Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)
 • Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)

Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)

Přináší naprosto vynikající pomerančovo-mangovou chuť a zároveň obsahuje pouze 1g přírodního cukru. Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky, vůně, syntetické toxiny a alergeny potenciálně rizikové pro vaše děti. 


Poskytuje rozsáhlé přírodní složky, které pomohou řídit potenciál vitamínů a nedostatek minerálů vašich dětí a dodává se s patentovanou chelatační recepturou, která pomáhá maximalizovat absorpci minerálů vašich dětí.Pomáhá předcházet rizikovému předávkování dětmi tím, že NEOBSAHUJE železo.


Exkluzivní receptura dostupná pouze od Dr. Mercoly, která využívá závazku od výrobce, který se může pyšnit vysoce kvalitními výrobními opatřeními a certifikací. 


Země původu: USA.
Balení:
60 tablet. (Na 30 dní).
Značka: DR. MEROLA.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  549 Kč
  s DPH

  490,18 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Dětský multi-vitamín-minerál - Dr. Mercola - 60 kapslí 


  POTŘEBUJÍ VAŠE DĚTI VŮBEC DOPLŇKY S MULTIVITAMÍNY A MINERÁLY?


  Realita je taková, že vaše děti rostou po psychické i fyzické stránce rychlostí blesku. Aby měly sílu růst, potřebují správnou výživu a pravidelné cvičení. Nedostatečná výživa a nízká pohybová aktivita by do budoucna vedla ke zdravotním problémům. Jinými slovy, vaše děti potřebují správnou výživu a cvičení, stejně – ne-li více než dospělý člověk. 

  Doporučujeme vám, vynaložte veškeré úsilí a plánujte co nejvíce zdravých jídel – a hlavně nahraďte sodovky a sladké šťávy čistou, čerstvou vodou (například jen s mátou a citronem). Pamatujte – Vaše děti vás budou následovat, pokud je nebudete tlačit ale půjdete jim příkladem.


  6 BODŮ PRO CELKOVÉ ZDRAVÍ VAŠICH DĚTÍ


  • Pamatujte si, že není lepší čas začít, než právě teď!
  • Jděte příkladem tím, že si najdete čas a naplánujete rodinná jídla ze zdravé stravy a z nezpracovaných potravin
  • Nahraďte sodu a sladké šťávy pitím čisté, pitné vody
  • Omezte čas strávený před televizí, jděte ven a více společně cvičte
  • Dopřejte si dostatek slunečního svitu
  • Doplňte stravu vaší rodiny o vysoce kvalitní multivitamíny se základními minerály

  Pamatujte, že vaše děti budou následovat váš příklad a zároveň potřebují vaši pomoc při získání správné výživy. Takže, stejně jako vy byste měli zvážit užívání multivitamínových doplňků stravy, měli byste trvat na tom, aby děti udělaly totéž. Mějte na paměti, že děti rostou každým dnem a potřebují zdravou výživu, která podpoří jejich růst – ještě více než vy! Dejte dětem exkluzivní multivitamín, který byl navržen tak, aby vám i jim pomohl. 


  POSTUPUJTE OBEZŘETNĚ PŘI POSUZOVÁNÍ MULTIVITAMÍNU PRO DĚTI S ŽELEZEM!


  Většina multivitamínů pro děti obsahuje některé problematické přísady a mohou být pro vaše děti vyloženě riskantní. Dr. Mercola upozorňuje, že příliš mnoho receptur obsahuje umělé a potenciálně toxické látky.


  RIZIKOVÉ SLOŽKY MULTIVITAMÍNU


  Zde jsou příklady toho, co Dr. Mercola považuje za případné rizikové složky

  Snímek obrazovky 2021-03-22 v 21-42-51.png


  PROČ ŽELEZO V MULTIVITAMÍNU MŮŽE BÝT PRO VAŠE DÍTĚ PROBLEMATICKÉ


  Jednoznačně skoro všechny děti potřebují železo a mohou ho mít i nedostatek. To je v kontrastu s téměř všemi ženami a dospělými muži po menopauze, kde doplňování železa podle Dr. Mercoly je obvykle toxické a může zvýšit riziko vzniku rakoviny a srdečních onemocnění.

  Železo však může být také toxické pro děti, užijí-li ho ve velkém množství. Běžně se stane, že děti konzumují celé balení naráz v domnění, že jsou to bonbóny.


  POKUD JDE O ŽELEZO, DR. MERCOLA VIDÍ PRO VAŠE DĚTI TŘI MOŽNOSTI


  Dobrá možnost – Zjistěte si, zda vaše dítě potřebuje doplnit železo. Pokud ano, ujistěte se, že láhev má uzávěr proti otevření dětmi a uchovávejte ji mimo dosah dětí.

  Lepší možnost –
  Ujistěte se, že doplněk nemá železo ve formě síranu železnatého. Mělo by být ve formě karbonylu železa. Nikdy nebyla hlášena úmrtí z tohoto typu železa. Je to velmi bezpečné.

  Nejlepší možnost –
  Poskytněte svým dětem multivitamín úplně bez železa. Zajistěte, aby děti získávaly pravidelně železo ze stravy.


  PROČ NĚKTERÝ CUKR PRO VAŠE DĚTI NENÍ ZAS TAK ŠPATNÝ?


  Přiznejme si to. Vaše děti nebudou většinou konzumovat nic, natož multivitamín, pokud nechutná opravdu dobře. Takže jednou ze složek musí být nějaké bezpečné přírodní sladidlo. Jinak už nikdy nebudete mít úspěch s tím, aby si je děti vzaly.


  PŘÍRODNÍ CUKR


  Přírodní cukry, jako je sacharóza, nacházející se v ovoci a zelenině, jsou ta nejzdravější sladidla. Nicméně Dr. Mercola nenašel žádné důkazy přírodního cukru v běžných multivitamínech pro děti. Místo toho mnoho z nich obsahuje aspartam nebo vysoký obsah fruktózy kukuřičného sirupu – dvě nezdravé volby. Přírodní cukr je v pořádku pro vaše děti, samozřejmě s mírou. Dr. Mercola doporučuje 1 g (gram) nebo méně na multivitamín pro děti.

  Pozor na některé multivitamíny, které obsahují až 3 g cukru nebo více.


  UJISTĚTE SE, ŽE DOPLNĚK VAŠEHO DÍTĚTE JE BEZ ALERGENŮ


  Alergeny mohou vám i vašim dětem způsobit možné zdravotní problémy Dr. Mercola doporučuje pouze produkty, které jsou zcela přírodní, bez JAKÝCHKOLIV hlavních potenciálních alergenů a zcela BEZ umělých přísad.

  Neobsahuje potenciální rizikové složky a alergeny:

  • Sladidla – ujistěte se, že se jedná o přírodní sladidlo a nemá vysoký obsah fruktózy a kukuřičného sirupu
  • Kvasnice a pšeničný lepek
  • Protein sóji
  • Mléčné složky
  • Kukuřici
  • Sodík a škrob
  • Umělá barviva, konzervanty a příchutě


  DOBRÁ STRAVITELNOST A VYUŽITELNOST


  V trávicím procesu, kde jsou přítomny anorganické minerály ve vašem trávicím systému, začíná fungovat proces chemické konverze – chemické vázání anorganické molekuly na organickou molekulu. Název tohoto procesu je chelatace, který vytváří konečný výrobek s názvem chelát.

  Tento chelát lze vidět na úrovni buňky jakožto organickou sloučeninu, která již může být absorbována a použita v dětském těle. Zažívací systém dětí však není žádným ideálním biologickým světem.

  Mnoho věcí však může ovlivnit účinnost přírodního chelatačního procesu. Minerály mohou přijít do styku s tím, co se nazývá „protivníci“, a pak mohou procházet organismem vašich dětí, aniž by se vstřebaly.


  VYHLEDÁVEJTE CHELÁTOVÉ MINERÁLY V MULTIVITAMÍNECH VAŠICH DĚTÍ


  Takže vyberte doplněk, který má minerály vázané na organické molekuly ve formě, kterou tělo vašeho dítěte může absorbovat. Obvykle používanou organickou molekulou je aminokyselina, takže v komplexu minerálů se nazývá chelát aminokyseliny. Takže vyberte doplněk, který má minerály vázané na organické molekuly ve formě, kterou tělo vašeho dítěte může absorbovat.

  Obvykle používanou organickou molekulou je aminokyselina, takže v komplexu minerálů se nazývá chelát aminokyseliny.


  VÝBĚROVÁ KRITÉRIA PRO MULTIVITAMÍN PRO DĚTI


  Receptura Multivitamínu splňuje, dokonce překračuje všechna důležitá kritéria, která jsou uvedena výše.

  • Přináší naprosto vynikající pomerančovo-mangovou chuť a zároveň obsahuje pouze 1g přírodního cukru
  • Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky, vůně, syntetické toxiny a alergeny potenciálně rizikové pro vaše děti
  • Poskytuje rozsáhlé přírodní složky, které pomohou řídit potenciál vitamínů a nedostatek minerálů vašich dětí
  • Dodává se s patentovanou chelatační recepturou, která pomáhá maximalizovat absorpci minerálů vašich dětí
  • Pomáhá předcházet rizikovému předávkování dětmi tím, že NEOBSAHUJE železo
  • Využívá závazku od výrobce, který se může pyšnit vysoce kvalitními výrobními opatřeními a certifikací
  • Exkluzivní receptura dostupná pouze od Dr. Mercoly


  MULTIVITAMÍNY DOPORUČENÍ


  Možná si pokládáte otázku jestli investovat do multi-vitamínu a multi-minerálu nebo jestli je dětský multi-vitamín vhodný pro vaše dítě? Je třeba si říci, že v ideálním případě by jsme veškeré mikro-nutrienty získavali přirozeně ze stravy a lokálních zdrojů. Bohužel v dnešní době a s dnešní kvalitou potravin je tohle prakticky nemožné. Hektický styl západního života a mnohdy i cenová dostupnost nás brzdní v získávání pro tělo nezbytných látek (vitamíny, minerály, antioxidanty a stopové prvky) z opravdu dobrých tělu vstřebatelných zdrojů, které nejsou znehodnoceny chemií a dalšími vnějšími vlivy. Dalším faktorem je bohužel fakt, že nevhodná strava (zejména ta co je plná chemie) okrádá tělo o tyhle důležité nutrienty a zároveň jim brání v jejich vstřebávání (antinutrienty). 

  KVALITA PŘED KVANTITOU

  A dostáváme se k odpovědi na otázku, z mého pohledu je kvalitní multi-vitamín naprostý základ pro každého člověka a u dětí obzvlášť. K správnému fungování těla a u dětí také k vývoji, je dostatek mikro-nutrientů nezbytný, zároveň jejich nedostatek může vést k problémům jakými jsou například tétánie, chudokrevnost, vznik alergií a další z celé řady problémů. Multi-vitamín by měl být prvním doplňkem stravy, který volíte a osobně bych doporučil opravdu každému.Prvním a jediným kritériem by měla být kvalita multi-vitamínu, která rozhoduje o tom kolik mikronutrientů vaše tělo využije. 


  DÁVKOVÁNÍ MULTIVITAMÍNU PRO DĚTI


  Dopručené dávkování jsou 2 tablety denně, zteré doporučujeme dávkovat vždy s jídlem nebo po jídle, pro dosažení optimální vstřebatelnosti především kvůli v tucích rozpustných vitamínů a minerálů.


  Upozornění:
  Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


  Specifické odkazy

  chat Recenze (3)
  Známka

  Související produkty

  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  Přírodní multivitamín speciálně PRO ŽENY. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez...
  Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů.
  Skladem
  1 549 Kč Cena
  Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)
  Přírodní multivitamín PRO DOSPĚLÉ. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez...
  Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů.
  Skladem
  1 549 Kč Cena
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  • imunita
  • regenerace
  vitaminy-antioxidanty
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  Nexgen PRO (Multivitamin, Multimineral, Antioxidant)  je v poměru (cena : složení) jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i...
  Jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i ekonomických produktů.
  Skladem
  599 Kč Cena