GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)
 • GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)

GAIA SHIELD -160 kapslí (Primal Alchemy)

Na počest naší bohyně matky Země (Gaia), je tato posvátná alchymistická infuze od Primal alchemy vytvořena z jejích nejuznávanějších tonických bylin a hub s plným spektrem vlastností a zároveň je to jediná adaptogenní houbová receptura na světě.


Pránicky nabitá® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uložena v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.


1 dávka je 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení pro stabilní energii po celý den nebo 1 dávku 8 kapslí večer pro uvolnění těla po celém dni před spaním.


Balení: 160 kapslí
Země původu: Velká Británie.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 699 Kč
  s DPH

  1 516,96 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  GAIA SHIELD  (Primal Alchemy)


  Gaia Shield ("štít matky země") je silný adaptogenní a 100% přírodní doplněk stravy z tonických bylin na podporu imunity, navržený tak, aby vyživoval tři taoistické poklady dle TČM; energii Jing, Qi a Shen člověka k povzbuzení celistvé vitality mysli, těla i duše.  OBSAH GAIA SHIELD FORMULE PRO POVZBUZENÍ IMUNITNÍ SÍLY (na 1 dávku):

  - EXTRAKT Z DUANWOOD REISHI (20:1 duální extrakt plodnice, 10% polysacharidů, 5% triterpenů) - 1000 mg
  - EXTRAKT Z DIVOKÉ SIBIŘSKÉ ČAGY (52% CHROMOGENNÍ KOMPLEX) - 1000 mg
  - SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK - 1000 mg
  - DUÁLNÍ EXTRAKT ZE LVÍ HŘÍVY (30 % POLYSACHARIDŮ) - 500 mg
  - PURIFIKOVANÝ EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU (50% KYSELINY FULVOVÉ) - 500 mg


  REISHI


  Reishi houba


  Extrakt z Duanwood Reishi - přírodní elixír pro posílení životní energie

  Zkuste extrakt z Duanwood Reishi a objevte sílu vitální životní síly Qi (Chi). Tento dvojitý extrakt plodnice obsahuje 20:1 duální extrakt s 10% polysacharidů a 5% triterpenů až v dávce 1000 mg.

  Lesklokorka lesklá - Reishi (Ganoderma lucidum) se využívá v přírodní medicíně po tisíce let a dnes je známá jako "uklidňující houba". Pocit zenu spojený s její konzumací ji činí ideální pro každodenní použití.

  Reishi je zlatým standardem tonických adaptogenních bylin/funkčních hub a dle tradiční čínské medicíny je jako prvotřídní tonikum Qi a Shen schopný posílit energii Jing. Jedná se o jednu z těch vzácných bylin elitní řady, která vyživuje všechny "Tři poklady" v tradiční taoistické lékařské vědě.

  Extrakt z Duanwood Reishi je známý svými silnými imunomodulačními schopnostmi, což je vědecky schválené zdravotní tvrzení. Jeho široké spektrum polysacharidů a druhově exkluzivních triterpenů vytváří symbiotický vztah s lidským imunitním systémem a podporuje zdraví celého organismu.

  HISTORIE PŘEDKŮ A POUŽÍVÁNÍ REISHI

  Reishi, známá po celé své domovině starověké Asie jako „houba nesmrtelnosti“ a vysoce uznávaná taoistickými mistry, byla původně (jako většina významných a cenných tonických bylin starého světa) držena výhradně v královské hodnosti pro urozené, připravována a nabízena pouze císaři a jeho šlechticům. 

  První záznam o Reishi byl uveden ve sbírce přepsaných spisů z ústního tradování Shennonga, mýtického boha-krále starověké čínské medicíny a zemědělství s názvem „The Shennong Ben Tao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l., a uváděla že „dlouhodobou konzumací houby Reishi se odlehčí tělo a zabrání stárnutí, prodlouží život a získá nesmrtelnost“ - odtud také tedy název "houba nesmrtelnosti".


  Historie předků a používání chagy


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ REISHI NA PLANETĚ 

  Krásné hory Wuyi, úzce spojené s odkazem legendárního taoistického mudrce Peng Zu a duchovní domovinou autentického Duanwood Reishi pocházejícího z Di Tao získávání, mají posvátnou rezonanci hluboko v severní provincii Fujian v Číně. Zdejší slabě kyselá půda a izolace od industrializované Číny dělá z této lokality perfektní pěstební základnu pro nejlepší semi-divokou Reishi světa.


  Získávání nejlepší reishi na světe


  CHAGA


  Chaga je parazitická houba, která roste v drsných podmínkách a trvá desetiletí, než dosáhne plné zralosti. Její jedinečné vlastnosti jsou důvodem, proč ji sibiřští šamané a lidoví léčitelé využívali po celá staletí jako silný tonikum a adaptogen.


  CHaga


  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu Sibiřské břízové Chagy. Naše Chaga pochází pouze z prvotřídních vzrostlých bříz, které jsou minimálně 10 let staré a rostou v divoké přírodě mystického pohoří Altaj na Sibiři. Plodnice Chagy jsou v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizené, což zaručuje kvalitu a cennost tohoto unikátního adaptogenu.

  Chaga je extrahována odborníky, kteří ctí moudrost tradičních sibiřských bylinkářů. Po extrakci je sušena lyofilizací (mrazem), aby se zachovalo cenné nativní složení této huby. Chaga je známá svými adaptogenními vlastnostmi a je nazývána královnou všech adaptogenních hub.


  Historie a používání chagyCjaga historie používání


  HISTORIE A POUŽIVÁNÍ CHAGY

  V starověké severní Eurasii hrála čaga, která je uctívaná v ruském bylinkářství a sibiřském lidovém léčitelství, významnou roli při holistické optimalizaci vitality a odolnosti. Sibiřská čaga byla jako první používána obyvateli Khanty z oblasti Altaj na Sibiři. Kolekce spisů přepsaných z ústní tradice Shennonga, mýtického mudrce a vládce starověké Číny, nazvaná „The Shennong Ben Cao Jing“, popisuje mnoho důvodů konzumace čagy a její využití a nazývá ji „vzácným darem přírody“. Asijští bylinkáři věří, že sibiřská čaga jako adaptogen zachovává mladistvost, podporuje vitalitu a odolnost. Je kategorizována jako tonikum Qi a je považována za vynikající ledvinové tonikum.

  Ruští a skandinávští vědci prováděli v posledních desetiletích největší vědecký výzkum této byliny a potvrdili, že sibiřská čaga je velmi silný antioxidant s více než 10krát vyšší hodnotou ORAC než například borůvky a acai. ORAC (oxygen radical absorbent capacity) je měřítko antioxidační kapacity potravin, kde vyšší hodnota znamená silnější efekt související s oxidativním stresem. Sibiřská čaga obsahuje mnoho důležitých aktivních složek, včetně polysacharidů, beta-glukanů, fenolických sloučenin, esenciálních fosfolipidů, ergosterolů, bioaktivních fytosterolů, vitamínů, organicky vázaných minerálů, kyseliny betulinové, betulinu, bioaktivních flavonoidů, pteridinu, obliquolu, lanostanových triterpenoidů a melaninu.

  MELANINOVÝ KOMPLEX

  Tento melaninový komplex, který se uvolňuje na povrchu Chagy, je silný antioxidační pigment, který je přítomen a potřebný v celém lidském těle a má širokou škálu vlastností. Výzkum sibiřské čagy se zaměřuje především na imunomodulační aktivitu, kdy při požití vzniká řada sekundárních metabolitů, z nichž mnohé jsou vysoce aktivní ve vztahu k mikrobiomu a s ním spojenému zdraví.


  Získávání nejlepší chagy na světe


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ ČAGY NA PLANETĚ 

  Nejlepší čagy světa se údajně nacházejí na Sibiři, v Laponsku, v Himalájích a v Kanadě. Čaga je však vysoce ceněnou tonickou houbou dlouho používanou v tradičním sibiřském, korejském, čínském, severoevropském a skandinávském bylinářství a divoce roste ve starých lesích v chladnějších oblastech celé severní Asie, severní Evropy i Severní Ameriky. 

  Předpokládá se, že zcela nejlepší Čaga pochází ze subarktických březových lesů na Sibiři. Prémiová divoká sibiřská čaga se sbírá z odlehlých lesů v blízkosti arktické oblasti. V Rusku totiž získává černá beztvará houba status „Chaga“ až po deseti či patnácti letech parazitování na březových kmenech. Ve 20 letech je pak Chaga považována za plně zralou. Naprostá většina čagy používané k výrobě běžných doplňků stravy a houbových produktů je „chaga“, která ani nedosáhla zralosti, a proto dle sibiřského měřítka vlastně ani není skutečnou „Chagou“. Pro všechny tonické byliny by měl být zdroj jejich původní suroviny vybrán na základě tradice i moderní chemické analýzy, aby byl zajištěn ten nejlepší produkt a ideálně plně v souladu s Di Tao. Čaga roste na mnoha místech (výše zmíněných), ale chemická analýza definitivně prokázala, že pravá a zralá divoká sibiřská čaga je nejúčinnější formou čagy. Divoká sibiřská čaga má speciální vlastnosti, které je nutné odborně extrahovat. Obsahuje stovky aktivních složek, které je třeba chránit.


  SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK


  sladkovodní nanoperlový prášek


  Perly zpravidla nejsou to první, co by si člověk vybavil, při pomyšlení na účinné "tonické byliny", protože západní mysl byla uzpůsobena k tomu, aby viděla perly pouze při použití do šperků a jako estetickou výzdobu, ve skutečnosti jsou však perly známé jako tonikum "Shenu a krásy" dle TČM. Historie používání sahá tisíce let i km napříč celou Zemí.

  BOHATÝ ZDROJ HOŘČÍKU, ZINKU A KŘEMÍKU

  Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.


  Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. Kromě historické provázanosti s péčí o vnější krásu a vnější auru/zář jsou perly předním tonikem Shen v TČM a věří se, že jsou jednou z nejvyšších "bylin" pro kultivování hlubšího smyslu pro sebeuvědomění. Ukázalo se, že látky obsažené v perlách pomáhají v syntéze více GABA (kyseliny gama-aminomáselné), důležitého neurotransmiteru.


  DUÁLNÍ EXTRAKT ZE LVÍ HŘÍVY (30 % POLYSACHARIDŮ)


  ADAPTOGENNÍ HOUBA LVÍ HŘÍVA.


  Lví hříva je silná nootropní funkční houba pocházející z Asie, kde byla po staletí používána zenovými mistry pro podporu výkonnosti mozku a nervového systému a zároveň pro "Shen" pěstící vlastnosti dle TČM, jako je např. rozvoj větší hloubky sebeuvědomění. Ačkoli je lví hříva oblíbenou kulinářskou pochoutkou v Orientu, její terapeutická pověst rychle roste hl. díky výzkumu, který ukazuje dramatické neurotrofické vlastnosti, které má (skrze mj. hericenony and erinaciny) ve vztahu k tvorbě nervových růstových faktorů v mozku. ( https://restorativemedicine.org/library/monographs/lions-mane ).


  Lví hříva a účinky


  HISTORIE PŘEDKŮ UŽÍVÁNÍ LVÍ HŘÍVY

  Název „Yamabushitake“ dostala podle spojení s mnichy Yamabushi - osamělou buddhistickou komunitou, která putuje mystickými japonskými horami v duchovní službě přírodě a Bohu. Lví hříva a její různé přípravky byly posvátným vitálním tonikem pro mistry Shaolinu a Zenu po celé věky - věřili, že pomáhá kultivovat jejich energii Qi a prohlubovat jejich meditační stavy. Kromě své příbuznosti s horskými mnichy byla Lion’s Mane původně vyhrazena pouze pro asijské královské rodiny, než se stala oblíbenou součástí receptů praktikujících mistrů tradiční čínské medicíny (mj. pro svůj imunomodulační vztah s trávicím systémem a katalyzaci neurogeneze). Lví hříva nadále vykazuje dříve neznámé adaptogenní vlastnosti a čím více pozornosti i výzkumu je jí věnováno z mnoha pádných důvodů v praxi, což jen potvrzuje mnoho předchozích neoficiálních důkazů.


  Historie předků a uužívání lví hřívy Sklizen lvi hřivy


  PURIFIKOVANÝ EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU (50% KYSELINY FULVOVÉ)


  Purifikovaný shilajit 500mg na dávku GAIA shield.


  Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni. V Zen Warrior byl použit prvotřídní sušený extrakt himalájského shilajitu, standardizovaný na min. 50% obsah kyseliny fulvové pro maximalizaci efektu ostatních složek této formule zejména.


  Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován, i proto se používá ve všech Primal Alchemy recepturách. Kromě své vnitřní nutriční hodnoty má Shilajit unikátní energetické vlastnosti. Měření jemných energetických změn ukazuje, že má vibrační pole a synergii obsahu, které jsou silnější než jakýkoli jiný samostatný vitamín, minerál, jídlo nebo bylina. To by mohlo být hl. důvodem, proč ho jogíni používali jako životně důležitého rostlinného spojence ve svých duchovních praktikách po mnoho tisíciletí.


  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Asphaltum, Shilajit, horská pryskyřice):

  Podporuje - normální stav kostí a kloubů, omlazení, imunitní systém jako antioxidant, normální trávení, menstruační komfort, duševní a poznávací činnost, normální funkce reprodukčního systému, normální funkce močové soustavy, kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a lipidů.  DI TAO SBĚR


  DIA TAO ZÍSKÁVÁNÍ


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  Doplněk stravy. Gaia Shield ("štít matky země") je silný adaptogenní a 100% přírodní doplněk stravy z tonických bylin na podporu imunity, navržený tak, aby vyživoval tři taoistické poklady dle TČM; energii Jing, Qi a Shen člověka k povzbuzení celistvé vitality mysli, těla i duše. Na počest naší bohyně matky Země (Gaia), je tato posvátná alchymistická infuze od Primal alchemy vytvořena z jejích nejuznávanějších tonických bylin a hub s plným spektrem vlastností a zároveň je to jediná adaptogenní houbová receptura na světě, která je pránicky nabitá® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie (viz níže) a uložena v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu.

  SLOŽENÍ na 1 dávku (8 kapslí): Duanwood Reishi 20:1 (plodnice) duální extrakt (10% polysacharidů, 5% triterpenů)* 1000mg, sibiřská čaga (mrazem sušená) 12:1 extrakt (52% chromogenní komplex)* 1000mg, sladkovodní nano-perlový prášek* 1000mg, lví hříva (plodnice) duální extrakt (30% polysacharidů)** 500mg, Purifikovaný himálajský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)* 500mg. Ostatní složky: Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)
  * označuje přísadu pocházející z Di Tao a divoce sklizenou
  ** označuje přísadu získanou z Di Tao a organicky pěstovanou 

  Obsah: 160 kapslí (20 dávek po 8 kapslích)
  Doporučené dávkování: Užívejte 1 dávku 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení pro stabilní energii po celý den nebo 1 dávku 8 kapslí večer pro uvolnění těla po celém dni před spaním.
  Země původu: Velká Británie
  Značka: Primal Alchemy.
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Dle účelu
  na imunitu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena
  PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • intuice
  adaptogeny
  PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Pineal Pollen® je pránicky nabitá adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, silného koncentrovaného prášku z 12:1 houbového extraktu divoké...
  Adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, divoké Sibiřské břízové Chagy a Shilajit...
  Skladem
  1 199 Kč Cena
  SOUL BLOSSOM (Lotosový květ) -100g (Primal Alchemy)
  • harmonizace
  pranicky-nabite
  SOUL BLOSSOM (Lotosový květ) -100g (Primal Alchemy)
  Pránicky nabitý hluboce vyživující elixír srdce a ducha z pylu lotosového květu s rozrušenou buněčnou stěnou pro maximální využitelnost jeho...
  Hluboce vyživující elixír srdce a ducha, který obsahuje adaptogenní vlastnosti a čistící esenci...
  Skladem
  1 099 Kč Cena