SOUL BLOSSOM (Lotosový květ) -100g (Primal Alchemy)
 • SOUL BLOSSOM (Lotosový květ) -100g (Primal Alchemy)

SOUL BLOSSOM (Lotosový květ) -100g (Primal Alchemy)

Pránicky nabitý hluboce vyživující elixír srdce a ducha z pylu lotosového květu s rozrušenou buněčnou stěnou pro maximální využitelnost jeho unikátní nutriční hustoty.


Lotosový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě - avšak u nás velmi málo známé.


Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině


Země původu: Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
Obsah: 
100g

Velikost porce: 2g 
Celkový počet porcí v balení: 50.


 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  1 099 Kč
  s DPH

  981,25 Kč bez DPH

  Množství
  Skladem

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  


  SOUL BLOSSOM (LOTOSOVÝ KVĚT) - PRIMAL ALCHEMY


  Soul Blossom je hluboce vyživující elixír srdce a ducha, který obsahuje adaptogenní vlastnosti a čistící esenci jedné z nejposvátnějších květin na světě. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro mystické jedince, kteří chtějí pomoci harmonizovat a žít požehnaný život s otevřeným srdcem plným vděčnosti a synchronicity.


  Soul blossom - lotosový květ od Primal Alchemy


  ∞ ZAŽIJTE PRAVÝ LOTOSOVÝ PYL V JEHO TRANSCENDENTNÍ FORMĚ ∞


  Logo značky Primal Alchemy


  Kouzelný lotosový květový prášek z pylu posvátného lotosového květu pochází z Di Tao a je trvale sklízen udržitelným způsobem z okresu Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.


  ∞ DI TAO ZDROJ ∞ UDRŽITELNĚ A ETICKY SKLIZENÉ ∞ ORGANICKÉ ∞ KETO ∞ PALEO ∞ BEZ GMO ∞ BEZ MLÉČNÝCH SLOŽEK ∞ BEZ LEPKU ∞ BEZ SÓJE


  Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má náš lotosový pyl svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž jsou jeho přirozené a četné nutriční složky biologicky dostupné a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.

  Jediný divoký lotosový pyl s rozrušenou buněčnou stěnou, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. Jako balený zpracovaný nano-jemný prášek z pylu lotosu je registrován jako doplněk stravy.


  LOTOSOVÝ KVĚT


  Posvátný lotosový květ (Nelumbo nucifera) nevytváří nektar pro včely. Byl by z něj určitě úžasný orientální med, kdyby to bylo možné.. Ale není, protože lotosový květ zkrátka nemá nektar. Avšak jako velikou kompenzaci nabízí lotosový květ hojnost pylu! Přibližně 1 milion pylových zrn na květ! Včely a motýli i brouci jsou stále jeho běžnými návštěvníky, kteří částečně zajišťují opylování. Květy se samozahřívají během období květu rostliny již od otevření poupěte.


  Lotos - primal alchemy


  Lotosový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě - avšak u nás velmi málo známé.


  Lotus se v Číně pěstuje již více než 2000 let a jeho současná pěstitelská oblast pokrývá většinu částí Číny. Lotosový květ je jednou z deseti nejznámějších tradičních květin v Číně a je široce pěstován v zahradách a na scénických místech pro zkrášlení životního prostředí a čištění vody. A samozřejmě pak nabízí světu největší množství unikátního včelího lotosového pylu.

  PRAVÝ LOTOSOVÝ KVĚT MÁ POUZE DVA DRUHY

  Nelumbo lutea  –  severoamerický druh s bílými nebo žlutými květy.
  Nelumbo nucifera – neboli lotos indický či prostě lotos - vytrvalá květina, která se vyskytuje od Indie po východní Asii. Je to národní květina Indie i Vietnamu.


  Samostatný lotos může žít více než tisíc let a má vzácnou schopnost se po stázi oživit. V roce 1994 bylo úspěšně vyklíčeno semínko z posvátného lotosu, staré zhruba 1300 let (± 270 let).


  UŽITÍ LOTOSU A TRADIČNÍ ČINSKÁ MEDICÍNA

  V Indii je lotosový včelí pyl považován za jogínskou superpotravinu. Lotosový květ je jedním z nejstarších symbolů duchovního probuzení a krásy, který se datuje tisíce let do doby Buddhova osvícení. Užití lotosového pylu v TČM, ájurvédě a lidovém bylinkářství tedy sahá tisíce let do historie lidí ačkoli na západě je takřka neznámý a lotosový květ si spojujeme zejména s duchovní tématikou východu a ne s výživou.

  Botanicky je posvátný lotos známý jako Nelumbo nucifera, což je jméno téměř stejně krásné jako květina samotná. V buddhistické tradici symbolizuje lotosový květ transformaci získanou duchovní očistou a osvícením - osvícený člověk dále žije ve fyzickém světě plném strastí, komplikací a stresu (jako lotos v blátě), ale s krásou a klidem získanými zevnitř svým osvícením (jako rozkvetlý lotosový květ). Užívaný pro svou hloubkovou výživu, adaptogenní vlastnosti a pro obsah esence posvátného lotosového květu je důležitým čínským bylinným tonikem používaným k očistě a v dietách. Celá rostlina Lotosového květu je jedlá (pyl je nasládlý a velmi chutný) a sloužila po staletí mj. jako důležitý zdroj potravy a tradiční "lidová medicína" v Asii a na Středním východě.

  Posvátný lotosový květ skrývá bohatství mystiky a je již dlouho uctíván jako symbol osvícení a čistoty. To je částečně způsobeno fyzikální povahou toho, jak rostlina roste: je zakořeněna v bahně, prorůstá vodou, aby kvetla krásou na povrchu. Jedná se o ideální koncentrovanou formu posvátného lotosového květového pylu, ideální pro ty, kteří hledají mj. skutečnou relaxaci, lucidní snění a duchovní posílení.


  Je mnoho duchovních tradic a symboliky týkajících se lotosového květu a jeho kvalitativních vlastností. Lotosový květ zakoření do bahna a protlačí se vodou, aby kvetl. Vyžaduje to obrovskou trpělivost, aby lotosový květ takto vzešel a rozkvetl - to samozřejmě symbolizuje trpělivost a cestu. Vyjadřuje snahu, disciplínu a oddanost povstanutí ze země a vstupu do duchovních říší. A co víc, lotosový květ se každou noc ponoří do kalné říční vody a – neohrožený špinavým prostředím – druhý den ráno zázračně znovu rozkvete beze zbytku na okvětních lístcích. To odráží příklad, jak mají duchovní aspiranti existovat ve světě, a přesto zůstat neposkvrnění a nepřipoutaní jeho "bahnem". Jsme zde za účelem, a to je pozvednout se do nejvyšší a nejlepší verze nás samých.


  Lotosový květ.


  V případě lotosového pylu jíme esenci rostliny, která znamená otevření srdce a duchovní růst, čistotu a věčnou krásu. Prakticky řečeno, zlatavý lotosový pyl obsahuje všechny živiny a kofaktory nezbytné k oživení a vzniku lotosového květu. Dalo by se tedy říci, že podporuje „kvetení“ a omlazení.


  ÚČINKY LOTOSOVÝ KVĚTU (Nelumbo nucifera)


  Tradiční bylina používaná v mnoha kulturách po celém světě. Má mnoho účinků na lidské tělo, zahrnující:

  - Uklidňující účinky
  - Antioxidantové účinky: Obsahuje mnoho silných antioxidantů, jako jsou flavonoidy a kyselina kávová, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály
  - Podpora imunitního systému: Lotosový květ obsahuje polysacharidy, které podporují imunitní systém a zvyšují obranyschopnost těla.
  - Očistné účinky: Lotosový květ se tradičně používá k očištění těla a pomáhá při detoxikaci.
  - Podpora kardiovaskulárního zdraví


  SCHVÁLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ DLE PLATNÝCH EU(Pyl/Pollenus)


  duševní stav a výkon, - vitalita - čilost, vitalita - únava - odolnost, normální činnost gastrointestinálního traktu. imunomodulace - enzymy a vitamíny, antioxidant, chuť k jídlu, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy, přirozená obranyschopnost - imunitní systém


  SLOŽENÍ A VÝŽIVOVÁ HODNOTA


  Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí. Obsahuje více než 200 různých nutričních sloučenin. Hlavními složkami pylu včely lotosové jsou karotenoidy, skvalen (látka, která se přirozeně vyskytuje například v olivovém oleji, najdeme jej nicméně v tělech zvířat, lidí i v rostlinách. Původně se získaval ze žraločích jater), steroly a mastné kyseliny, více než 20 různých aminokyselin (včetně všech esenciálních), nejméně 15 různých vitamínů, více než 30 různých mikro a makro minerálů a téměř 100 různých živých enzymů!

  V celé rostlině lotosového květu bylo ve skutečnosti identifikováno více než 243 různých přírodních sloučenin, včetně chemických skupin: alkaloidy, flavonoidy, glykosidy, terpenoidy, fytosteroidy a mikro i makro živiny.

  Mezi unikátní a nativní patří např: neferin, liensinin, isoliensinin a nuciferin.


  BEZ alergenů: Arašídy, Arašídový olej, Stromové ořechy, Sezamová semínka, Mléko a deriváty, Vejce, Ryba, měkkýši, Sója, Pšeničný lepek, Siřičitany, Bez jakéhokoli GMO


  ZÍSKÁVÁNÍ NEJLEPŠÍHO LOTOSOVÉHO PYLU SVĚTA


  VĚDOMÉ ZÍSKÁVÁNÍ A TECHNOLOGICKÉ VYLEPŠENÍ PRIMAL ALCHEMY: Tento lotosový pyl pochází z Di Tao získávání a je divoce sklizen v době nejvyšší potence udržitelným způsobem z okresu Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.


  DI TAO SBĚR


  DIA TAO získávání surovin


  POUZE ŘÍZENÍ SE PŘÍRODNÍM ZÁKONEM

  V Primal Alchemy se klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

  POCTA MOUDROSTI PŘEDKŮ

  V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.


  DITAO SYMBOL.


  Základní filozofií Di Tao je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.


  Primal Alchemy získává všechny své suroviny ruku v ruce právě s touto filosofií jako určujícím kritériem a pokud je surovina nativní více místům na zemi, pak vybírá ta nejlepší pro chtěný obsah látky - bez ohledu na cenu.


  PRANA CHARGED™ - PŘIDANÁ HODNOTA PRODUKTŮ PRIMAL ALCHEMY


  PRANA CHARGED, pranou nabitý produkt


  CO ZNAMENÁ PRÁNICKY NABITÉ?


  Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

  Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.


  Pranicky nabité produkty pranna charged


  Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.


  432 Hz ∞ NALADĚNÍ


  Primal Alchemy produkty jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.


  Body pranna charged


  „ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW  Doplněk stravy. SOUL BLOSSOM (lotosový pyl) - 100g

  Hluboce vyživující elixír srdce a ducha z pylu lotosového květu s rozrušenou buněčnou stěnou pro maximální využitelnost jeho unikátní nutriční hustoty. Adaptogen s čistící esencí jedné z nejposvátnějších květin světa. Prvotřídní tonikum Shen dle TČM pro mystické jedince, kteří chtějí pomoci harmonizovat a žít požehnaný život s otevřeným srdcem plným vděčnosti a synchronicity. Jediný produkt tohoto typu na světě, který je navíc pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. 

  SLOŽENÍ: Pylový prášek posvátného lotosového květu (popraskaná buněčná stěna)*
  *Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr

  Obsah: 100g
  Velikost porce: 2g 
  Celkový počet porcí v balení: 50

  Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině.

  Země původu: Guangchang, provincie Jiangxi, Čína.
  Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
  Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
  Skladujte v temnu, suchu a chladu.

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.


  Rádi bychom Vám popsali účinnost tohoto přípravku, aby jste se mohli lépe orientovat. Bohužel nemůžeme: NAŘÍZENI KOMISE (EU) č1924/2006 a č. 432/102 nám nedovoluje uvádět léčivé účinky většiny běžně používaných přírodních látek.
  Nařízení č. 1924/2006 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala v tomto hodnoceni negativní stanovisko.
  V důsledku toho není možné, až na výjimky vydané v nařízení č. 432/2012, uvádět u doplňků stravy, tedy látek přírodního původu, jakákoliv tvrzení poukazující na to, že přípravek může mít vliv na zdravotní stav.


  Datový list

  Typ
  Pránicky nabité
  Část těla
  srdce a cévy
  Dle účelu
  na spaní
  na stres a nervy
  na trávení

  Specifické odkazy

  chat Recenze (0)

  Související produkty

  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Hormony
  adaptogeny
  TRANSCENDED ASHWAGANDHA -40g (Primal Alchemy)
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze prvotřídní KSM-66® Ashwagandha, mnohonásobně oceňovaný...
  Nejkvalitnější, pránicky nabitý extrakt z plnospektrálního kořene Indické ashwagandhy. Pouze...
  Skladem
  899 Kč Cena
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • AKCE
  • energie
  pranicky-nabite
  TRANSCENDED PINE POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Prášek z pylu divoké borovice divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek...
  Prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao...
  Skladem
  799 Kč Cena
  PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  • intuice
  adaptogeny
  PINEAL POLLEN -100g (Primal Alchemy)
  Pineal Pollen® je pránicky nabitá adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, silného koncentrovaného prášku z 12:1 houbového extraktu divoké...
  Adaptogenní směs prášku z pylu divoké borovice, divoké Sibiřské břízové Chagy a Shilajit...
  Skladem
  1 199 Kč Cena
  TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
  • Proti stresu
  • Vyprodáno
  reishi
  TRANSCENDED REISHI -50g (Primal Alchemy)
  Transcended Reishi je silný koncentrovaný tonický prášek z 20:1 houbového extraktu Duanwood Reishi z mystických hor Wuyi. Pránicky nabitý...
  Tonický prášek z 20:1 houbového extraktu Duanwood Reishi. Jde vůbec o nejkoncentrovanější a...
  Vyprodáno
  1 099 Kč Cena