• Vyprodáno
TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
 • TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)

TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)

Transcended Reishi je silný koncentrovaný tonický prášek z 20:1 houbového extraktu Duanwood Reishi z mystických hor Wuyi. Pránicky nabitý generátorem orgonové energie na 432 Hz.


Po oleji z výtrusů reishi (BUDHA GOLD - tekutá forma). Jde vůbec o nejkoncentrovanější a nejsilnější zpracování reishi v prášku na trhu.  Buďte proto varováni, je opravdu dost extrémně drsný na chuť, efekt je však rovněž ohromný.


Duanwood Reishi podpoříte posílení imunitního systému, zmírnění stresu a úzkosti, zdraví srdce, zlepšení spánku a zdravé trávení.


Vmíchejte 1g (půl čaj. lžičky) prášku do teplé filtrované vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Doporučuje se pít teplé.


Země původu: Wuyi hory, Čína.
Balení:
50g (Počet dávek = 50).


Produkt je momentálně nedostupný

Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 099 Kč
  s DPH

  981,25 Kč bez DPH

  Množství
  Vyprodáno

  Produkt je momentálně nedostupný

  Máte zájem o tento produkt? Zadejte svůj e-mail a my vás informujeme, jakmile bude opět k dispozici. Takto zůstanete v obraze a nezmeškáte jeho návrat do naší nabídky.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  TRANSCENDED REISHI 


  ZAŽIJTE REISHI V JEJÍ TRANSCENDENTNÍ FORMĚ 


  Transcended Reishi je silný koncentrovaný tonický prášek z 20:1 houbového extraktu pránicky nabité Duanwood Reishi z mystických hor Wuyi. Jediný výtažek z reishi na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 


  TRANSCENDED REISHI


  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ REISHI DLE NAŘÍZENÍ EU:


  - přirozená obranyschopnost, 
  - normální funkce imunitního systému a 
  - normální funkce oběhové soustavy 
  - normální hladina cholesterolu v krvi


  REISHI MŮŽE PODPOŘIT


  - Posílení imunitního systému: Reishi obsahuje mnoho bioaktivních sloučenin, které mohou podporovat imunitní systém a pomáhat bojovat proti infekcím a nemocem.
  - Zmírnění stresu a úzkosti: Reishi může pomoci snížit hladinu kortizolu v krvi, což je hormon spojený se stresem. To může vést k pocitu uvolnění a snížení úzkosti.
  - Podpora zdraví srdce: Reishi obsahuje mnoho antioxidantů, které mohou pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi a zlepšit srdeční zdraví.
  - Zlepšení spánku: Reishi může pomoci s usínáním a zlepšit kvalitu spánku díky své schopnosti snížit úzkost a napětí.
  - Podpora zdravého trávení: Reishi může pomoci s trávením a vstřebáváním živin.


  (Lesklokorka lesklá, Reishi, Ganoderma lucidum):


  REISHI (LESKLOKORKA LESKLÁ)


  Lesklokorka lesklá - Reishi (Ganoderma lucidum) se v přírodní medicíně používá tisíce let a je zdrojem energie Qi (Chi) - vitální životní síly a je dnes známá hl. jako "uklidňující houba" díky subjektivnímu pocitu zenu spojenému s její konzumací. Při bližším pohledu na bioaktivní sloučeniny v houbě Reishi se nejvyšší koncentrace účinných triterpenů nenacházejí v plodnici houby, která se běžně používá pro většinu extrakcí. Nacházejí se totiž v "semenech"- výtrusech houby Reishi, a především pak v oleji, který tyto spóry ve velmi malém množství obsahují. Spóry (výtrusy) Reishi jsou reprodukční buňky houby vyvržené z klobouku G. lucidum po dozrání plodnic.

  LEGENDA O HOUBĚ NESMRTELNOSTI REISHI

  Reishi, známá po celé své domovině starověké Asie jako „houba nesmrtelnosti“ a vysoce uznávaná taoistickými mistry, byla původně držena výhradně v královské hodnosti pro urozené, připravována a nabízena pouze císaři a jeho šlechticům. První záznam o Reishi byl uveden ve sbírce přepsaných spisů z ústního tradování Shennonga, mýtického boha-krále starověké čínské medicíny a zemědělství s názvem „The Shennong Ben Tao Jing“, která se objevila kolem roku 200 n. l., a uváděla že „dlouhodobou konzumací houby Reishi se odlehčí tělo a zabrání stárnutí, prodlouží život a získá nesmrtelnost“ - odtud také tedy název "houba nesmrtelnosti".


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍ REISHI NA PLANETĚ 


  Naše "Di Tao získávaná" Wuyi horská prvotřídní Reishi se organicky pěstuje na velkých kmenech Duanwood zakopaných v divoké lesní půdě kde absorbuje posvátnou energii mystických hor Wuyi v severní provincii Fujian v Číně na místě propojeným s magií legendárního taoistického mudrce Peng Zua. Odlehlé lesy nedotčené industrializovanou Čínou se svou slabě kyselou půdou, vytváří dokonalé podmínky pro pěstování Reishi nejvyšší světové kvality a čistoty.

  Na životní cyklus používané Reishi dohlíží současná generace rodinné dynastie pěstující reishi již 300 let a stále provádějící stejné zemědělské praktiky jako jejich předci před nimi, s respektem a v souladu s moudrostí tradičního čínského bylinkářství. Konečný produkt jejich práce zachycuje a uchovává cenné polysacharidy, beta-glukany a triterpeny, jež jsou společně ctěny pro četné adaptogenní a imunitní vlastnosti Wuyi horské Reishi.


  NEJSILNĚJŠÍHO REISHI DOPLŇEK STRAVY NA TRHU


  Je známo, že spóry Reishi, jež obalují plodnici bohatým hnědým práškem, obsahují surovou reprodukční esenci houby a jsou nejkoncentrovanějším zdrojem nutriční síly Reishi. Tyto spóry však musí být nejprve mechanicky odblokovány, aby byly biologicky dostupné pro lidské tělo. K vytvoření 1 kg spór z Reishi je zapotřebí 100 kg plodnic Reishi a k vytvoření pouhého 1 kg oleje ze spór Reishi je zapotřebí 20+ kg těchto spór, což dokazuje, jak nesmírně je tento produkt koncentrovaný.

  Poté, co byly spóry shromážděny z plodnic, procházejí nejmodernějším nízkoteplotním extrakčním procesem využívajícím superkritickou CO2 technologii, jež umožňuje bezpečné zachycení vzácných na vodu a teplo citlivých Reishi sloučenin rozpustných v tucích a jejich koncentraci do jednoho z nejúčinnějších bylinných přípravků na planetě - vzácného oleje s až 30 % obsahem triterpenů a více než 80x koncentrovanějšího než ostatní výtažky a produkty z Reishi na trhu.


  DI TAO SBĚR


  DIA TAO ZÍSKÁVÁNÍ


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  Doplněk stravy. Transcended Reishi je silný koncentrovaný tonický prášek z 20:1 houbového extraktu pránicky nabité Duanwood Reishi z mystických hor Wuyi. Jediný výtažek z reishi na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 
  SLOŽENÍ: Čistý duanwood Reishi (Ganoderma Lucidum) 20:1 duální extrakt plodnice (10% polysacharidy, 5% triterpeny).*
  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a polodivoký sběr
  100% bez GMO, lepku, mléčných složek, plnidel, plnidel, škrobů a dextrinů
  Obsah: 50g
  Velikost porce: 1g 
  Celkový počet porcí v balení: 50

  Doporučené dávkování: Vmíchejte 1g (půl čaj. lžičky) prášku do teplé filtrované vody nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Doporučuje se pít teplé.
  Země původu: Wuyi hory, Čína.
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící, uíváte léky a/nebo máte zvláštní zdravotní stav, poraďte se o užívání s lékařem. Není určeno osobám mladším 18ti let.
  Doplněk stravy. Transcended Reishi je silný koncentrovaný tonický prášek z 20:1 houbového extraktu pránicky nabité Duanwood Reishi z mystických hor Wuyi. Jediný výtažek z reishi na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  játra, žlučník
  ledviny
  plíce
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na dlouhověkost
  na spaní
  na stres a nervy

  Specifické odkazy

  chat Recenze (1)
  Známka

  Související produkty

  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  adaptogeny
  BUDDHA GOLD (Reishi-olej) -30ml (Primal Alchemy)
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Jediný Reishi spórový olej na světě, který je navíc...
  Nejsilnější adaptogenní výtažek ze spórů Reishi, s nějvětším potenciálem účinku na trhu. Pránicky...
  Skladem
  1 999 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena