Hovězí varlata (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
 • Hovězí varlata (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)

Hovězí varlata (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)

"Býčí koule" nebo jen hovězí varlata či žlázy - jsou jedním z nejmysterióznějších a kontroverzních orgánových paleo produktů. Jejich použití člověkem se však kromě konzumace jako speciality datuje po mnoho staletí jako přírodní živočišný doplněk zvyšující výkon a sílu válečníkům, sportovcům či gladiátorům.


Čerstvá hovězí varlata obsahují velmi vysoké procento vody. Během lyofilizace se však veškerá voda odpaří, takže látky se koncentrují ve výsledném prášku. Mimochodem, proces s nízkými teplotami hlavně zajišťuje, že látky zůstanou neporušené.


Lyofilizované býčí žlázy nejvyšší kvality mohou být přirozenou zkratkou k rozmanitým a biologicky dostupným unikátním živinám, které v jiných potravinách prostě nenajdeme.


Balení: 180 kapslí po 470mg směsi.
Dávkování: 5kapslí denně vydrží 36 dní.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 699 Kč
  s DPH

  1 516,96 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  OBJEVTE SÍLU A TAJEMSTVÍ BÝČÍCH ŽLÁZ (MRAZEM SUŠENÁ HOVĚZÍ VARLATA PASTVENÉHO DOBYTKA) 


  BÝČÍ ŽLÁZY NAPŘÍČ HISTORIÍ A ZNEUŽÍVÁNÍ VE SPORTU I NA DÁVNÉ OLYMPIÁDĚ


  Zatímco v prehistorii se konzumovali všechny orgány a části zvířat stylem "nose to tail" neboli od nosu po ocas výhradně kvůli přežití a získání maxima živin, přičemž žádná část úlovku nesměla přijít nazmar, tak později v civilizovaném světě se vyvíjela tzv. organoterapie, praktikovaná od starověku. Římský Gaius Plinius Secundus doporučoval konzumaci zvířecích varlat k léčbě příznaků nedostatku testosteronu. O něco rafinovanější bylo předepisování testikulárních extraktů pro stejný účel v arabské medicíně např. Mensuem starším (777–837) v Bagdádu. Také v Číně byla předepisována syrová a vysušená varlata, zdokumentovaná přinejmenším ve dvanáctém století Hsue Shu-Wei. Přibližně ve stejné době Albertus Magnus (1193–1280) v Kolíně nad Rýnem, známější jako filozof, doporučoval prášková vepřová varlata, avšak svůj recept zdokonalil tím, že prášek nabízel jako lektvar ve víně. (zdroj: Medvei VC. Carnforth UK a Pearl River NY Parthenon Publishing Group; 1993. Historie klinické endokrinologie.)

  Od rané dokumentace byly tyto lektvary nadále předepisovány a konzumovány až do dvacátého století. Ve 20. letech 20. století se např. produkt Testifortan® stal finančně úspěšným lékem na léčbu impotence. Jeho hlavní složkou byly extrakty z varlat a yohimbin; po válce byl přidán 17α-methyl testosteron bez změny názvu. Dalším známým preparátem z 20. let 20. století, který se prodává dodnes, je Okasa® , který kromě jiných složek obsahuje také výtažek z varlat testis sicca a tím i malé množství testosteronu. Protože však varlata syntetizují testosteron, ale neukládají jeho produkty na rozdíl od jiných endokrinních orgánů, jako je štítná žláza a slinivka, je denní produkce dospělého muže (asi 6–8 mg testosteronu) obsažena v přibližně 1 kg čerstvých (býčích) varlat a i kdyby bylo toto množství testosteronu z varlat spotřebováno, testosteron užívaný perorálně by byl téměř kompletně inaktivován efektem prvního průchodu játry. Veškerou testikulární orgánovou terapii podávanou perorálně (pro zvýšení testosteronu) lze tedy považovat hlavně a pouze za placebo medikaci, (která však nemusí být bez efektů - viz. Bundesärztekammer, redaktor. Kolín nad Rýnem: Deutscher Aerzteverlag; 2011. Placebo v medicíně.). Testikulární organoterapii nakonec ukončil příchod inhibitorů fosfodiesterázy a syntetický testosteron.

  Zapomeňte ale na anabolické steroidy v tabletách, které se snadno polykají, nebo EPO v čistých injekčních stříkačkách. Starověcí olympijští dopeři opravdu dostávali před hrami hormonální vzpruhu ze žvýkání syrových zvířecích varlat. Bylo to i tenkrát "jen placebo" nebo je v konzumaci varlat opravdu nějaké tajemství pro podporu výkonu a vzpruhu? Pokud dnes již víme, že k reálnému boostu obsaženým testosteronem by bylo potřeba sníst 1kg syrových varlat (tedy asi 1 a půl celého tohoto balení mrazem sušených) a navíc by byl skoro všechen obsah tst pravděpodobně stejně inaktivován játry (pokud by se prášek cumlal, sublinguálně by byla určitá vstřebatelnost vyšší a reálná), jak je tedy možné že dávní lovci, válečníci či reální olympijští atleti a profi sportovci skutečně získávali sílu a podporu výkonu z jezení daleko menšího množství čerstvých varlat? Placebo? Nebo snad skrývají tyto žlázy nějaké "tajemství"? Co třeba látky neaktivující pozitivní dopingový test, ale spíše aktivující vnitřní mechanismy virility v těle nutriční cestou.

  Perspektiva „podobné-podporuje-podobné“ je daleko hlubší než výzkum jedné látky či hormonu. Předci věděli a předávali si vědění, že orgán nebo žláza má specifické výhody pro stejný orgán nebo žlázu i v jiném těle. Toho je dosaženo řadou různých způsobů od mikroživin přes peptidy až po bioaktivátory a nukleové kyseliny, daleko za omezeným pohledem na pouze jeden master hormon jako je čistý testosteron. Není to jen teorie, ale také na základě dat můžeme dohledat specifické látky a živiny v jednotlivých orgánech, které nejen dle nutriční vědy prokazatelně podporují daný orgán, navíc je třeba vzít v potaz, že kompletní nutriční profily mnoha žláz a orgánů jsou takřka nedohledatelné, stejně jako jejich kompletní složení anebo stále neidentifikované látky v obsahu.

  Například srdce je nejbohatším zdrojem přírodního koenzymu Q10 nebo CoQ10. CoQ10 podporuje srdce, krevní tlak a je silným zdrojem pro mitochondrie věděli jste to? Ledviny obsahují velké množství selenu a vit. b12 a konzumace ledvin podporuje správnou činnost ledvin, pomáhá při detoxikaci a podporuje stav imunitního systému. Slezina je přírodním nejkoncentrovanějším zdrojem hemového železa - podporuje silnou odolnost a alergenní stabilitu, pomáhá s metabolickým stavem krvinek a podporuje vitalitu sleziny. Známé pro svou schopnost budovat krev jsou játra nejvýživnějším orgánem, jsou zdrojem vitaminu A, hemového železa, b-komplexu a cholinu, velmi důležitých pro játra - a užívání jater tak může významně podpořit játra. Každý orgán navíc obsahuje specifické enzymy, peptidy, bioaktivátory a nukleové kyseliny a i stále neidentifikované látky. Pokud jsou navíc orgány ve své surové podobě a/nebo zpracovány důmyslnou metodou jako je například čerstvé mrazové sušení u Paleo Powders okamžitě po porážce, zůstává obsah těchto orgánově-unikátních látek nejvyšší a neporušený.


  CO OBSAHUJÍ VARLATA?


  Varlata obsahují zejm. vitamíny skupiny B, vitamín K2, vitamín D, vitamín A, vitamín E, železo, selen a zinek, na který jsou zvláště bohaté. Zinek je zásadním prvkem sexuálního zdraví a vitality. Hlavní úlohou varlat je produkce testosteronu. Produkují mnoho dalších enzymů a prekurzorů, které jsou nezbytné pro produkci testosteronu a dalších mužských hormonů. Kromě mikroživin můžeme ve varlatech nalézt také mnoho látek produkovaných ve varlatech a přímo s nimi souvisejících, jako jsou specifické peptidy, růstové faktory, prekurzory DNA a RNA, přírodní hormony, peptidy a enzymy. Je tedy zřejmé, jak mohou vyživovat a podporovat funkci varlat, testosteron, produkci spermií a proč jsou odnepaměti notoricky spjaty se zejména mužskou vpruhou a virilitou.


  ZPĚT K OLYMPIÁDĚ


  Problém některých olympijských závodníků, kteří užívají lektvary, léky, drogy a doplňky ke zvýšení výkonu, je starý jako hry samotné..

  Dokonce ani sportovci 19. století nerozmýšleli dvakrát předtím, než se se posilnili listy koky, kokainem a alkoholem. Thomas Hicks vyhrál olympijský maraton v roce 1904 s pomocí syrového vejce, strychninu a panáků brandy, které mu v pravidelných intervalech podával jeho pozorný trenér. „Doping byl vždy součástí olympijských her, ale drogy nebyly vždy vnímány jako problém, staly se problémem až později,“ řekl agentuře Reuters Martin Polley, olympijský historik z britské Southampton University.

  Odborníci tvrdí, že to, co kdysi lidi přivádělo do extrémů, je pravděpodobně velmi podobné tomu, co dnes přivádí sportovce k dopingu.

  Koneckonců, touha vyhrát jakýmkoli způsobem musela být silná, aby přiměla sportovce opravdu jíst syrová varlata – i když, jak zdůrazňuje Polley, to bylo „pravděpodobně také považováno za znak mužnosti a odvahy“. Rozdíl je nyní v tom, že drogy jsou bezpečnější, jemnější a sofistikovanější. A vnímání podvádění se velmi změnilo.

  Sportovci soutěžící v prvních dnech moderních olympijských her, které začaly v Aténách 1896, se cítili naprosto svobodní v užívání léků, stimulantů a „tonik“, říká Vanessa Heggie, historička sportovního lékařství z Cambridgeské univerzity. Injekce strychninu, kokainové tinktury a doušky alkoholu se všechny používaly v běžné lékařské praxi k léčbě bolesti a únavy, vysvětlila v rozhovoru. Myšlenka byla, že sportovci by měli mít možnost užívat léky na zmírnění potíží, stejně jako kdokoli jiný. "Sportovci v podstatě brali všechny léky a látky, které užívali normální lidé - včetně strychninu, amfetaminů a kokainu," řekl Heggie. "Je to proto, že v té době byli sportovci společností vnímáni jako lidé, kteří jsou v podstatě normální, ale o něco lepší." Jak se začalo měnit vnímání sportovců, změnil se i postoj k tomu, jaké léky, doplňky a stimulanty by měli konzumovat. "To, co považujeme za drogu, se v průběhu času mění," řekl Heggie. "Někdy je to lék, někdy je to považováno za jídlo a někdy jsou to věci, které jsou považovány za více nedovolené, jako jsou rekreační drogy či anabolické steroidy." "A některé látky jsou ve všech těchto kategoriích," dodala. "Alkohol například brali viktoriáni jako lék, je to také druh jídla, u nás je jednoznačně používán jako rekreační droga." (zdroj: Reuters)

  Býčí žlázy (varlata) zůstanou pravděpodobně navždy rovněž v této multi-kategorii - napříč historií až po současnost totiž byly člověku jídlem, "lékem" v lektvarech a extraktech, dopingovou "drogou" a vzpruhou mužů i žen, "placebem šarlatánů" až po specialitu gurmetů či ingredienci funkčních doplňků stravy a směsí organoterapie. To vše mělo a má jistě nějaký pádný důvod kromě prosté víry či placeba a přestože např. v moderním dopingu varlata jistě syntetický testosteron nemohou nahradit jako kdysi (nebo se přiblížit jeho efektu) tak opravdu unikátní složení a nutriční profil (jako u káždého orgánu či žlázy) i fyzická podstata a hlavně přirozenost je tím důvodem nejzásadnějším.


  VÝŽIVOVÁ HODNOTA BÝČÍCH ŽLÁZ


  Od prahistorie až po současnost se na celém světě stále jedí varlata skotu, jehňat, koz a kanců jako orgánová potrava. Nejen pro živiny, ale i pro svou chuť. Skotská varlata jsou možná nejvyhledávanějším druhem. Stejně jako jakýkoli jiný produkt orgánů jsou hovězí varlata vynikajícím zdrojem živin (viz výše). 

  Hovězí varlata zůstávají záhadným a často nepochopeným produktem. Částečně je to způsobeno tím, že vysoce kvalitní zvířecí varlata není snadné najít, obecně také stále existuje faktor opovržení (etika) a skutečnost, že stále není veřejně k dispozici kompletní nutriční profil. Varlata Paleo Powders jsou vyrobeny z robustních novozélandských/australských býků krmených trávou a jsou pravděpodobně nejkvalitnějším produktem tohoto typu na trhu. 

  V dnešní době s takto sofistikovanými doplňky stravy již neexistuje žádná omluva, proč nejíst tradičně "od nosu k ocasu" s jednotlivými živočišnými produkty či směsí hovězích orgánů od Paleo Powders®. 100% přírodní produkty z dobytka krmeného trávou pokrývají velkou část konceptu „od nosu po ocas“. Jednoduše užívejte pět kapslí denně a zbytek doplňte jídlem. Pokud tedy jíte maso, nejezte jen svalovinu (která, pokud tvoří výhradně většinu masového jídelníčku se pak pojí s mnoha problémy), ale také tuhé části orgánů a jiných žláz tak, jak to přirozeně dělali naši předci..


  VÝHODY PALEO POWDERS BÝČÍCH ŽLÁZ (Grass-fed):


  • 2000mg mrazem sušených hovězích žláz na denní dávku (5 kapslí)
  • Podpora testosteronu a mužské vitality, avšak vhodné i pro ženy jako orgánový zdroj unikátních živin
  • Syrové a lyofilizované pro maximální zachování živin, vitamínů a minerálů
  • Nejsnadnější způsob jak přidat orgány top kvality do svého jídelníčku (pro mnohé přijatelnější než konzumace čerstvých žláz)
  • Zdrojem je jen nejkvalitnější pastevní skot z Nového Zélandu a Austrálie (dle šarže)
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin bez pesticidů, plniv, hormonů a bez GMO.
  • S Paleo Elements Complexem™ z minerální půdy a krve
  • Kombinujte s kapslemi z jater a kostní dřeně pro maximální synergii
  • 180 kapslí po 470mg směsi
  • 1 balení vydrží 36 dní

  Paleo Powders 


  JÍDLO "OD NOSU AŽ PO OCAS" ("nose to tail") VYHOVUJE NAŠIM BIOLOGICKÝM POTŘEBÁM


  Často si neuvědomujeme, že v dnešní době obezity ve skutečnosti obecně trpíme "podvýživou" z hlediska nutriční density a mikroživin (máme často mnoho energie/kalorií a nepotřebných či škodlivých složek stravy, avšak málo těch důležitých, opravdu výživných a esenciálních složek). Problém napnit naše hlubší požadavky na živiny je reálný zejména proto, že mnoho přírodních zdrojů na ně bohatých, jako jsou např. orgány, se již téměř nejí.

  Je však podstatnou součástí lidských dějin konzumace "nose to tail" celku vč. výživných orgánů. Od paleolitu až do nedávné doby naši předkové vždy jedli celé zvíře od hlavy až po ocas. Mnozí domorodí obyvatelé a kultury jedli orgány, aby zůstali zdraví a silní a přežili v drsných klimatických podmínkách. Absolutně žádné části nepřišly nazmar, protože orgány a další části obsahují základní živiny. To byla součást intuitivních znalostí, které jsou dnes z velké části zapomenuty.

  Ještě nedávno se zdálo, že stravování "od nosu k ocasu" je minulostí. Naštěstí však zažívá renesanci. V moderním světě nám (někdy nevědomě) trvá, než uspokojíme své nutriční potřeby, protože už nejíme přirozené, zdravé potraviny, jako jsou orgány. Mnozí z nás zapomněli, že naše prastará biologie touží po těchto mocných zdrojích potravy, aby dosáhla svého optima a žila dynamický život. Tyto zdroje potravy nás spojují s naším fyzickým, duchovním a psychologickým dědictvím.

  Od úsvitu moderního člověka jsme z velké části vedli životní styl lovců a sběračů. Vyvinuli jsme se na základě řady klíčových faktorů, které utvářely naše zdraví a vitalitu; např. jíst divoké zdroje, sezónně a od nosu k ocasu.. Vystavení se přírodním živlům a rytmům přírody v kombinaci se spoustou fyzické aktivity.. Tma v noci a sluneční světlo na naší kůži a očích během dne.. Tyto prvky společně vytvářejí osvědčený a úspěšný způsob života, který mnoha způsoby podporuje odolnost, robustnost a zdraví.


  MINERÁLNÍ PŮDA A KREV; SKUTEČNÁ VĚC


  Protože jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, který se blíží skutečné původní výživě, přidali jsme vlastní Paleo Elements Complex™. Tento doplněk se skládá z trochy surové novozélandské hovězí krve a evropské paleosoil (minerální směsi země z doby ledové). Tím získáte další důležité doplňkové živiny k již tak velmi výživným játrům. Nikoli v extrémním množství, ale tak akorát, jen pro doplnění a obohacení jater. Výhody Paleo Elements Complex™ zahrnují další minerály a stopové prvky, stejně jako červené a bílé krvinky a imunoproteiny.


  KREV JAKO DALŠÍ ZDROJ BIOAKTIVNÍCH ŽIVIN


  Krev zvířat byla pro člověka často důležitým zdrojem živin, zejména v pravěku. I dnes můžete vidět takové příklady. Vezměte si moderní lovce a sběrače, jako jsou kmeny Masajů a Bodi v Africe a Inuité z arktických a subarktických oblastí. Krev jak z dobytka, který pasou, tak ta z divokých zvířat, tvoří cennou součást jejich stravy.


  Krev je totiž zdrojem hemového železa, vitamínu B12, vitamínu A, sulfátu vitamínu D3, vitamínu K2, folátu, CoQ10 a cholinu. Další složky krve, jako jsou červené a bílé krvinky, krevní destičky, imunoglobuliny, peptidy, kofaktory a enzymy. Všechny tyto jsou také přítomny v našem lyofilizovaném prášku z hovězí krve. Původ a kvalita jsou samozřejmě důležité, a proto opět používáme pouze krev výhradně novozélandských pastevních krav.


  PALEO ELEMENTS COMPLEX™


  Konzumace částí země, hlíny a půdy pro blahodárené účely je stará jako člověk sám. Jedlá zemina se od starověku používala pro nutriční a terapeutické účely. Geofagie, záměrné pojídání země, byla zdokumentována ve všech částech světa již od starověku. Na druhou stranu neúmyslné pojídání země bylo v historii nevyhnutelnou součástí každodenního života. Země byla konzumována v různých malých a nevyhnutelných množstvích zcela přirozeně prostřednictvím čerstvé rostlinné potravy, lovených zvířat a prostřednictvím rukou a nástrojů.

  Neúmyslná a přirozená konzumace půdy poskytla výhody z hlediska živin a prospěšných mikroorganismů. Existovala však také rizika spojená s expozicí patogenním mikroorganismům. S naším minerálním půdním doplňkem Paleosoil se selektivně zaměřujeme na další nutriční aspekty, nikoli na terapeutické nebo probiotické důvody použití. Paleosoil je 100% přírodní a čistá a pochází z eolických sedimentů z evropské doby ledové.


  MINERÁLNÍ PŮDA PLNÁ MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ


  Naše paleosoil obsahuje unikátní přírodní složení půdních minerálů a stopových prvků, které byly kdysi v našem každodenním životě nevyhnutelné. Obsahuje komplex minerálů a stopových prvků, který dělá rozdíl a má velký smysl (přestože jde o menší, spíše synergicky působící množství). Dokonalá přírodní směs minerálů a stopových prvků nalezených v naší paleosoil zahrnuje: křemík, vápník, draslík, hořčík, sodík, fosfor, měď, mangan, nikl a zinek.


  ORGÁNOVÉ MASO JE VÝŽIVNĚJŠÍ NEŽ SVALOVÉ


  Orgánové maso obsahuje 10 až 100krát více živin než svalovina. Orgány, žlázy a maso krav krmených na pastvě navíc obsahují více živin než živočišné produkty z bioprůmyslu. Proto je důležité konzumovat pouze živočišné produkty z ekologických farem nebo od krav chovaných na pastvě, bez hormonů, antibiotik a minimálního komerčního krmiva.

  Například játra jsou orgánem zapojeným do detoxikace. Častou námitkou proti konzumaci jater je, že játra také ukládají tyto toxiny. Naštěstí tomu tak není. Játra pracují jako laboratoř a většinu látek přímo transforumjí na jiné látky, zejména pak toxiny neuchovávají v sobě ale filtrují a odstraňují pryč z těla. Zdravá kráva se zdravými játry účinně neutralizuje všechny toxiny a umožňuje jim procházet játry a trávicím traktem pryč z těla. Co zdravá kráva se zdravými játry uchovává jsou však cenné živiny jako vitamíny a minerály (viz výše).


  PEČLIVĚ VYBRANÉ ORGÁNOVÉ MASA = DOPLŇKY NEJVYŠŠÍ KVALITY


  Paleo Powders dodává na trh orgánové doplňky nejvyšší kvality. Lyofilizované prášky orgánů vybraných pro naše produkty pocházejí od dobytka krmeného trávou z Nového Zélandu nebo Evropy. Nepoužíváme žádné suroviny zvířat ze zemí známých intenzivním chovem hospodářských zvířat, kde se často používají antibiotika.

  Naopak, zvířata jsou chována s ohledem na ně samotná a životní prostředí, což znamená, že dobytek žije ve svém přirozeném prostředí, je většinu času venku, je o něj náležitě pečováno a je pečlivě sledován. To se odráží v kvalitě masa zvířat a v následně orgánových doplňcích Paleo Powders. Vzhledem k tomu, že ingredience jsou lyofilizované v syrovém stavu, živiny jako vitamíny, minerály a kofaktory jsou zachovány v nejvyšší možné koncentraci.


  Doplňky jsou složeny a testovány s maximální péčí. Neobsahují absolutně žádné pesticidy, hormony ani plniva a jiné balasty či zbytečná aditiva.


  ZNAČKA PALEO POWDERS®


  Paleo Powders® formulují doplňky na bázi celistvých potravin - (r)evoluční a výživné produkty, které poskytují velké výhody všem, kteří se snaží prospívat a fungovat více v souladu s naší starou biologií. Stejně jako naši předci... Svět, ve kterém dnes žijeme, je úplně jiný než svět, ve kterém jsme se vyvinuli jako Homo sapiens. Potraviny, které jíme, a živiny, které potřebujeme, jsou možná jedním z nejjasnějších příkladů tohoto obrovského nesouladu mezi naším minulým prostředím a současnou realitou.

  V dnešní době většina z nás selhává v naplnění našich nutričních potřeb pro silná a funkční těla, která by mohla prosperovat a podporovat vitální život... Protože již nejíme „od nosu k ocasu“, nejíme divoké lokální rostliny nebo čerstvě sklizené a zralé sezónní ovoce a zeleninu, moderní lidé často nemají dostatek přírodních živin. Díky tomu jsme méně robustní, šťastní a zdraví! Víme to, cítíme to a vidíme to! Naštěstí s tím můžete něco udělat... 

  Paleo Powders®

  Paleo Powders® se snaží praktickým a zručným způsobem přivést zpět to, co v moderní stravě chybí, takže můžete být tou nejlepší verzí sebe sama. Naše výrobky jsou založeny na přírodě a jsou kompatibilní s vaší rodovou biochemií a DNA. Poskytují vynikající základ, na kterém lze stavět zdraví a výkon... Vzhledem k tomu, že každý je "uvnitř" stejně odlišný jako zvenčí, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponecháváme prostor pro nový vývoj, biochemickou individualitu, osobní názory a osobní tolerance.


  Hovězí varlata Paleo Powders

  Doplněk stravy: Novozélandská/Australská mrazem sušená byčí varlata s Paleo Elements Complexem™ z minerální půdy a krve.
  Složení v 1 kapsli: 400mg hovězí varlata(mrazem sušená), 70mg Paleo Elements Complex™ (paleosoil minerály, hovězí krev (mrazem sušená)), celulóza (kapsle)
  Doporučené dávkování: 5 kapslí denně.
  DDD není stanovena.
  Nepřekračujte doporučenou dávku.:
  Obsah: 180 kapslí (netto váha 85kg)
  Upozoronění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem či pro těhotné a kojící bez předchozí porady s lékařem.
  Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě 25°C a mimo dosah dětí.
  Výrobce: Paleo Powders, Nizozemsko.


  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  příprava na početí
  Pro koho
  pro muže
  pro sportovce

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  • energie
  • Trávení
  • Vyprodáno
  superpotraviny
  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy a krve. Hovězí játra jsou přirozenou zkratkou ke...
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy....
  Vyprodáno
  1 449 Kč Cena
  Krevní Proteinový Izolát...
  • Vyprodáno
  proteiny
  Krevní Proteinový Izolát -150g (Paleo Powders)
  Krevní proteinový izolát vyživuje nejen tělo, ale také mysl a střevní flóru. Je vhodný pro mladé i staré, od vrcholových sportovců po studenty a...
  Izolát hovězí krve z novozélandského dobytka krmeného trávou, koncentrovamá směs imunoglobulinů.
  Vyprodáno
  1 999 Kč Cena
  Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  • energie
  • detoxikace
  • -50 Kč
  • Vyprodáno
  superpotraviny
  Hovězí orgány (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  Dokonalá výživná kombinace čtyř různých mrazem sušených orgánů (srdce, slezina, játra a ledviny) z novozélandského pastveného dobytka a našeho...
  Dokonalá výživná kombinace čtyř různých mrazem sušených orgánů (srdce, slezina, játra a ledviny)...
  Vyprodáno
  1 449 Kč Běžná cena -50 Kč 1 499 Kč Cena
  [R]evolutionary Magnesium -180 kapslí (Paleo Powders)
  mineraly-stopove-prvky
  [R]evolutionary Magnesium -180 kapslí (Paleo Powders)
  Pokud hledáte správně a důmyslně promyšlený, pokročilý a hlavně přírodní doplněk hořčíku – právě jste ho našli. Jedinečné a vysoce účinné hořčíkové...
  Mimořádně propracovaný přírodní komplex 4 hořčíků. Dvě formy hořčíku s dvojím účinkem a dva...
  Skladem
  799 Kč Cena