POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)
 • POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)
 • POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)
 • POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)

POSEIDON FORCE -100g (Primal Alchemy)

Poseidon Force je jedinečný kmen mořského fytoplanktonu (Gaditana Nannochloropsis) v šetrně sušené podobě. Původního a nejsilnějšího zdroje výživy v přírodě, který se vyvinul v prapůvodních oceánech starověké Země v průběhu miliard let.


Obsahuje ohromnou škálu vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a aminokyselinPodpora pro zdraví srdce, mozkové funkce, zdraví očí a imunitu. Antioxidantové vlastnosti, protizánětlivé vlastnosti ,podpora imunitního systému, podpora zdraví očí.


Začněte 2g prášku (1/2 čaj. lžičky) rozmíchanými ve vodě nebo jiném nápoji. Konzumujte na prázdný žaludek. Pro optimální výsledky užívejte 2x denně a/nebo uívejte 4g prášku před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou. 


Země původu: Velká Británie.
Balení:
 100g (50 dávek po 2g.).


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 699 Kč
  s DPH

  1 516,96 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  POSEIDON FORCE (Gaditana Nannochloropsis)


  POSEIDON FORCE


  Poseidon Force je jedinečný kmen mořského fytoplanktonu (v šetrně sušené podobě), původního a nejsilnějšího zdroje výživy v přírodě, který se vyvinul v prapůvodních oceánech starověké Země v průběhu miliard let. Jediný mořský fytoplankton na světě, který je pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. Hustota živin obsahu nabízí ohromnou škálu vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a aminokyselin.

  Od zahájení výzkumu mikrořas mořského fytoplanktonu bylo objeveno více než 40 000 druhů, ale pro lidskou spotřebu je vhodných jen několik pár. Roky výzkumu mikrobiologů a odborníků na výživu ukázaly, že jeden konkrétní druh se odlišuje na základě svého nutričního profilu a jeví se ideálním: Nannochloropsis Gaditana. 100% čistý prášek DNA ověřeného mořského fytoplanktonu (Gaditana Nannochloropsis) je dle Primal Alchemy dar lidstvu od samotného oceánského Boha Poseidona (odtud název Poseidon Force).


  Poseidon force mořský fytoplankton primal alchemy.


  "Mikroživiny a elektrolyty v mořském fytoplanktonu jsou přesně to, co lidské buněčné membrány potřebují k provádění svého metabolismu." - Hugo Rodier, MD


  HLAVNÍ ÚČINKY FYTOPLANKTONU (Gaditana Nannochloropsis)


  - Vysoký obsah živin: Gaditana Nannochloropsis obsahuje vysoké množství živin, jako jsou omega-3 mastné kyseliny, karotenoidy, aminokyseliny a vitamíny. Tyto živiny jsou důležité pro zdraví srdce, mozkové funkce, zdraví očí a imunitu.
  - Antioxidantové vlastnosti: Gaditana Nannochloropsis obsahuje silné antioxidanty, jako jsou astaxantin a zeaxantin. Tyto látky pomáhají chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a mohou mít prospěšné účinky pro zdraví kůže.
  - Protizánětlivé vlastnosti: Některé studie ukázaly, že Gaditana Nannochloropsis může mít protizánětlivé účinky. To může být užitečné pro boj proti zánětlivým onemocněním, jako jsou revmatické choroby, artritida a zánět střev.
  - Podpora imunitního systému: Omega-3 mastné kyseliny obsažené v Gaditana Nannochloropsis jsou důležité pro zdraví imunitního systému. Tyto látky mohou pomoci snížit zánět, podporovat zdravou funkci buněk imunitního systému a chránit tělo před infekcemi.
  - Podpora zdraví očí: Karotenoidy obsažené v Gaditana Nannochloropsis jsou důležité pro zdraví očí. Tyto látky mohou pomoci chránit oči před poškozením způsobeným slunečním zářením a mohou pomoci snížit riziko vzniku očních chorob, jako je degenerace sítnice.


  PRIMAL ALCHEMY FYTOPLANKTON


  Většina společností pěstuje (pro následné všemožné využití) různé nekontrolované kmeny mikrořas v otevřených nádržích, rybnících a jezerech. Levné mikrořasy, které rychle rostou a jsou připraveny ke sklizni za několik dní, ty však postrádají prospěšné živiny a čistotu. Jsou pak navíc zpracovány nejlevnějším a nejrychlejším možným způsobem, aby se snížily náklady (tyto produkty se často používají jako přísady do různých výrobků a/nebo krmivo pro vodní živočichy). 

  PĚSTOVÁNÍ FYTOPLANKTONU POSEIDON FORCE

  Fytoplankton Poseidon Force je pečlivě pěstován v dokonalých, nedotčených podmínkách ve foto-bioreaktoru nedaleko Amsterdamu v Nizozemsku, na místě produkce nejčistšího prášku Nannochloropsis Gaditana na světě s ověřenou DNA. a dokončení celého růstového cyklu vyžaduje 90 dní pečlivé pozornosti každému detailu. Neexistují žádné kompromisy a výsledkem je ryzí a bohatý fytoplankton, který je bezkonkurenční jak svým složením tak čistotou a kvalitou.

  Šetrná dehydratace do podoby zářivě zeleného bohatého koncentrovaného prášku následně probíhá tak, aby žádné z přirozených složek a mikroživin nebyly významně znehodnoceny.

  OBSAH FYTOPLANKTONU

  - Obsahuje 185 ještě nikdy dříve identifikovaných nutričních molekul
  - Superpotravina s nejhustší densitou živin vůbec
  - Přírodní nootropický výživný pre-workout
  - Mj. zdrojem vysoce vstřebatelného hořčíku v ultimátní formě
  - Vysoce vstřebatelná výživa na buněčné úrovni a pro posílení dráhy jater
  - Mitochondriální „biologické bakterie“, získávají z fytoplanktonu surový ATP a nukleotidy pro energii a vitalitu. 
  - Kognitivní elevace a zvýšená mentální jasnost a soustředění s biologicky vysoce dostupnou EPA ve fosfolipidové formě, jež prochází krevní mozkovou bariéru s maximální absorpcí a účinností. 
  - Je bohatý na chlorofyl, což je zelený rostlinný pigment a vynikající chelátor těžkých kovů a čistič.
  - Až 10x vyšší biologická dostupnost než jakýkoli jiný zdroj řas + 100% čistota
  - Více superoxiddismutázy (SOD) – nejlepšího "anti-aging" enzymu než jakákoli jiná potravina


  FYTOPLANKTON


  Jednobuněčné organismy, známé jako mořský fytoplanktón, patří mezi různé druhy mořských rostlin, které jsou zodpovědné za přibližně 80% dodávek kyslíku na Zemi. Kromě této životně důležité složky života na Zemi poskytuje mořský fytoplanktón také množství aminokyselin, mastných kyselin, antioxidantů a hojnost mikroživin pro lidské zdraví.

  Díky svému složení je mořský fytoplankton schopen neuvěřitelně snadno pronikat do buněčných membrán. Tato vlastnost umožňuje fytoplanktonu dodávat koncentrované nutriční přínosy přímo do lidských buněk, než aby byly zadržovány v zažívacím traktu nebo rozloženy játry.

  Schopnost mořského fytoplanktonu snadno proniknout buněčnou membránou z něj činí vynikající volbu pro rychlé a efektivní čištění extracelulární matrice. Tato akce má zjm. efekt pro játra.

  MITOCHONDRIÁLNÍ ZDRAVÍ

  Mitochondrie hrají klíčovou roli v tom, jak je mořský fytoplankton schopen zabránit poškození volnými radikály v těle. Mitochondrie přeměňuje jídlo na adenosintrifosfát (ATP), který pohání buňky, které zase pohání orgány, které zase pohání tělo jako celek. Pokud ATP nelze produkovat kvůli mitochondriální dysfunkci, výsledné nahromadění toxinů vede k významně snížené absorpci živin. To je podobné tomu, co se stane, když je elektrický obvod blokován a tok energie je narušen.

  Protože ATP je produkován mitochondriemi, vznikají také vedlejší odpadní produkty. Tyto odpadní produkty jsou známé jako volné radikály. Volné radikály jsou vysoce nabité molekuly postrádající párový elektron, což vytváří velkou pravděpodobnost, že se budou vázat na jiné atomy nebo molekuly, což zase vede k procesu nazývanému oxidační stres. 

  Nárůst volných radikálů bez zmírnění může vést k vážnému mitochondriálnímu narušení, což vyžaduje, aby pracovali tvrději než obvykle. Jak volné radikály stále rostou, toxiny se hromadí, dokud není buňka poškozena nebo zničena. Poskytováním neobvykle vysoké koncentrace živin a antioxidantů přímo do buněk má mořský fytoplankton přínos, který zmírňuje reakci oxidačního stresu a udržuje vysokou produkci ATP, aby mohly buňky udržovat integritu.

  Obsahuje Super-oxide dismutázu - mocný antioxidační enzym přirozeně se vyskytující v lidském těle.

  plankton z vesmíru


  BUDOUCNOST LIDSKÉ VÝŽIVY


  Zdá se, že elektrolyty a mikroživiny v mořském fytoplanktonu jsou šité na míru pro podporu optimálního buněčného metabolismu. Je zajímavé, že složení lidské plazmy je velmi podobné složení mořské vody. V takovém případě má velký smysl obohatit vlastní stravu tak, aby zahrnovala i mikroživiny, elektrolyty a jedinečné fytoproteiny, které poskytuje život rostlin oceánu.

  Mořský fytoplanktón udržuje prakticky celý život oceánů miliardy let. Jeho jedinečné, život udržující živiny zahrnují hojnost stopových prvků, minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofylu a esenciálních mastných kyselin. Mnoho odborníků ho považuje za nejvýživnější stravu na Zemi, což z něj činí „otce všech superpotravin“.

  Podle Dr. Hugo Rodiera (Integrative Health Center v Sandy, Utah) obsahuje jen velmi málo potravin všechny látky potřebné pro optimální fungování. "Problém je v tom, že potřebujeme VŠECHNY najednou, aby věci fungovaly." Jedním z těchto vzácných produktů, který obsahuje téměř vše, co tělo potřebuje je fytoplankton. Obsahuje všech devět aminokyselin, které tělo nemůže vyrobit. Existují také esenciální mastné kyseliny (Omega 3 a Omega 6). V fytoplanktonu jsou přítomny vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D a hlavní a stopové minerály “.

  Nejdelší žijící zvířata a ryby na světě pravidelně konzumují mořský fytoplanktón. Patří sem řada druhů velryb, z nichž všechny mají velkou sílu a vitalitu do 80 až 150letého života. Ve skutečnosti největší živá ryba známá vědě, žralok velrybí, jí zj. fytoplankton pravidelně a žije více než 150 let. Je také sexuálně aktivní až do dne, kdy zemře.


  AJEM FIT POPIS PRODUKTU


  Já osobně nedám na fytoplankton dopustit, jeho plného efektu využívám zejména při dopoledních hodinách kdy těžím z návalu energie, který mi poskytuje. Vzhledem k tomu, že poskytuje veškeré mikro-živiny bych ho doporučil každému kdo hledá přírodní multiminerál a multivitamín, díky přírodní synergii je vstřebatelnost na nejvyšší možné úrovni, kterou můžeme dosáhnout. POSEIDON FORCE obsahuje kmen fytoplanktonu s ověřenou silnou DNA a to nám zaručuje jen tu nejvyšší kvalitu mikroživin. Fytoplankton nezatíží vaše trávení a snadno prostupuje do buněk, které vyživuje a to v praxi pocítí podáním lepšího pracovního nebo sportovního výkonu. Je třeba vnímat fytoplankton jako k potravinu, která má zásaditý vliv na prostředí v těle což vnímám jako obrovský benefit, jelikož mnoho prvků naší západní výživy dělá pravý opak a to pak vytváří prostředí pro vznik zdravotních problémů.


  Účinky fytoplanktonu.


  OCEÁNSKÝ FYTOPLANKTON OBSAHUJE 


  Pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na všechny mikroživiny a chlorofyl. Obsahuje více než 90 druhů iontů a stopových prvků. Jeho výroba je velmi šetrná - přírodní odpařování.

  Obsah převzat v ENG. ze zdrojů a analýz výrobce 

  Alanine, Arachidic Acid, Arachidonic Acid, Arginine,Aspartic Acid, Astaxanthin, Betacarotene, Bioflavinoids, Biotin, Boron, Calcium, Capric Acid, Chlorophyll, Chromium, Cobalt, Copper, Cysteine, DHA, Eicosadienoic Acid, Eicosapentaenoic Acid, Eicosatrienoic Acid, Eicosenoic Acid, Folate, GLA, Germanium, Glutamic Acid, Glutamine, Glycine, Glycogen, Heptadecanoic Acid, Histidine, Iodine, Iron, Isoleucine, Lauric Acid, Leucine, Lignoceric Acid, Linoleic Acid, Linolelaidic Acid, Linolenic Acid, Lysine, Magnesium, Manganese, Methionine, Methylcobalamin, Molybdenum, Myristic Acid, Myristoleic Acid, Niacin (Vitamin B3), Nonadecanoic Acid, Nucleic Acid, Oleic Acid, Palmitic Acid, Pantothenic Acid, Pentadecanoic Acid, Phenylalanine, Phosphorous, Potassium, Proline, Riboflavin, S.O.D., Serine, Silicon, Sodium, Theanine, Thiamine, Threonine, Tridecanoic Acid, Tyrosine, Valine, Vanadium, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin E, Zinc


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  BODY CHARGED.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER. PRANA CHARGED


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  Doplněk stravy. Poseidon Force je jedinečný kmen mořského fytoplanktonu, původního a nejsilnějšího zdroje výživy v přírodě, který se vyvinul v prapůvodních oceánech starověké Země v průběhu miliard let. Jediný mořský fytoplankton na světě, který je pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  SLOŽENÍ: 100% čistý prášek DNA ověřeného mořského fytoplanktonu (Gaditana Nannochloropsis).
  Obsah: 100g (50 dávek po 2g.)

  Doporučené dávkování: Začněte 2g prášku (1/2 čaj. lžičky) rozmíchanými ve vodě nebo jiném nápoji. Konzumujte na prázdný žaludek. Pro optimální výsledky užívejte 2x denně a/nebo uívejte 4g prášku před jakoukoli náročnou fyzickou/mentální aktivitou. 

  Země původu:
   Velká Británie.
  Výrobce: Primal Alchemy.
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  mozek
  oči
  pleť
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na imunitu
  na regeneraci
  na trávení
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (4)
  Známka

  Související produkty

  ROSITA RAW Olej z tresčích jater (Norsko)
  • -231 Kč
  morske-produkty
  ROSITA RAW Olej z tresčích jater (Norsko)
  Extra panenský olej z tresčích jater - vyrobený dle staré Vikingské tradice a receptury. Jedná se o jediný Raw Extra panenský olej ze skutečně...
  Raw extra panenský olej z čistých vod Severního Norska, dle staré Vikingské tradice a receptury.
  Skladem
  1 149 Kč Běžná cena -231 Kč 1 380 Kč Cena
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  • Remineralizace
  • Zinek
  superpotraviny
  Extrakt z Irských ústřic -120 kapslí
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku. Obsahuje však ještě dalších více než 50 minerálů a stopových...
  Ústřice jsou nejlepším a nejbohatším přírodním zdrojem vysoce-vstřebatelného zinku.
  Skladem
  1 079 Kč Cena
  RAW Fytoplankton -30ml (Oceans Alive®)
  • Komplexní produkt
  • energie
  • Remineralizace
  • -80 Kč
  superpotraviny
  RAW Fytoplankton -30ml (Oceans Alive®)
  Oceans Alive® pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na všechny mikroživiny a chlorofyl. Obsahuje více než 90 druhů...
  Pochází z čistého mořského fytoplanktonu, který je extrémně bohatý na mikroživiny a...
  Skladem
  1 400 Kč Běžná cena -80 Kč 1 480 Kč Cena
  Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)
  • Remineralizace
  morske-produkty
  Okinawa Minerály Z Korálů -100g (Japonsko)
  Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházejí z unikátních mořských korálů ve vysoce kvalitní tmavě fialové sklenici Miron, která propouští...
  Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházející z unikátních mořských korálů.
  Skladem
  1 499 Kč Cena