PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • Chaga extrakt.
 • Pine pollen.
 • Purifikovaný shilajit extrakt
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
 • PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)

PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)


Pineal Pollen® je pránicky nabitá adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, silného koncentrovaného prášku z 12:1 houbového extraktu divoké Sibiřské břízové Chagy a Purifikovaného himalájského Shilajit extraktu. 


Pouze prvotřídní suroviny v souladu s principem Di Tao - divoce a udržitelně sklizeny. První a jediný superpotravinový elixír z adaptogenů, nootropik a tonizujících bylin, který byl speciálně vytvořen pro dobíjení a výživu se zaměřením na "třetí oko" a dekalcifikaci.


Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2,5g) v teplé filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje. Užívejte na lačný žaludek. Pro optimální výsledky konzumujte 2x denně.


Značka: Primal Alchemy.
Balení: 100g (40 dávek po 2,5g)
Země původu: UK.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 199 Kč
  s DPH

  1 070,54 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  PINEAL POLLEN ("ŠIŠINKOVÝ PYL")


  ŠIŠINKA MOZKOVÁ 


  Šišinka (epifýza/corpus pineale) je malým nepárovým orgánem (součástí mezimozku - konkrétně epithalamu). Je to endokrinní žláza produkující např. důležitý melatonin. V některých kulturách byla šišinka označována jako „třetí oko“ a považována za hlavní sídlo ducha. S přibývajícím věkem se v šišince začínají objevovat kulovité útvary/tělíska tvořená hydroxyapatitem a uhličitanem vápenatým - tzv. mozkový písek.


  Pineal pollen - primal alchemy banner.


  OBSAH PINEAL POLENU ("ŠIŠINKOVÉHO PYLU")


  SIBIŘSKÁ CHAGA


  Sibiřská chaga


  Silný koncentrovaný tonický prášek z houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10 let stará vzrostlá břízová Chaga divoká, jejíž plodnice je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizená z mystického pohoří Altaj na Sibiři - země s bohatou historií sibiřské lidové medicíny a šamanských bylinných tradic.

  Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradičních sibiřských bylinkářů a následně lyofilizováno (mrazem sušeno), pro maximální zachování cenného nativního složení chagy, pro které je ctěna jako silný adaptogen s unikátními vlastnostmi a nazývána královnou všech adaptogenních hub.


  Siberian chaga

  Zatímco chaga může růst jako houba a žít na bříze i desítky let, je to technicky parazit, který se živí stromem a nakonec ho zabije.

  Od profesionálních mykologů, bylinkářů a milovníků hub z celého světa si vysloužila titul „Královna medicinálních hub“.


  POUŽÍVÁNÍ CHAGY


  Chaga hrála významnou roli při holistické optimalizaci vitality a odolnosti našich předků ve starověké severní Eurasii po celé věky. Kolekce spisů popisuje mnoho důvodů konzumace čagy a jejího využití a nazývala ji „vzácným darem přírody“.

  Asijští bylinkáři věří, že sibiřská chaga jako adaptogen zachovává mladistvost, podporuje vitalitu a odolnost. Je kategorizována jako tonikum Qi, jako např. houba Reishi. Je také považována za vynikající ledvinové tonikum. Sibiřská čaga je dle své hodnoty ORAC velmi silný antioxidant. Studie naznačují, že je to mnohem účinnější lapač volných radikálů než téměř všechny ostatní oblíbené dietní antioxidanty, včetně borůvek a acai. 

  Sibiřská chaga obsahuje řadu důležitých aktivních složek:

  - Polysacharidy
  - beta-glukany
  - fenolické sloučeniny
  - esenciální a fosfolipy
  - vitamíny
  - minerály
  - melanin

  Antioxidační aktivita horkovodního extraktu z Čagy byla japonskými vědci přesně porovnána s jinými silnými tonizujícími houbami a ukázalo se, že Chaga vykazuje nejsilnější antioxidační aktivitu mezi zkoumanými houbami, ať už šlo o aktivitu zachycující superoxidové, tak hydroxylové radikály.

  Výzkum sibiřské čagy se zaměřuje zejm. na imunomodulační aktivitu. Při požití vzniká řada sekundárních metabolitů, z nichž mnohé jsou vysoce aktivní ve vztahu k mikrobiomu a s ním spojenou imunitní reakcí. Čaga je bohatým zdrojem 1-3 β-glukanů, polysacharidů, které jsou základními živinami pro lidský imunitní systém.


  TČM a použití chagy.


  VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TRADIČNÍ EXTRAKCE


  Primal Alchemy divoká čaga je Di Tao získávaná a pochází z nedotčených lesů obklopujících kouzelné pohoří Altaj na Sibiři. Je udržitelně a divoce sklizená z 10 let starých + vzrostlých břízových stromů. Po sběru hub procházejí plodnice odborně provedenou extrakcí horkou vodou v souladu s tradiční moudrostí sibiřské lidové medicíny.

  Tento extrakční proces nám umožňuje plně extrahovat ve vodě rozpustné sloučeniny při zachování všech přirozeně se vyskytujících aktivních složek v jejich harmonických poměrech, jak příroda zamýšlela, což maximalizuje jejich synergické účinky a odemyká plný potenciál Chagy. Výsledný koncentrovaný roztok se poté lyofilizuje na krystalický prášek, čímž vznikne silný extrakt 12:1 s 52% chromogenním komplexem bohatým na melanin a beta glukany.


  Sběr chagy sibiřské v souladu s divokou a udržitelnou sklizní podle principu di tao.


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ CHAGY NA PLANETĚ


  Předpokládá se, že zcela nejlepší Čaga pochází ze subarktických březových lesů na Sibiři. Prémiová divoká sibiřská čaga se sbírá z odlehlých lesů v blízkosti arktické oblasti. V Rusku totiž získává černá beztvará houba status „Chaga“ až po deseti či patnácti letech parazitování na březových kmenech. Ve 20 letech je pak Chaga považována za plně zralou. Naprostá většina čagy používané k výrobě běžných doplňků stravy a houbových produktů je „chaga“, která ani nedosáhla zralosti, a proto dle sibiřského měřítka vlastně ani není skutečnou „Chagou“. 

  Pro všechny tonické byliny by měl být zdroj jejich původní suroviny vybrán na základě tradice i moderní chemické analýzy, aby byl zajištěn ten nejlepší produkt a ideálně plně v souladu s Di Tao. Čaga roste na mnoha místech, ale chemická analýza definitivně prokázala, že pravá a zralá divoká sibiřská čaga je nejúčinnější formou čagy. Divoká sibiřská čaga má speciální vlastnosti, které je nutné odborně extrahovat. Obsahuje stovky aktivních složek, které je třeba chránit.


  Chaga divoký sběr ze Sibiře podle principů di-tao.


  BOROVICOVÝ PYL


  Borovicový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě. Vyživující adaptogenní tonická bylina známá na východě jako univerzální "panacea" a v odborných kruzích mj. jako fytoandrogen (obsahuje významné množství rostlinných sterolů vč. fytotestosteronu a DHEA).

  Tento magicky jedinečný pyl je reprodukční esencí borovice jako druhu a hraje důležitou roli v životě a růstu jejího ekosystému, omlazuje nejen půdu, ale také všechny rostliny a zvířata v okolí výskytu. Borovice je jeden z nejstarších stromů světa, užití jejího pylu v TČM, ájurvédě a lidovém bylinkářství sahá tisíce let do historie lidí.


  BOROVICOVY PYL


  Borovice mají samčí a samičí šišky. Samčí šištice vytvářejí tento pyl. Pyl pak putuje po větru, aby přistál na samičích šiškách a oplodnil je. Oplodněné samičí šištice pak mohou vyklíčit a vyrůst ve stromy. Každé smítko pylu musí být dostatečně silné, aby oplodnilo a stimulovalo růst zcela nového stromu, a právě to dělá z borovicového pylu neskutečný koktejl vitality. 

  Tradiční čínský text nazývá pyl borovice „zásobníkem mikroživin“. Je to, jako by každá buňka byla spižírnou s celým spektrem živin. Tyto živiny celkově umožňují, aby oplodněné semeno přežilo zimu a vyrostlo ve stromek.


  KOMPLEXNÍ OBSAH MIKROŽIVIN 

  Obsahuje 200-300 bioaktivních látek a enzymů, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, fytosteroly, DHEA, antioxidanty jako S.O.D. a glutathion, cholin, brassinosteroidy, gibberelliny, polysacharidy, koenzymy, flavonoidy, vitamíny skupiny B, vit. A, C, E i D, četné mastné kyseliny, fosfolipidy a mnoho dalších látek. Z minerálů je bohatý na hořčík, vápník, draslík, železo, zinek, selen, mangan a měď, obsahuje jich celkem několik desítek a je tak také výborným zdrojem stopových prvků.


  VYUŽITÍ PYLU BOROVICE


  Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí, přímo jako adaptogen a vitalizér pro muže, zaměřené na hladinu testosteronu, výkon a vitalitu jako i pro ženy, zaměřené na rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost, imunitu. Bez ohledu na pohlaví či věk, je to živinami nabitá superpotravina vyhledávaná velmi aktivními jedinci, zejména sportovci v zahraničí a lidmi zaměřenými na optimalizaci únavy a vypětí.


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍHO BOROVICOVÉHO PYLU SVĚTA


  PINE POLLEN HISTORY


  VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TECHNOLOGICKÉ VYLEPŠENÍ PRIMAL ALCHEMY: Tento borovicový pyl pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizen v době nejvyšší potence složení z mystických lesů jezera Qiandao, které se nachází v úchvatně krásné provincii Zhejiang v Číně - v autentickém pravém zdroji a duchovní domovině borovice.


  Jakmile je borovicový pyl nashromážděn, použijeme nejmodernější technologii nízkoteplotního proudění vzduchu a frekvenčních vibrací k bezpečnému narušení buněčné stěny pylu, čímž se jeho 200+ nutričních složek stane biologicky dostupnějšími a navýší se jejich vstřebatelnost a účinnost. Pro ochranu před degradací se pak používá prémiová technologie biofotonového fialového skla miron, jež spolu s pránickým dobitím PA orgonovým generátorem zároveň dodává maximální energetickou potenci a ochranu veškerému obsahu borovicového pylu.


  PINE POLEN DI TAO SOURCING


  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (Borovicový Pyl/Pollenus):


  - duševní stav a výkon, 
  - vitalita - čilost,
  - vitalita - únava - odolnost,
  - normální činnost gastrointestinálního traktu,
  - imunomodulace - enzymy a vitamíny,
  - antioxidant,
  - chuť k jídlu,
  - normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy,
  - přirozená obranyschopnost - imunitní systém


  DI TAO PINE POLLEN


  EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU 


  Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni.


  Shilajit pineal polen


  ANTIAGING EFEKT

  Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován, i proto se používá ve všech Primal Alchemy recepturách. Kromě své vnitřní nutriční hodnoty má Shilajit unikátní energetické vlastnosti. Měření jemných energetických změn ukazuje, že má vibrační pole a synergii obsahu, které jsou silnější než jakýkoli jiný samostatný vitamín, minerál, jídlo nebo bylina. To by mohlo být hl. důvodem, proč ho jogíni používali jako životně důležitého rostlinného spojence ve svých duchovních praktikách po mnoho tisíciletí.

  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ DLE EU

  Podporuje:

  - normální stav kostí a kloubů, 
  - omlazení, 
  - imunitní systém jako antioxidant, 
  - normální trávení, 
  - menstruační komfort,
  - duševní a poznávací činnost, 
  - normální funkce reprodukčního systému, 
  - normální funkce močové soustavy, 
  - kontrolu tělesné hmotnosti, 
  - metabolismus sacharidů a lipidů.


  DI TAO SBĚR


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  PINEAL POLLEN - Primal Alchemy 100g 

  Doplněk stravy. Pineal Pollen je pránicky nabitá adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, silného koncentrovaného prášku z 12:1 houbového extraktu Sibiřské břízové Chagy a Purifikovaného himalájského Shilajit extraktu. Pouze prvotřídní suroviny v souladu s principem Di Tao - divoce a udržitelně sklizeny. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  SLOŽENÍ v dávce (2,5g): 

  - Pyl divoké borovice (Pinus Massoniana Lamb) 99% popraskané buněčné stěny* 1750mg
  - Divoká sibiřská čaga (Inonotus Obliquus) plodnice 12:1 extrakt  (52% chromogenní komplex)* lyofilizované 500mg
  - Purifikovaný himalájský Shilajit extrakt (standardizováno na 50% kyseliny fulvové)* 250mg
  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr   

  Obsah: 100g
  Velikost porce: 2,5g  Celkový počet porcí v balení: 40

  Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2,5g) v teplé filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje. Užívejte na lačný žaludek. Pro optimální výsledky konzumujte 2x denně.

  Země původu: UK
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd.
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, užíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


  Pineal pollen primal alchemy


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na stres a nervy
  na trávení
  na únavu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  adaptogeny
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc...
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Pránicky...
  Skladem
  1 999 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena