným králem zinku. Tento Zinek je navíc přírodně vázán v peptidech a aminokyselinách s esenciálními ko-faktory, a tak je extrémně dobře vstřebatelný. Zinek je nezbytný pro velké množství procesů v těle včetně tvorby krve. Zdravá krev = větší kapacita přenosu kyslíku do svalů = lepší sportovní výkon.

  OSTATNÍ MINERÁLY A VLÁKNINA

  Ostatní obsažené minerály (elektrolyty) jsou také poměrně bohaté, zejména železo, vápník, hořčík, selen a chrom. Mravenci obsahují pouze malá množství sacharidů, z nichž většina je ve formě nerozpustné vlákniny zvané chitin (exoskelet). To je perfektně synergické k vysokému obsahu bílkovin, protože je dobře známo, že vysoký obsah bílkovin je ideální spolu s vysokým příjmem vlákniny i vzhledem k mikrobiomu.

  BIOAKTIVNÍ ECDYSTERON

  Mravenční bioaktivní ecdysteron: Ecdysteron (Ecdy) je hmyzí hormon nacházející se v členovcích, který reguluje jejich vývoj. Je také syntetizován řadou rostlin (fytoecdysteron) k boji proti hmyzím škůdcům. Má řadu farmakologií studovaných vlastností včetně anabolických a adaptogenních. Ecdysteron je široce prodáván jako doplněk stravy ke zvýšení fyzické výkonnosti sportovců. Kromě anabolického účinku Ecdysteron závislého na estrogenovém receptoru beta (ERbeta) ve svalech zůstávají molekulární mechanismy velkého množství dalších farmakologických účinků indukovaných Ecdysteron neznámé. Strukturálně je ecdysteron velmi podobný androgenům (mužským hormonům jako je testosteron) a mnozí navrhují jeho použití jako bezpečnější a přírodní alternativu k anabolickým steroidům.


  DI TAO ZÍSKÁVÁNÍ SUROVIN


  DITAO SYMBOL.


  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie DI TAO-tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude superlátka růst tak, aby se stala chemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky a látky které rostou/vznikají a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy, aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Extrakt z černých mravenců (Polyrhachis vicina Roger) -100g


  Doplněk stravy. 100% Polyrhachis Vicina Roger 50:1 extrakt.
  Ve starověké Číně byli jedlí mravenci hojně využíváni v TČM. Během dynastie Zhou byli černí mravenci poctou, kterou měli jíst císaři a šlechta. Ačkoli je ženšen považován za „krále bylin“, černý mravenec (Polyrhachis vicina Roger) je znám jako „bylina králů“.

  Extrakt z černého mravence v síle 50:1 je pak nejkoncentrovanější a nejsilnější i nejdražší extrakt tohoto typu na světě.

  Di Tao získávání a divoký sběr ve vysokých nadmořských výškách Čínských hor.
  Obsah: 100g

  Použití: 
  Při prvním použití otevřete víčko, odstraňte bílou ochrannou pečeť a zlikvidujte ji. Pomocí lžičky či odměrky odeberte potřebnou dávku z nádoby a ihned ji uzavřete, protože extrakty jsou hygroskopické a absorbují vlhkost ze vzduchu. Otevřené balení je nutné uchovávat v chladu (trvanlivost cca 1 rok).

  Jak užívat: 0,5-1g denně. Při použití čajové lžičky odpovídá jedna zarovnaná lžička přibližně 2g. Výtažek polyrhachis vicina se doporučuje užívat ráno nalačno a před spaním pomalým cumláním a počkat alespoň půl hodiny s pitím tekutin, aby se vzácný výtažek z mravenců a jeho efekt nezředil.

  Doporučuje se používat výtažky tonických bylin denně v menších odměřených dávkách, spíše než občasné vysoké dávky nahodile.
  Země původu: Čína.
  Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552.
  Minimální trvanlivost: dle data na obalu
  Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. 
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.


  Datový list

  Část těla
  ledviny
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  • Remineralizace
  • Zinek
  superpotraviny
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku. Obsahuje však ještě dalších více než 50 minerálů a stopových...
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku.
  Skladem
  1 079 Kč Cena
  AUTHENTIC SHILAJIT (Gold Grade ) -10g (Indie)
  • AKCE
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  AUTHENTIC SHILAJIT -10g (GOLD GRADE)
  Lotus Blooming Herbs - Autentický Shilajit - je pravý himalájský shilajit zlaté třídy (GOLD GRADE) ve své 100% čisté a nejúčinnější formě – černé...
  Pravý himalájský shilajit zlaté třídy (GOLD GRADE) ve své 100% čisté a nejúčinnější formě.
  Skladem
  1 799 Kč Cena
  (A+) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
  • Dlouhověkost
  • Vytrvalost
  • Ledviny a plíce
  adaptogeny
  (A++) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské...
  Legenda a unikum Tradiční Tibetské a Čínské Medicíny i sféry vytrvalosti ve vrcholovém sportu.
  Skladem
  5 599 Kč Cena
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  Nejdražší královská (Royal) jakost a nejvyšší kvalita čistého Shilajitu na trhu. Ayurvédsky čištěný, purifikovaný speciální patentovanou metodou...
  Z Nepálských Himalájí, podle staletí střeženého receptu vyhrazen pouze pro královskou rodinu.
  Skladem
  11 990 Kč Cena