Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)
 • Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)

Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)

Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházejí z unikátních mořských korálů ve vysoce kvalitní tmavě fialové sklenici Miron, která propouští pouze infračervené a ultrafialové UVA světlo.


Obsahují 76 esenciálních a iontových minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku a hořčíku v přirozeném poměru lidského těla, který je 2:1. Lidské tělo je tvořeno asi ze 4 % minerály, které řídí každý orgán a všechny elektrické impulsy v těle.


Jeden z nejčistších a nejpřirozenějších doplňků organických minerálů a stopových prvků vůbec (korál je přisedlý živočich, žijící v symbióze s mořem). Voda, do které jsou přidány okinawské minerály, má hodnotu pH 10, a proto má více odkyselující účinek než ovoce a zelenina.


Země půvpodu: Japonsko.
Balení: 100g (100 dávek.)
Značka: Okinawa.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 499 Kč
  s DPH

  1 338,39 Kč bez DPH

  Balení:
  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Okinawa Minerály Z Korálů-100g


  HF-logo-new-large-1-e1497824685574.png?1636248279672


  Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházejí z unikátních mořských korálů (přesně z fosilizovaných korálů Sango, které rostou na Okinawě, japonském ostrově ve Východočínském moři, největším z ostrovů Rjúkjú, známém jako „modrá zóna“). 

  Obsahují 76 esenciálních a iontových minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku a hořčíku v přirozeném poměru lidského těla, který je 2:1. Lidské tělo je tvořeno asi ze 4 % minerály, které řídí každý orgán a všechny elektrické impulsy v těle. Minerály, stejně jako 50 miliard buněk v našem těle, které vyživují, závisí na sobě navzájem. Proto potřebujeme celé spektrum.


  AJEM FIT POPIS


  DEMINERALIZACE

  Největší problémem dnešní výživy vnímám v nedostatku obsahu mikroživin, z demineralizované půdy zákonitě nemůže vyrůst plod obsahující množství stopových prvků, které by měl obsahovat. Navíc, když přičteme fakt, že většina zeleniny a ovoce v konvenčních obchodech jsou geneticky modifikované, šlechtěné na umělém světle za použití množství chemie, tak si sami můžeme odpovědět, jak nás takové plody můžou vyživovat a dodávat dám životně důležité mikroživiny. Z toho nám vyplývá největší problém, který vede prakticky ke všem civilizačním problémům se zdravím a tím je demineralizace. Remineralizace organismu je zcela zásadní pro mentální i fyzické zdraví a má přímý vliv na udržování pH v těle.

  SPORTOVCI A DEMINERALIZACE

  Většina amatérských sportovců řeší jen makro-živiny (bílkoviny, sacharidy a tuky), zatím co příjem mikroživin neřeší a nebo je řeší lacinými multiminerály, které z dlouhodobého pohledu mají díky své častokrát laciné anorganické formě spíš negativní vliv na tělo. V kombinaci s přijímáním nadbytku bílkovin a stimulantů pak dochází k přetěžování ledvin a s tím spojená demineralizace a překyselení organismu a to se projevuje především zhoršeným trávením, nadýmáním a nechuti k jídlu. A proto i sportovci žijící "zdravým životním stylem" trpí na problémy jakými jsou křeče, bolesti celého pohybového aparátu, dehydratace, slabá imunita, kazivost zubů, nespavost, mentální nerovnováha a nebo také vznik alergii atd. Každý sportovec by si měl uvědomit, že svými nároky na své tělo demineralizuje.

  VÁPNÍK A HOŘČÍK 

  Okinawa minerály z korálů obsahují vysokou dávku převážně vápníku a hořčíku což z něj činí ideálního pomocníka při začínající nemoci, ale co je hlavní, doplňuje dva nejvíc deficitní minerály v našem těle, navíc z top biologicky dostupného zdroje. Většina vápníku, který přijímáme převážně z laciných doplňků stravy a pasterizovaného mléka je tělem minimálně využita max. kolem 10%. Velké množství se pak nevstřebává, ale ukládá v těle a to vede k nebezpečné kalcifikaci.

  VLIV VITAMÍNU VITAMÍNU D3 A K2 NA REMINARALIZACI ORGANISMU

  Klíčovým faktorem pro správné hospodaření s vápníkem je dostatečný příjem vitamínu D3 a K2, které jsou zcela zásádní pro správné fungování organismu s minerály a jsou prekurzorem pro tvorbu hormonů. Potraviny s vysokým obsahem vitamínu D3 a K2 jsou například z vikingskou kulturou vyráběný olej z tresčích jater, olej z chiméry nebo také australský EMU olejVždy doporučuju hledat potraviny bohaté na mikroživiny v přírodní synergii což zaručuje maximální biologické dostupnost. 


  Okinavské korály.


  POZNÁMKA:
  Důležité také je, že korál používaný v Okinawa Sea Coral Minerals je zkamenělý a jeho sběr a výroba nemá žádný dopad na životní prostředí. Japonská vláda kontroluje těžbu zkamenělých korálů nahromaděných na mořském dně kolem ostrovů Okinawa, aby se zajistilo, že se nepoškodí živé korálové útesy. Každá šarže tohoto produktu, klasifikovaná jako „doplněk stravy“, je testována agenturou pro potravinářské normy na kontaminaci a je zcela bezpečná a netoxická.


  OKINAVA MINERÁLY Z KORÁLŮ


  - Tento produkt je 100% čistý a neobsahuje žádné přísady a plniva.
  - Okinawské minerály pocházejí z mrtvých korálů, které po přísně regulované sklizni nabízí prostor pro nové živé korály.
  - Každá šarže okinawských minerálů je přísně testována a kontrolována na všechny možné kontaminanty z moře.


  PROČ MINERÁLY OKINAWA?


  - Prokázána nadřazená vstřebatelnost 80 % do 20 minut.
  - Vysoký obsah hořčíku a vápníku v ideálním poměru.
  - Až 6x menší částice než běžné produkty z korálů.
  - Výhradně z fosilizovaných Sango korálů z Okinawy.
  - Multivitamin obsahuje všechny vitamíny, ale ne všechny minerály a stopové prvky. Proto jsou okinawské minerály ideální denně jako kvalitní multiminerál .
  - Nedostatek minerálních látek a stopových prvků v zemědělské půdě oficiálně zaznamenal a ohlásil již americký Senát v roce 1936. Jejich rada pro každého Američana proto už tehdy byla, aby minerály a stopové prvky denně doplňoval. O 86 let později se stále ještě obecně neví, jak velký je nedostatek v půdě, v zemědělských plodinách a tedy i u lidí.
  - Problémy s chováním, problémy s učením, psychické potíže a poruchy vč. deprese či bolesti hlavy jsou stále častější a jsou částečně způsobeny nedostatkem základních minerálů a stopových prvků. Nedostatky mohou vzniknout již v děloze.
  - Jeden z nejčistších a nejpřirozenějších doplňků organických minerálů a stopových prvků vůbec (korál je přisedlý živočich, žijící v symbióze s mořem).
  Voda, do které jsou přidány okinawské minerály, má hodnotu pH 10, a proto má více odkyselující účinek než ovoce a zelenina.


  POUŽITÍ MINERÁLŮ OKINAWA


  - Okinawské minerály lze použít jako doplněk k multivitaminovému nebo zelenému (greens) produktu.
  - Lze přidávat do běžného jídla, polévek a nápojů, do pitíček a kaší dětem apod.
  - Okinawské minerály pomáhají tělu čelit překyselení.
  - Okinawské minerály lze použít při pálení žáhy.
  - Okinawské minerály pomáhají odkyselovat střeva, což zlepšuje vstřebávání živin a zvyšuje účinnost např. probiotik.
  - Okinawské minerály lze použít hl. pro zuby, kosti, svaly a klouby.
  - Při ztrátě energie sportem, saunou a horkým počasím. 
  - Doplňování elektrolytů.


  Okinawa korály Okinawa mineraly


  DÁVKOVÁNÍ OKINAWA


  Dávkování přiloženou 1g odměrkou:

  - Těhotné ženy: 1–3 odměrky denně.
  - Děti: Kojící ženy užívají vlastní dávku (1-2 odměrky denně).
     Jakmile začne přikrmování, můžete každý den přidat špetku do tekutiny, jako je pokračovací mléko, pyré, kaše, jogurt či voda.
  - Děti do 12 let: ½ – 1 odměrka denně.
  - Pro „vytížené“ děti nebo děti, které se necítí dobře: 1 – 2 odměrky denně.
  - Při bolestech svalů a regeneraci: 1 až 2 odměrky denně.
  - Dospělí a děti od 12 let: 1 – 3 odměrky denně.
  - Se slabými zuby / počátečními kazy: 1 odměrka denně ve vodě, nejlépe pijte po celý den, zejména po jídle a po případných sladkých svačinách. Před spaním si navíc slabá místa natřete trochou prášku přímo. Minerály se vstřebávají na místě. Opravdu to funguje!
  - Při osteoporóze a po zlomenině kosti: 2-3 odměrky denně.
  - Sportovci: 2 odměrky denně.
  - V případě potíží s překyselením: 2 odměrky denně.

  - Uchovávejte uzavřené a mimo dosah malých dětí.
  - Po otevření lze skladovat 4 roky.

  1 odměrka jež je součástí balení = 1g minerálního prášku (100 odměrek obsahu v balení.


  OKINAWA A VSTŘEBATELNOST 


  Co je důležité, mikronizované Okinawa minerály mají prokázanou vstřebatelnost 80% do 20 minut. Korál Sango je jediný korál, z přibližně 2500 druhů korálů na světě, v němž jsou obsah a proporce minerálů téměř totožné s obsahem v lidských kostech, což z něj dělá ideální doplněk při demineralizaci, poranění kostí, odvápnění jako je např. osteoporóza či jen udržování zdravé alkalické rovnováhy PH v těle. Chirurgové po celém světě dokonce používají právě tento korál při transplantaci kostí v štěpech.

  Převaha iontových minerálů může být snadno transportována přes vysoce selektivní buněčné membrány trávicího traktu, což znamená, že tělo spotřebovává daleko méně energie na absorpci a využití je lepší i rychlejší. Složitým technickým procesem se navíc docílí mikronizovaných částic minerálů, které jsou 6x menší než většina korálových doplňků stravy. Velikost částic 7-8 μm je unikátní a ještě více optimalizuje biologickou dostupnost, vstřebávání a využití v buňkách lidského těla.


  DOPORUČUJU KOMBINOVAT TENTO VÝROBEK S VITAMÍNEM D3 a K2


  DOPLNĚK STRAVY. OKINAWSKÉ MINERÁLY.
  Obsah: 100 gramů
  Obal: Tmavě fialové sklo Miron
  Země a kontinent původu: Japonsko, Asie
  Typ produktu: multiminerál, superpotravina z moře
  Informace o alergenech: Obsahuje vápník, hořčík a stopové prvky

  Doporučené dávkování: Denně 1 – 3 odměrky prášku (z dodané odměrky v balení). Lze přidávat do běžného jídla, polévek a nápojů, do pitíček a kaší dětem apod.

  Známé vedlejší účinky: Nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

  SLOŽENÍ:

  100% fosilizovaný korál Sango z Okinawy (mikronizovaný). Nic jiného.


  Minerály a stopové prvky v 1 dávce (3 gramy):
  Vápník: 684 mg (86 % DV)*
  Hořčík: 330 mg (88 % DV)*

  Sodík: 1 mg (0,05 % ADH), Fosfor: 0,4 mg (0,06 % ADH), Draslík: 0,15 mg (0,07 % ADH), Železo: 0,1 mg (0,7 % ADH ), Hliník: 84 mcg, Mangan: 19,5 mcg (1 % ADH), Titan: 15 mcg, Chrom: 9 mcg (22,5 % ADH), Jód: 4,2 mcg (2,8 % ADH), Lithium: 3,6 mcg, Baryum: 2,7 mcg, Nikl: 2,4 mcg, Měď: 1,5 mcg (0,2 % ADH), Zirkon: 1,5 mcg, Zinek: 1,5 mcg (0 ,02 % ADH), Vanad: 1,2 mcg, Arsenicum: 0,75 mcg, Hafnium: 0,6 mcg, Selen: 0,6 mcg, Yttrium: 0,6 mcg, Kobalt: 0,9 mcg, Beryllium: 0,6 mcg, Rtuť: 0,6 mcg, Platina: 0,6 mcg, Zlato: 0,3 mcg, Bismut: 0,3 mcg, Olovo: 0,3 mcg, Molybden: 0,3 mcg (0,6 %ADH), Niob: 0,3 mcg, Palladium: 0,3 mcg, Rubidium: 0,3 mcg, Rhenium: 0,3 mcg, Rhodium: 0,3 mcg, Ruthenium: 0,3 mcg, Tellur: 0, 3 mcg, Thorium: 0,3 mcg, Kadmium: 0,18 mcg, Casium: 0,15 mcg, Dysprosium: 0,15 mcg, Erbium: 0,15 mcg, Europium: 0,15 mcg, Gallium: 150 mcg, Gadolinium: 0,15 mcg, Germanium: 0,15 mcg, Holmium: 0,15 mcg, Indium: 0,15 mcg, Iridium: 0,15 mcg, Lutecium: 0,15 mcg, Neodym: 0,15 mcg, Praseodym: 0,15 mcg, Antimon: 0,15 mcg, Samarium: 0,15 mcg, Tantal: 0,15 mcg, Terbium: 0,15 mcg, Thallium: 0,15 mcg : 0,15 mcg, Stříbro: 0,15 mcg.

  *Procento doporučené denní dávky uvedené v zákoně o potravinách a komoditách.

  Skladování:
   Na temném, suchém a chladném místě.

  Upozornění: Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


  Datový list

  Část těla
  mozek
  Dle účelu
  na spaní
  na trávení
  na únavu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro děti

  Specifické odkazy

  chat Recenze (9)
  Známka

  Související produkty

  RAW Fytoplankton -30ml (Oceans Alive®)
  • -80 Kč
  superpotraviny
  RAW Fytoplankton -30ml (Oceans Alive®)
  Oceans Alive® pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na všechny mikroživiny a chlorofyl. Obsahuje více než 90 druhů...
  Pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na mikroživiny a...
  Skladem
  1 400 Kč Běžná cena -80 Kč 1 480 Kč Cena
  HYPERTONICKÁ Mořská minerální plazma -30x10ml (Quinton)
  morska-plazma
  HYPERTONICKÁ Mořská minerální plazma -30x10ml (Quinton)
  Mořská plazma Quinton je jediným 100% přírodním přípravkem, který obsahuje všechny prvky z Mendělejevovy periodické tabulky; 78 z nich bylo...
  Iontové a koloidní minerály ve skleněných ampulkách mořské planktonové plazmy.
  Skladem
  899 Kč Cena
  POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)
  pranicky-nabite
  POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)
  Poseidon Force je jedinečný kmen mořského fytoplanktonu (Gaditana Nannochloropsis) v šetrně sušené podobě. Původního a nejsilnějšího zdroje výživy...
  Jedinečný kmen mořského fytoplanktonu (Gaditana Nannochloropsis) v šetrně sušené podobě....
  Skladem
  1 699 Kč Cena
  INDIUM (Síran Indium) -10ml (THF)
  mineraly-stopove-prvky
  INDIUM (Síran Indium) -10ml (THF)
  Indium je 7. nejvzácnější prvek na Zemi. Indium se nenachází v potravinách ani ve vodě a po 25. až 30. roce již ani v lidském těle. V té době...
  7. nejvzácnější prvek na Zemi, který se nenachází v potravinách ani ve vodě.
  Skladem
  1 525 Kč Cena