• Vyprodáno

Krevní Proteinový Izolát -150g (Paleo Powders)

Krevní proteinový izolát vyživuje nejen tělo, ale také mysl a střevní flóru. Je vhodný pro mladé i staré, od vrcholových sportovců po studenty a seniory, protože má tak jedinečný a široký účinek na výživu. Koncentrovaná směs imunoglobulinů, růstových faktorů a důležitých peptidů.


Pochází z vysoce kvalitního novozélandského dobytka chovaného na pastvě. Izolát hovězí krve je čistý produkt s vysokou účinností a stálou kvalitou. Neobsahuje mléčné výrobky, GMO, hormony a antibiotika, což z něj činí perfektní volbu pro většinu uživatelů, kteří dbají na své zdraví.


Jednoduše smíchejte 1-3 gramy denně s tekutinou, v proteinovém koktejlu nebo smoothie či pevném receptu. Prášek se snadno mísí a má absolutně neutrální chuť.


Balení: 150g. 
Země původu: Nizozemí.Produkt je momentálně nedostupný

Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 999 Kč
  s DPH

  1 784,82 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

  Produkt je momentálně nedostupný

  Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  PROTEINOVY IZOLÁT Z HOVĚZÍ KRVE  HOVĚZÍ KREV


  Hovězí krev je cenným zdrojem bioaktivních živin stejně jako hovězí orgány, jiné žlázy, svaly, kosti a kůže. Poskytuje nám všechny stavební kameny, které potřebujeme k podpoře naší vlastní krve. Izolát hovězí krve Paleo Powders pochází z novozélandského dobytka krmeného trávou a obsahuje koncentrovanou směs imunoglobulinů, růstových faktorů a dalších důležitých živinových peptidů. Tyto živiny se přirozeně vyskytují v hovězí krvi a tvoří zcela komplexní složení. Právě pro živiny jako jsou tyto je například kolostrum tisíciletími prověřenou regenerační a imunitní superpotravinou. Podobnými látkami překypuje i tento bílkovinný prášek z hovězí krve.


  PROTEINOVY IZOLÁT Z HOVĚZÍ KRVE


  Proteinový izolát z hovězí krve je nový typ proteinového produktu, který patří do kategorie imunoproteinů. Aplikace a indikace k použití jsou velmi rozmanité. Vzhledem k tomu, že velká část vašeho imunitního systému je ve střevech a protože střevo je propojeno téměř s každým dalším systémem v těle prostřednictvím mikrobiomu, není těžké pochopit, jak účinné mohou být koncentrované imunitní proteiny, a to i na pouhé 1- 3 gramy denně.

  Tento produkt je novou možností proteinového doplňku ideálního zejm. pro sportovce. Ne pro počet gramů bílkovin, ale pro konkrétní typ bílkovin. Pomáhá ke zvýšení suché svalové hmoty po silovém tréninku nebo jiném vážném fyzickém tréninku nebo námaze a podporuje regeneraci. Významnou roli v tom mohou hrát proteinové deriváty (peptidy) v tomto produktu. To je jeden z důvodů, proč jsou peptidy v současné době velmi aktivní oblastí vědeckého výzkumu. Například lidská plazma obsahuje více než 250 aktivních peptidů (signalizačních molekul) a některé z nich pravděpodobně hrají roli v podpoře metabolismu bílkovin.


  VÝHODY PROTEINŮ Z BOVINNÍ KRVE: 


  - Neutrální chuť
  - Dobře a snadno se mísí
  - Exkluzivně krmený skot z Nového Zélandu jako zdrojová surovina
  - Obsahuje imunoglobuliny, růstové faktory a důležité peptidy
  - Pouze 1-3 gramy denně pro optimální výsledky
  - Vyrobeno za podmínek GMP
  - Neobsahuje pesticidy, herbicidy, plniva ani hormony a je zaručeně bez GMO


  KREV JAKO JÍDLO


  Od úsvitu života hraje výživa klíčovou roli v růstu a přežití. Téměř všechny tělesné procesy jsou silně závislé na výživě. Denní nutriční stav odráží minulé, současné i budoucí zdraví. Výživa je proto jedním ze základních kamenů optimálního zdraví, a to jak v tom, kolik jíte, tak v tom, co jíte. Je tedy přední linií v prevenci zdravotních problémů.

  Jíst od nosu k ocasu bylo až donedávna evoluční normou a bohatě nás vyživovalo a pečovalo o nás po celá staletí. Poskytuje mnoho důležitých živin, kalorií a informací. Výživa od nosu po ocas zahrnuje orgány, jako jsou játra, srdce, pojivovou tkáň bohatou na kolagen i svalovinu. Ale k tomu všemu patří i krev.

  Potraviny obsahující krev lze nalézt ve většině tradičních kuchyní v různých kulturách. Krev se běžně používá do uzenin, polévek, kotlet, palačinek, kaší, nápojů a bezpočtu dalších pokrmů. Například tradiční Masajové z Keni a Tanzanie jsou známí pitím čerstvé, syrové hovězí krve a řadí se mezi jednu z fyzicky nejvitálnějších a robustních kultur vůbec.

  Krev se skládá převážně z bílkovin, ale obsahuje také minerály, jako je železo, vitamíny, jako je vitamín D, a další doplňkové živiny. Objem krve zvířete může být až 11 procent jeho celkové tělesné hmotnosti. Navzdory tomu, že má dnes pro mnoho lidí nevyhovující nutriční stav, pojídání nebo pití zvířecí krve už bohužel není běžné, stejně jako pojídání orgánů a žláz.


  PŘEDSTAVENÍ IZOLÁTU PROTEINU Z HOVĚZÍ KRVE


  Koncentrací proteinů a peptidů z hovězí krve do izolátu je výsledkem silný proteinový prášek plný komplexních a fascinujících molekul. Minerály jako železo a další živiny se v konečném produktu nenacházejí. Vyloučení těchto živin může znít zvláštně, ale ne každý potřebuje nebo chce produkt bohatý na železo. Tím, že se zaměříte na bílkoviny v krvi, se prášek z hovězí krve z pastveného dobytka stává vhodnou volbou doplňku stravy téměř pro každého. Užívání izolátu hovězího krevního proteinu je snadný způsob, jak přidat specifické a chybějící proteiny zpět do naší stravy;


  IMUNOGLOBULIN


  Lidské tělo má mnoho molekul s životně důležitými funkcemi, jako je např. molekula proteinu imunoglobulinu. Byla s námi asi 500 milionů let, tedy dlouho před evolucí lidstva. Tato molekula je tedy výsledkem mimořádně úspěšné historie molekulární adaptace. Molekula protilátky byla pečlivě tvarována evolucí, aby umožnila všechny její funkce.

  Proteinová kompozice krevního proteinového izolátu ze skotu krmeného trávou typicky obsahuje více než 50 % imunoglobulinu G (IgG), hovězí sérový albumin (~ 10 %), transferin (~ 6 %) a IgA a IgM (~ 5 %) a další hovězí plazmatické proteiny. Tento produkt obsahuje jediný dostupný, čištěný, bezmléčný zdroj IgG!


  ÚŽASNÁ PŘIROZENÁ KOMPLEXNOST


  Techniky proteomické analýzy identifikovaly více než 180 jedinečných proteinů v izolátu hovězího krevního proteinu, včetně alespoň 15 peptidů příbuzných imunoglobulinu. Mezi další příklady patří inzulinu podobné růstové faktory 1 a 2 (IgF-1, -2), transformující růstový faktor beta (TGF-ß), epidermální růstový faktor (EGF), fibroblastový růstový faktor, destičkový růstový faktor (PGF), laktoferin a lysozym.

  Imunoglobuliny jsou produkovány jako reakce imunitního systému na invazi patogenů. Protilátky interagují s bakteriemi, viry, alergeny atd. buď přímo, anebo "označením" pro jiné pomocné buňky IS savce.

  Protilátky IgG - Za co jsou odpovědné si musíte, stejně jako jejich hl. funkci u savců dohledat v odborné literatuře, nesmíme zde v popisu uvádět žádná zdravotní tvrzení.


  RŮSTOVÉ FAKTORY


  Růstové faktory jsou poslové, kteří ovlivňují buněčný metabolismus přenosem informací z jedné buňky do druhé. Přímo ovlivňují dělení buněk a diferenciaci kmenových buněk a mohou také regulovat různé intracelulární procesy. Signály jsou obvykle přenášeny růstovými faktory vázajícími se na specifický receptor na buněčné membráně. Kolostrum obsahuje několik růstových faktorů:

  EGF = epiteliální nebo epidermální růstové faktory souvisí s oblastmi sliznice nebo pokožky.
  TGF = skupina transformujících růstových faktorů má mnoho účinků na buněčné dělení a diferenciaci různých typů buněk téměř všech orgánů.
  IGF-1 = inzulínový růstový faktor je strukturálně velmi podobný inzulínu. Zvyšuje rychlost absorpce mastných kyselin a zvyšuje syntézu proteinů. Téměř všechny buňky těla mají receptory pro IGF-1 a IGF-2.

  Laktoferin:

  Laktoferin (LF) je glykoprotein vázající železo, který se nachází v mnoha tělesných tekutinách a v bílých krvinkách. Biologické aktivity LF jsou četné, za co jsou odpovědné si musíte, stejně jako jejich hl. funkci u savců dohledat v odborné literatuře, nesmíme zde v popisu uvádět žádná zdravotní tvrzení.


  VYSOKÁ KVALITA


  Hovězí proteinový izolát Paleo Powders pochází z vysoce kvalitního novozélandského dobytka chovaného na pastvě, který je známý svým standardem krmení výhradně trávou. Každá šarže je vyráběna v plném souladu s přísnými normami GMP a každý krok, od sběru až po distribuci, je plně kontrolován. Izolát hovězí krve je čistý produkt s vysokou účinností a stálou kvalitou. Tento produkt neobsahuje mléčné výrobky, GMO, hormony a antibiotika, což z něj činí perfektní volbu pro většinu uživatelů, kteří dbají na své zdraví.


  VYŽIVUJÍCÍ ZEVNITŘ


  Po požití izolátu hovězího krevního proteinu ví trávicí systém, zejména střeva, jak tyto specifické proteiny dobře využít. Nejen střevní stěna, ale i mikrobiom vítají komplexní mix unikátních živin. Jedinečnou vlastností tohoto produktu je, že funguje jako „kutil“ i „sběrač odpadků“ zároveň.


  NEJLEPŠÍ KOMBINACE PRÁŠKŮ


  U všech různých proteinových prášků, které nabízíme, se možná ptáte, jak je používat v kombinaci. Podle našich zkušeností je základní super kombinací smíchání fermentovaného kefírového syrovátkového proteinu, kolagenu a hovězího krevního proteinu ultimátní paleo nutrition šejk.

  PALEO POWDER KOMBINACE

  Jednoduše smíchejte 10-15 gramů kefírové syrovátky paleo powders, 10-15 gramů kvalitního kolagenu a 1-2 gramy tohoto hovězího krevního proteinu. V závislosti na vaší denní potřebě bílkovin můžete tuto kombinaci užívat jednou nebo dvakrát denně. Můžete jej zapít vodou, přidat další doplňky nebo přidat do ještě složitějšího koktejlu svého vlastního receptu a představivosti.


  Paleo Powders 


  JÍDLO "OD NOSU AŽ PO OCAS" ("nose to tail") VYHOVUJE NAŠIM BIOLOGICKÝM POTŘEBÁM


  Často si neuvědomujeme, že v dnešní době obezity ve skutečnosti obecně trpíme "podvýživou" z hlediska nutriční density a mikroživin (máme často mnoho energie/kalorií a nepotřebných či škodlivých složek stravy, avšak málo těch důležitých, opravdu výživných a esenciálních složek). Problém napnit naše hlubší požadavky na živiny je reálný zejména proto, že mnoho přírodních zdrojů na ně bohatých, jako jsou např. orgány, se již téměř nejí.

  Je však podstatnou součástí lidských dějin konzumace "nose to tail" celku vč. výživných orgánů. Od paleolitu až do nedávné doby naši předkové vždy jedli celé zvíře od hlavy až po ocas. Mnozí domorodí obyvatelé a kultury jedli orgány, aby zůstali zdraví a silní a přežili v drsných klimatických podmínkách. Absolutně žádné části nepřišly nazmar, protože orgány a další části obsahují základní živiny. To byla součást intuitivních znalostí, které jsou dnes z velké části zapomenuty.

  Ještě nedávno se zdálo, že stravování "od nosu k ocasu" je minulostí. Naštěstí však zažívá renesanci. V moderním světě nám (někdy nevědomě) trvá, než uspokojíme své nutriční potřeby, protože už nejíme přirozené, zdravé potraviny, jako jsou orgány. Mnozí z nás zapomněli, že naše prastará biologie touží po těchto mocných zdrojích potravy, aby dosáhla svého optima a žila dynamický život. Tyto zdroje potravy nás spojují s naším fyzickým, duchovním a psychologickým dědictvím.

  Od úsvitu moderního člověka jsme z velké části vedli životní styl lovců a sběračů. Vyvinuli jsme se na základě řady klíčových faktorů, které utvářely naše zdraví a vitalitu; např. jíst divoké zdroje, sezónně a od nosu k ocasu.. Vystavení se přírodním živlům a rytmům přírody v kombinaci se spoustou fyzické aktivity.. Tma v noci a sluneční světlo na naší kůži a očích během dne.. Tyto prvky společně vytvářejí osvědčený a úspěšný způsob života, který mnoha způsoby podporuje odolnost, robustnost a zdraví.


  MINERÁLNÍ PŮDA A KREV; SKUTEČNÁ VĚC


  Protože jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, který se blíží skutečné původní výživě, přidali jsme vlastní Paleo Elements Complex™. Tento doplněk se skládá z trochy surové novozélandské hovězí krve a evropské paleosoil (minerální směsi země z doby ledové). Tím získáte další důležité doplňkové živiny k již tak velmi výživným játrům. Nikoli v extrémním množství, ale tak akorát, jen pro doplnění a obohacení jater. Výhody Paleo Elements Complex™ zahrnují další minerály a stopové prvky, stejně jako červené a bílé krvinky a imunoproteiny.


  KREV JAKO DALŠÍ ZDROJ BIOAKTIVNÍCH ŽIVIN


  Krev zvířat byla pro člověka často důležitým zdrojem živin, zejména v pravěku. I dnes můžete vidět takové příklady. Vezměte si moderní lovce a sběrače, jako jsou kmeny Masajů a Bodi v Africe a Inuité z arktických a subarktických oblastí. Krev jak z dobytka, který pasou, tak ta z divokých zvířat, tvoří cennou součást jejich stravy.


  Krev je totiž zdrojem hemového železa, vitamínu B12, vitamínu A, sulfátu vitamínu D3, vitamínu K2, folátu, CoQ10 a cholinu. Další složky krve, jako jsou červené a bílé krvinky, krevní destičky, imunoglobuliny, peptidy, kofaktory a enzymy. Všechny tyto jsou také přítomny v našem lyofilizovaném prášku z hovězí krve. Původ a kvalita jsou samozřejmě důležité, a proto opět používáme pouze krev výhradně novozélandských pastevních krav.


  PALEO ELEMENTS COMPLEX™


  Konzumace částí země, hlíny a půdy pro blahodárené účely je stará jako člověk sám. Jedlá zemina se od starověku používala pro nutriční a terapeutické účely. Geofagie, záměrné pojídání země, byla zdokumentována ve všech částech světa již od starověku. Na druhou stranu neúmyslné pojídání země bylo v historii nevyhnutelnou součástí každodenního života. Země byla konzumována v různých malých a nevyhnutelných množstvích zcela přirozeně prostřednictvím čerstvé rostlinné potravy, lovených zvířat a prostřednictvím rukou a nástrojů.

  Neúmyslná a přirozená konzumace půdy poskytla výhody z hlediska živin a prospěšných mikroorganismů. Existovala však také rizika spojená s expozicí patogenním mikroorganismům. S naším minerálním půdním doplňkem Paleosoil se selektivně zaměřujeme na další nutriční aspekty, nikoli na terapeutické nebo probiotické důvody použití. Paleosoil je 100% přírodní a čistá a pochází z eolických sedimentů z evropské doby ledové.


  MINERÁLNÍ PŮDA PLNÁ MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ


  Naše paleosoil obsahuje unikátní přírodní složení půdních minerálů a stopových prvků, které byly kdysi v našem každodenním životě nevyhnutelné. Obsahuje komplex minerálů a stopových prvků, který dělá rozdíl a má velký smysl (přestože jde o menší, spíše synergicky působící množství). Dokonalá přírodní směs minerálů a stopových prvků nalezených v naší paleosoil zahrnuje: křemík, vápník, draslík, hořčík, sodík, fosfor, měď, mangan, nikl a zinek.


  ORGÁNOVÉ MASO JE VÝŽIVNĚJŠÍ NEŽ SVALOVÉ


  Orgánové maso obsahuje 10 až 100krát více živin než svalovina. Orgány, žlázy a maso krav krmených na pastvě navíc obsahují více živin než živočišné produkty z bioprůmyslu. Proto je důležité konzumovat pouze živočišné produkty z ekologických farem nebo od krav chovaných na pastvě, bez hormonů, antibiotik a minimálního komerčního krmiva.

  Například játra jsou orgánem zapojeným do detoxikace. Častou námitkou proti konzumaci jater je, že játra také ukládají tyto toxiny. Naštěstí tomu tak není. Játra pracují jako laboratoř a většinu látek přímo transforumjí na jiné látky, zejména pak toxiny neuchovávají v sobě ale filtrují a odstraňují pryč z těla. Zdravá kráva se zdravými játry účinně neutralizuje všechny toxiny a umožňuje jim procházet játry a trávicím traktem pryč z těla. Co zdravá kráva se zdravými játry uchovává jsou však cenné živiny jako vitamíny a minerály (viz výše).


  PEČLIVĚ VYBRANÉ ORGÁNOVÉ MASA = DOPLŇKY NEJVYŠŠÍ KVALITY


  Paleo Powders dodává na trh orgánové doplňky nejvyšší kvality. Lyofilizované prášky orgánů vybraných pro naše produkty pocházejí od dobytka krmeného trávou z Nového Zélandu nebo Evropy. Nepoužíváme žádné suroviny zvířat ze zemí známých intenzivním chovem hospodářských zvířat, kde se často používají antibiotika.

  Naopak, zvířata jsou chována s ohledem na ně samotná a životní prostředí, což znamená, že dobytek žije ve svém přirozeném prostředí, je většinu času venku, je o něj náležitě pečováno a je pečlivě sledován. To se odráží v kvalitě masa zvířat a v následně orgánových doplňcích Paleo Powders. Vzhledem k tomu, že ingredience jsou lyofilizované v syrovém stavu, živiny jako vitamíny, minerály a kofaktory jsou zachovány v nejvyšší možné koncentraci.


  Doplňky jsou složeny a testovány s maximální péčí. Neobsahují absolutně žádné pesticidy, hormony ani plniva a jiné balasty či zbytečná aditiva.


  ZNAČKA PALEO POWDERS®


  Paleo Powders® formulují doplňky na bázi celistvých potravin - (r)evoluční a výživné produkty, které poskytují velké výhody všem, kteří se snaží prospívat a fungovat více v souladu s naší starou biologií. Stejně jako naši předci... Svět, ve kterém dnes žijeme, je úplně jiný než svět, ve kterém jsme se vyvinuli jako Homo sapiens. Potraviny, které jíme, a živiny, které potřebujeme, jsou možná jedním z nejjasnějších příkladů tohoto obrovského nesouladu mezi naším minulým prostředím a současnou realitou.

  V dnešní době většina z nás selhává v naplnění našich nutričních potřeb pro silná a funkční těla, která by mohla prosperovat a podporovat vitální život... Protože již nejíme „od nosu k ocasu“, nejíme divoké lokální rostliny nebo čerstvě sklizené a zralé sezónní ovoce a zeleninu, moderní lidé často nemají dostatek přírodních živin. Díky tomu jsme méně robustní, šťastní a zdraví! Víme to, cítíme to a vidíme to! Naštěstí s tím můžete něco udělat... 

  Paleo Powders®

  Paleo Powders® se snaží praktickým a zručným způsobem přivést zpět to, co v moderní stravě chybí, takže můžete být tou nejlepší verzí sebe sama. Naše výrobky jsou založeny na přírodě a jsou kompatibilní s vaší rodovou biochemií a DNA. Poskytují vynikající základ, na kterém lze stavět zdraví a výkon... Vzhledem k tomu, že každý je "uvnitř" stejně odlišný jako zvenčí, „Paleo“ nevidíme dogmaticky, ale ponecháváme prostor pro nový vývoj, biochemickou individualitu, osobní názory a osobní tolerance.


  Česká etiketa produktu (registrováno jako doplněk stravy na MZE a SZPI od 09/2022):

  Etiketa - beef blood protein isolate


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  ledviny
  oči
  plíce
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na imunitu
  na regeneraci
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro muže

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  • imunita
  • regenerace
  colostrum
  Kefírové Kolostrum (Fermentované) - 120 kapslí (Paleo Powders)
  Velmi zajímavě zpracované bovinní kolostrum od PALEO POWDERS. Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela unikátní podoby, jakou trh nikdy...
  Kvalitní plnotučné evropské bovinní kolostrum Fermentované pravými kefírovými zrny do zcela...
  Skladem
  1 199 Kč Cena
  Kefír WHEY -500g (Paleo Powders)
  • Vyprodáno
  proteiny
  Kefír WHEY -500g (Paleo Powders)
  Kefir Whey spojuje nutriční úžasnost Evropské pastvené "grass fed" syrovátky s prastarým uměním fermentace(kvašením). Díky tomu je tento unikátní...
  Jedinečné spojení Evropské pastvené "grass fed" syrovátky s prastarým uměním fermentace (kvašením).
  Vyprodáno
  1 199 Kč Cena
  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  • energie
  • Trávení
  • Vyprodáno
  superpotraviny
  Hovězí Játra (grass-fed) -180 kapslí (Paleo Powders)
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy a krve. Hovězí játra jsou přirozenou zkratkou ke...
  Nejčistší novozélandská mrazem sušená hovězí játra s Paleo Elements komplexem™ z minerální půdy....
  Vyprodáno
  1 449 Kč Cena