SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
 • SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
 • SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
 • SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
 • SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života
 • SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života

SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života

Elixír života vyráběný z nejvyšších jakostí divokého cordycepsu sinensis, Heaven Fresh™ ženšenu, mateří kašičky a manukového medu na světě. Použité suroviny vyhledávali celé věky zejména šejkové, císaři, králové a královny a vzájemně si je mezi sebou vždy elita darovala jako pravé bohatství.


Jediné měřítko Saryu je vrcholná jakost a účinnost bez ohledu na cenu. Mezi hlavní odběratelé a uživatele těchto přírodních himálajských substancí patří zejména královské rodiny celého blízkého východu, šejkové, profesionální sportovci, světová elita a celý Anglický šlechtický dvůr včetně královny a jí jmenované lékárny John Bell & Croyden a také luxusní haly Harrods v Londýně.


Výrobce: Vyrobeno ve Velké Británii pro distributora SARYU Lifestyle Ltd.
Balení:
30 ampulí.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  5 890 Kč
  s DPH

  5 258,93 Kč bez DPH

  Balení:
  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  SARYU CORDYCEPS GOLD


  Alchymický výtvor předních světových znalců jako nejdražší doplněk stravy současnosti. 


  SARYU CORDYCEPS GOLD (Nepál) - Lektvar života


  LEKTVAR ŽIVOTA


  "Lektvar života a vitality" v pravém slova smyslu. Jak je patrné z ceny, tento produkt je určen zejména elitním vrcholovým sportovcům a nejnáročnějším spotřebitelům, pro které je stále relativně dostupný. Obsahuje pouze ingredience světově nejvyšší jakosti (Royal a triple A grade třídy surovin) z nichž hlavní je ultra-koncentrovaná tinktura z divokých cordycepsů sinensis s nejsilnější hustotou jejich esence na dávku. 


  Napříč lidskou historií se alchymie vždy snažila objevit/vytvořit elixír života a pokud se tomu něco konečně přiblížilo, pak je to nyní v 21. století tento lektvar na bázi nejkvalitnějšího koncentrovaného divokého cordycepsu, který má aktuálně jako AAA (A+++) surovina trojnásobnou cenu zlata na světovém trhu (odtud také název Cordyceps GOLD).


  Když se níže podíváme na složení této směsi, zjistíme, že se jedná o kombinaci těch nejlepších a nejpotentnějších superpotravin a látek přírody. Co je však důležité tyto zázraky přírody jsou v té nejvyšší možné dostupné kvalitě planety a navíc v koncentrovaných formách s maximální sílou v každé ampuli.


  Cordyceps gold - Pure Himalayan


  SARYU LIFE STYLE LTD


  Saryu Life Style Ltd. se oddaně věnuje získávání, alchymickému zpracování a poskytování pouze těch nejkvalitnějších vysokohorských produktů na světě a výhradně z nejlepších lokalit Nepálských Himalájí. Jediné měřítko Saryu je vrcholná jakost a účinnost bez ohledu na cenu. Mezi hlavní odběratele a uživatele těchto přírodních himálajských substancí patří zejména královské rodiny celého blízkého východu, šejkové, profesionální sportovci, celebrity a umělci, magnáti, světová elita a celý Anglický šlechtický dvůr včetně královny a jí jmenované lékárny John Bell & Croyden a také luxusní haly Harrods v Londýně - zkrátka nejnáročnější kruhy vůbec.


  Saryu lifestyle ltd


  Pro ty, kteří berou vitalitu maximálně vážně a chtějí to nejelpší , tento koncentrovaný elixír tak potentní, jak jen může být. Tak silný, jak je jen možné. Každá lahvička obsahuje účinnou směs ingrediencí, zpracovaných a stabilizovaných nejlepšími dostupnými metodami, opředených legendami a prokázaných věky úžívání v lidovém léčitelství a tradičních medicínách.


  SLOŽENÍ CORDYCEPS GOLD


  Složení látek v CORDYCEPS GOLD jsou používány v čínské medicíně po tisíciletí. SARYU označilo tyto 3 hlavní složky na které se soustředí primárně.

  DIVOKÝ NEPÁLSKÝ CORDYCEPS SINENSIS PRAVÝ

  Každá lahvička cordyceps GOLD obsahuje 550mg speciální silné tinktury (2,44:1) z divokých cordycepsů sinensis nejvyšší jakosti z Nepálu. To odpovídá 1,342g AAA (A+++) tamního cordycepsu, tedy minimálně 1 až 2 celým kusům největších a nejčistších exemplářů na světě v každé ampuli. Výsledkem je maximální biologická dostupnost a koncentrace s nejvyšší potentností, jejíž cesta začala u nejjakostnější zdrojové suroviny vůbec. (Na východě věří, že jeden jediný takový kus snězený za život, významně ovlivní lidské tělo skrze jing ledvin). Toto množství odpovídá asi 7-8ks Bhutanského cordycepsu avšak v několikanásobně dražší jakosti a zejména zpracovaných alchemicky světovými odborníky v Anglii, pro maximální extrakci veškeré esence a látek z nich. Výsledkem je maximální biologická dostupnost a koncentrace s nejvyšší potentností, jejíž cesta začala u nejjakostnější zdrojové suroviny vůbec.


  Nepal ministry of health

  CORDYCEPS NEPÁL ZBĚR


  HEAVEN FRESH KOREJSKÝ ČERVENÝ ŽENŠEN

  Pochází ze speciálně vybraných 6+ let starých kořenů organického červeného Panax Ginseng z Koreji a je celosvětově považován za ženšen nejvyšší kvality pro čistotu i účinnost. Alchymisticky zpracován tak, aby byl nejpotentnější jak je aktuálně možné bez ohledu na cenu. V Orientu je Heaven Fresh™ Korejský červený ženšen považován za významný dar jež ukazuje, že jím obdarovaný člověk je velmi vážený či vysokého postavení, protože je to dar vskutku vzácný, stejně jako čas jež mu musí být dán. Odedávna byl korejský ženšen považován za jednu z nejlepších tonických bylin historie. Proto je také znám jako „lidský elixír“, „tajemná bylina“ a „bylina dlouhověkosti“.


  Fresh heaven panax ženšen


  MATEŘÍ KAŠIČKA

  Světově nejsilnější mateří kašička použitá v elixíru CORDYCEPS GOLD nikdy nebyla zmrazena či negativně upravena. Je analyzovaná na obsah 2,6% 10-Hydroxy-2-Decenové kyseliny (téměř dvojnásobek oproti ostatním druhům na trhu) a zcela bez reziduí pesticidů, kontaminantů, chemie či antibiotik


  Mateří kašička SVĚTOVĚ NEJSILNĚJŠÍ MATEŘÍ KAŠIČKA


  Čtvrtou ingrediencí je pak malinké množství novozélandského manukového raw medu, který má za úkol stabilizovat mateří kašičku v produktu a dodat mu další jiskru.

  MANUKOVÝ MED

  SARYU CORDYCEPS GOLD obsahuje velmi silný surový manukový med z Nového Zélandu. Jedná se o extra silný 20+UMF (většinou 22-23+ dle šarže), což odpovídá 950-1080+ MGO faktoru. . Saryu však použilo pouze stopové množství spolu s draselnou solí kysoliny sorbové v derivované přírodní formě z důvodu stabilizace Mateří kašičky a jejího vysokého HDA i zbytku lektvaru.


  Manuka med


  Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným a uvést žádná (ani referencemi doložená) zdravotní tvrzení, tak níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu a všech jeho složek jednotlivě za sebou. Jsou natolik významné a cenné, že se předpokládá maximální osobní vynaložení vlastních sil každého potenciálního spotřebitele k dohledání všech nejdůležitějších (u cordycepsu 3500+ studiemi i rukopisy prastarých textů východního bylinkářství doložených) vlastností a významů. 


  CORDYCEPS GOLD BALENÍ


  DIVOKÝ CORDYCEPS SINENSIS A++


  Nejvyšší jakost (s následným označení triple A grade) cordycepsu sinensis je nepředstavitelně vzácná a extrémně těžko se takové kusy hledají, rostou výhradně na vysoké himálajské náhorní plošině, v izolovaných oblastech alpských pastvin mezi 4000 a 5400 metry.Pátrání začíná v květnu, kdy až 30 000 lidí v Dolpě putuje celé týdny horami, než se dostane do přirozeného prostředí Yarsagumba.


   Cordycps gold sber


  Sběratelé postupují na rukou a na kolenou, prohledávají každý centimetr terénu a hledají magický stonek Cordycepsu a to pokračuje denně po dobu mnoha týdnů.


  Cordyces yarsagumva


  Yarsagumba se stala nejcennějším ekonomickým zdrojem pro nepálskou oblast Vysokého Himálaje, a přestože se ji mnoho vědců pokoušelo kultivovat v laboratořích simulujících himalájské podmínky, nebyli schopni to úspěšně udělat.


  Cordyceps vaha


  Kvůli jeho nedostatku a celosvětové publicitě i poptávce elity ceny Cordyceps sinensis raketově vzrostly s cenou za autentický Cordyceps z Himálaje, dosahující hodně přes 100 000 liber za kilo.


  Divoky cordyceps sinensis


  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské minerální půdě ze 4 - 5 tisíc m. nad mořem - silně regulované přírodní bohatství vysokých Himalájí, které v této pravé celistvé a divoké podobě dnes již dosahuje třetinové až trojnásobné ceny zlata (dle jakosti a lokality sběru) a stalo se tak ruku v ruce se svou tisíciletou uznávanou legendou. Jedná se o nejhodnotnější potravinovou komoditu současnosti.

  PRO VŠECHNY ZAMĚŘENÉ NA:

  - Ledviny a plíce
  - sportovní výkon, vytrvalost a regeneraci
  - Testosteron a libido
  - zvládnutí alergie a únavy

  OBSAH LÁTEK:

  - 18 aminokyselin vč. všech esenciálních
  - Cyklofurany (cyklické kruhy pětiuhlíkových cukrů s neznámou funkcí), beta-mannany, beta-mannanové polymery a komplexní polysacharidy
  - Polypeptidy jako Cordymin, Cordycedipeptid A, Cordyceamidy A a B a Myriocin, dipeptidy, Polyaminy cadaverin, spermidin, spermin and putrescin
  - 3′-deoxyadenosin, adenin, adenosin, cytidin, cytosin, guanin, guanosin, inosin, hypoxantin, uridin
  - 28 mastných kyselin vč. kyseliny laurové a kristové
  - 119 druhů glykosfigolipidů a 87 druhů sfingomyelinů
  - Ergosterol, ergosteryl-3-O-β-D-glukopyranosid, cereisterol, β-sitosterol, daucosterol, stigmasterol, campesterol, fungisterol, cholesterol, cholesteryl  palmitát, H1-A 
  - Vitamíny skupiny B vč. B12, vitamín D, E i K
  - Téměř všechny minerály a stopové prvky (díky vysokohorské minerální půdě Bhútánských Himalájí) z nichž nejvíce jsou zastoupeny draslík, hořčík, vápník, sodík, železo, mangan, selen, zinek a měď.
  - Metabolity jako lovastatin a GABA (kyselina gamaaminomáselná)
  - Alkaloidy cordysinin A, C, D, E, flazin, perlolyrin, 1-acetyl-β-karbolin
  - Antioxidanty a flavonoidy orobol, genistein, glycitein, 3′,4′,7-trihydroxyisoflavon, diadzein, 6,7,2′,4′,5′-pentamethoxyflavon, glycitein-7-O-β-D-glukosid-4’-O-methylát, iso-sinensetin
  - Několik druhů glukanů vč. Alfa a Beta-glukanu
  - Manitol (kyselina cordycepová)
  - Fenolové sloučeniny p-metoxyfenol, p-methoxybenzoová kyselina, 4-hydroxyacetofenon, kyselina vanilová, kyselina syringová, acetovanilon a další...
  - Několik set dalších látek, z nichž mnoho je stále neidentifikovaných


  Cordyceps sinensis divoký


  CORDYCEPS SINESIS A TRADIČNÍ ČINSKÁ MEDICÍNA


  Pravý Cordyceps sinensis je dle tradiční čínské i tibetské medicíny považován za jediné hloubkové tonikum pro esenci ledvin - Jing. Energie Jing se vyčerpává procesem samotného žití, ale také stresem, nadměrným emocionálním chováním, fyzickou a psychickou aktivitou a přepracováním. Avšak správným cvičením, stravou a užíváním tonických bylin, můžeme tuto energii doplňovat a šetři


  Jin a jang JINGOVÉ esence


  ESENCIÁLNÍ ENERGIE JING

  Životní síla ledvin, ze které se člověk rodí, roste, dospívá a může sám plodit další potomstvo. S ubýváním esenciální energie JING tělo stárne, slábne, ztrácí schopnost reprodukce a později umírá.

  Jing je to, co je baterií pro život. Může být transmutován a transformován v nový život prostřednictvím procesu tvoření. Jing je nejvíce rafinovaná látka v našem těle. Tvoří tedy základ všech našich tkání, zejména mužských a ženských pohlavních tekutin. Jing představuje rezervu nebo uloženou energii těla, která se dělí na dva aspekty, prenatální a postnatální.

  1.Prenatální je to, co jsme geneticky a dědičně zdědili od našich rodičů a našich rodin (genetické dědictví).
  2.Postnatální je to, co během života nashromáždíme prostřednictvím naší stravy a životního stylu.

  - Energii Jing lze pozorovat v lesku a struktuře kůže, vlasů, nehtů a jazyka. 
  - Energii Jingu lze pozorovat v naší plodnosti, sexuální zdatnosti, kreativitě, pudu, odvaze, vůli, inspiraci a sportovní síle. 
  - Jing také hraje obrovskou roli v síle kosterního systému, stejně jako v produkci kostní dřeně a kmenových buněk.


  Cordyceps sinensis cinska medicina Cordyceps sinensis cinska medicina


  DOPORUČENÍ DLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY

  Divoký cordyceps vzhledem ke svým neobyčejným kvalitám je dle tradiční čínské medicíny doporučován zejména pro jedince hluboce vyčerpané stresem či nemocemi, stimulanty a léky nebo fyzickou či duševní prací nad rámec udržitelnosti/normy. Je určen pro jedince zaměřené na zvyšování základní životní síly, která je nutná pro fungování všech orgánů. 

  Protože obsahuje jak jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny tonických bylin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a obsahuje stovky synergických látek, tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čínské medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování svěžesti mládí a pro potřeby podpory rekonvalescence.

  ORGÁNY PLÍCE A LEDVINY

  ,,Orgánem, jenž řídí dýchání, jsou plíce, ale nevyhnutelná na tomto procesu je také účast ledvin protože absorbují vdechovanou energii, jež musí sestupovat až k nim dolů, aby dýchání bylo plnohodnotné. Jen za předpokladu dobré spolupráce těchto dvou orgánů se dech stává pravidelným a hlubokým. Silný a stabilní, pravidelný respirační mechanismus je jedním z klíčových ukazatelů vitality. Asimilace vdechované energie ledvinami je vlastně jedním z konkrétních projevů jejich funkce uschovávání, zadržování. Při nádechu čistá energie (jang) prochází do plicledviny (jin) ji absorbují, nasávají, uschovávají a potom ji spojenou se svou esencí rozesílají do celého těla." 


   Cordyceps jing plice Cordycerps jing ledviny


  CORDYCEPS SINESIS A SPORT

  Jedná se o nejúčinnější přírodní ergogen v historii, což dokázal poprvé na veřejnosti v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů a po negativních testech na doping jejich trenérský tým zveřejnil na tiskové konferenci užívání "cordycepsu sinensis a želví krve" v přípravě (o pár let později byla část těchto atletů znovu testována pozitivně, ale zároveň se žádné významné rekordy nekonaly).. Historicky si pak vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili cordyceps sinensis i pár dalších verzí zejm. díky obsahu adenosinu a několika dalších látek jako špičkovou podporu při sportování a regeneraci.


  CORDYCEPS CINSKA MEDICINA


  Původní "zázračná houba", která byla dříve určena jen pro císaře a vyvolené elity (ve své divoké/celistvé podobě vč. housenky). Představuje v současné době rovněž nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými profesionálními atlety.


  MATEŘÍ KAŠIČKA


  Mateří kašička je nejvzácnějším pokladem včelího hnízda a proto je poměrem množství:cena také nejdražším a nejhodnotnějším včelím produktem. Její odběr není vůbec jednoduchý a získaná množství jsou velmi malinká. Stejně jako u Ambrosie existují u Mateří kašičky přísné hranice, za které včelař zkrátka nemůže jít aby včelstvo vážně nepoškodil a neochromil. 


  Krmení larviček mateří kašičkou probíhá pouze první 3 dny. Bio Mateří kašička ze Sept de Fons v plástvi.


  Říká se jí někdy také "včelí mlíčko" a jde o světlou sametovou substanci, kterou produkují dělnice pro larvičky a zejména Včelí Královnu. Všechny larvičky jsou krmeny Mateří kašičkou jen první tři dny svého života - poté přejdou na stravu z medu, včelího chleba(Ambrosie) a vody. Avšak Včelí královna je krmena výhradně Mateří kašičkou a ničím jiným po celý svůj život! Pro pochopení celého zázraku Mateří kašičky a důvodu, proč je nazývána Božskou fontánou mládí a super-potravinou je třeba si vysvětlit celý vývoj dělnic a Včelí královny.


  SLOŽENÍ MATEŘÍ KAŠIČKY


  Složení mateří kašičky je neuvěřitelně komplexní a za svůj efekt na dlouhověkost a zdraví vděčí nikoli nad-míře makro-živin jak by si někdo mohl myslet, ale především hormonálním látkám a dalším tajemným složkám a substancím, které dodnes věda není schopna identifikovat a izolovat v laboratoři. Mateří kašička dodává tělu neuvěřitelnou hojnost a substanci s magickými efekty, které není možné najít nikde jinde v přírodě. Jedná se o jediný elixír života a dlouhověkosti, jehož reálné výsledky a fungování můžeme skutečně vidět v praxi přírody.

  OBSAH MATEŘÍ KAŠIČKY PODLE ANALÝZ

  • 66% Včelami ovlivněné vody(elektromagnetický charakter)
  • 12% 
  Bílkovin
  • 10% 
  Sacharidů
  • 6% 
  Mastných kyselin
  • 1% 
  Minerálů

  • 3% tvoří neidentifikovatelné substance, enzymy, přírodní hormonální látky, hojnost všech vitamínů skupiny B, 2,6% 10-Hydroxy-2-Decenové kyseliny (HDA)nukleové kyseliny(DNA,RNA), gelatin(prekurzor kolagenu), gamma globulin(imunitní agent), aminokyseliny,
  acetylholin(nervové přenosy), stopové prvky, stopové množství Vitamínu C.
  antibakteriální a antibiotické komponenty(chránící kašičku před patogeny a mikroby)


  HDA materi kasicka


  Je to však právě obsah přírodních hormonálních látek a neidentifikovatelných substancí, kterému se přisuzují zázračné vlastnosti. Blahodárný účinek Mateří kašičky je však jistě způsoben celkovou synergií všech jejích složek dohromady, které rozumí jen příroda sama. Tyto substance jsou harmonicky spjaty k sobě a společně posilují celkovou magii tohoto královského včelího lektvaru.


  KOREJSKÝ ČERVENÝ ŽENŠEN A TRADIČNÍ ČINSKÁ MEDICÍNA


  Ženšen pravý (Panax ginseng), nazývaný též jako korejský ženšen, se řadí mezi nejvýznamnější asijské léčivé byliny. Tradiční čínská medicína využívá ženšen tisíce let jako věky otestované tonikum, posilující a regenerující celý organismus. Traduje se, že dávno v historii se jeho cena přirovnávala k ceně zlata. Kořen této byliny totiž obsahuje více než 70 typů účinných látek zvaných saponiny, se slibným potenciálem. Také obsahuje cenné antioxidanty, polysacharidy a peptidy a také množství důležitých minerálů a stopových prvků.


  Fresh heaven panax ženšen


  Tento silný adaptogen je v asijském léčitelství opravdu hojně využíván po několik tisíc let. Blahodárné účinky korejského ženšenu byly zaznamenány už v nejstarším čínském lékopisu „Chen-Nang Pen-Ts´ao-Ching“. Tato rostlina byla vždy vnímána jako nástroj vitality a dlouhověkosti.

  Povolená zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012

  - Bdělost
  - Únava
  - Přirozená obranyschopnost
  - Vitalita
  - Sexuální zdraví
  - Kognitivní funkce - paměť
  - Kognitivní a duševní výkonnost
  - Krevní oběh
  - Normální hladina glukózy v krvi
  - Antioidant


  MANUKOVÝ MED


  Manukový med je třeba brát spíše jako vzácný a cenný doplněk stravy a preventivní prostředek v dávce pár gramů denně, než jako sladidlo nebo klasický med do receptů. Manuka totiž nabízí obrovské výhody díky své vysoké koncentraci Methylglyoxalu-esenciálního komplexního enzymu obsaženého v rostlině Mānuka, která se nachází na Novém Zélandu. Moderní věda zjistila, že med Mānuka je extrémně účinný. 


  Manuka bee


  Manuka totiž nabízí obrovské výhody díky své vysoké koncentraci Methylglyoxalu (MGO) - esenciálního komplexního enzymu obsaženého v rostlině Mānuka, která se nachází na Novém Zélandu. Moderní věda zjistila, že med Mānuka je extrémně účinný. 


  Vlastnosti Manuka medu jsou natolik známé a ověřené, že je snadné si je dohledat v literatuře nebo na webu. Bohužel nemohou být z de uvedeny pro zde najdete 25 klinických studií. https://koruhoney.com/clinical-research-studies/

  PROČ JE MANUKOVÝ MED TAK VYJIMEČNÝ A DRAHÝ?

  Med je od pradávna považován za tekuté zlato. Manukový med se navíc vyznačuje výraznými dezinfekčními účinky, antibakteriální aktivitou methylgyloxalu, má silnou kořeněnou chuť a mnoho unikátních cenných látek. V průměru jsou certifikované Manuka medy nejdražší medy na světovém trhu z důvodu, že jejich sběr, který trvá pouze pár týdnů v roce vyžaduje důmyslné plánování a řemeslo a následné balení i certifikace a testování musí kompletně probíhat na Novém Zélandu pod taktovkou vlády a nezávislých laboratoří).

  Manuka nabízí obrovské výhody díky své vysoké koncentraci Methylglyoxalu (MGO) - esenciálního komplexního enzymu obsaženého v rostlině Mānuka, která se nachází na Novém Zélandu. Moderní věda zjistila, že med Mānuka je extrémně účinný.   DI TAO SBĚR


  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  PURE HIMALAYAN CORDYCEPS GOLD

  Doplněk stravy. 
  Obsah: 30 lahviček po 25ml (750ml) Váha: 3745g
  SLOŽENÍ: Voda, Heaven Fresh™ korejský červený panax ženšen, rostlinný glycerin, Frutalose® rostlinná vláknina, čerstvá přírodní mateří kašička, Pure Himalayan® cordyceps sinensis, přírodní koncentrát jahody, přírodní koncentrát maliny, citronový olej, guarová guma, UMF 20+ manukový med, zázvorový extrakt, konzervant: draselná sůl kyseliny sorbové (0,05%).
  Doporučené dávkování: Vypijte 1 lahvičku denně, před konzumací vždy protřepejte aby se rozptýlil případný přírodní sediment, který je normálním jevem.
  Lektvar může být užíván v jakoukoli dobu dne, avšak ideálně jako první věc ihned ráno nalačno nebo alespoň půl hodiny před jídlem s odstupem pro zajištění maximální absorpce. Je možné úžívat dlouhodobě na denní bázi dle individuální potřeby. 
  NUTRIČNÍ HODNOTY v 1 dávce 1x25ml lahvička (30 dávek v balení): 
  Energie (kJ)/kcal: 290kJ/67kcal, Tuk: 5,05g (z toho nasycený 1,17g), Sacharidy: 5,78g (z toho cukry 1,23g), Bílkoviny: 0,23g, Sůl: 0,02g, Sodík: 8mg
  Cordyceps sinensis tinktura (2,44:1) 550mg*
  Korejský červený panax ženšen 8000mg*
  Přírodní, čerstvá mateří kašička 1000mg*
  UMF 20+ Manukový Med 50mg*
  *doporučená denní dávka nestanovena
  Výrobce: Vyrobeno ve Velké Británii pro distributora SARYU Lifestyle Ltd., Londýn W1H 5TH
  Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
  Minimální trvanlivost: dle data na spodní straně krabice obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.
  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. 
  Alergeny a vedlejší účinky: Přestože nejsou známy žádné kontraindikace s léky či specifickým.


  Upozornění:
  Tento produkt byl u MZe uvedený na trh jako doplněk stravy a nahlášen SZPI. Produkt nemá EU legislativou schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není také určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte jej vždy mimo dosah dětí. Povinná data jsou uvedena na české etiketě a minimální trvanlivost na obalu. Účelem informací uvedených na této stránce produktu není zvýšení spotřeby a prodeje produktů, ale poskytnutí pestrých a obrazových informací o jeho původu, získávání, podstatě a složení. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání. Vždy si pečlivě prostudujte etiketu a použití doplňku konzultujte s lékařem nebo lékárníkem, obzvláště pokud jste těhotná/kojící. Všechny informace a překlady čínských prací v tomto článku související se starými texty a příběhy TČM a TTM.


  Datový list

  Část těla
  játra, žlučník
  ledviny
  oči
  plíce
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro muže

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  (A+) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
  • Dlouhověkost
  • Vytrvalost
  • Ledviny a plíce
  adaptogeny
  (A++) Pravý Divoký CORDYCEPS SINENSIS -5g (Bhután)
  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské...
  Legenda a unikum Tradiční Tibetské a Čínské Medicíny i sféry vytrvalosti ve vrcholovém sportu.
  Skladem
  5 599 Kč Cena
  Divoký Cordyceps Sinensis (Bhután) -30 kapslí
  • Dlouhověkost
  • Vytrvalost
  • Ledviny a plíce
  adaptogeny
  Divoký Cordyceps Sinensis (Bhután) -30 kapslí
  Jedná se o ohrožený druh unikátní cizopasné houby vč. napadeného těla jejího hostitele (zj. ghost moth housenky) po přirozené metamorfóze v horské...
  Legenda a unikum Tradiční Tibetské a Čínské Medicíny i sféry vytrvalosti ve vrcholovém sportu.
  Skladem
  4 199 Kč Cena
  Extrakt z Černých Mravenců (50:1) -100g (Čína)
  • Vyprodáno
  adaptogeny
  Extrakt z Černých Mravenců (50:1) -100g (Čína)
  Extrakt z černého mravence v síle 50:1 je nejkoncentrovanější, nejsilnější i nejdražší extrakt tohoto typu na světě. K výrobě finálního produktu...
  Nejsilnější extrakt na trhu s nejvyšším obsahem přírodního zinku ze všech známých živých organismů.
  Vyprodáno
  2 999 Kč Cena
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  • Dlouhověkost
  adaptogeny
  SARYU SHILAJIT (Nepál) -50g (Pure Himalayan)
  Nejdražší královská (Royal) jakost a nejvyšší kvalita čistého Shilajitu na trhu. Ayurvédsky čištěný, purifikovaný speciální patentovanou metodou...
  Z Nepálských Himalájí, podle staletí střeženého receptu vyhrazen pouze pro královskou rodinu.
  Skladem
  11 990 Kč Cena