Velice si vážím každého věrného zákazníka a proto věřím, že každý takový zákazník si zaslouží být odměněn za svou loajalitu. Proto jsem připravil speciální retenční program. Cílem retenčního programu je poskytnout vám k vašim nákupům přidanou hodnotu.


PORADENSTVÍ 24/7


Může se stát, že ne vždy si víte rady. Jaký doplněk stravy, super-potravina a nebo jejich kombinace je vhodná právě pro vás? Nebo jak a kdy správně produkty užívat? Necítíte se zdravotně nejlépe a hledáte alternativní cestu přes výživu? To vše s vámi, mými zákazníky jsem připraven konzultovat 24/7.


ALESPOŇ 3 NÁKUPY ZA POSLEDNÍCH 365 DNÍ


Pokud jste zákazník, který má u mě nakoupil, alespoň 3x. Můžete mi na e-mail zaslat ve textovém dokumentu sepsaný svůj jídelní režim a cíl úpravy jídelníčku. Já následně vyhodnotím váš stravovací režim, pozměním podle vašich cílů, tak jak bude třeba. Do jídelníčku vložím své postřehy a tipy pro vás.


ALESPOŇ 6 NÁKUPŮ ZA POSLEDNÍCH 365 DNÍ


Pokud jste zákazník, který nakoupil na mém e-shopu alespoň 6x posledních 365 dní. Máte zdarma k dispozici, konzultaci, kterou si s vámi naplánuji buďto osobně, na google meets a nebo po telefonu v námi domluveném termínu. 

Děkuji vám za vaši důvěru a těším se na další spolupráci s vámi. Baví mě když vidím výsledky a ještě víc, když pomáhají druhým lidem v cestě za lepším zdravím a vyšší kvalitou života.