Seznam produktů podle značky Seagarden

Seagarden je norská společnost, která se specializuje na výrobu prémiových mořských doplňků stravy. Jako uznávaný leader v oboru udržitelného rybolovu se Seagarden zaměřuje na produkci 100% přírodních mořských kolagenových peptidů, které jsou vyráběny výhradně z volně ulovených ryb. Sídlo a výroba společnosti Seagarden se nachází na norském ostrově Karmøy, který je známý svou historií, tradicemi a krásnou přírodou.

Společnost Seagarden vznikla v roce 2000 a od té doby se inspiruje tisíciletou historií místních obyvatel, kteří žili v souladu s přírodou a živili se rybolovem a vším, co jim moře poskytovalo. Tato tradice spojená s obchodními kontakty přes moře přinesla do norské kultury nové nápady, znalosti a nové impulsy. Seagarden se snaží navázat na tyto tradice tím, že nabízí prémiové a kvalitní produkty z ryb, které jsou uloveny v souladu s principy udržitelného rybolovu.

Za kvalitou prémiových produktů Seagarden stojí tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru rybolovu a zpracování ryb.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Vyhledejte znovu co hledáte