Krevní Proteinový Izolát -150g (Paleo Powders)

Krevní proteinový izolát vyživuje nejen tělo, ale také mysl a střevní flóru. Je vhodný pro mladé i staré, od vrcholových sportovců po studenty a seniory, protože má tak jedinečný a široký účinek na výživu. Koncentrovaná směs imunoglobulinů, růstových faktorů a důležitých peptidů.


Pochází z vysoce kvalitního novozélandského dobytka chovaného na pastvě. Izolát hovězí krve je čistý produkt s vysokou účinností a stálou kvalitou. Neobsahuje mléčné výrobky, GMO, hormony a antibiotika, což z něj činí perfektní volbu pro většinu uživatelů, kteří dbají na své zdraví.


Jednoduše smíchejte 1-3 gramy denně s tekutinou, v proteinovém koktejlu nebo smoothie či pevném receptu. Prášek se snadno mísí a má absolutně neutrální chuť.


Balení: 150g. 
Země původu: Nizozemí. • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 999,00 Kč
  s DPH

  1 738,26 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  PROTEINOVY IZOLÁT Z HOVĚZÍ KRVE


  Paleo Powders


  ZNAČKA PALEO POWDERS®


  Paleo Powders® formulují doplňky na bázi celistvých potravin - (r)evoluční a výživné produkty, které poskytují velké výhody všem, kteří se snaží prospívat a fungovat více v souladu s naší starou biologií. Stejně jako naši předci... Svět, ve kterém dnes žijeme, je úplně jiný než svět, ve kterém jsme se vyvinuli jako Homo sapiens. Potraviny, které jíme, a živiny, které potřebujeme, jsou možná jedním z nejjasnějších příkladů tohoto obrovského nesouladu mezi naším minulým prostředím a současnou realitou.

  V dnešní době většina z nás selhává v naplnění našich nutričních potřeb pro silná a funkční těla, která by mohla prosperovat a podporovat vitální život... Protože již nejíme „od nosu k ocasu“, nejíme divoké lokální rostliny nebo čerstvě sklizené a zralé sezónní ovoce a zeleninu, moderní lidé často nemají dostatek přírodních živin. Díky tomu jsme méně robustní, šťastní a zdraví! Víme to, cítíme to a vidíme to! Naštěstí s tím můžete něco udělat... 

  Paleo Powders®

  Paleo Powders® se snaží praktickým a zručným způsobem přivést zpět to, co v moderní stravě chybí, takže můžete být tou nejlepší verzí sebe sama. Naše výrobky jsou založeny na přírodě a jsou kompatibilní s vaší rodovou biochemií a DNA. Poskytují vynikající základ, na kterém lze stavět zdraví a výkon... Vzhledem k tomu, že každý je "uvnitř" stejně odlišný jako zvenčí, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponecháváme prostor pro nový vývoj, biochemickou individualitu, osobní názory a osobní tolerance. 


  Výrobky Paleo Powders® jsou vyvíjeny tak, aby se hladce hodily do moderní doby, ale přinášeli výživu minulosti...  HOVĚZÍ KREV


  Hovězí krev je cenným zdrojem bioaktivních živin stejně jako hovězí orgány, jiné žlázy, svaly, kosti a kůže. Poskytuje nám všechny stavební kameny, které potřebujeme k podpoře naší vlastní krve. Izolát hovězí krve Paleo Powders pochází z novozélandského dobytka krmeného trávou a obsahuje koncentrovanou směs imunoglobulinů, růstových faktorů a dalších důležitých živinových peptidů. Tyto živiny se přirozeně vyskytují v hovězí krvi a tvoří zcela komplexní složení. Právě pro živiny jako jsou tyto je například kolostrum tisíciletími prověřenou regenerační a imunitní superpotravinou. Podobnými látkami překypuje i tento bílkovinný prášek z hovězí krve.


  PROTEINOVY IZOLÁT Z HOVĚZÍ KRVE


  Proteinový izolát z hovězí krve je nový typ proteinového produktu, který patří do kategorie imunoproteinů. Aplikace a indikace k použití jsou velmi rozmanité. Vzhledem k tomu, že velká část vašeho imunitního systému je ve střevech a protože střevo je propojeno téměř s každým dalším systémem v těle prostřednictvím mikrobiomu, není těžké pochopit, jak účinné mohou být koncentrované imunitní proteiny, a to i na pouhé 1- 3 gramy denně.

  Tento produkt je novou možností proteinového doplňku ideálního zejm. pro sportovce. Ne pro počet gramů bílkovin, ale pro konkrétní typ bílkovin. Pomáhá ke zvýšení suché svalové hmoty po silovém tréninku nebo jiném vážném fyzickém tréninku nebo námaze a podporuje regeneraci. Významnou roli v tom mohou hrát proteinové deriváty (peptidy) v tomto produktu. To je jeden z důvodů, proč jsou peptidy v současné době velmi aktivní oblastí vědeckého výzkumu. Například lidská plazma obsahuje více než 250 aktivních peptidů (signalizačních molekul) a některé z nich pravděpodobně hrají roli v podpoře metabolismu bílkovin.


  VÝHODY PROTEINŮ Z BOVINNÍ KRVE: 


  - Neutrální chuť
  - Dobře a snadno se mísí
  - Exkluzivně krmený skot z Nového Zélandu jako zdrojová surovina
  - Obsahuje imunoglobuliny, růstové faktory a důležité peptidy
  - Pouze 1-3 gramy denně pro optimální výsledky
  - Vyrobeno za podmínek GMP
  - Neobsahuje pesticidy, herbicidy, plniva ani hormony a je zaručeně bez GMO


  KREV JAKO JÍDLO


  Od úsvitu života hraje výživa klíčovou roli v růstu a přežití. Téměř všechny tělesné procesy jsou silně závislé na výživě. Denní nutriční stav odráží minulé, současné i budoucí zdraví. Výživa je proto jedním ze základních kamenů optimálního zdraví, a to jak v tom, kolik jíte, tak v tom, co jíte. Je tedy přední linií v prevenci zdravotních problémů.

  Jíst od nosu k ocasu bylo až donedávna evoluční normou a bohatě nás vyživovalo a pečovalo o nás po celá staletí. Poskytuje mnoho důležitých živin, kalorií a informací. Výživa od nosu po ocas zahrnuje orgány, jako jsou játra, srdce, pojivovou tkáň bohatou na kolagen i svalovinu. Ale k tomu všemu patří i krev.

  Potraviny obsahující krev lze nalézt ve většině tradičních kuchyní v různých kulturách. Krev se běžně používá do uzenin, polévek, kotlet, palačinek, kaší, nápojů a bezpočtu dalších pokrmů. Například tradiční Masajové z Keni a Tanzanie jsou známí pitím čerstvé, syrové hovězí krve a řadí se mezi jednu z fyzicky nejvitálnějších a robustních kultur vůbec.

  Krev se skládá převážně z bílkovin, ale obsahuje také minerály, jako je železo, vitamíny, jako je vitamín D, a další doplňkové živiny. Objem krve zvířete může být až 11 procent jeho celkové tělesné hmotnosti. Navzdory tomu, že má dnes pro mnoho lidí nevyhovující nutriční stav, pojídání nebo pití zvířecí krve už bohužel není běžné, stejně jako pojídání orgánů a žláz.


  PŘEDSTAVENÍ IZOLÁTU PROTEINU Z HOVĚZÍ KRVE


  Koncentrací proteinů a peptidů z hovězí krve do izolátu je výsledkem silný proteinový prášek plný komplexních a fascinujících molekul. Minerály jako železo a další živiny se v konečném produktu nenacházejí. Vyloučení těchto živin může znít zvláštně, ale ne každý potřebuje nebo chce produkt bohatý na železo. Tím, že se zaměříte na bílkoviny v krvi, se prášek z hovězí krve z pastveného dobytka stává vhodnou volbou doplňku stravy téměř pro každého. Užívání izolátu hovězího krevního proteinu je snadný způsob, jak přidat specifické a chybějící proteiny zpět do naší stravy;


  IMUNOGLOBULIN


  Lidské tělo má mnoho molekul s životně důležitými funkcemi, jako je např. molekula proteinu imunoglobulinu. Byla s námi asi 500 milionů let, tedy dlouho před evolucí lidstva. Tato molekula je tedy výsledkem mimořádně úspěšné historie molekulární adaptace. Molekula protilátky byla pečlivě tvarována evolucí, aby umožnila všechny její funkce.

  Proteinová kompozice krevního proteinového izolátu ze skotu krmeného trávou typicky obsahuje více než 50 % imunoglobulinu G (IgG), hovězí sérový albumin (~ 10 %), transferin (~ 6 %) a IgA a IgM (~ 5 %) a další hovězí plazmatické proteiny. Tento produkt obsahuje jediný dostupný, čištěný, bezmléčný zdroj IgG!


  ÚŽASNÁ PŘIROZENÁ KOMPLEXNOST


  Techniky proteomické analýzy identifikovaly více než 180 jedinečných proteinů v izolátu hovězího krevního proteinu, včetně alespoň 15 peptidů příbuzných imunoglobulinu. Mezi další příklady patří inzulinu podobné růstové faktory 1 a 2 (IgF-1, -2), transformující růstový faktor beta (TGF-ß), epidermální růstový faktor (EGF), fibroblastový růstový faktor, destičkový růstový faktor (PGF), laktoferin a lysozym.

  Imunoglobuliny jsou produkovány jako reakce imunitního systému na invazi patogenů. Protilátky interagují s bakteriemi, viry, alergeny atd. buď přímo, anebo "označením" pro jiné pomocné buňky IS savce.

  Protilátky IgG - Za co jsou odpovědné si musíte, stejně jako jejich hl. funkci u savců dohledat v odborné literatuře, nesmíme zde v popisu uvádět žádná zdravotní tvrzení.


  RŮSTOVÉ FAKTORY


  Růstové faktory jsou poslové, kteří ovlivňují buněčný metabolismus přenosem informací z jedné buňky do druhé. Přímo ovlivňují dělení buněk a diferenciaci kmenových buněk a mohou také regulovat různé intracelulární procesy. Signály jsou obvykle přenášeny růstovými faktory vázajícími se na specifický receptor na buněčné membráně. Kolostrum obsahuje několik růstových faktorů:

  EGF = epiteliální nebo epidermální růstové faktory souvisí s oblastmi sliznice nebo pokožky.
  TGF = skupina transformujících růstových faktorů má mnoho účinků na buněčné dělení a diferenciaci různých typů buněk téměř všech orgánů.
  IGF-1 = inzulínový růstový faktor je strukturálně velmi podobný inzulínu. Zvyšuje rychlost absorpce mastných kyselin a zvyšuje syntézu proteinů. Téměř všechny buňky těla mají receptory pro IGF-1 a IGF-2.

  Laktoferin:

  Laktoferin (LF) je glykoprotein vázající železo, který se nachází v mnoha tělesných tekutinách a v bílých krvinkách. Biologické aktivity LF jsou četné, za co jsou odpovědné si musíte, stejně jako jejich hl. funkci u savců dohledat v odborné literatuře, nesmíme zde v popisu uvádět žádná zdravotní tvrzení.


  VYSOKÁ KVALITA


  Hovězí proteinový izolát Paleo Powders pochází z vysoce kvalitního novozélandského dobytka chovaného na pastvě, který je známý svým standardem krmení výhradně trávou. Každá šarže je vyráběna v plném souladu s přísnými normami GMP a každý krok, od sběru až po distribuci, je plně kontrolován. Izolát hovězí krve je čistý produkt s vysokou účinností a stálou kvalitou. Tento produkt neobsahuje mléčné výrobky, GMO, hormony a antibiotika, což z něj činí perfektní volbu pro většinu uživatelů, kteří dbají na své zdraví.


  VYŽIVUJÍCÍ ZEVNITŘ


  Po požití izolátu hovězího krevního proteinu ví trávicí systém, zejména střeva, jak tyto specifické proteiny dobře využít. Nejen střevní stěna, ale i mikrobiom vítají komplexní mix unikátních živin. Jedinečnou vlastností tohoto produktu je, že funguje jako „kutil“ i „sběrač odpadků“ zároveň.


  NEJLEPŠÍ KOMBINACE PRÁŠKŮ


  U všech různých proteinových prášků, které nabízíme, se možná ptáte, jak je používat v kombinaci. Podle našich zkušeností je základní super kombinací smíchání fermentovaného kefírového syrovátkového proteinu, kolagenu a hovězího krevního proteinu ultimátní paleo nutrition šejk.

  PALEO POWDER KOMBINACE

  Jednoduše smíchejte 10-15 gramů kefírové syrovátky paleo powders, 10-15 gramů kvalitního kolagenu a 1-2 gramy tohoto hovězího krevního proteinu. V závislosti na vaší denní potřebě bílkovin můžete tuto kombinaci užívat jednou nebo dvakrát denně. Můžete jej zapít vodou, přidat další doplňky nebo přidat do ještě složitějšího koktejlu svého vlastního receptu a představivosti.


  Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy na MZE a SZPI od 09/2022):

  Etiketa - beef blood protein isolate


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  ledviny
  oči
  plíce
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na imunitu
  na regeneraci
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro muže

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  • imunita
  • regenerace
  colostrum
  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  Velmi zajímavě zpracované bovinní kolostrum od PALEO POWDERS. Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela unikátní podoby, jakou trh nikdy...
  Kvalitní plnotučné evropské bovinní kolostrum Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela...
  Skladem
  1 199,00 Kč Cena
  Kefír WHEY -500g (Paleo Powders)
  proteiny
  Kefír WHEY -500g (Paleo Powders)
  Kefir Whey spojuje nutriční úžasnost Evropské pastvené "grass fed" syrovátky s prastarým uměním fermentace(kvašením). Díky tomu je tento unikátní...
  Jedinečné spojení Evropské pastvené "grass fed" syrovátky s prastarým uměním fermentace (kvašením).
  Skladem
  945,00 Kč Cena
  BIO Protein (Kostní Vývar) -500g (Paleo Powders)
  • Vyprodáno
  proteiny
  BIO Protein (Kostní Vývar) -500g (Paleo Powders)
  Bone Broth - Organic Protein je celistvý proteinový doplněk stravy poskytující nutriční bombu pravého kostního vývaru (z Evropského BIO...
  Pravý kostní vývar z Evropského BIO certifikovaného zdroje krmeného výhradně trávou zv. "grass fed".
  Vyprodáno
  1 189,00 Kč Cena
  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  • energie
  • Trávení
  • Vyprodáno
  superpotraviny
  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy a krve. Hovězí játra jsou přirozenou zkratkou ke...
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy....
  Vyprodáno
  1 449,00 Kč Cena

  -  !!! NOVĚ DOSTUPNÉ VOUCHERY V KATEGORII VÁNOCE !!! - DOPRAVA ZDARMA OD 3000kč -