SUPERCHARGED C60 -30 kapslí (GLOBAL HEALING)
 • SUPERCHARGED C60 -30 kapslí (GLOBAL HEALING)

SUPERCHARGED C60 -30 kapslí (GLOBAL HEALING)

Supercharged C60 je obchodní název pro novou nanokarbonovou molekulu, která prokázala neuvěřitelné vlastnosti a jakožto pokročilá forma mikroaktivovaných, vícevrstvých a vysoce organizovaných uhlíkových fullerenů. Nejméně 10x účinnější než běžný Carbon 60 (C60). Vyrábí se bez rozpouštědlovým procesem a má úroveň čistoty přes 99,9 procenta.


Pro jedince zaměřené na nejsilnější antioxidanty, dlouhověkost, imunitu, stres, hormonální nerovnováhu, energii a zánětlivost. Podporuje tělo na buněčné úrovni a chrání před oxidačním stresem všemožných příčin. 


Aktuálně nejefektivnější Carbon 60 produkt na trhu ve vegan kapsli, bez GMO a finálně balen do tmavě hnědé skleničky. 


Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně nebo podle pokynů svého lékaře
Země původu:
USA.

Obsah: 30 kapslí = 30 dávek


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  5 199 Kč
  s DPH

  4 641,96 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  Supercharged Carbon 60 - Global Healing 


  Global HEALING


  Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu. Toto je velmi drahý a specifický produkt pro náročné, speciální a znalé jedince, proto se předpokládá že při pořizování již sami ví, proč tuto látku kupují a prošli dostatečným vlastním studiem její problematiky a účinků.


  CO JE SUPERCHARGED Carbon 60 (C60)?


  CO JE SUPERCHARGED C60?


  Supercharged C60 jakožto aktuálně nejsilnější C60 prokázán minimálně 10x účinnějším než bězný C60.


  Jako látka, vhodná pro jedince zaměřené na nejsilnější antioxidanty, dlouhověkost a imunitu zejména je Supercharged C60 pokročilá forma mikroaktivovaného, ​​vícevrstvého a vysoce organizovaného uhlíku 60 (C60), který je považován za jednu z nejúčinnějších anti-oxidačních látek a dlouhodobě se používá a studuje ve vztahu k mnoha specifickým účinkům souvisejících s volnými radikály a funkcí mitochondrií. Supercharged C60 je vyjímečně čistý, ve vegan kapsli, bez GMO a finálně balen do tmavě hnědé skleničky. C60 má zejména podporovat tělo na buněčné úrovni a chránit před oxidačním stresem všemožných příčin. 


  PROČ JE SUPERCHARGED C60 LEPŠÍ A VÝJIMEČNÝ?


  PROČ JE SUPERCHARGED C60 LEPŠÍ A VÝJIMEČNÝ?


  Supercharged C60 má pokročilé a nekompromisní složení neohlížející se na cenu.  Produkovat ho je složité a drahé. Je vyroben z organických složek, super čistý a vysoce vstřebatelný.


  HISTORIE SUPERCHARGED C60


  Existuje dlouhá historie publikací, které uvádějí příznivé účinky vystavení čistým uhlíkovým strukturám podobným fullerenu, počínaje přirozeně se vyskytujícím mineraloidem na bázi uhlíku, který byl poprvé popsán poblíž vesnice Shunga v Rusku. Tento shungite („šungit“) se jako prostředek lidového léčitelství používal od počátku 18. století. Petr Veliký zřídil první ruské lázně v Karélii, aby využil vlastnosti šungitu na čištění vody, kterou sám používal. Podnítil také její použití při zajišťování čištěné vody pro ruskou armádu.


  HISTORIE SUPERCHARGED C60


  Za zmínku také stojí zdroj přirozeného C60. V přírodě nalezneme jen velmi málo přírodních zdrojů, mezi ně patří shilajit, přírodní minerální pryskyřice z himalájů.


  Historie výzkumu fullerenové molekuly C60

  - 1979 : Buckminster Fuller popisuje a předpovídá molekulu C60
  - 1985 : Vědci Robert F. Curl, Harold W. Kroto a Richard E. Smalley skutečně objevili C60
  - 1992 : Bylo zjištěno, že C60 přirozeně existuje v šungitu
  - 1996:  Nobelova cena udělena za objev C60
  - 1997 : Významné lékařské aplikace C60 , např. antioxidační vlastnosti tak silné, že zvrátily symptomy ALS u potkanů ​​( Dugan et al 1997 )
  - 1998 : Bylo prokázáno , že C60 inhibuje replikaci viru HIV u potkanů ​​( Brettreich a Hirsch 1998 ; Schuster et al 2000 )
  - 2007 : zjistilo se, že C60 zabíjí rakovinné buňky ( Liu et al 2007 )
  - 2007 : Byly zaznamenány důležité přínosy a funkce C60 ( International Journal of Nanomedicine )
  - 2012 : Vědci testují toxicitu C60 na krysách: nejenže krysy, kterým byl C60 v olivovém oleji podáván neumírají, ony žijí o 90 % déle
  - 2012-současnost : Pokračuje výzkum nejlepších způsobů výroby C60. Pár pokročilých verzí i superkoncentrátů C60 vzniká v režijích několika výrobců. 


  KOUZLO PŘÍRODNÍCH C60 FULLERENŮ ŠUNGITU 


  Fullereny, pojmenované po velkém americkém filozofovi a neobyčejném vynálezci Buckminsteru Fullerovi, jsou novým a nedávno objeveným alotropem uhlíku, který spojuje šedesát atomů uhlíku (C60) složených z dvaceti šestiúhelníků a dvanácti pětiúhelníků ve tvaru fotbalového míče, které jsou často nazývány jako Buckyballs (viz níže). To, co dělá Šungit zvláštním, je způsob, jakým jsou jeho uhlíkové molekuly uspořádány. Toto dokonalé geometrické uspořádání nelze nalézt nikde jinde v přírodě a vytváří „past“ pro energii, což způsobuje, že se Buckyballs otáčejí miliardkrát za sekundu a ve směru hodinových ručiček. Toto otáčení ve směru hodinových ručiček je prospěšné pro veškerý organický biologický život, protože je to stejný způsob, jakým se buněčné molekuly a tedy i naše molekuly točí, což je konzistentní v celé přírodě.

  Šungit je schopen snižovat účinky např. EMP záření, neutralizovat geopatický stres a napětí protože věci, které jsou toxické pro přírodu a tělo, jako jsou např. EMP, se točí proti směru hodinových ručiček. Když se tento pohyb dostane do kontaktu s molekulami našeho těla rotujícími ve směru hodinových ručiček, zpomalí je a někdy dokonce obrátí směr. Tento protipohyb vytváří údajně toxicitu, oxidativní stres, volné radikály a má nepříznivý vliv na naši fyzickou, mentální i duševní pohodu. Díky opačnému účinku v harmonii s funkcí buněk jsou fullereny považovány za jeden z nejsilnějších antioxidantů, které člověk zná. S unikátní schopností chránit buňky lidského těla před škodlivými účinky volných radikálů bez ztráty molekulárního tvaru nebo funkční účinnosti. Energetické pole vytvořené fullereny se točí tak rychle, že obracejí pohyb např. zmíněných energetických polí EMF proti směru hodinových ručiček a nutí je rotovat ve směru hodinových ručiček. Díky tomu jsou pak lépe kompatibilní s buňkami v našem těle. Je to právě tato změna v energetickém poli (útlum), který činí šungit vyjímečnou a silnou látkou. Neblokuje energii, ale spíše ji upravuje způsobem, který jí stále umožňuje fungovat tak, jak má.


  KOUZLO PŘÍRODNÍCH C60 FULLERENŮ ŠUNGITU


  Po objevení v roce 2006 bylo velké úsilí věnováno mnoha-úhlovému hodnocení Supercharged C60 s ohledem na jeho biokompatibilitu a bezpečnost kvůli jeho vysoké potenciální hodnotě v doplňcích a lékařském výzkumu. Zcela transparentně skrz naskrz tímto přísným testováním Supercharged C60™ nikdy nevykazoval toxicitu a ve skutečnosti se ukázalo, že má vynikající biokompatibilitu ve všech dosavadních testováních.


  STUDIE FULLERENU C60

  V roce 2011 vedl francouzský vědec Fathi Moussa tým výzkumníků v jedné studii toxicity fullerenu C60 smíchaného s olivovým olejem. Vědci zjistili, že C60 zlepšil životnost krys. Směs C60 jim pomohla žít o 95 % déle (to je téměř dvojnásobek jejich normální délky života) – největší historický objev a průlom v prodloužení života zvířat vůbec. Vědci připisovali výsledky antioxidačním vlastnostem C60 a také jeho schopnosti biodistribuce: procházet buněčnou membránou a učinkovat v živých tkáních.

  Jiné studie zjistily podobné účinky u myší, přičemž zvířata žila o 8 dní déle ve svém 120denním životě. V jiné studii vědci zjistili, že délka života myší se zvýšila o 5 až 14 procent. To platilo, i když byly dávky C60 zahájeny v polovině života myší. ( 1 ,  2 )


  NOVÝ TYP FULERENOVÉ MOLEKULY


  Fullereny je souhrnné označení třídy alotropických modifikací uhlíku, jež svým tvarem vytvářejí formu podobnou kouli, elipse či trubici. V odborné literatuře se též můžeme setkat s označením "buckyball", které v čekém jazyce nemá přiřazeno přesný vědecký termín. Uhlíková C60 buckyball je nanokarbonová molekula složená z unikátního, téměř kulovitého uspořádání 60 uhlíkových atomů o průměru přibližně jeden nanometr (nm). Na druhé straně přeplňované (Supercharged) molekuly C60 jsou uspořádány v soustředných nebo vnořených fullerenových vrstvách o počtu 10 až 20 (často se na ně pohlíží jako na cibule), které se tvoří kolem jádra buckyball.  Jedinečná struktura molekuly Supercharged C-60 má za následek výrazně vyšší schopnost potlačení aktivity volných radikálů při styku s každou svou vrstvou. Má mnohem větší počet míst na vnějších vrstvách pro interakci s poškozujícími volnými radikály než jednotná vrstva klasické C60.


  JAK TO FUNGUJE VE ZKRATCE?

  Supercharged C60 má fullereny, které zahrnuje běžný C60 a Supercharged vícevrstvý C60. Tyto molekuly uhlíku vázané fullerenem mají zakřivený tvar a pohlcují volné radikály. Proto Supercharged C60 působí vlastně jako houba, která absorbuje škodlivé elektrony volných radikálů a odstraňuje je z těla jako neuvěřitelně silný antioxidant.


  JAK TO FUNGUJE VE ZKRATCE?


  SUPERCHARGED C60 ROZHODNĚ NEOBSAHUJE


  SUPERCHARGED C60 ROZHODNĚ NEOBSAHUJE


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  TIP K POUŽITÍ


  Ideální je nalačnov kombinaci se zdravým stabilním tukem! Přestože je Supercharged C60 velmi šetrný k žaludku tak při současném užívání se zdravými a stabilními tuky, jako je např. olivový, emu nebo kokosový olej(MCT, C8), můžete dále zlepšit vstřebávání a funkci produktu. Nedoporučuje se však přímo s jídlem nebo po něm. Kapsle je možné i otevřít a užívat přímo z nich, není k tomu však větší důvod.


  Nejlepší strategií pro zachování fyzického zdraví, vitality a uvolnění toxinů je udržovat pravidelný pohyb, cvičení, zdravou stravu a pít dostatek kvalitní čisté vody denně. Tím se zvýší i detoxikační vlastnosti a účinek Supercharged C60 a investice do něj bude o to významnější a provázaná.


  DOPLNĚK STRAVY. 

  Pokročilá forma mikroaktivovaných, vícevrstvých a vysoce organizovaných uhlíkových fullerenů nejméně desetkrát účinnějších než běžný C60.

  Obsah: 30 kapslí
  Dávek v balení: 30
  Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně nebo podle pokynů svého lékaře.

  Složení v 1 dávce (1 kapsle): 
  Supercharged C60 (z mikroaktivního uhlíku) 10mg*

  Další složky: Organický MCT prášek (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), organické rýžové slupky, vege kapsle: celulóza, ormus minerály supercharged

  Země původu: USA
  Výrobce: Global Healing Center.
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladování: v suchu, chladu a temnu

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo při užívání léků se poraďte s odborníkem.


  Upozornění:
  Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék ani není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte nikdy doporučené dávkování. Ukládejte vždy mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na dně obalu. Účelem všech informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a prodeje produktů. Nevybízíme Vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte českou etiketu/příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.


  Datový list

  Část těla
  ledviny
  mozek
  pleť
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na hormonální rovnováhu
  na imunitu
  na stres a nervy
  na únavu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY -15g
  • Dlouhověkost
  aminokyseliny
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájských hor. Ze všech...
  Vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z...
  Skladem
  1 380 Kč Cena
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  adaptogeny
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc...
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Pránicky...
  Skladem
  1 999 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena