Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)
 • Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)

Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)

Přírodní multivitamín PRO DOSPĚLÉ. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez jakýkoliv potenciálních alergenů a zcela BEZ přísad.


Nabízíme Vám výrobek, který dosahuje nejvyšší možné kvality surovin. Tyto složky musí být co nejvíce přirozené a nezpracované – pak jsou tělem snadno rozpoznatelné a maximálně využitelné.


"WHOLE FOOD" (syrové potraviny), které nebyly vůbec tepelně upravené, vařené ani zahřívané.Většina živin je provázána přímo se svým přírodním zdrojem. Kde nebylo přímé provázání možné nebo účelné, Dr. Mercola zvolil formu, která poskytne co nejvyšší možnou vstřebatelnost pro organismus


Země původu: USA.
Balení:
240 tablet (30dní).

Značka: DR.MERCOLA.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 549 Kč
  s DPH

  1 383,04 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Přírodní Multi-vitamín-minerál od Dr.Mercoly - 240 tablet


  Na rozdíl od mnoha jiných multivitamínů, je Multivitamín pro dospělé vyroben ze syrových potravin. To jej dělá tak přírodním, jak je to jen možné, což znamená, že vaše tělo je o to více snadno absorbuje a využívá. Stejně důležité jako to, že je založen na syrových potravinách, je i výběr výrobce, kterého Dr. Mercola vybral pro výrobu multivitamínu. Společnost má certifikaci ISO 9001 a ISO 17025, ale také osvědčení NSF (National Science Foundation). Opravdu velmi vysoký standard!

  Dr. Mercola vybral přirozené zdroje pro jednotlivé složky Multivitamínu pro dospělé podle dvou faktorů.

  • Faktor číslo jedna - látky jsou založeny na celých, neporušených nebo syrových potravinách. 
  • Druhým faktorem je jejich vysoká biologická dostupnost (vstřebatelnost pro organismus).


  DR. MERCOLA MULTIVITAMÍN X SYNTETICKÉ MULTIVITAMINY


  Nabízíme Vám výrobek, který dosahuje nejvyšší možné kvality surovin. Tyto složky musí být co nejvíce přirozené a nezpracované – pak jsou snadno rozpoznatelné a v těle maximálně využitelné.

  Whole Food Multivitamín od Dr. Mercoly
  Základem jsou celé potraviny? Ano
  Pojiva? Nikdy
  Certifikát ISO 9001? Ano
  Zpracovaný za vysoké teloty? V žádném případě
  Zcela přírodní? Vždy
  100% bez aditiv? Absolutně
  S chaláty aminokyseliny? Ano
  Potenciální alergeny?  BEZ sóji, pšenice, mléčných složek
  Vegetariánský? také ANO


  VYBERTE SI SPRÁVNÝ MULTIVITAMÍN


  Syntetické alternativy celých potravin jsou známé jako „izoláty“. Vaše tělo bude absorbovat jen malé procento formy izolátu vitamínů a minerálních látek – a ještě méně je bude využívat (vaše tělo absorbuje mnohem více z kompletní potraviny). Navíc se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, v závislosti na kvalitě izolátu. Nemá smysl na multivitamínu šetřit. Mnoho obchodů a on-line prodejců má primárně zájem pouze o vaše peníze, nikoli o vaše zdraví. A potravinové doplňky nejsou jejich specializace. Asi byste v prodejně s hamburgery nehledali pěkné hovězí medajlónky ze svíčkové, že ne? Stejný postoj by měl platit i pro výrobky týkající se vašeho těla.


  MULTIVITAMÍNY DOPORUČENÍ


  Možná si pokládáte otázku jestli investovat do multi-vitamínu a multi-minerálu nebo jestli je dětský multi-vitamín vhodný pro vaše dítě? Je třeba si říci, že v ideálním případě by jsme veškeré mikro-nutrienty získavali přirozeně ze stravy a lokálních zdrojů. Bohužel v dnešní době a s dnešní kvalitou potravin je tohle prakticky nemožné. Hektický styl západního života a mnohdy i cenová dostupnost nás brzdní v získávání pro tělo nezbytných látek (vitamíny, minerály, antioxidanty a stopové prvky) z opravdu dobrých tělu vstřebatelných zdrojů, které nejsou znehodnoceny chemií a dalšími vnějšími vlivy. Dalším faktorem je bohužel fakt, že nevhodná strava (zejména ta co je plná chemie) okrádá tělo o tyhle důležité nutrienty a zároveň jim brání v jejich vstřebávání (antinutrienty). 

  KVALITA PŘED KVANTITOU

  A dostáváme se k odpovědi na otázku, z mého pohledu je kvalitní multi-vitamín naprostý základ pro každého člověka a u dětí obzvlášť. K správnému fungování těla a u dětí také k vývoji, je dostatek mikro-nutrientů nezbytný, zároveň jejich nedostatek může vést k problémům jakými jsou například tétánie, chudokrevnost, vznik alergií a další z celé řady problémů. Multi-vitamín by měl být prvním doplňkem stravy, který volíte a osobně bych doporučil opravdu každému.Prvním a jediným kritériem by měla být kvalita multi-vitamínu, která rozhoduje o tom kolik mikronutrientů vaše tělo využije. 


  SPRÁVNÝ VÝBĚR MULTIVITAMÍNU


  • Hledejte výrazné označení, že jsou všechny složky multivitamínu přírodní, bylo by to – výrazně – uvedeno na etiketě.
  • Je uvedeno, že ve výrobku nejsou žádné přísady ani potenciální alergeny?
  • Zkoumejte to, co kupujete – navíc mnoho přísad, které firmy používají, jsou nejen umělé, ale je pravděpodobné, že ani nebyly důkladně testovány na čistotu a účinnost.

  VÝBĚR DR. MERCOLA

  To je důvod, proč si Dr. Mercola velmi opatrně vybral výrobce svého produktu. Splňuje nejpřísnější normy v dnešní době, a tak zajistí, že konečný výrobek je opravdu to, co říká, že je!


  MULTIVITAMÍN Z CELÝCH NEBO SYROVÝCH POTRAVIN


  Jak už napovídá v samotném názvu, "WHOLE FOOD" (syrové potraviny) jsou potraviny, které nebyly vůbec tepelně upravené, vařené ani zahřívané.Většina živin je provázána přímo se svým přírodním zdrojem.(např. jód z mořské řasy).Kde nebylo přímé provázání možné nebo účelné, Dr. Mercola zvolil formu, která poskytne co nejvyšší možnou vstřebatelnost pro organismus – tak, aby je vaše tělo mohlo snadno využít.

  TEPELNÁ ÚPRAVA POTRAVIN

   Základní živiny se vyčerpají, pozmění nebo úplně zničí
   Mohou se vytvořit toxické látky a zatěžovat imunitní systém
   Enzymy, které jsou důležité pro trávení, jsou zničeny
   Vaše tělo metabolizuje vařené jídlo zcela jiným způsobem
  • Tomu všemu bychom se vyhnuli jednoduše pomocí složky, která pochází ze zdravých syrových potravin.

  DR. MERCOLA DOPORUČENÍ

  Chcete-li získat z vaší stravy stejné množství živin a antioxidantů, museli byste jíst opravdu velké množství ovoce a zeleniny. Ale to vám Dr. Mercola nedoporučuje. Podle názoru Dr. Mercoly může příliš ovoce ve stravě vést ke zvýšení hladiny cukru v krvi.


  PŘÍRODNÍ MULTIVITAMÍN x SYNTETICKÝ MULTIVITAMÍN


  Měli byste zvážit důležité okolnosti. Je váš vitamín přírodní nebo syntetický? Jak víte, že je váš syntetický multivitamín tak dobrý, jak tvrdí jeho reklama? Hazardujete se svým zdravím tím, že jim na slovo věříte? Jestliže užíváte multivitamín, určitě tuto otázku chcete zjistit. Prosím, nedělejte tu chybu, že budete potravinové doplňky kupovat v diskontních prodejnách nebo velkých řetězcích. Dr. Mercola říká, že se jedná o klasický příklad, kdy firmy primárně využívají levné syntetické doplňky.

  PŘÍKLAD BETA-KAROTEN

  Například, četné epidemiologické studie, ukazují, že lidé, kteří jedí potraviny s vysokým obsahem beta-karotenu mají snížené riziko rakoviny plic. Ale když se beta-karoten přidá uměle tak se paradoxně podle finské studie vytvořil vyšší výskyt rakoviny plic v porovnání s kuřáky, kteří neměli brát beta-karoten.

  Autoři nedávné kontroly tvrdí, že synergie mezi složkami potravin nelze ignorovat.


  DŮLEŽITOST VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ


  Možná vás udivuje, proč jsou některé vitamíny a minerální látky tak důležité a proč je nutné doplňovat jejich denní příjem.Každý vitamín hraje důležitou roli při udržování vašich normálních tělesných funkcí, při buněčné regeneraci, tkáňových poškozeních a udržení si optimálního pocitu zdraví a pohody.

  Pro zjednodušení uvádíme stručný přehled několika vitamínů a minerálů:

  Koenzym formy vitamínů. Dr. Mercola používá chelát aminokyseliny minerálů, který je jednou z nejlepších možných forem, jakou můžete použít. Stručně řečeno, zvyšuje jejich biologickou dostupnost, což znamená, že důležité minerály snadno procházejí vaší střevní stěnou. Což je rozdíl oproti mnoha jiným levným značkám, u nichž větší obsah minerálů může být zcela zablokován.

  Jód – Nezbytný pro normální metabolismus vašich buněk. Metabolismus je proces přeměny jídla na energii. Jód potřebujete pro normální funkci štítné žlázy a pro výrobu hormonů štítné žlázy.

  Chróm – Důležitý pro metabolismus tuků a sacharidů. Chróm stimuluje syntézu mastných kyselin a cholesterolu, které jsou důležité pro funkci mozku a dalších tělesných procesů. Aktivuje některé enzymy, které jsou potřebné k řízení četných chemických reakcí nezbytných pro život. Chróm je také důležitý pro metabolismus inzulínu.

  Rostlinné živiny z koncentrátů celých potravin. Tyto fytonutrienty (neboli rostlinné živiny) obsahují účinné antioxidanty, které omezují produkci volných radikálů. Výtažky zahrnují ty z granátového jablka, bílého a zeleného čaje, z hroznových jader (Activin), z jablka, borůvky, brokolice, brusinek, kapusty, pomeranče, švestek, malin, špenátu a jahod.

  Je poměrně vysoká šance, že nezískáváte všechny tyto důležité vitamíny, minerály a rostlinné živiny ze své každodenní stravy.


  VOLNÉ RADIKÁLY


  Volné radikály jsou nestabilní, destruktivní molekuly, kterým chybí elektrony. Tvoří se přirozeně z běžných metabolických procesů jako je dýchání, ale jejich produkce se může zvyšovat z mnoha důvodů:

   Stres
   Kouření cigaret
   Toxiny z okolí
   Namáhavé cvičení
   Potravinářská aditiva
  • Špatná strava

  Přirozený obranný systém vašeho těla vytváří své vlastní zásoby antioxidantů, které „zneškodňují“ tyto nebezpečné molekuly, než napáchají jakoukoliv škodu.Bohužel, když vaše tělo postrádá dostatečné množství antioxidantů, volné radikály začnou útočit na normální tkáně a molekuly v těle.


  MULTIVITAMÍN ANTIOXIDANTY


  Multivitamín je plný přírodních antioxidantů, které se nacházejí v celých potravinách a mají schopnost neutralizovat volné radikály vyrobené oxidační reakcí (podobně jako je tomu u rzi na vašem autě).

  Vaše tělo je ve zvýšené míře vystaveno působení volných radikálů, které běžně vznikají ze stresu, z potravinových aditiv, z toxinů ze životního prostředí, a proto potřebuje dodatečné zdroje antioxidantů, aby proti nim tělo mohlo bojovat.

  Mnozí odborníci považují volné radikály za příčinu stárnutí. 


  POTRAVINY OBSAŽENÉ V MULTIVITAMÍNU


  Extrakt z granátového jablka, Extrakt z bílého čaje, Extrakt ze zeleného čaje, Výtažek z hroznových jadérek (Activin), Jablko, Borůvky, Brokolice, Brusinky, Kapusta, Pomeranč, Švestka, Maliny, Špenát, Jahody.


  UPOZORNĚNÍ: Děti by tento multivitamín neměly užívat. Byl navržen speciálně pro potřeby dospělých.

  Složení Multivitamínu.

  Upozornění:
  Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


  Datový list

  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na imunitu
  na regeneraci
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (2)
  Známka

  Související produkty

  Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)
  Přináší naprosto vynikající pomerančovo-mangovou chuť a zároveň obsahuje pouze 1g přírodního cukru. Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky,...
  Obsahuje přírodní složky, které pomohou řídit potenciál vitamínů a nedostatek minerálů vašich dětí.
  Skladem
  549 Kč Cena
  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  Přírodní multivitamín speciálně PRO ŽENY. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez...
  Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů.
  Skladem
  1 549 Kč Cena
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  • imunita
  • regenerace
  vitaminy-antioxidanty
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  Nexgen PRO (Multivitamin, Multimineral, Antioxidant)  je v poměru (cena : složení) jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i...
  Jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i ekonomických produktů.
  Skladem
  599 Kč Cena
  ROSITA RAW Olej z tresčích jater (Norsko)
  • -231 Kč
  morske-produkty
  ROSITA RAW Olej z tresčích jater (Norsko)
  Extra panenský olej z tresčích jater - vyrobený dle staré Vikingské tradice a receptury. Jedná se o jediný Raw Extra panenský olej ze skutečně...
  Raw extra panenský olej z čistých vod Severního Norska, dle staré Vikingské tradice a receptury.
  Skladem
  1 149 Kč Běžná cena -231 Kč 1 380 Kč Cena