Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
 • Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)

Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)

Přírodní multivitamín speciálně PRO ŽENY. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez jakýkoliv potenciálních alergenů a zcela BEZ přísad.


Nabízíme Vám výrobek, který dosahuje nejvyšší možné kvality surovin. Tyto složky musí být co nejvíce přirozené a nezpracované – pak jsou tělem snadno rozpoznatelné a maximálně využitelné.


"WHOLE FOOD" (syrové potraviny), které nebyly vůbec tepelně upravené, vařené ani zahřívané.Většina živin je provázána přímo se svým přírodním zdrojem. Kde nebylo přímé provázání možné nebo účelné, Dr. Mercola zvolil formu, která poskytne co nejvyšší možnou vstřebatelnost pro organismus.


Země původu: USA.
Balení:
240 tablet (30 dní).
Značka: DR.MERCOLA.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 549 Kč
  s DPH

  1 383,04 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Multivitamín Pro Ženy Dr. Mercola -240 tablet


  Více než 2000 mg zcela přírodního obsahu v denní dávce


  • Esenciální chelátové a koenzymované formy vitamínů.
   Aktivní folát 5-MTHF (potenciál vyšší propustnosti přes hematoencefalickou bariéru), celkem 800 mcg kyseliny listové
   Více cholinu (zejm. pro ženy ve věku před početím dítěte důležitá složka ve stravě)
   Více než 50 speciálních ingrediencí (spirulina, chlorella, antokyany, bioflavonoidy, lycopen, lutein a zeaxanthin, enzymy a další)
   Dr. Mercola speciální blend ovoce a zeleniny pro ženy (mix složek pro lepší antioxidační ochranu, brusinky, ředkev, D-Mannosa, extrakt z divokého chřestu (kořen), extrakt ze slupky hroznového vína, DIM - Diindolylmethane - zdroj: brukvovitá zelenina a pupalkový olej)


  DR. MERCOLA MULTIVITAMÍN X SYNTETICKÉ MULTIVITAMÍNY


  Nabízíme Vám výrobek, který dosahuje nejvyšší možné kvality surovin. Tyto složky musí být co nejvíce přirozené a nezpracované – pak jsou snadno rozpoznatelné a v těle maximálně využitelné.

  Whole Food Multivitamín od Dr. Mercoly
  Základem jsou celé potraviny? Ano
  Pojiva? Nikdy
  Certifikát ISO 9001? Ano
  Zpracovaný za vysoké teloty? V žádném případě
  Zcela přírodní? Vždy
  100% bez aditiv? Absolutně
  S chaláty aminokyseliny? Ano
  Potenciální alergeny?  BEZ sóji, pšenice, mléčných složek
  Vegetariánský? také ANO


  VYBERTE SI SPRÁVNÝ MULTIVITAMÍN


  Syntetické alternativy celých potravin jsou známé jako „izoláty“. Vaše tělo bude absorbovat jen malé procento formy izolátu vitamínů a minerálních látek – a ještě méně je bude využívat (vaše tělo absorbuje mnohem více z kompletní potraviny). Navíc se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, v závislosti na kvalitě izolátu. Nemá smysl na multivitamínu šetřit. Mnoho obchodů a on-line prodejců má primárně zájem pouze o vaše peníze, nikoli o vaše zdraví. A potravinové doplňky nejsou jejich specializace. Asi byste v prodejně s hamburgery nehledali pěkné hovězí medajlónky ze svíčkové, že ne? Stejný postoj by měl platit i pro výrobky týkající se vašeho těla.


  MULTIVITAMÍNY DOPORUČENÍ


  Možná si pokládáte otázku jestli investovat do multi-vitamínu a multi-minerálu nebo jestli je dětský multi-vitamín vhodný pro vaše dítě? Je třeba si říci, že v ideálním případě by jsme veškeré mikro-nutrienty získavali přirozeně ze stravy a lokálních zdrojů. Bohužel v dnešní době a s dnešní kvalitou potravin je tohle prakticky nemožné. Hektický styl západního života a mnohdy i cenová dostupnost nás brzdní v získávání pro tělo nezbytných látek (vitamíny, minerály, antioxidanty a stopové prvky) z opravdu dobrých tělu vstřebatelných zdrojů, které nejsou znehodnoceny chemií a dalšími vnějšími vlivy. Dalším faktorem je bohužel fakt, že nevhodná strava (zejména ta co je plná chemie) okrádá tělo o tyhle důležité nutrienty a zároveň jim brání v jejich vstřebávání (antinutrienty). 

  KVALITA PŘED KVANTITOU

  A dostáváme se k odpovědi na otázku, z mého pohledu je kvalitní multi-vitamín naprostý základ pro každého člověka a u dětí obzvlášť. K správnému fungování těla a u dětí také k vývoji, je dostatek mikro-nutrientů nezbytný, zároveň jejich nedostatek může vést k problémům jakými jsou například tétánie, chudokrevnost, vznik alergií a další z celé řady problémů. Multi-vitamín by měl být prvním doplňkem stravy, který volíte a osobně bych doporučil opravdu každému.Prvním a jediným kritériem by měla být kvalita multi-vitamínu, která rozhoduje o tom kolik mikronutrientů vaše tělo využije. 


  SPRÁVNÝ VÝBĚR MULTIVITAMÍNU


  • Hledejte výrazné označení, že jsou všechny složky multivitamínu přírodní, bylo by to – výrazně – uvedeno na etiketě.
  • Je uvedeno, že ve výrobku nejsou žádné přísady ani potenciální alergeny?
  • Zkoumejte to, co kupujete – navíc mnoho přísad, které firmy používají, jsou nejen umělé, ale je pravděpodobné, že ani nebyly důkladně testovány na čistotu a účinnost.

  VÝBĚR DR. MERCOLA

  To je důvod, proč si Dr. Mercola velmi opatrně vybral výrobce svého produktu. Splňuje nejpřísnější normy v dnešní době, a tak zajistí, že konečný výrobek je opravdu to, co říká, že je!


  MULTIVITAMÍN Z CELÝCH NEBO SYROVÝCH POTRAVIN


  Jak už napovídá v samotném názvu, "WHOLE FOOD" (syrové potraviny) jsou potraviny, které nebyly vůbec tepelně upravené, vařené ani zahřívané.Většina živin je provázána přímo se svým přírodním zdrojem.(např. jód z mořské řasy).Kde nebylo přímé provázání možné nebo účelné, Dr. Mercola zvolil formu, která poskytne co nejvyšší možnou vstřebatelnost pro organismus – tak, aby je vaše tělo mohlo snadno využít.

  TEPELNÁ ÚPRAVA POTRAVIN

   Základní živiny se vyčerpají, pozmění nebo úplně zničí
   Mohou se vytvořit toxické látky a zatěžovat imunitní systém
   Enzymy, které jsou důležité pro trávení, jsou zničeny
   Vaše tělo metabolizuje vařené jídlo zcela jiným způsobem
  • Tomu všemu bychom se vyhnuli jednoduše pomocí složky, která pochází ze zdravých syrových potravin.

  DR. MERCOLA DOPORUČENÍ

  Chcete-li získat z vaší stravy stejné množství živin a antioxidantů, museli byste jíst opravdu velké množství ovoce a zeleniny. Ale to vám Dr. Mercola nedoporučuje. Podle názoru Dr. Mercoly může příliš ovoce ve stravě vést ke zvýšení hladiny cukru v krvi.


  PŘÍRODNÍ MULTIVITAMÍN x SYNTETICKÝ MULTIVITAMÍN


  Měli byste zvážit důležité okolnosti. Je váš vitamín přírodní nebo syntetický? Jak víte, že je váš syntetický multivitamín tak dobrý, jak tvrdí jeho reklama? Hazardujete se svým zdravím tím, že jim na slovo věříte? Jestliže užíváte multivitamín, určitě tuto otázku chcete zjistit. Prosím, nedělejte tu chybu, že budete potravinové doplňky kupovat v diskontních prodejnách nebo velkých řetězcích. Dr. Mercola říká, že se jedná o klasický příklad, kdy firmy primárně využívají levné syntetické doplňky.

  PŘÍKLAD BETA-KAROTEN

  Například, četné epidemiologické studie, ukazují, že lidé, kteří jedí potraviny s vysokým obsahem beta-karotenu mají snížené riziko rakoviny plic. Ale když se beta-karoten přidá uměle tak se paradoxně podle finské studie vytvořil vyšší výskyt rakoviny plic v porovnání s kuřáky, kteří neměli brát beta-karoten.

  Autoři nedávné kontroly tvrdí, že synergie mezi složkami potravin nelze ignorovat.


  DŮLEŽITOST VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ


  Možná vás udivuje, proč jsou některé vitamíny a minerální látky tak důležité a proč je nutné doplňovat jejich denní příjem.Každý vitamín hraje důležitou roli při udržování vašich normálních tělesných funkcí, při buněčné regeneraci, tkáňových poškozeních a udržení si optimálního pocitu zdraví a pohody.

  Pro zjednodušení uvádíme stručný přehled několika vitamínů a minerálů

  Koenzym formy vitamínů. Dr. Mercola používá chelát aminokyseliny minerálů, který je jednou z nejlepších možných forem, jakou můžete použít. Stručně řečeno, zvyšuje jejich biologickou dostupnost, což znamená, že důležité minerály snadno procházejí vaší střevní stěnou. Což je rozdíl oproti mnoha jiným levným značkám, u nichž větší obsah minerálů může být zcela zablokován.

  Jód – Nezbytný pro normální metabolismus vašich buněk. Metabolismus je proces přeměny jídla na energii. Jód potřebujete pro normální funkci štítné žlázy a pro výrobu hormonů štítné žlázy.

  Chróm – Důležitý pro metabolismus tuků a sacharidů. Chróm stimuluje syntézu mastných kyselin a cholesterolu, které jsou důležité pro funkci mozku a dalších tělesných procesů. Aktivuje některé enzymy, které jsou potřebné k řízení četných chemických reakcí nezbytných pro život. Chróm je také důležitý pro metabolismus inzulínu.

  Rostlinné živiny z koncentrátů celých potravin. Tyto fytonutrienty (neboli rostlinné živiny) obsahují účinné antioxidanty, které omezují produkci volných radikálů. Výtažky zahrnují ty z granátového jablka, bílého a zeleného čaje, z hroznových jader (Activin), z jablka, borůvky, brokolice, brusinek, kapusty, pomeranče, švestek, malin, špenátu a jahod.

  Je poměrně vysoká šance, že nezískáváte všechny tyto důležité vitamíny, minerály a rostlinné živiny ze své každodenní stravy.


  VOLNÉ RADIKÁLY


  Volné radikály jsou nestabilní, destruktivní molekuly, kterým chybí elektrony. Tvoří se přirozeně z běžných metabolických procesů jako je dýchání, ale jejich produkce se může zvyšovat z mnoha důvodů:

   Stres
   Kouření cigaret
   Toxiny z okolí
   Namáhavé cvičení
   Potravinářská aditiva
  • Špatná strava

  Přirozený obranný systém vašeho těla vytváří své vlastní zásoby antioxidantů, které „zneškodňují“ tyto nebezpečné molekuly, než napáchají jakoukoliv škodu.Bohužel, když vaše tělo postrádá dostatečné množství antioxidantů, volné radikály začnou útočit na normální tkáně a molekuly v těle.


  MULTIVITAMÍN ANTIOXIDANTY


  Multivitamín je plný přírodních antioxidantů, které se nacházejí v celých potravinách a mají schopnost neutralizovat volné radikály vyrobené oxidační reakcí (podobně jako je tomu u rzi na vašem autě).

  Vaše tělo je ve zvýšené míře vystaveno působení volných radikálů, které běžně vznikají ze stresu, z potravinových aditiv, z toxinů ze životního prostředí, a proto potřebuje dodatečné zdroje antioxidantů, aby proti nim tělo mohlo bojovat.

  Mnozí odborníci považují volné radikály za příčinu stárnutí. 


  SLOŽENÍ MULTIVITAMÍNU PRO ŽENY 


   


  Složení – 8 tablet denně, 11g, 15 kalorií, 3g sacharidů, % DDD, * DDD nestanoveno

  Vitamín A (přírodní beta karoten) 1500 mcg 167%
  Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) 3 mg 250%
  Vitamín B2 (riboflavin-5-fosfát) 3,4 mg 262%
  Vitamín B3 (niacinamid askorbát) 40 mg 250%
  Vitamín B5 (calcium pantothenát) 30 mg 600%
  Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 4 mg 235%
  Vitamín B8 (inositol) 100 mg *
  Vitamín B9 (kyselina listová 800 mcg - aktivní forma - Metafolin, (6S)-5-methyltetrahydrofolic acid 1335 mcg) 334%
  Vitamín B12 (methylcobalamin) 100 mcg 4167%
  Vitamín C (niacinamid, magnesium a calcium askorbát, ascorbyl palmitát) 500 mg 556%
  Vitamín D3 (cholecalciferol) 5000 IU (125 mcg) 625%
  Vitamín E (přírodní d-alfa tocopheryl sukcinát ze slunečnicového oleje) 134 mg (200 IU) 893%
  Biotin 900 mcg 3000%
  Draslík (potassium krebs amino acid chelát komplex) 100 mg 2%
  Hořčík (magnesium askorbát, aminoacid chelát komplex) 500 mg 119%
  Chróm (chromium amino acid chelát) 200 mcg 571%
  Jód (zdroj: mořská řasa) 200 mcg 133%
  Mangan (mangan amino acid chelát) 2 mg 87%
  Měď (měď amino acid chelát) 50 mcg 6%
  Molybden (molybdenum amino acid chelát komplex) 100 mcg 222%
  Selen (selenium amino acid chelát komplex) 200 mcg 364%
  Vápník (calcium askorbát, citrát malatát komplex) 250 mg 19%
  Zinek (amino acid chelát zinku) 15 mg 136%
  Složky z ovoce a zeleniny:
  Brusinky
Brokolice
DIM - Diindolylmethane - zdroj: brukvovitá zelenina - zvyšuje hladinu estrogenu
Pupalkový olej
D-Manosa
Extrakt z chřestu (kořen)
Česnek (hlavička) 100 mg *
Borůvka (ovoce) 100 mg *
Chlorella (řasa) 100 mg *
Jablečný pektin (ovoce) 50 mg *
Řepa červená (extrakt z kořene) 50 mg *
Spirulina (řasa) 100 mg *
Zelená papája extrakt (ovoce) 100 mg *
Mořská červená řasa (výtažek) 100 mcg *
Ředkev (kořen)
Lutein (extrakt z měsíčku, Tagetes erecta) 6 mg *
  Lykopen (extrakt z rajského jablíčka) 6 mg *
  Zeaxanthin (extrakt z měsíčku, Tagetes erecta) 1 mg *
  Ostatní minerály, živiny a stopové prvky, % DDD
  Stroncium (stroncium citrát) 297 mcg *
  Křemík (silica) 100 mg *
  Cholin (cholin bitartát, dihydrogen citrát) 140 mg 25%
  PABA (kyselina paraaminobenzoová) 50 mg *
  Bór (amino acid chelát komplex) 1,5 mg *
  Vanad (amino acid chelát) 50 mcg *
  Aminokyseliny a enzymy %DDD
  L-cystein (N-acetyl-L-cysteine) 150 mg *
  Betaine HCL 114 mg *
  Pomelain 50 mg *
  Papain 100 mg *
  Kyselina glutamová (prekurzor glutaminu a prolinu) 20 mg *
  Bioflavonoidy a proanthocyanidin extrakty % DDD
  Šípky 100 mg *
  Citrón (bioflavonoidy) 100 mg *
  Extrakt z jadérek plodů vinné révy + proanthocyanidiny z borovicové kůry 50 mg
  Hesperidin (citrusový bioflavonoid) 35 mg *
  Rutin 25 mg *


  UPOZORNĚNÍ: Děti by tento multivitamín neměly užívat. Byl navržen speciálně pro potřeby dospělých - ŽEN.

  Minimální trvanlivost:
   Uvedeno na obalu výrobku
  Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu (15° - 25°C)
  Ostatní složení: celulóza, hydroxypropyl celulóza, tableta (hydroxypropyl methyl celulóza, rostlinný glycerin)
  Výrobek neobsahuje: droždí, lepek, sójový protein, mléčné bílkoviny, kukuřici, sodík, cukr, škrob, umělá barviva a dochucovadla.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

  Upozornění: 
  Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


  .

  Datový list

  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Děti -60 kapslí (DR. MERCOLA)
  Přináší naprosto vynikající pomerančovo-mangovou chuť a zároveň obsahuje pouze 1g přírodního cukru. Neobsahuje umělá barviva, konzervační látky,...
  Obsahuje přírodní složky, které pomohou řídit potenciál vitamínů a nedostatek minerálů vašich dětí.
  Skladem
  549 Kč Cena
  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Ženy -240 tablet (DR. MERCOLA)
  Přírodní multivitamín speciálně PRO ŽENY. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez...
  Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů.
  Skladem
  1 549 Kč Cena
  Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)
  vitaminy-antioxidanty
  Přírodní Multivitamín Pro Dospělé -240 tablet (DR. MERCOLA)
  Přírodní multivitamín PRO DOSPĚLÉ. Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Bez...
  Tvořen převážně z celistvých potravin, plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů.
  Skladem
  1 549 Kč Cena
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  • imunita
  • regenerace
  vitaminy-antioxidanty
  Nexgen® PRO s Enzymy -120kapslí
  Nexgen PRO (Multivitamin, Multimineral, Antioxidant)  je v poměru (cena : složení) jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i...
  Jedním z nejpropracovanějších, nejkvalitnějších a zároveň i ekonomických produktů.
  Skladem
  599 Kč Cena