TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)

TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)

Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako nejlepší Ashwagandha na světě.


Podpora při stresu, vysílení a obecné slabosti. Ideální pro ty, kteří se zaměřují na harmonizaci hormonálního systému. Dokáže snížovat kortizol a balancovat pohlavní hormony jak u mužů tak u žen. Podporuje zdravý srdeční a cévní systém, kognitivní funkce, fyzický výkon a regeneraci.


Vmíchejte 1g prášku (půl čaj. lžičky) do teplé filtrované vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Doporučuju pít teplé (lépe se rozpouští).


Země původu: Indie.
Balení: 40g.
Počet dávek: 40 dávek (1dávka = 1g)


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  899 Kč
  s DPH

  802,68 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  TRANSCENDED ASHWAGANDHA - PRIMAL ALCHEMY


  TRANSCENDED ASHWAGANDHA 


  Transcended Ashwagandha je nejkvalitnější a pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“ s nejvyššími koncentracemi hl. látek tohoto kořene a nejčistší organickou produkcí mezi všemi dostupnými produkty tohoto typu na trhu.

  Organicky pěstovaná a udržitelným způsobem sklizená „královna ájurvédy“ je na východě legendou - byla po tisíc let používána védskými mudrci a mistry jogíny na jejich cestě za osvícením. Odborně extrahováno v souladu s moudrostí tradiční ájurvédské medicíny k výrobě bioaktivního a koncentrovaného elixíru vitality s bohatým spektrem withanolidů v jejich přirozených poměrech, které dodávají sílu četným adaptogenním vlastnostem, pro které je uctíván.


  Jediný extrakt z Ashwagandhy na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz (viz níže) a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle.


  ∞ ZAŽIJTE ASHWAGANDHU V JEJÍ TRANSCENDENTNÍ FORMĚ ∞


  TRANSCENDED BIO ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)


  Účinky se mohou lišit u každého jedince a mohou být ovlivněny dávkováním a individuálními charakteristikami každé osoby. Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky, je důležité se poradit se svým lékařem před použitím jakéhokoli doplňku stravy.


  CERTIFIKACE KSM-66 ASHWAGANDHA


  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (PRIMAL ALCHEMY)


  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (Ashwagandha/Withania somnifera)


  Duševní a kognitivní činnost. Stres a spánek. Omlazení. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly - výdrž. Normální stav pokožky.


  - Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
  - Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
  - Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
  - Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy - pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.


  ASHWAGANDHA


  Ashwagandha je vlajkovou lodí, legendou i hvězdou ájurvédského bylinkářství a přírodní východní medicíny. Uctívaná v údolí Indu jako „královna ájurvédy“ byla používána jogíny a védskými léčiteli po celé věky pro její schopnosti posilovat ducha. Ashwagandha plně prokázala napříč věky své jméno a pověst a může se chlubit celým spektrem adaptogenních a nootropních sloučenin, jako je např. její inherentní withanolidový komplex.

  OBSAH ASHWAGANDHY

  Ashwagandha dále obsahuje specifické alkaloidy (dusíkaté látky se silným účinkem na celý organismus) a laktony, dále soli s organickými kyselinami (tropin, pseudotropin, anaferin, somniferin a withanin/vitanin, pseudo-vitanin), fytosteroly (withanolidy), aminokyseliny (glutamová, asparagová, glycin), četné mastné kyseliny, hentriacontan, beta-sitosterol, polyfenoly, rostlinné steroly a další látky.


  Obrázek kořene ashwagandhy.


  POUŽÍVÁNÍ ASHWAGANDHY 


  Ashwagandha má jeden z nejstarších zdokumentovaných záznamů pro použití jakékoli byliny z jakékoli starověké bylinné tradice na světě. Zmíněna v ’Rig Veda’ - eposu textů sestavených kolem roku 1500 př. n. l. a pak často zmiňovaná v následných východních Vedách - popisují Ashwagandhu jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.

  NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ ASHWAGANDHY

  Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysílení, obecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak můžů tak žen.


  TRANSCENDED ASHWAGANDHA (PRIMAL ALCHEMY) Pentagram tradiční činská medicína.


  VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TRADIČNÍ ÁJURVÉDSKÁ EXTRAKCE 


  Primal Alchemy používá nejlepší světovou Ashwagandhu, KSM-66®, což je patentovaný kořenový extrakt Ashwagandhy standardizovaný na nejvyšší procento withanolidů (důležitá funkční složka ashwagandhy) na trhu (min. 5%). Použitý KSM-66® Ashwagandha extrakt je organicky kultivovaný a bylo prokázáno, že je to biologicky nejdostupnější extrakt, využívající jen 100% kořenový materiál byliny se zaručeným nulovým použitím či výplní listů a stonků (toto je velký rozdíl od mnoha jiných podřadných extraktů a prášků na trhu). 

  Surovina poté prochází tradičním plnospektrálním ájurvédským extrakčním procesem s použitím malého množství mléka, aby se získalo co nejširší spektrum inherentního profilu fytonutrientů ashwagandhy a zároveň dokonalý, jemně pudrový, super-efektivní a chutný práškový extrakt.

  Díky výše zmíněným faktům jde chuťově, kvalitativně a zejména funkčně svým podloženým účinkem a využitelností o ten nejlepší dostupný produkt ashwagandhy na trhu, který byl navíc pránicky nabitý orgonovou technologií Primal Alchemy.


  Transcended ashwagandha obsahuje pouze nejvzácnější extrakt ashwagandhy KSM-66


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ ASHWAGANDHY SVĚTA


  IXOREAL BIOMED, INDIE - Organicky pěstovaná ashwagandha na vlastní soukromé bio-zemědělské půdě v Ramganj Mandi v severním indickém státě Rádžasthán, poté ručně sklizena udržitelným způsobem a poté odborně extrahována ve vlastním nejmodernějším výrobním zařízení.

  IXOREAL BIOMED vytváří nejlepší extrakt z ashwagandhy na světě s názvem KSM-66®. Primal Alchemy ho získal pro použití ve všech dalších formulacích, protože existuje mnoho studií, které dokazují, že tato forma ashwagandhy je nejúčinnější formou vůbec.

  Proces extrakce KSM-66 zahrnuje předběžné ošetření kořenů ashwagandhy mlékem. Z tohoto důvodu extrakt obsahuje mléčné složky. Takové zpracování je v souladu s procesem popsaným tradičními ajurvédskými léčiteli a texty. Ixoreal převzal tuto tradiční metodu a výrazně ji zdokonalil tak, že produkuje nejkvalitnější ashwagandhu škálovatelným způsobem a dokonale kombinuje tradiční s moderním. Právě v tom spočívá „tajná omáčka“ společnosti Ixoreal - vysoce patentovaný proces, jehož vývoj a implementace trvali přes 14 let. Řemeslná a tradiční ájurvédská předúprava mlékem je v našem extrakčním procesu velmi důležitá, protože ve skutečnosti vede k retenci jak hydrofilních složek, tak lipofilních složek syrového kořene, což následně vede k celospektrálnímu extraktu právě naší unikátní a vysoké účinnosti.

  IXOREAL BIOMED sice vyrábí také veganskou verzi KSM-66 bez mléčné složky (tu používá drtivá většina KSM-66 produktů na trhu), která je levnější a dle ájurvédy méně efektivní - Primal Alchemy však nedělá kompromisy a vždy volí maximálně tradiční cestu v kombinaci s nejvyšší efektivitou bez ohledu na cenu. Ve skutečnosti je mléčná KSM-66 nejdražší Ashwagandhou na trhu. Zároveň však nejlepší, nejchutnější a nejvíce prokázanou Ájurvédskou praxí i moderním výzkumem a studiemi.


  DI TAO SBĚR


  DIA TAO ZÍSKÁVÁNÍ


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  Doplněk stravy. Transcended Ashwagandha je nejkvalitnější a pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“. Jediný extrakt z Ashwagandhy na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle.  

  SLOŽENÍ: KSM-66® Ashwagandha (Withania Somnifera) plnospektrální extrakt z kořene (min. 5% Withanolidů)*°
  *Organické a udržitelný zdroj
  °Obsahuje mléko

  Obsah: 40g
  Velikost porce: 1g 
  Celkový počet porcí v balení: 40

  Doporučené dávkování: Vmíchejte 1g prášku (půl čaj. lžičky) do teplé filtrované vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Doporučuje se pít teplé.

  Země původu: Indie

  Výrobce: Primal Alchemy 
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu.
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Obsahuje malé množství mléčné složky díky tradiční ajurvédské přípravě složky KSM-66. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  ledviny
  mozek
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na regeneraci
  na stres a nervy
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu
  Pro koho
  pro ženy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (7)
  Známka

  Související produkty

  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY -15g
  • Dlouhověkost
  aminokyseliny
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájských hor. Ze všech...
  Vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z...
  Skladem
  1 380 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
  • Výkon
  adaptogeny
  ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)
  Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly...
  Účinná bylinná před-tréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a...
  Skladem
  1 499 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena