ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)
 • ZEN WARRIOR -160 kapslí (Velká Británie)

ZEN WARRIOR -160 kapslí (Primal Alchemy)

Zen Warrior je účinná bylinná předtréninková receptura navržená tak, aby kultivovala a povzbuzovala pravé a silné úrovně energie životní síly zevnitřBylinný před-tréninkový doplněk BEZ stimulantů CNS jako je kofein apod.


S použitím nejkvalitnějších rostlinných adaptogenů, nootropik a tonických výtažků jako jsou Cordyceps, Shilajit, Ashwagandha a další. Tito bylinní spojenci byli po tisíce let pověřeni napříč mystickým orientem, aby pomáhali starověkým válečníkům v bitvě, jak ve fyzickém, tak v duchovním světě.


Užívejte 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení nebo 10 minut před intenzivní fyzickou/duševní aktivitou (například tréninkem). Pro optimální výsledky cyklujte stylem 5 dní brát, 2 dny vysadit.


Pránicky nabité® na 432 Hz.
Balení:
160 kapslí (20 dávek).
Vyrobeno:
v UK.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 499 Kč
  s DPH

  1 338,39 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  ZEN WARRIOR - PRIMAL ALCHEMY


  Bylinná před-tréninková receptura na bázi nejúčinnějších orientálních tonických bylin a výtažků světa. Zcela BEZ stimulantů. Jediný produkt tohoto typu na světě.

  - Polyrhachis Vicina Black Ant 50:1 extrakt,
  - Cordyceps Militaris (plodnice) Extract (30% Beta glukan)
  - KSM-66 Ashwagandha Extract z kořen 
  - Purifikovaný himalájský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)
  - Extrakt z kořene Panax Ženšenu (10% Ginsenoside)
  - Sladkovodní nano-perlový prášek  
  - Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)

  Pránicky nabité® na 432 Hz nejmodernějším generátorem orgonové energie a uloženo v prémiové technologii biofotonového fialového skla miron pro maximální energetickou potenci a ochranu obsahu


  Zen warrior - primal alchemy


  OBSAH ZEN WARRIOR FORMULE PRO KULTIVACI ŽIVOTNÍ SÍLY


  EXTRAKT POLYRHACHIS MOUNTAIN ANT 50:1


  Horský mravenec


  Polyrhachis Vicina extrakt má v TČM pověst své schopnosti související s vitalitou a dlouhověkostí tím, že je jedinečným tonikem Qi i Jing, což může být způsobeno vysokým množstvím dostupného surového ATP - čisté buněčné energie obsažené uvnitř.


  Polyrhachis Vicina Roger je druh černého mravence tradičně známý v čínském bylinkářství jako „horský mravenec“, protože se vyskytuje primárně mezi kořeny ženšenu v pohoří Changbai v Číně. Je považován za přední tonickou bylinu TČM. Ačkoli je právě ženšen (u jehož kořenů se Polyrhachis Vicina Roger přirozeně a notoricky vyskytuje) považován za „krále bylin“ tak černý mravenec Polyrhachis Vicina je na východě známý jako „bylina králů“.

  Entomofágie - dietní praxe pojídání hmyzu, byla součástí každého lékopisu předků po celé planetě. Imperiální záznamy uvádějí, že Polyrhachis Ant byl konzumován pro adaptogenní vlastnosti dynastickými pokrevními liniemi po celé věky

  Mravenčí extrakt Polyrhachis používaný v Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizený z nedotčených lesů vysoko v pohoří Changbai v severovýchodní Číně okolo 1500 m.n.m. Mravenci jsou odborně připraveni a extrahováni tradičními metodami horkou vodou, pro tvorbu nejsilnějšího a super-koncentrovaného extraktu 50:1.

  Polyrhachis Vicina černý extrakt je významným zdrojem naprosto unikátních látek jako je mravenčí ecdysteron a aldehydové sloučeniny (kterým se mj. přisuzuje unikátní síla mravenčího těla), chitin, kyselina mravenčí, surové ATP, nejvyšší množství zinku vůbec (více než koncentrovaný extrakt z ústřic!), aminokyseliny (40-60%!) vč. všech esenciálních, minerály a vitamíny, stopové prvky a mnoho dalších.

  Mj. i díky všem těmto látkám je černý horský mravenec považován gramem ke gramu za jedno z nejsilnějších stvoření vůbec. Dokáže nést 50-100 násobek své vlastní váhy a tlačit břemeno o tisícinásobcích své vlastní váhy! Kromě toho nepostrádá ani rychlost, výdrž a velkou houževnatost a pracovitost.


  Di tao china.


  EXTRAKT CORDYCEPS MILITARIS


  Cordyceps militaris


  Nesmrtelné a vzácné asijské legendy i mýty o této uctívané tonické houbě/bylině a jejích vlastnostech pokrývají průběh tisíciletí. První písemná zmínka o cordycepsu pochází zřejmě z Číny z roku 620 n. l.


  Jedná se o nejúčinnější přírodní ergogen v historii, Historicky si vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili cordyceps sinensis i pár dalších verzí zejm. díky obsahu cordycepinu, adenosinu a několika dalších látek (hl. militaris) jako špičkovou podporu při sportování a regeneraci.

  Ve formulaci Zen Warrior není použit pravý divoký cordyceps sinensis, ale organicky vypěstovaný Cordyceps Militaris z divokých himalájských spór, odborně duálně extrahovaný z plodnice pouze pomocí tradiční horké vody a současných extrakčních metod ke koncentraci a standardizaci finálního extraktu na 30% beta glukanů a vysoký obsah cordycepinu. Tento krok v rozporu s DI TAO byl učiněn z důvodu účelného použití produktu jako před-tréninkové formulace a nikoli léku/adaptogenu dle TČM - pro tradiční užití cordycepsu dle TČM by měl být použit vždy pravý divoký cordyceps sinensis, který je však nesmírně vzácný a dosahuje ceny pravého zlata. Pro užití ve sportu se však ukázali jako dostatečně efektivní a přitom mnohem dostupnější "pseudo verze" cordycepsu. Jako zdroj betaglukanu (souvisí s výdrží/odolností/imunitou) nebo ergogen jsou pseuda tedy do jisté míry vhodná (a cenově velmi výhodná) a jejich efekt by měl být individuálně posouzen a porovnán

  Cordyceps je tedy historicky i současně jednou z nejvíce ceněných záležitostí v rámci vrcholového sportu, tradiční čínské a tibetské medicíny. Představuje v současné době rovněž nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými profesionálními atlety.

  Ve volné přírodě však potřebuje Cordyceps Sinensis až šest let pro kompletní dokončení cyklu (housenka může roky hibernovat v zemi), navíc je jeho výskyt velmi řídký a sběr silně regulovaný a omezený. Právě z důvodu tohoto nedostatku a příliš vysoké ceny, začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace (pseudo-cordycepsy) této houby v umělých podmínkách


  Cordyceps


  KSM66® KOŘENOVÝ EXTRAKT ASHWAGANDHA


  Obrázek kořene ashwagandhy.


  Pouze prvotřídní Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný bylinný extrakt s ochrannou známkou, který je všeobecně uznáván jako „nejlepší Ashwagandha na světě“ s nejvyššími koncentracemi hl. látek tohoto kořene a nejčistší organickou produkcí mezi všemi dostupnými produkty tohoto typu na trhu. Organicky pěstovaná a udržitelným způsobem sklizená „královna ájurvédy“ je na východě legendou - byla po tisíc let používána védskými mudrci a mistry jogíny na jejich cestě za osvícením.


  Ashwagandhu popisují jako prvotřídní medicinální tonikum schopné zvýšit fyzickou vitalitu a zesílit sexuální energii u každého, kdo ji konzumoval.


  Nejčastěji je využívána jako adaptogen a podpora při stresu a vysílení, obecné slabosti a jedinci zaměřenými na harmonizaci hormonálního systému. Její schválený účinek pro přispívání k zvládání stresu se přisuzuje zejména schopnosti snížovat kortizol a balancovat hl. pohlavní hormony jak můžů tak žen.

  Primal Alchemy používá nejlepší světovou Ashwagandhu, KSM-66®, což je patentovaný kořenový extrakt Ashwagandhy standardizovaný na nejvyšší procento withanolidů na trhu. Použitý KSM-66® Ashwagandha extrakt je organicky kultivovaný a bylo prokázáno, že je to biologicky nejdostupnější extrakt, využívající jen 100% kořenový materiál byliny se zaručeným nulovým použitím či výplní listů a stonků 

  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (ASHWAGANDHA):

  - Přispívá k normální činnosti oběhového systému, výdrži a vitalitě.
  - Přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku.
  - Přispívá k normálnímu zvládání stresu a normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.

  Ashwagandha je adaptogen a antioxidant - zvyšuje tedy nespecifickou odolnost lidského organismu vůči negativním vnitřním i vnějším vlivům, kdy pozitivní efekty se dostavují rychle, již po pár dnech užívání.

  TVRZENÍ ČEKAJÍCÍ NA SCHVÁLENI EVROPSKÉ KOMISE:

  - Duševní a kognitivní činnost,
  - Stres a spánek,
  - Omlazení,
  - Koncentrace,
  - Únava,
  - Duševní zdraví a relaxace,
  - Normální činnost kardiovaskulárního systému, 
  - Energie - vitalita - svaly – výdrž,
  - Normální stav pokožky.


  ashwakandha


  EXTRAKT Z KOŘENU PANAX ŽENŠENU 


  ženšen


  Panax Ženšen, tradičně označovaný jako Ren Shen a ’Král bylin’ ve své domovině starověké Asie, je dle TČM "královské Qi tonikum" a adaptogenní kořen bohatý na mnoho farmakologicky aktivních sloučenin, jako je skupina triterpenových saponinů nazývaných ginsenosidy.


  Tyto sloučeniny jsou skutečným klíčem k odkazu ženšenu v rámci tradiční čínské medicíny a důvodem, proč je široce považován za jeden z předních světových bylinných "panacejí a celospektrálních nootropik".

  Nesmí být zaměňován s méně efektivním podřadným americkým nebo sibiřským druhem ženšenu, pravý Panax Ženšen byl považován za hlavní hlavní bylinu Shennongem. Díky své schopnosti harmonizovat přirozenou obranyschopnost je nejen silný adaptogen a přírodní stimulant energie, kognitivní zesilovač s mechanismem vyvažování neurotransmiterů, ale i dokonalá podpora duševní výkonnosti. Panax Ženšen byl také v historii používaný pro své schopnosti na sexuální zdraví - tedy např. efekt na hladinu testosteronu a je ceněným afrodiziakem, o kterém je známo, že dodává sexuální energii, bez ohledu na pohlaví nebo věk.

  Panax Ženšen používaný v Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je organicky pěstován ve své duchovní domovině, v pohoří Changbai na severovýchodě Číny. Používáme pouze 6leté + odleželé kořeny, pečlivě vybrané a poté odborně duálně extrahované a standardizované na min. 10% ginsenosidů pro co nejúčinnější extrakt.

  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (ŽENŠEN PRAVÝ):

  - Antioxidant,
  - Bdělost,
  - Přirozená obranyschopnost - imunitní system,
  - Vitalita,
  - Sexuální zdraví,
  - Kognitivní funkce – paměť,
  - Kognitivní a duševní výkonnost,
  - Krevní oběh,
  - Normální hladina glukózy v krvi,
  - Únava. 


  Di tao china


  SLADKOVODNÍ NANO PERLOVÝ PRÁŠEK


  Nano perlový prášek


  Je známo, že perly obsahují široké spektrum živin, jako jsou esenciální aminokyseliny, hořčík, křemík, zinek, a jsou vzácným zdrojem velmi biologicky dostupného vápníku. Perly používali naši starověcí předkové z různých důvodů napříč věky - od Mayů a védských kultur, kteří používali perly k výrobě lektvarů lásky, až po egyptskou královnu Kleopatru a četné čínské císařovny, jako je např. Ci Xi a Wu Zeitan, které je používaly při svém hledání věčného mládí a krásy.


  Bylo prokázáno, že perla obsahuje jedinečné molekulární sloučeniny, jako je conchiolin, díky kterému se perla leskne a perleť, u kterých bylo prokázáno mnoho vlastností, jež zde však nemůžeme uvádět. Tyto složky mj. souvisí s buněčnou hydratací, což je vhodné pro jedince zaměřené na pokožku, vlasy, nehty a oči. 


  Perla použitá v naší receptuře Zen Warrior pochází z Di Tao získávání a je udržitelně sklizena z Zhuji, „Perlového města“ v provincii Zhejiang v Číně - známého jezera pro rozmnožování perel. Perly jsou sbírány ze 100% čisté sladké vody, přísně testovány na kontaminanty a poté podstupují pokročilý proces mikronizace, mletí nazývané „levigace“, aby se vytvořil dokonalý prášek o nano velikosti částic, který je extrémně biologicky dostupný pro tělo k maximálnímu vstřebání.

  SCHVÁLENÁ TVRZENÍ DLE EU (NANO PERLOVÝ PRÁŠEK):

  - v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení


  Zhuji di tao


  EXTRAKT HIMALÁJSKÉHO SHILAJITU 


  Shilajit je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájské hory. Znám také jako "velehorská krev planety země", doslovně přeložen jako „zrozený ze skály“ a v ajurvédské tradici označen jako „ničitel slabosti“, je shilajit bohatý na široké spektrum minerálů, stopových prvků, sterolů a zejména přirozeně se vyskytující kyselinu fulvovou, která usnadňuje vstřebávání minerálů a živin na buněčné úrovni.


  Shilajit pineal polen


  ANTIAGING EFEKT

  Shilajit je možná nejúčinnější omlazovací prostředek, který lidstvo zná, obsahuje 85+ minerálů v iontové formě, vitamíny, řadu účinných fytonutrientů a hlavně je bohatý na kyselinu fulvovou. Organická sloučenina, kyselina fulvová, interaguje s naší buněčnou biologií a zlepšuje využitelnost životně důležitých elektrolytů a antioxidantů, kromě mnoha dalších živin. Shilajit drasticky zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost čehokoli, s čím je kombinován, i proto se používá ve všech Primal Alchemy recepturách. Kromě své vnitřní nutriční hodnoty má Shilajit unikátní energetické vlastnosti. Měření jemných energetických změn ukazuje, že má vibrační pole a synergii obsahu, které jsou silnější než jakýkoli jiný samostatný vitamín, minerál, jídlo nebo bylina. To by mohlo být hl. důvodem, proč ho jogíni používali jako životně důležitého rostlinného spojence ve svých duchovních praktikách po mnoho tisíciletí.

  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ DLE EU

  Podporuje:

  - normální stav kostí a kloubů, 
  - omlazení, 
  - imunitní systém jako antioxidant, 
  - normální trávení, 
  - menstruační komfort,
  - duševní a poznávací činnost, 
  - normální funkce reprodukčního systému, 
  - normální funkce močové soustavy, 
  - kontrolu tělesné hmotnosti, 
  - metabolismus sacharidů a lipidů.


  DI TAO SBĚR


  Všechny suroviny v zen warrioru pochází divokou sklizní Di tao


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  PRANA BANNER.


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  BODY CHARGED.


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW


  ZEN WARRIOR (PRIMAL ALCHEMY)

  Doplněk stravy. Bylinná před-tréninková receptura na bázi nejúčinnějších orientálních tonických bylin a výtažků světa. Zcela BEZ stimulantů. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  SLOŽENÍ: Polyrhachis Vicina Black Ant 50:1 extrakt*, Cordyceps Militaris (plodnice) Extract (30% Beta glukan)**, KSM-66 Ashwagandha Extract z kořene**, Purifikovaný himalájský Shilajit extrakt (50% kyseliny fulvové)*, Extrakt z kořene Panax Ženšenu (10% Ginsenoside)**, sladkovodní nano-perlový prášek**, Vegetariánská kapsle Pullulan (fermentovaný tapiokový škrob)

  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
  **Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a organicky pěstované 
  Obsah: 160 kapslí

  Doporučené dávkování: Užívejte 8 kapslí s filtrovanou vodou po probuzení nebo 10 minut před intenzivní fyzickou/duševní aktivitou (například tréninkem). Pro optimální výsledky cyklujte stylem 5 dní brát, 2 dny vysadit. Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. 

  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Distributor v ČR: Adam Raw.

  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Dle účelu
  na hormonální rovnováhu
  na únavu
  podpora metabolismu
  podpora sportovního výkonu

  Specifické odkazy

  chat Recenze (3)
  Známka

  Související produkty

  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY -15g
  • Dlouhověkost
  aminokyseliny
  IMMORTAL SHILAJIT (Zlatá třída) - PRIMAL ALCHEMY
  Immortal Shilajit - je vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z himalájských hor. Ze všech...
  Vzácná, na minerály bohatá temná přírodní pryskyřicová substance, divoce sklízená přímo z...
  Skladem
  1 380 Kč Cena
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  • detoxikace
  adaptogeny
  TRANSCENDED CHAGA -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Chaga je silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové Chagy. Pouze prvotřídní min. 10...
  Silný koncentrovaný tonický prášek z 12:1 houbového extraktu pránicky nabité Sibiřské břízové...
  Skladem
  999 Kč Cena