close Zavřít
 • -50 Kč
 • Vyprodáno
Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
 • Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
 • Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
 • Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)

Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)

Dokonalá výživná kombinace čtyř různých mrazem sušených orgánů (srdce, slezina, játra a ledviny) z novozélandského pastveného dobytka a našeho vlastního Paleo Elements komplexu™. Komplexní profil mikroživin a nutriční hustota této přírodní směsi vyživuje tělo mnoha způsoby a multifaktorálně.


Podpora srdce, ledvin, krevího tlaku, mitochondrií, detoxikace, podpora imunitního systému, podpora metabolismu, krve tvorbu a celkové odolnosti.


Směs hovězích orgánů nejvyšší kvality je přirozenou zkratkou k rozmanitým a biologicky dostupným živinám, které v jiných potravinách prostě nenajdeme. Každý orgán obsahuje přirozeně vyvážené a synergické vitamíny a minerály. 


Dávkování: 6 kapslí denně.
Balení: 180 kapslí (1 kapsle = 500 mg).
Země původu orgánů v produktu: Nový Zéland.


Produkt je momentálně nedostupný

Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 499 Kč
  1 449 Kč
  s DPH
  Ušetřete 50 Kč

  1 293,75 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

  Produkt je momentálně nedostupný

  Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Hovězí orgány (grass-fed Beef Organ mix) - Paleo Powders


  V dnešní době s takto sofistikovanými doplňky stravy již neexistuje žádná omluva, proč nejíst tradičně "od nosu k ocasu" například právě se směsí hovězích orgánů od Paleo Powders®. 100% přírodní orgány z dobytka krmeného trávou pokrývají velkou část konceptu „od nosu po ocas“. Jednoduše užívejte šest kapslí denně a zbytek doplňte jídlem. Pokud tedy jíte maso, nejezte jen svalovinu (která, pokud tvoří výhradně většinu masového jídelníčku se pak pojí s mnoha problémy), ale také tuhé části orgánů a jiných žláz tak, jak to přirozeně dělali naši předci..


  Paleo Powders 


  VÝHODY PALEO POWDERS HOVĚZÍCH ORGÁNŮ Z PASTVENÉHO DOBYTKA (Grass-fed):


  - Směs srdce, ledvin, jater, sleziny, krve a půdních minerálů
  - Nejsnadnější způsob jak přidat hovězí orgány top kvality do svého jídelníčku
  - Obsahuje pouze orgány dobytka z Nového Zélandu krmeného výhradně trávou 
  - Neobsahuje pesticidy, herbicidy, plniva ani hormony a je bez GMO
  - Syrové, lyofilizované pro zachování vitamínů, minerálů a kofaktorů
  - S Paleo Elements Complexem™ z minerální půdy a krve
  - Zdroj orgánových specifických proteinů, peptidů, enzymů, železa, CoQ10, vitamínů A, B12, folátu a cholinu
  - S přírodním hemovým železem, které podporuje tvorbu červených krvinek
  - Vitamin A, B12 a železo pro podporu obranyschopnosti organismu
  - Vitamin B12 a železo aktivují přirozenou energii těla
  - Cholin podporuje játra a mozek
  - Folát pomáhá při únavě
  - Dobrý zdroj mědi


  JÍDLO "OD NOSU AŽ PO OCAS" ("nose to tail") VYHOVUJE NAŠIM BIOLOGICKÝM POTŘEBÁM


  Často si neuvědomujeme, že v dnešní době obezity ve skutečnosti obecně trpíme "podvýživou" z hlediska nutriční density a mikroživin (máme často mnoho energie/kalorií a nepotřebných či škodlivých složek stravy, avšak málo těch důležitých, opravdu výživných a esenciálních složek). Problém napnit naše hlubší požadavky na živiny je reálný zejména proto, že mnoho přírodních zdrojů na ně bohatých, jako jsou např. orgány, se již téměř nejí.

  Je však podstatnou součástí lidských dějin konzumace "nose to tail" celku vč. výživných orgánů. Od paleolitu až do nedávné doby naši předkové vždy jedli celé zvíře od hlavy až po ocas. Mnozí domorodí obyvatelé a kultury jedli orgány, aby zůstali zdraví a silní a přežili v drsných klimatických podmínkách. Absolutně žádné části nepřišly nazmar, protože orgány a další části obsahují základní živiny. To byla součást intuitivních znalostí, které jsou dnes z velké části zapomenuty.

  Ještě nedávno se zdálo, že stravování "od nosu k ocasu" je minulostí. Naštěstí však zažívá renesanci. V moderním světě nám (někdy nevědomě) trvá, než uspokojíme své nutriční potřeby, protože už nejíme přirozené, zdravé potraviny, jako jsou orgány. Mnozí z nás zapomněli, že naše prastará biologie touží po těchto mocných zdrojích potravy, aby dosáhla svého optima a žila dynamický život. Tyto zdroje potravy nás spojují s naším fyzickým, duchovním a psychologickým dědictvím.

  Od úsvitu moderního člověka jsme z velké části vedli životní styl lovců a sběračů. Vyvinuli jsme se na základě řady klíčových faktorů, které utvářely naše zdraví a vitalitu; např. jíst divoké zdroje, sezónně a od nosu k ocasu.. Vystavení se přírodním živlům a rytmům přírody v kombinaci se spoustou fyzické aktivity.. Tma v noci a sluneční světlo na naší kůži a očích během dne.. Tyto prvky společně vytvářejí osvědčený a úspěšný způsob života, který mnoha způsoby podporuje odolnost, robustnost a zdraví.


  MINERÁLNÍ PŮDA A KREV; SKUTEČNÁ VĚC


  Protože jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, který se blíží skutečné původní výživě, přidali jsme vlastní Paleo Elements Complex™. Tento doplněk se skládá z trochy surové novozélandské hovězí krve a evropské paleosoil (minerální směsi země z doby ledové). Tím získáte další důležité doplňkové živiny k již tak velmi výživným játrům. Nikoli v extrémním množství, ale tak akorát, jen pro doplnění a obohacení jater. Výhody Paleo Elements Complex™ zahrnují další minerály a stopové prvky, stejně jako červené a bílé krvinky a imunoproteiny.


  KREV JAKO DALŠÍ ZDROJ BIOAKTIVNÍCH ŽIVIN


  Krev zvířat byla pro člověka často důležitým zdrojem živin, zejména v pravěku. I dnes můžete vidět takové příklady. Vezměte si moderní lovce a sběrače, jako jsou kmeny Masajů a Bodi v Africe a Inuité z arktických a subarktických oblastí. Krev jak z dobytka, který pasou, tak ta z divokých zvířat, tvoří cennou součást jejich stravy.


  Krev je totiž zdrojem hemového železa, vitamínu B12, vitamínu A, sulfátu vitamínu D3, vitamínu K2, folátu, CoQ10 a cholinu. Další složky krve, jako jsou červené a bílé krvinky, krevní destičky, imunoglobuliny, peptidy, kofaktory a enzymy. Všechny tyto jsou také přítomny v našem lyofilizovaném prášku z hovězí krve. Původ a kvalita jsou samozřejmě důležité, a proto opět používáme pouze krev výhradně novozélandských pastevních krav.


  PALEO ELEMENTS COMPLEX™


  Konzumace částí země, hlíny a půdy pro blahodárené účely je stará jako člověk sám. Jedlá zemina se od starověku používala pro nutriční a terapeutické účely. Geofagie, záměrné pojídání země, byla zdokumentována ve všech částech světa již od starověku. Na druhou stranu neúmyslné pojídání země bylo v historii nevyhnutelnou součástí každodenního života. Země byla konzumována v různých malých a nevyhnutelných množstvích zcela přirozeně prostřednictvím čerstvé rostlinné potravy, lovených zvířat a prostřednictvím rukou a nástrojů.

  Neúmyslná a přirozená konzumace půdy poskytla výhody z hlediska živin a prospěšných mikroorganismů. Existovala však také rizika spojená s expozicí patogenním mikroorganismům. S naším minerálním půdním doplňkem Paleosoil se selektivně zaměřujeme na další nutriční aspekty, nikoli na terapeutické nebo probiotické důvody použití. Paleosoil je 100% přírodní a čistá a pochází z eolických sedimentů z evropské doby ledové.


  MINERÁLNÍ PŮDA PLNÁ MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ


  Naše paleosoil obsahuje unikátní přírodní složení půdních minerálů a stopových prvků, které byly kdysi v našem každodenním životě nevyhnutelné. Obsahuje komplex minerálů a stopových prvků, který dělá rozdíl a má velký smysl (přestože jde o menší, spíše synergicky působící množství). Dokonalá přírodní směs minerálů a stopových prvků nalezených v naší paleosoil zahrnuje: křemík, vápník, draslík, hořčík, sodík, fosfor, měď, mangan, nikl a zinek.


  ORGÁNOVÉ MASO JE VÝŽIVNĚJŠÍ NEŽ SVALOVÉ


  Orgánové maso obsahuje 10 až 100krát více živin než svalovina. Orgány, žlázy a maso krav krmených na pastvě navíc obsahují více živin než živočišné produkty z bioprůmyslu. Proto je důležité konzumovat pouze živočišné produkty z ekologických farem nebo od krav chovaných na pastvě, bez hormonů, antibiotik a minimálního komerčního krmiva.

  Například játra jsou orgánem zapojeným do detoxikace. Častou námitkou proti konzumaci jater je, že játra také ukládají tyto toxiny. Naštěstí tomu tak není. Játra pracují jako laboratoř a většinu látek přímo transforumjí na jiné látky, zejména pak toxiny neuchovávají v sobě ale filtrují a odstraňují pryč z těla. Zdravá kráva se zdravými játry účinně neutralizuje všechny toxiny a umožňuje jim procházet játry a trávicím traktem pryč z těla. Co zdravá kráva se zdravými játry uchovává jsou však cenné živiny jako vitamíny a minerály (viz výše).


  PEČLIVĚ VYBRANÉ ORGÁNOVÉ MASA = DOPLŇKY NEJVYŠŠÍ KVALITY


  Paleo Powders dodává na trh orgánové doplňky nejvyšší kvality. Lyofilizované prášky orgánů vybraných pro naše produkty pocházejí od dobytka krmeného trávou z Nového Zélandu nebo Evropy. Nepoužíváme žádné suroviny zvířat ze zemí známých intenzivním chovem hospodářských zvířat, kde se často používají antibiotika.

  Naopak, zvířata jsou chována s ohledem na ně samotná a životní prostředí, což znamená, že dobytek žije ve svém přirozeném prostředí, je většinu času venku, je o něj náležitě pečováno a je pečlivě sledován. To se odráží v kvalitě masa zvířat a v následně orgánových doplňcích Paleo Powders. Vzhledem k tomu, že ingredience jsou lyofilizované v syrovém stavu, živiny jako vitamíny, minerály a kofaktory jsou zachovány v nejvyšší možné koncentraci.


  Doplňky jsou složeny a testovány s maximální péčí. Neobsahují absolutně žádné pesticidy, hormony ani plniva a jiné balasty či zbytečná aditiva.


  ZNAČKA PALEO POWDERS®


  Paleo Powders® formulují doplňky na bázi celistvých potravin - (r)evoluční a výživné produkty, které poskytují velké výhody všem, kteří se snaží prospívat a fungovat více v souladu s naší starou biologií. Stejně jako naši předci... Svět, ve kterém dnes žijeme, je úplně jiný než svět, ve kterém jsme se vyvinuli jako Homo sapiens. Potraviny, které jíme, a živiny, které potřebujeme, jsou možná jedním z nejjasnějších příkladů tohoto obrovského nesouladu mezi naším minulým prostředím a současnou realitou.

  V dnešní době většina z nás selhává v naplnění našich nutričních potřeb pro silná a funkční těla, která by mohla prosperovat a podporovat vitální život... Protože již nejíme „od nosu k ocasu“, nejíme divoké lokální rostliny nebo čerstvě sklizené a zralé sezónní ovoce a zeleninu, moderní lidé často nemají dostatek přírodních živin. Díky tomu jsme méně robustní, šťastní a zdraví! Víme to, cítíme to a vidíme to! Naštěstí s tím můžete něco udělat... 

  Paleo Powders®

  Paleo Powders® se snaží praktickým a zručným způsobem přivést zpět to, co v moderní stravě chybí, takže můžete být tou nejlepší verzí sebe sama. Naše výrobky jsou založeny na přírodě a jsou kompatibilní s vaší rodovou biochemií a DNA. Poskytují vynikající základ, na kterém lze stavět zdraví a výkon... Vzhledem k tomu, že každý je "uvnitř" stejně odlišný jako zvenčí, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponecháváme prostor pro nový vývoj, biochemickou individualitu, osobní názory a osobní tolerance. 


  100 gramů hovězích jater obsahuje tyto živiny:

  OBSAH MINERÁLŮ:

  Hořčík - 18,0 mg
  Draslík - 380,0 mg
  Železo - 8,8 mg
  Zinek - 4,0 mg
  Měď - 12,0 mg
  Vitamín A - 53 400 IU

  OBSAH VITAMÍNŮ:

  Vitamín D - 19 IU
  Vitamín E - 0,63 mg
  Vitamín C - 27,0 mg
  Vitamín B1 - 0,26 mg
  Vitamín B2 - 4,19 mg
  Vitamín B3 - 16,5 mg
  Vitamín B5 - 8,8 mg
  Vitamín B6 - 0,73 mg
  Folát (B11) - 145,0 mcg
  Biotin (B8) - 96,0 mcg
  Vitamín B12 - 111,3 mcg


  Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy na MZE a SZPI od 10/2022):

  Etiketa hovězí orgány


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  mozek
  oči
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na imunitu
  na stres a nervy
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  colostrum
  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  Velmi zajímavě zpracované bovinní kolostrum od PALEO POWDERS. Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela unikátní podoby, jakou trh nikdy...
  Kvalitní plnotučné evropské bovinní kolostrum Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela...
  Skladem
  1 199 Kč Cena
  Krevní Proteinový Izolát...
  • Vyprodáno
  proteiny
  Krevní Proteinový Izolát -150g (Paleo Powders)
  Krevní proteinový izolát vyživuje nejen tělo, ale také mysl a střevní flóru. Je vhodný pro mladé i staré, od vrcholových sportovců po studenty a...
  Izolát hovězí krve z novozélandského dobytka krmeného trávou, koncentrovamá směs imunoglobulinů.
  Vyprodáno
  1 999 Kč Cena
  BIO RAW Hovězí Játra (kapsle) - (AjemFiT) - 180 kapslí
  superpotraviny
  BIO RAW Hovězí Játra (kapsle) - (AjemFiT)
  BIO RAW mrazem sušená hovězí játra pochází z čistých českých horských oblastí. Hovězí játra jsou přirozeným zdrojem kvalitních biologicky...
  BIO RAW mrazem sušená hovězí játra pochází z čistých českých horských oblastí. Játra jsou uložena...
  Skladem
  1 299 Kč Cena
  100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
  • Novinka
  • Vyprodáno
  superpotraviny
  100% RAW Byčí Žlázy -240 kapslí (AjemFiT)
  Byčí žlázy v kapslích představují inovativní doplněk stravy. Díky procesu lyofilizace při teplotách do 30 stupňů dochází k zachování maximální...
  Byčí žlázy v kapslích představují inovativní doplněk stravy. Díky procesu lyofilizace při...
  Vyprodáno
  1 699 Kč Cena