ORGANIC Pure Power whey protein -382g (DR.MERCOLA)
 • ORGANIC Pure Power whey protein -382g (DR.MERCOLA)

ORGANIC Pure Power whey protein -382g (DR.MERCOLA)

USDA ORGANIC (BIO) Proteinový prášek - Miracle(zázrak) whey protein(syrovátkový protein) natural - je aktuálně to nejlepší, co se dá na poli whey proteinů a jejich výrobců - beroucích ohled na kvalitu a zdraví ruku v ruce s výživou koupit.


I když jde o možnost, kterou většina lidí nikdy nevyužije - je velmi důležité, že náš trh ji konečně také nabízí - pro všechny ty, kteří nechtějí nic jiného než maximální kvalitu a čistotu. 


"Organic-grass-fed" koncentrát syrovátkového proteinu, vyrobený zastudena bez jakéhokoli zásahu chemie a bez jakýchkoli umělých aditiv. Celé složení jsou de facto 2 látky - protein a slunečnicový lecitin (výrobce nepoužívá ani sóju jelikož obsahuje estrogenní komponenty).


Země původu: USA.
Balení: 382.
Značka: DR.MERCOLA


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 149 Kč
  s DPH

  1 025,89 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  ORGANIC Miracle Whey NATURAL od Dr.Mercoly - 382g


  Jde o proteinový syrovátkový koncentrát, který pochází od volně pasoucích se zvířat. Zpracován za studena. Bez použití kyselin a chemie při procesu zpracování, nedochází k denaturaci aminokyselin. Obsahuje syrovátkový proteinový koncentrát (neobsahuje proteinové izoláty). Neobsahuje umělé cukry. Obsahuje proteinový prášek s triglyceridy se středním řetězcem (MCT) pro lepší stravitelnost. Jeho zdroj nebyl pasterizován.

  Proteiny jako tento se většinou již liší jen značkou, obalem a oblastí, na které se pasou krávy od nichž pochází původní syrové mléko pro pozdější výrobu zastudena atd. - kategorie je toto však možnostně a jednotně ta NEJVYŠŠÍ (kdy záležitosti jako je certifikace Organic(BIO), GRASS fed krmení, bez použití hormonů a genetické modifikace atd. jsou JIŽ naprostá samozřejmost i ruku v ruce s vysokou cenou, která se v takovém případě nedá obejít).


  PROČ MIRACLE WHEY PROTEIN ?


  Pro starší - s přibývajícím věkem vaše tělo postupně ztrácí schopnost produkovat kritické aminokyseliny - základní proteiny, které potřebujete pro výrobu energie, imunitní akce a tvorbu svalů 


  NA CO SI DÁT POZOR PŘI VÝBĚRU VHODNÉHO DOPLŇKU S OBSAHEM PROTEINŮ?


  Všimněte si, že 98% proteinů na trhu nejsou BIO, nejsou "Grass fed", obsahují aditiva a umělá sladidla a nemají ani deklaraci bez rBGH a GMO free...

  • Najít proteinový prášek, který obsahuje správné proteiny, v nejúčinnější směsi, nutričně vyvážený, včetně dobré chuti může být skutečnou výzvou...
  • Co jsou všechny ty náhodné složky?
  • Jak mám vědět, že obsahuje ty nejlepší proteiny?
  • Proč obsahuje tolik umělých sladidel?
  • Jak mohu zjistit původ proteinů?
  • Jaký je rozdíl mezi metodou zpracování a jak to ovlivní proteinový prášek?
  • Jaký proteinový koncentrát je pro mě nejvhodnější (rozdíl mezi izolátem a koncentrátem)?
  • Obsahuje proteinový prášek těžké kovy (arsen, kadmium a olovo)?


  SYROVÁTKA POCHÁZÍ OD ZVÍŘAT Z VLNÝCH PASTVIN BEZ PESTICIDŮ


  • pastva je nutričně lepší než obilí na krmení
  • je bohatá na zdravé tuky (CLA - konjugovaná kyselina linolová)


  SYROVÁTKA BEZ GMO A ZPRACOVÁNÍ ZA STUDENA


  • vyberte si syrovátku vyrobenou bez geneticky modifikovaných organismů
  • syrovátka je zpracována za studena - chrání živiny v jejich přirozeném stavu (opakem je tepelné zpracování, které poškozuje stopové prvky a aminokyseliny)
  • neobsahuje sóju


  BEZ POUŽITÍ CHEMIE PŘI PROCESU ZPRACOVÁNÍ


  • bez použití kyselin a chemie při procesu zpracování, nedochází k denaturaci aminokyselin
  • kyseliny se používají při "levné výrobě" na oddělení syrovátky od tuků
  • při chemickém odebírání tuků se odebírají imunologické vlastnosti (fosfolipidy, fosfatidylserin a kortizol). Kromě toho imunoglobuliny IgG jsou vázány na tukové globule a jsou vynikajícím zdrojem glutaminu a cysteinu


  JEDNÁ SE O PROTEINOVÝ KONCENTRÁT


  • proteinové izoláty jsou bílkoviny bez jejich přirozených nutričních kofaktorů
  všechny izoláty jsou vystaveny použití kyselin a chemie při výrobě

  vzhledem k nadměrnému zpracování mají izoláty nedostatek klíčových aminokyselin a nutričních kofaktorů

  • vaše tělo nemůže dokonale a správně asimilovat bílkovinu v izolované formě (proto izolát může podporovat vyrýsování těla - však nezdravou cestou kdy klade metabolické nároky na tělo a silně ho demineralizuje a překyseluje - to se pak při delším užívání a nízkotučné-vysokoproteinové dietě odráží na nezdravě vyrýsovaném vzhledu a kazivosti zubů i problémech s kostrou a klouby)


  SLAZENÉ PŘIROZENÉ NE UMĚLE A OBSAHUJI MIN. MNOŽSTVÍ SACHARIDŮ


  • nejlepší je vyvarovat se umělým sladidlům a příchutím
  • váš produkt by měl mít nízký glykemický index, nízký obsah sacharidů, žádný cukerný alkohol, glycerin, fruktózu, cukr nebo lepek


  PROTEINOVÝ PRÁŠEK MUSÍ BÝT LEHCE STRAVITELNÝ A BIOLOGICKY ČISTÝ


  • vhodný je obsah MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) - jednodušeji se vstřebávají a rozštěpí se rychle
  • testován negativně na obsah těžkých kovů
  • zachovává nejvyšší biologickou hodnotu prospěšných stopových prvků beze změny
  • obsahuje nejvyšší možnou koncentraci leucinu a kyseliny glutamové (ke zvýšení hladiny energie a podpory budování svalové hmoty)


  DOPORUČENÍ MIRACLE WHEY


  95% všech proteinových produktů na trhu bych vůbec nedoporučil pít. A pokud, už je někdo na takové úrovni, že si může svůj sport a zdraví dovolit suplementovat kvalitním proteinem (z pevné stravy se totiž dá dostatek proteinu získat bez problémů), měl by se pak vždy snažit najít to absolutně nejlepší pro jeho tělo a využít potenciál i konkrétní nadřazenost takového doplňku k pevné stravě na maximum a v co nejlepší doby dne (okolo-tréninková okna, "undereating" fáze apod.)

  Ta top varianta je vždy jen jedna a ti nejnáročnější ví moc dobře, o čem píši. Bílkovina není bílkovina stejně tak, jako aminokyselina není aminokyselina - vše závisí na zpracování a čím blíže je produkt k nativní-celistvé podobě, tím je pro tělo vhodnější. Složení na obalu je jedna věc, ale co si tělo z produktu nakonec opravdu vezme již druhá. Spousta produktů klame neznalé zákazníky sliby, lživou reklamou a matoucím mega-složením, které je ve většině případů pak pro tělo zevnitř při zpracování ještě více matoucí než ono složení pro oči zákazníka. Například izoláty se tváří jako nejlepší a nejdražší formy proteinu, avšak pro náš organismus můžou být i velmi nevhodné (proč, čti níže) stejně tak, jako nálože sladidel, zahušťovadel, konzervantů a jiných zbytečných aditiv přinášejících pouze řady problém...  MIRACLE WHEY PROTEIN OBSAHUJE BETA-GLUKANY


  Vysoce kvalitní syrovátkový protein je důležitý pro maximalizaci hladiny glutathionu - super antioxidantu.


  GLUTATHION


  Glutathion je jedním z nejsilnějších antioxidantů ve vašem těle. Je přítomen v každé z vašich buněk. To ho odlišuje od ostatních antioxidantů v tom, že se nachází právě uvnitř.

  Kvalitní syrovátka poskytuje všechny klíčové aminokyseliny pro produkci glutathionu(cystein, glycin a glutamát) a obsahuje jedinečný cysteinový zbytek (glutamylcystein), který je vysoce bioaktivní pro konverzi na glutathion.

  Glutamylcystein je vázaná molekula (cysteinu a glutamátu), která se přirozeně vyskytuje v Albuminu - křehké imunitní složce syrovátky. Tato molekula se výhradně nachází v syrovátce a vzácně se objeví v jiných bílkovinách v potravě.

  Proto jsou nativní syrovátkové bílkoviny nejlepší v podpoře tvorby glutathionu.

  Kromě toho, syrovátka poskytuje důležité co-faktory, imunoglobuliny, laktoferin a alfa mléčný albumin (také výborný zdroj cysteinu), které společně pomáhají vytvořit to správné metabolické prostředí pro vysokou aktivitu glutathionu.


  GLUTAMYLCYSTEIN


  Glutamylcystein je vázaná molekula (cysteinu a glutamátu), která se přirozeně vyskytuje v Albuminu - křehkou imunitní složkou syrovátky. Tato molekula se výhradně nachází v syrovátce a vzácně se objeví v jiných bílkovinách v potravě. Proto jsou syrovátkové bílkoviny nejlepší v podpoře tvorby glutathionu.

  Kromě toho, syrovátka poskytuje důležité co-faktory, imunoglobuliny, laktoferin a alfa mléčný albumin (také výborný zdroj cysteinu), které společně pomáhají vytvořit to správné metabolické prostředí pro vysokou aktivitu glutathionu.


   


  PŮVOD PROTEINU MIRACLE WHEY


  Jedná se o vedlejší produkt výroby sýru čedaru, který je znám svou vysokou bezpečností a kvalitou výrobních předpisů, které jsou nezbytné k poskytování dobrého, vysoce kvalitního sýru. Tedy jedná se o protein z RAW mléka. Tedy jde o nejvyšší kvalitu proteinu, pokud základem je raw mléko.

  Během zimy a jiných suchých období, kdy se omezuje růst pastvin, dostávají krávy krmné doplňky, jako je travní siláž, kukuřici bez geneticky modifikovaných organismů, ječmen, pícniny, jako je řepa, kapusta a houby, a velmi oblíbený extrakt z odpadu z palmových jader.

  Množství obilí ve stravě je velmi malé, obvykle méně než jedno procento. Jakmile jsou krávy dojeny, mléko je přepravováno do zařízení v čistých nákladních vozech z nerezové oceli, kde se zpracovává na mléko, máslo, sýr a koncentrát syrovátkového proteinu, vedlejší produkt sýra

  Přirozené pastviny a krmení z pastvin zvyšují nutriční kvalitu mléka a sýrů, jakož i obsah aminokyselin a imunoglobulinů syrovátkového proteinu. Když krávy jedí výhradně trávu, hladiny leucinu a CLA v jejich mase a mléku jsou typicky o 300 až 500 procent vyšší než u těch, které jsou krmeny nepřirozenou dietou na bázi obilí.

  Vysoce kvalitní syrovátkový protein je důležitý pro maximalizaci hladiny glutathionu
  Glutathion je jedním z nejsilnějších antioxidantů ve vašem těle. Je přítomen v každé z vašich buněk. To ho odlišuje od ostatních antioxidantů v tom, že se nachází právě uvnitř a tak chrání vaše buňky a mitochondrie před oxidačním poškozením.

  Kvalitní syrovátka poskytuje všechny klíčové aminokyseliny pro produkci glutathionu(cystein, glycin a glutamát) a obsahuje jedinečné cysteinový zbytek (glutamylcystein), který je vysoce bioaktivní pro konverzi na glutathion.

  Syrovátkový protein je získáván z volně se pasoucího chovu s certifikací USDA organic.


  ORGANIC Miracle Whey Protein, bez příchutě, doplněk stravy, 382 g

  Proteinový syrovátkový koncentrát pochází od volně pasoucích se zvířat je GMO free. Syrovátka je zpracována za studena. Bez použití kyselin a chemie při procesu zpracování, tedy nedochází k denaturaci aminokyselin. Jedná se o syrovátkový proteinový koncentrát (neobsahuje proteinové izoláty). Neobsahuje umělé cukry.

  Jde o "organic-grass-fed" koncentrát syrovátkového proteinu, vyrobený zastudena bez jakéhokoli zásahu chemie a bez jakýchkoli umělých aditiv.Celé složení jsou de facto 2 látky - protein a slunečnicový lecitin (výrobce nepoužívá ani sóju jelikož obsahuje estrogenní komponenty). Bez lecitinu (což je vlastně jen přírodní látka, dovolující "emulgovat" - spojit tuk a vodu) by šlo vlastně o celistvou surovinu s jednou jedinou položkou ve složení - Organický koncentrát proteinu nejvyšší možné kvality. 

  SLOŽENÍ: Organický syrovátkový proteinový koncentrát (z volného chovu USDA Organic grass fed zdroj, bez rBGH), Slunečnicový lecitin(GMO free).

  Extrémní kvalita procesu výroby a použitých surovin se samozřejmě odráží na výsledné ceně, která je ještě umocněna dovozem z USA, kurzem dolaru, daněmi a poplatky. Je však na zvážení každého, co do svého těla vkládá. 

  Upozornění:
  Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Dle účelu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  BIO Whey Protein -1kg (ORGAINIC)
  proteiny
  BIO Whey Protein -1kg (ORGAINIC)
  Toto je jediný skutečně BIO-certifikovaný (v Německu vyrobený) syrovátkový protein na našem trhu. Je tzv. "Grass Fed" - to znamená, že pochází jen...
  BIO-certifikovaný syrovátkový protein, z mléka krav krmených výhradně trávou (pastva a seno).
  Skladem
  1 250 Kč Cena